DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 626 z 692
  • 1
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 692
 #969872  autor: Cichy51
 03 sty 2018, 22:42
Po pierwsze to wracasz do salonu i piszesz wypowiedzenie - nie wiem po co mówiłeś powód. Rezygnujesz i już. Pracownik salonu najpewniej zrozumiał , że chcesz przenieść się do konkurencji i nie wiesz , że to sieć do której się przenosisz załatwia za Ciebie wszystkie formalności.

Ciekawe tylko do kiedy masz okres rozliczeniowy. Jeśli dasz radę z wypowiedzeniem przed rozpoczęciem nowego , ostatniego okresu rozliczeniowego to super. Wtedy możesz dzwonić do BOK-u. Nie patrz na to , że konsultant mówi , że takich ofert już nie ma. Poczekaj i dzwoń do następnego. Pamietaj , że tą ofertę najszybciej dostać poniżej miesiąca do końca umowy,
 #969877  autor: MrPhilipsss
 03 sty 2018, 23:09
Wiola_K pisze:Wypowiedzenie można złożyć najlepiej mailem z przejściem na kartę. W każdej chwili wypowiedzenie można odwołać. I tutaj znowu mój argument, może warto wziąć abonament w RBM za 29 zł bezterminowy i się nie męczyć. Fakt 4 zł.drożej i nie ma Internetu no limit tylko 10 giga ale chyba lepsze to niż umowa bez telefonu na 2 lata. A z takiej umowy bezterminowej znowu można za chwilę negocjować.
A czy w RBM mogę negocjować później ofertę z abonametu PLAY bezpośrednio czy tylko RBM?
Cichy51 pisze:Po pierwsze to wracasz do salonu i piszesz wypowiedzenie - nie wiem po co mówiłeś powód. Rezygnujesz i już. Pracownik salonu najpewniej zrozumiał , że chcesz przenieść się do konkurencji i nie wiesz , że to sieć do której się przenosisz załatwia za Ciebie wszystkie formalności.

Ciekawe tylko do kiedy masz okres rozliczeniowy. Jeśli dasz radę z wypowiedzeniem przed rozpoczęciem nowego , ostatniego okresu rozliczeniowego to super. Wtedy możesz dzwonić do BOK-u. Nie patrz na to , że konsultant mówi , że takich ofert już nie ma. Poczekaj i dzwoń do następnego. Pamietaj , że tą ofertę najszybciej dostać poniżej miesiąca do końca umowy,
Rozumiem, w takim razie jutro składam wypowiedzenie. Okres rozliczeniowy mam do 15 dnia miesiąca także jak złożę do 15 stycznia to powinienem zdążyć? W tym momencie po 5 stycznia mógłbym zadzwonić i próbować negocjować tą umowę tak?

Mam od razu mówić w BOKu, że jestem zainteresowany tą ofertą czy dać im samym dojść do tego żeby mi ją zaproponowali?
 #969881  autor: Pasat01
 03 sty 2018, 23:23
Nie, dziś nawet oferowali, ale nie rozumiem po co tu się pocić jak można mieć za 20zł brutto miesięcznie bez limitu wszytkie rozmowy, sms-y i mms + 10BG intermetu i to na kartę bez umowy, w każdej chwili można załaczyć lub nie, wszstko zależy czy masz na koncie 20zł. Ja własnie od miesiąca testuje a2mobile i jest super, tz zasieg o obsługa bo odbiera zaraz po połaczeniu. Zasieg jest Plusa i aero wiec w całej PL.
Ps. Ja chciałem tez podpisać ale nie chce sie żenić na 24m tym bardziej że wielość oferowanych pakietuw GB internetu zwiększa sie praktycznie z każdym 3-4 miesiącem. a podpisując na 24m to za rok 7-10 GB może być prehistorią :) A tak mam na kartę i mogę sobię skakać z operatora na operatora.

Ps. Proszę tylko nie piszcie że coś reklamuje, bo tu mogę też zaoferować Virgin Mobile i inne operatorów którzy mają też podobne oferty, np: Pakiet Studencki (ale może każdy) w Lajt Mobile – full no limit + 10GB za 19,99 zł brutto i to na kartę bez umowy - też zasięg PLUSa.

MOŻNA ? Można i nie trzeba prosić się PLAYa o 25zł za on limit :)
 #969953  autor: adam.wisnia
 04 sty 2018, 14:04
gorpaw pisze:Witam. Kończy mi sie 15 stycznia umowa abonamentowa. Mili ludzie podpowiedzcie w jaki sposób otrzymać najlepszą ofertę ? Przez dział utrzymania klienta Play ? Jeżeli tak to bardzo Was prosze podpowiedzcie w jaki sposób się z nimi skontaktować ? Pilne
Ja otrzymałem te słynne 25zł za nolimit na 24 miesiące bez składania wypowiedzenia - zadzwoniłem. Powiedziałem o co mi chodzi i czego oczekuję. Ogarnięta konsultantka sprawdziła, zatwierdziła i po godzinie już warunki obowiązywały na moim koncie.

