DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 592 z 692
  • 1
  • 590
  • 591
  • 592
  • 593
  • 594
  • 692
 #929588  autor: boguszw
 05 cze 2017, 14:05
!!!PLAY INTERNET NA KARTĘ!!!
Obecnie posiadam: 29,99 PLN
- darmowe noce bez limitu
- 3 miesiące za 50%
- 35 GB
- umowa na 15 miesiący - do sierpnia 2017

BOK PROPONUJE
29,99 PLN
- 6 miesiącu za 50%
- 6 miesięcy bez limitu danych
- 30GB
- na 2 lata
34,99 PLN
- 6 miesięcy za 50%
- 6 miesięcy bez limitu danych
- 55GB
- 2 lata

Śmiech na sali trochę... wiadomo coś o lepszych ofertach na przedłużenie internetu mobilnego?
 #929661  autor: asdplaya
 05 cze 2017, 19:21
Witam!

Jakby ktoś potrzebował porady bądź chciałby się przenieść do T (pracuje w SUK), na korzystniejszych dla Państwa warunkach to zapraszam. Proszę o konkrety opis sytuacji.
(kilka już osób skorzystało)

kontakt przez priv bądź asdplaya@gmail. com
 #929664  autor: konsul
 05 cze 2017, 19:35
boguszw pisze:!!!PLAY INTERNET NA KARTĘ!!!
Obecnie posiadam: 29,99 PLN
- darmowe noce bez limitu
- 3 miesiące za 50%
- 35 GB
- umowa na 15 miesiący - do sierpnia 2017

BOK PROPONUJE
29,99 PLN
- 6 miesiącu za 50%
- 6 miesięcy bez limitu danych
- 30GB
- na 2 lata
34,99 PLN
- 6 miesięcy za 50%
- 6 miesięcy bez limitu danych
- 55GB
- 2 lata

Śmiech na sali trochę... wiadomo coś o lepszych ofertach na przedłużenie internetu mobilnego?
Rozumiem, że Ciebie zadowoliłby jedynie no limit za 9,99? Czy to też śmiech na sali?
 #929700  autor: boguszw
 06 cze 2017, 01:50
konsul pisze:
boguszw pisze:!!!PLAY INTERNET NA KARTĘ!!!
Obecnie posiadam: 29,99 PLN
- darmowe noce bez limitu
- 3 miesiące za 50%
- 35 GB
- umowa na 15 miesiący - do sierpnia 2017

BOK PROPONUJE
29,99 PLN
- 6 miesiącu za 50%
- 6 miesięcy bez limitu danych
- 30GB
- na 2 lata
34,99 PLN
- 6 miesięcy za 50%
- 6 miesięcy bez limitu danych
- 55GB
- 2 lata

Śmiech na sali trochę... wiadomo coś o lepszych ofertach na przedłużenie internetu mobilnego?
Rozumiem, że Ciebie zadowoliłby jedynie no limit za 9,99? Czy to też śmiech na sali?
Pytanie czy jest taka oferta i jak ją uzyskać? :)
 #929769  autor: Mane
 06 cze 2017, 12:21
Dostałem następującą propozycję...

Aktualnie umowa na czas nieokreślony, wypowiedzenia złożone, usługa na firmę (2 numery).

Zaproponowano mi:

Oferta 1
Rozmowy - bez limitu
SMSy/MMSy - bez limitu
Internet - 10 GB i lejek 1Mbit
czas trwania umowy - 24 miesiące
cena: 29,99zł netto (36,89zł brutto)

Oferta 2
Rozmowy - bez limitu
SMSy/MMSy - bez limitu
Internet - 7 GB i lejek ???
czas trwania umowy - 24 miesiące
cena: 19,99zł netto (24,59zł brutto)
pierwsze 6 miesięcy abonament 0zł
średnia cena na 24 miesiące wychodzi: 18,44 zł brutto (14,99 zł netto)

Czy to dobra oferta, czy można mimo wszystko wynegocjować coś więcej.
Czy ktoś się orientuje jak wygląda lejek w ofercie nr 2 po wykorzystaniu tych 7GB internetu?
Czy można z powyższych warunków skorzystać dla dodatkowego numeru, który jest na osobę prywatną (umowa na czas nieokreślony, rezygnacja wysłana), i dla dodatkowego numeru, który jest w innej sieci i na kartę?
 #929865  autor: Ruben
 06 cze 2017, 18:22
@Mane,
oferta_1: dla osób indywidualnych taka oferta jest na czas nieokreślony za 25pln brutto więc propozycja słaba.
oferta_2: tańszych nie widziałem w Play. Jednak zwróć uwagę na kary w przypadku wcześniejszego zerwania umowy, bo są często 4-5 razy wyższe niż całe 24m-czne zobowiązanie.

