DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 598 z 692
  • 1
  • 596
  • 597
  • 598
  • 599
  • 600
  • 692
 #937288  autor: Igor Zwolinski DB Play
 07 lip 2017, 15:57
Mariusz87 pisze:Witam. Kończy mi się z końcem roku umowa na firmę :
- mam 3 numery za 99 zł netto, nielimitowane rozmowy , nielimitowane smsy i 50 gb internetu na dodatkowej karcie
Orientuje się ktoś w jakiej cenie można teraz dostać podobną ofertę, tylko z większym pakietem internetu ( najlepiej bez limitu, ale w Play jest chyba tylko 100 GB i lejek później) ?
Nie interesują mnie roamingi i inne dodatkowe usługi.
Play
Ok 83 netto
Bez limitu w Polsce i w UE
(z wyjątkiem internetu, tam pakiety zależne od liczby sim w grupie)
200 GB internetu na dodatkowej karcie sim.
Da się jeszcze więcej zrobić.
 #937324  autor: zdzislawt
 07 lip 2017, 17:45
pawel1981pl pisze:U mnie też przywrócili po wykonaniu zgłoszenia.
"Szanowny Panie,..."
@pawel1981pl, dziękuję za pomoc, po trzech zgłoszeniach udało się przywrócić promocyjnego Tidala,

pozdrawiam,

Z.
 #937517  autor: Solshine
 08 lip 2017, 15:24
Cześć, mam telefon, z którego korzystam w niewielkim zakresie, głównie do rozmowy z innym numerem w Play, oraz sporadycznie na obce komórki i stacjonarne, a równie sporadyczny internet załatwia karta Aero.

Mam od dawna ofertę za 9,99 obejmującą wyłącznie Playowe numery, ale chcę jakiś niewielki pakiecik do "obcych". Od dłuższego czasu zbywałam dzwoniących konsultantów, gdyż ci oferowali wypasione oferty za 30 zł, których nie potrzebuję. W końcu dziś zaproponowano RePlay FORMUŁA UNLIMITED SIM 6 m-cy za 19,99, która spełnia mój wymóg <20 zł.

Zaczęłam czytać ten wątek szukając o tej ofercie czegoś, i widzę, że sporo osób "negocjuje" z konsultantami odrzucając kolejne oferty. Czy jest szansa, by dostać coś jeszcze tańszego, nie musi być no limit do obcych, wystarczy np godzina czy dwie miesięcznie.
 #937540  autor: facet_
 08 lip 2017, 17:30
Hods pisze:@facet_: 1,25GB w UE jest.
Konsultant powiedział 2.5gb specjalnie pytałem

Wysłane z mojego EDI-AL10 przy użyciu Tapatalka
 #937559  autor: gepard
 08 lip 2017, 19:53
Tak czy inaczej się pomylił, albo zrobił to celowo. Tam głąby pracują i mało który zna ofertę.
Jest 1.25GB jak już zostało napisane i jak podają cenniki.
 #937624  autor: Robertdg
 08 lip 2017, 23:44
Solshine pisze:Cześć, mam telefon, z którego korzystam w niewielkim zakresie, głównie do rozmowy z innym numerem w Play, oraz sporadycznie na obce komórki i stacjonarne, a równie sporadyczny internet załatwia karta Aero.

Mam od dawna ofertę za 9,99 obejmującą wyłącznie Playowe numery, ale chcę jakiś niewielki pakiecik do "obcych". Od dłuższego czasu zbywałam dzwoniących konsultantów, gdyż ci oferowali wypasione oferty za 30 zł, których nie potrzebuję. W końcu dziś zaproponowano RePlay FORMUŁA UNLIMITED SIM 6 m-cy za 19,99, która spełnia mój wymóg <20 zł.