Słuchawek nie warto brać u operatorów choćby na sprzedaż - zgodnie z prawem są one rozkładane na raty i teoretycznie nie można ich w tym okresie sprzedać. W rzeczywistości każdy to olewa i opycha na allegro, gdzie - moim zdaniem - lepiej kupić sam telefon na raty a abo oddzielnie.

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1958761
 #970011  autor: Cichy51
 04 sty 2018, 18:35
MrPhilipsss pisze:
A czy w RBM mogę negocjować później ofertę z abonametu PLAY bezpośrednio czy tylko RBM?
Niestety nie .
MrPhilipsss pisze:
Rozumiem, w takim razie jutro składam wypowiedzenie. Okres rozliczeniowy mam do 15 dnia miesiąca także jak złożę do 15 stycznia to powinienem zdążyć? W tym momencie po 5 stycznia mógłbym zadzwonić i próbować negocjować tą umowę tak?

Mam od razu mówić w BOKu, że jestem zainteresowany tą ofertą czy dać im samym dojść do tego żeby mi ją zaproponowali?
Składaj jak najszybciej. Aby wywalczyć tą ofertę musisz sam zadzwonić ( i to nie jeden raz , jeśli będziesz miał pecha ). Dzwoń najlepiej z numeru z innej sieci , wtedy kasują jak za zwykłą rozmowę. Dzwoń wiele razy i przez nawet kilka dni ( w końcu trafisz na konsultanta , który Ci ją da ). Wiadomo , że jeśli w systemie jest poniżej 3o dni do końca umowy to wtedy łatwiej.
 #970013  autor: mastha212
 04 sty 2018, 18:41
MrPhilipsss pisze:
Czy ktoś z Was po nowym roku wyszarpał tą ofertę za 25 zł mając tylko jeden numer?

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! :D
Owszem. Dzisiaj dzwoniła do mnie babka i powiedziała cos tam od czapy (gorsze warunki za więcej kasy) więc powiedziałem że mnie to mało interesuje w takim wypadku. Przekazała do działu ofert specjalnych czy czegoś takiego. Po godzinie telefon. No limit, 10GB, Tidal, Showmax i Play Now za 25, czas nieokreślony (po 3 miesiącach odnowa co miesiąc). Wypowiedzenia nie składałem, ale od jakiegoś czasu byłem już na czas nieokreślony. Decyzje odłożyłem na 2 tygodnie bo akurat testuje net od TMobile, ale jak wszystko pójdzie po myśli to zmieniam. Swoją drogą nie rozumiem czemu oni tak uparcie chcą zmieniać ludziom abo skoro teraz płace im 40, a będę 25. Inna sprawa że trochę szkoda mi pakietu Nielimitowane LTE. 100GB (a w praktyce znacznie więcej) i lejek 2Mbs za 20 zeta jest spoko.
 #970037  autor: MrPhilipsss
 04 sty 2018, 20:03
Cichy51 pisze:
MrPhilipsss pisze:
A czy w RBM mogę negocjować później ofertę z abonametu PLAY bezpośrednio czy tylko RBM?
Niestety nie .
MrPhilipsss pisze:
Rozumiem, w takim razie jutro składam wypowiedzenie. Okres rozliczeniowy mam do 15 dnia miesiąca także jak złożę do 15 stycznia to powinienem zdążyć? W tym momencie po 5 stycznia mógłbym zadzwonić i próbować negocjować tą umowę tak?

Mam od razu mówić w BOKu, że jestem zainteresowany tą ofertą czy dać im samym dojść do tego żeby mi ją zaproponowali?
Składaj jak najszybciej. Aby wywalczyć tą ofertę musisz sam zadzwonić ( i to nie jeden raz , jeśli będziesz miał pecha ). Dzwoń najlepiej z numeru z innej sieci , wtedy kasują jak za zwykłą rozmowę. Dzwoń wiele razy i przez nawet kilka dni ( w końcu trafisz na konsultanta , który Ci ją da ). Wiadomo , że jeśli w systemie jest poniżej 3o dni do końca umowy to wtedy łatwiej.
Dzisiaj mi się nie udało podejść do salonu ale jutro z samego rana złożę wypowiedzenie. Dlaczego mam dzwonić z numeru innej sieci? :D Nie powinienem dzwonić z Play? Wtedy połączenie jest darmowe nie? Jak już złożę wypowiedzenie i zacznę do nich dzwonić to wtedy mam prosić o połączenie z BOKiem czy z BUKiem? Mam im wprost powiedzieć jaką chcę ofertę czy pozwolić im proponować? Brnąć w to, że znam kogoś kto taką ofertę już dostał?