Kolejna rzecz, to przed podpisaniem aneksu bądź świadomy, że Play w roamingu krajowym ograniczył prędkość do 1,5Mb. Nie wiem na ile to dla Ciebie istotny fakt, bo dla mnie to rzecz dyskwalifikująca tego operatora.
 #929871  autor: sql
 06 cze 2017, 19:03
@Mane
1) Jak wspominał Ruben dla klientów indywidualnych jest za 25 zł.
2) Co do drugiej oferty to proszę upewnij się czy to nie jest ta oferta (dostępna 1,5 roku temu, mam ją na koncie abonenckim), tam niestety z tego co pamiętam albo internet po przekroczeniu limitu był odcinany albo prędkość była skandalicznie niska. Od tego czasu zmieniły się oferty ale nie znamy na forum wersji dla klientów biznesowych (obecnej oferty). https://www.dropbox.com/s/bzuhn2qtcm6rl ... 9.pdf?dl=0
3) Być może jest możliwość aby otrzymać ofertę na czas nieokreślony. Dla klientów indywidualnych za 25 zł oferta może być na czas nieokreślony albo na 2 lata.
4) Proszę abyś upewnił się w Play jaką ofertę można otrzymać. Zacznij rozmowę czy widoczna jest rezygnacja w systemie (tak aby widzieli ją). Następnie daj znać co odpowiedzą. Bardzo Cię o to proszę.

Jeśli chcesz alternatywę dla Play to sieć A2Mobile na zasięgu Plusa. 19,90 wszystko no limits, internet zwalnia wraz w wykorzystaniem limitu. Operator może zwolnić internet do 0,5 Mbit/s. Oferta na kartę ale można otrzymać fakturę za doładowania.
 #929892  autor: Mane
 06 cze 2017, 20:58
@sql
1) Nie chodziło mi o to czy jest taka oferta dla klientów indywidualnych, bo to wiem, tylko o to czy można "przenieść" numer indywidualny na firmę i skorzystać z takiej oferty (oferta #2). Te 2 numery nie korzystają z internetu więc ~19zł bez względu na internet były by korzystniejsze. Na jednym mam aktualnie ofertę z nielimitowanymi połączeniami i smsam za 24,99zł więc zmiana na to samo za 25zł z przywiązaniem na 2 lata (teraz umowa na czas nieokreślony) jest bez sensu :)
2) W przypadku drugiej oferty niestety zapomniałem dopytać o ten nieszczęsny lejek. Ale nawet jak internet będzie odcinany to jakoś przeżyję, aktualnie mam 3 GB i nie wiem czy przez 3 lata udało mi się chociaż raz wykorzystać ten limit, poza tym do darcia transferu mam kartę z samym internetem z jakiejś oferty rodzinnej, a tam chyba limit jest dość spory.
4) Rezygnacje są widoczne, na wszystkie 3 numery, chociaż nie wiem czy każdy konsultant to widzi, bo po pierwszej rozmowie umówiłem się na kontakt w poniedziałek... po czym zadzwonił ktoś inny, przedstawił ofertę nr 1, później Biznes BOX, a jak prosiłem o czas na zastanowienie i kolejny kontakt, to się dowiedziałem, że Pan konsultant nie umawia się na kolejne telefony, tylko albo się decyduję albo do widzenia :) ... kolejnych 3 telefonów już nie chciało mi się odbierać :)

Umówiłem się na kontakt w poniedziałek, więc wtedy będę mógł napisać coś więcej.
 #930044  autor: reboot
 07 cze 2017, 16:12
Przy wypowiedzeniu umow poprzez wysłanie fotografii podpisanego wypowiedzenia na e-mail liczy się moment wysłania przeze mnie e-maila czy czas zarejestrowania przez nich?
Email wysłany ok. godz. 23, zarejestrowany w systemie Play24 jako zgłoszenie w dniu kolejnym ok. 1 w nocy.