Zaczęłam czytać ten wątek szukając o tej ofercie czegoś, i widzę, że sporo osób "negocjuje" z konsultantami odrzucając kolejne oferty. Czy jest szansa, by dostać coś jeszcze tańszego, nie musi być no limit do obcych, wystarczy np godzina czy dwie miesięcznie.
Moja żona ma abo za 14zł w tym Play no-limit, do pozostałych 50minut oraz 250MB internet
 #937734  autor: Burito
 09 lip 2017, 21:25
Witam to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie.
Dziś przedłużyłem umowę w PLAY, otrzymałem ofertę za 30 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące, wszystko nielimitowane. Moja oferta to RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM 24 m-ce +z TV I.

Zapytałem o ofertę za 25 zł Replay FORMUŁA SOLO tylko SIM z TV II to konsultant stwierdził, że już takiej oferty nie ma. Pewnie zablefował, bo postudiowałem fora i nadal taką otrzymujecie.

Poprzednią umowę mam do 19.08.2017 r., myślicie, że odstąpić od tego aneksu, wysłać wypowiedzenie i zawalczyć o tą ofertę za 25 zł?
 #937738  autor: Robaas
 09 lip 2017, 21:31
Jak chcesz płacić 5 zł więcej co miesiąc i być związanym na 24 miesiące to zostaw jak jest, w przeciwnym razie odstąp i wyślij wypowiedzenie.
 #937740  autor: Burito
 09 lip 2017, 21:33
Odstąpię, bo jestem wkurwxxny, konsultant mnie okłamał twierdząc, że umowa za 25 zł została wycofana z oferty. Jutro odstąpię od aneksu i złożę wypowiedzenie i zacznę negocjacje....

Jest jakiś druk wypowiedzenia?
 #937769  autor: Cichy51
 09 lip 2017, 22:58
Dawaj twardo - odstąp i walcz. Tutaj chodzi o zasady.
 #937780  autor: advert
 10 lip 2017, 06:03
Witam, jaka obecnie najlepsza opcja przy przedłużeniu dwóch simów w ofercie firmowej ? Wariant 12 miesięczny bez telefonu. BTW rozumiem że abonenci firmowi nie mogą korzystać z ofert indywidualnych np. świetna oferta 25pln z umową na czas nieokreślony :) ?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 #937789  autor: maria10roma
 10 lip 2017, 07:26
advert pisze:Witam, jaka obecnie najlepsza opcja przy przedłużeniu dwóch simów w ofercie firmowej ? Wariant 12 miesięczny bez telefonu. BTW rozumiem że abonenci firmowi nie mogą korzystać z ofert indywidualnych np. świetna oferta 25pln z umową na czas nieokreślony :) ?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
Tu chodzi o inna rzecz i nikt o niej nie powiedzial, mi przekazxala to kumata konsultantka. Teoretycznie na firme dostaniesz oferte za 25zl- ale na fakturze mialbys rozbite to znaczy 15zl za abonament i tu vat zwykly 23% i 10zl za tv i tu vat jest na 8% tego sie nie odlicza i podobno masowo zglaszaja sie do nich firmy, ze ksiegowi nie moga wrzucic takiej faktury prawidlowo w koszty- bo telefon firmowy odliczysz ale przy kontroli urzedu skarbowego nie wytlumaczysz czemu Ci w firmie tv z komorki. Dla indywidualnycg klientow nie ma roznicy, ale na firme nie polecam tej taryfy, ciezko z tego potrem wybrnac.
 #937799  autor: facet_
 10 lip 2017, 08:28
Burito pisze:Odstąpię, bo jestem wkurwxxny, konsultant mnie okłamał twierdząc, że umowa za 25 zł została wycofana z oferty. Jutro odstąpię od aneksu i złożę wypowiedzenie i zacznę negocjacje....

Jest jakiś druk wypowiedzenia?
Idź do salonu z dowodem i wypowiedz. Tylko tak dostaniesz za 25. Konsultant Ci powiedział że nie ma bo dla Ciebie jej nie było bo nie złożyłeś wypowiedzenia. To nie jest oferta dla Kowalskiego tylko utrzymaniowa dla tych co chcą odejść.

Wysłane z mojego EDI-AL10 przy użyciu Tapatalka
 #937801  autor: advert
 10 lip 2017, 08:52
maria10roma pisze:
advert pisze:Witam, jaka obecnie najlepsza opcja przy przedłużeniu dwóch simów w ofercie firmowej ? Wariant 12 miesięczny bez telefonu. BTW rozumiem że abonenci firmowi nie mogą korzystać z ofert indywidualnych np. świetna oferta 25pln z umową na czas nieokreślony :) ?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
Tu chodzi o inna rzecz i nikt o niej nie powiedzial, mi przekazxala to kumata konsultantka. Teoretycznie na firme dostaniesz oferte za 25zl- ale na fakturze mialbys rozbite to znaczy 15zl za abonament i tu vat zwykly 23% i 10zl za tv i tu vat jest na 8% tego sie nie odlicza i podobno masowo zglaszaja sie do nich firmy, ze ksiegowi nie moga wrzucic takiej faktury prawidlowo w koszty- bo telefon firmowy odliczysz ale przy kontroli urzedu skarbowego nie wytlumaczysz czemu Ci w firmie tv z komorki. Dla indywidualnycg klientow nie ma roznicy, ale na firme nie polecam tej taryfy, ciezko z tego potrem wybrnac.
Cenna uwaga, maria10roma. W takim razie pytanie do Was jak najbardziej aktualne...
 #937818  autor: Burito
 10 lip 2017, 11:09
facet_ pisze:
Burito pisze:Odstąpię, bo jestem wkurwxxny, konsultant mnie okłamał twierdząc, że umowa za 25 zł została wycofana z oferty. Jutro odstąpię od aneksu i złożę wypowiedzenie i zacznę negocjacje....

Jest jakiś druk wypowiedzenia?
Idź do salonu z dowodem i wypowiedz. Tylko tak dostaniesz za 25. Konsultant Ci powiedział że nie ma bo dla Ciebie jej nie było bo nie złożyłeś wypowiedzenia. To nie jest oferta dla Kowalskiego tylko utrzymaniowa dla tych co chcą odejść.

Wysłane z mojego EDI-AL10 przy użyciu Tapatalka
Rozumiem, że mam iść dopiero jak aneks od którego odstąpiłem z systemu zostanie usunięty?
 #937832  autor: pawel1981pl
 10 lip 2017, 12:09
Witam

Żonie kończy się za 3 miesiące abo w play - 54,99zł. Syn ma ofertę na kartę w Red Bull.

Chciałbym jakoś to teraz połączyć aby syn też miał abo w play. Obie oferty (dla żony i syna) muszą być z telefonem i no limit. Jak to teraz rozsądnie rozegrać ? Czy kod pracowniczy w tym przypadku ma jakieś znaczenie? Jakie koszty abo?

Z góry dziękuję za informacje.
 #937855  autor: Burito
 10 lip 2017, 14:42
pakierhakierxd pisze:Musisz poczekać raczej bo system musi im przemielić :P
pewnie za 2-3 dni bedzie ok :P
Ostatnio takie odstąpienie od aneksu do umowy system w Play "mielił" 11 dni zanim wszystko wróciło do stanu poprzedniego.
 #937978  autor: kolo88
 11 lip 2017, 11:48
mam 2 nr na karte w play - zarejestrowane na moich rodziców, chciałbym te nr przenieść im na abonament (najchętniej na czas nieokreślony) jakiej najlepszej oferty mogę się spodziewać? i jak to technicznie załatwić (nie złoże wypowiedzenia bo nr są na kartę). z góry dzięki za pomoc.
  • Strona 598 z 692
  • 1
  • 596
  • 597
  • 598
  • 599
  • 600
  • 692
  • 1
  • 596
  • 597
  • 598
  • 599
  • 600
  • 692