WKS
 #930093  autor: lukmos1
 07 cze 2017, 20:01
Przed chwilą rozmawiałem z konsultantką w celu przedłużenia umowy (umowa do 19 lipca złożone wyproszenie) powiedziała że nie ma już tej oferty za 25 zł z tv II ja wycofali bo "wszystko idzie w górę" bo wchodzi roming na UE. Może mi zaproponować wszystko bez limitu na 24 m. Za 30 zł. Zanim zapytałem się o czas nieokreślony zadałem pytanie a co z tv II. Konsultantka na to że już tego nie ma i że dostanę na miesiąc HBO. Powiedziałem że się zastanowię a ona na to że teraz musi wiedzieć czy chce tą ofertę. Odpowiedziałem że nie chce a K. Mówi że jeśli się nie zgodzę już nowe będą mi jej proponować na ten numer telefonu. Że ja usuwają. Powiedziałem trudno. No i się rozlaczylismy. I co teraz? K. kłamała że nie ma takiej oferty? Dalej próbować dzwonić do nich? Może przez późna porę chciała spróbować mi wcisnąć tą ofertę. Dam już nie wiem.
 #930103  autor: Cichy51
 07 cze 2017, 20:27
Zadzwoń jeszcze kilka razy - któryś z konsultantów w końcu ci da. Co Ci szkodzi podzwonić kilka razy ( najlepiej z telefonu z innej sieci , wtedy płacisz jak za zwykłą rozmowę , chyba , że jest no limit to wtedy za free ).Próbuj walczyć o lepsze :)
 #930109  autor: Barton78
 07 cze 2017, 21:03
Witam .Ostatnio przedłużałem umowę na słynna Formułę Solo Tylko Sim + z TV za 25 zł i jak dostałem pierwsza fakturkę to się zdziwiłem ze naliczyli mi za pakiet telewizji .Oczywiście zgłosiłem dziś w Play24 zobaczymy co napiszą .Mam pytanko do kolegów i koleżanek co maja ta sama ofertę czy w zakładce pakiety i usługi w Play24 maja włączone pakiet TV 20,00 zł/mc oraz TV dodatkowe 2,00 zł/mc ?? .Pozdrawiam
 #930112  autor: Henio013
 07 cze 2017, 21:15
Barton78 pisze:Witam .Ostatnio przedłużałem umowę na słynna Formułę Solo Tylko Sim + z TV za 25 zł i jak dostałem pierwsza fakturkę to się zdziwiłem ze naliczyli mi za pakiet telewizji .Oczywiście zgłosiłem dziś w Play24 zobaczymy co napiszą .Mam pytanko do kolegów i koleżanek co maja ta sama ofertę czy w zakładce pakiety i usługi w Play24 maja włączone pakiet TV 20,00 zł/mc oraz TV dodatkowe 2,00 zł/mc ?? .Pozdrawiam
Ale doliczyli ci dodatkowo czy po prostu w abonamencie? Bo nie wiem czy zwróciłes uwage ale twój abonament wynosi 15 zł + 10 zł za telewizje.

Tak każdy ma właczone.
W ogóle czytałeś regulamin i fakturę ? Przecież tam jest jasno napisane ze masz włączony pakiet TV i tv dodatkowe z tym ze za TV płacisz 10 zł po rabatach a za usługi dodatkowe przez 12 miesiecy 0zł.
lukmos1 pisze:Przed chwilą rozmawiałem z konsultantką w celu przedłużenia umowy (umowa do 19 lipca złożone wyproszenie) powiedziała że nie ma już tej oferty za 25 zł z tv II ja wycofali bo "wszystko idzie w górę" bo wchodzi roming na UE. Może mi zaproponować wszystko bez limitu na 24 m. Za 30 zł. Zanim zapytałem się o czas nieokreślony zadałem pytanie a co z tv II. Konsultantka na to że już tego nie ma i że dostanę na miesiąc HBO. Powiedziałem że się zastanowię a ona na to że teraz musi wiedzieć czy chce tą ofertę. Odpowiedziałem że nie chce a K. Mówi że jeśli się nie zgodzę już nowe będą mi jej proponować na ten numer telefonu. Że ja usuwają. Powiedziałem trudno. No i się rozlaczylismy. I co teraz? K. kłamała że nie ma takiej oferty? Dalej próbować dzwonić do nich? Może przez późna porę chciała spróbować mi wcisnąć tą ofertę. Dam już nie wiem.
Konsultanci nadal mogą ją proponować.
 #930119  autor: Barton78
 07 cze 2017, 21:39
Dzięki za odpowiedz .Wszystko sie będzie zgadzać ale w regulaminie jest troszkę inaczej jak kolega napisał bo jest : wysokość abonamentu -25 zł, abonament za dostęp do usługi TV -pakiet podstawowy 10 zł ,rabat dodatkowy ze e-fakturę 5 zł ,rabat dodatkowy za zgody marketingowe 5 zł , wysokość abonamentu po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę i zgody 30 zł oraz wysokość abonamentu po uwzględnieniu obu powyższych rabatów 25 zł wiec troszkę mnie zmyliło bo ja mam 15 zł abonament + 10 zł za tv + 7zł z groszem za TV z poprzedniego okresu .Pozdrawiam
 #930120  autor: mariusz.dytko
 07 cze 2017, 21:43
lukmos1, tak jak napisali koledzy wyżej dzwoń...

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #930198  autor: Mr.Pelisa
 08 cze 2017, 11:37
Barton78 pisze:Dzięki za odpowiedz .Wszystko sie będzie zgadzać ale w regulaminie jest troszkę inaczej jak kolega napisał bo jest : wysokość abonamentu -25 zł, abonament za dostęp do usługi TV -pakiet podstawowy 10 zł ,rabat dodatkowy ze e-fakturę 5 zł ,rabat dodatkowy za zgody marketingowe 5 zł , wysokość abonamentu po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę i zgody 30 zł oraz wysokość abonamentu po uwzględnieniu obu powyższych rabatów 25 zł wiec troszkę mnie zmyliło bo ja mam 15 zł abonament + 10 zł za tv + 7zł z groszem za TV z poprzedniego okresu .Pozdrawiam
Przeczytaj ostatni post na stronie 785 - pewnie identyczna sytuacja jak u mnie ;)
 #930199  autor: Mr.Pelisa
 08 cze 2017, 11:45
lukmos1 pisze:Przed chwilą rozmawiałem z konsultantką w celu przedłużenia umowy (umowa do 19 lipca złożone wyproszenie) powiedziała że nie ma już tej oferty za 25 zł z tv II ja wycofali bo "wszystko idzie w górę" bo wchodzi roming na UE. Może mi zaproponować wszystko bez limitu na 24 m. Za 30 zł. Zanim zapytałem się o czas nieokreślony zadałem pytanie a co z tv II. Konsultantka na to że już tego nie ma i że dostanę na miesiąc HBO. Powiedziałem że się zastanowię a ona na to że teraz musi wiedzieć czy chce tą ofertę. Odpowiedziałem że nie chce a K. Mówi że jeśli się nie zgodzę już nowe będą mi jej proponować na ten numer telefonu. Że ja usuwają. Powiedziałem trudno. No i się rozlaczylismy. I co teraz? K. kłamała że nie ma takiej oferty? Dalej próbować dzwonić do nich? Może przez późna porę chciała spróbować mi wcisnąć tą ofertę. Dam już nie wiem.
Nie przejmuj się, Oni zawsze ściemniają. Zanim zostanie Ci 30 dni do końca umowy to niestety trzeba się namęczyć, dzwonić i liczyć na konkretnego konsultanta, od tych 30 dni już łatwiej ;) więc życzę cierpliwości i walcz o swoje, za 25zł na czas nieokreślony
 #930279  autor: lukmos1
 08 cze 2017, 19:13
Dziś znowu propozycja 30 zł no limit na wszystko na 24 m. Z tv II. K. Powiedział że nie ma u mnie oferty za 25 zł. Chyba się Was posłucham i będę czekał do końca umowy. Dodał jeszcze że mogę dzwonić do innych konsulatów ale wszyscy to potwierdza.
 #930659  autor: obmarek
 10 cze 2017, 18:50
Witam.
Czy ktoś przedłużał ostatnio umowę, ale z telefonem? Przejrzałem ostatnie parę stron, ale nic nie znalazłem. Jakie są obecnie warunki? Wypowiedzenie oczywiście wysłane.
Acha, nie interesują mnie wyliczenia oferty zakupu telefonu na wolnym rynku plus oferta za 25 zł na czas nieograniczony - chcę tylko wiedzieć co Play oferuje dla przedłużających w ofertach razem ze słuchawką.
 #930690  autor: gurken
 10 cze 2017, 23:07
Sytuacja omawiana przeze mnie parę postów wcześniej, gdzie konsultant się walnął i zamiast umowę bezterminowej otrzymałem na dwa lata - wczoraj zadzwoniła pani z działu reklamacji play i zaproponowała albo zniżkę przez 6 kolejnych miesięcy 23zl (czyli abo wychodzi 2zl) albo umowa na okres bezterminowy 25zl ;-);-)
  • Strona 592 z 692
  • 1
  • 590
  • 591
  • 592
  • 593
  • 594
  • 692
  • 1
  • 590
  • 591
  • 592
  • 593
  • 594
  • 692