Pozdrawiam :)
 #970091  autor: Wiola_K
 04 sty 2018, 22:50
Dzwoniąc z telefonu w Play płaci się dodatkowo złoty coś poza abonamentem a z innej sieci bierze z no limitu. Trzeba wprost im mówić że się zna tę ofertę że ostatnio znajomy ją dostał. Ja podałam konkretnie warunki tej oferty i dostałam od razu parę miesięcy temu. Teściowej też załatwiłam ale na 24 miesiące ale ona przechodziła z mixa więc długo nie negocjowałam bo nie wiedziałam czy uda się zdobyć na czas nieokreślony a teściowej to starczyło.
 #970138  autor: Burito
 05 sty 2018, 10:37
Witam mam aktualnie abonament telefoniczny w PLAY, umowa kończy się 19.06.2018 r. jest to oferta: FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99. Czy jest szansa na negocjowanie umowy tej za 25 zł?
 #970189  autor: Heeisenberg
 05 sty 2018, 16:13
Umowa do 19 stycznia,wypowiedzenie wysłane, dziś dzwonili i oferowali ta za 25 na 24-miesiące. Oczywiście trzymałem się bezterminowej i wtedy na 18 miesięcy a ja nadal swoje i miał sprawdzić i czekałem z minute i automatycznie mnie rozłączyło. Zadzwoniłem sam ale nie mają takiej oferty dla mnie przygotowanej...
Ktoś coś? Dzwonić, czekać?
 #970210  autor: piter20020
 05 sty 2018, 17:46
Heeisenberg pisze:Umowa do 19 stycznia,wypowiedzenie wysłane, dziś dzwonili i oferowali ta za 25 na 24-miesiące. Oczywiście trzymałem się bezterminowej i wtedy na 18 miesięcy a ja nadal swoje i miał sprawdzić i czekałem z minute i automatycznie mnie rozłączyło. Zadzwoniłem sam ale nie mają takiej oferty dla mnie przygotowanej...
Ktoś coś? Dzwonić, czekać?
Dzwoń i powiedz, że inny konsultant proponował Ci ofertę na czas nieokreślony tylko telefon Ci się rozładował itp. Powinno przejść.
 #970218  autor: Heeisenberg
 05 sty 2018, 18:06
piter20020 pisze:
Heeisenberg pisze:Umowa do 19 stycznia,wypowiedzenie wysłane, dziś dzwonili i oferowali ta za 25 na 24-miesiące. Oczywiście trzymałem się bezterminowej i wtedy na 18 miesięcy a ja nadal swoje i miał sprawdzić i czekałem z minute i automatycznie mnie rozłączyło. Zadzwoniłem sam ale nie mają takiej oferty dla mnie przygotowanej...
Ktoś coś? Dzwonić, czekać?
Dzwoń i powiedz, że inny konsultant proponował Ci ofertę na czas nieokreślony tylko telefon Ci się rozładował itp. Powinno przejść.
Witaj. Dzwoniłem już 3 razy. Nawet z kierownikiem podobno rozmawiał a mimo wszystko takiej oferty dla mnie nie znalazł. Najśmieszniejsze jest to że się upierają i mówią, że to niemożliwe i nikt do mnie z taką ofertą nie mógł dzwonić :D
Chyba jednak lepiej zmienić sieć i mieć to samo w innej a nie walczyć i tracić zdrowie.
 #970229  autor: Ruben
 05 sty 2018, 18:51
@Heeisenberg, jeżeli masz zasięg wszystkich operatorów, to kurczowe trzymanie się jednego operatora nie jest rozsądne. Dochodzi się do sytuacji, że w Play prosimy się o ofertę, która u innych jest dostępna dla każdego np. Plush. Na kartę jeszcze taniej można mieć.
Ja też ostatnio rozmawiałem z utrzymaniem Play (numer znajomego) i konsultant widząc, że obecny abonament to 29pln (no limit +7GB) proponuje na przedłużenie abonament "only SIM" za 50pln! :D Niepoważne traktowanie klienta, później chyba zrozumiał i zaproponował to samo co jest obecnie z umową na 2 lata. Zapytałem go, czy widzi sens żebym wiązał się umową na 2 lata z warunkami, jakie mam obecnie na czas nieokreślony? Nie potrafił odpowiedzieć.
Głosujemy nogami, tylko odejścia mogą zmienić podejście do utrzymania abonenta.
 #970240  autor: Heeisenberg
 05 sty 2018, 19:50
Masz racje. Pojęcia nie mam dlaczego oferują klientowi który do nich dzwoni to co na stronie jest dostępne... Jednocześnie nie rozumiem również sensu terminowych umów na solo replay ponieważ i tak po okresie zastrzeżonym nie będą w stanie dać nic lepszego.
 #970258  autor: gepard
 05 sty 2018, 21:05
Wiola_K pisze:Dzwoniąc z telefonu w Play płaci się dodatkowo złoty coś poza abonamentem a z innej sieci bierze z no limitu.
Zależy od taryfy, teraz w większości płaci się 29gr/min bez limitu kwotowego. Także i 5 i 10PLN można zapłacić po kilku rozmowach.

Burito pisze:Witam mam aktualnie abonament telefoniczny w PLAY, umowa kończy się 19.06.2018 r. jest to oferta: FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99. Czy jest szansa na negocjowanie umowy tej za 25 zł?
Pewnie że jest, już w maju można atakować :)


Tak na marginesie, ciekawe kiedy przygotują jakąś nową utrzymaniówkę. Pewnie podobnie jak wcześniejsze w okolicach wakacji, o ile w ogóle. Jedynie co to netu mogą dołożyć, bo co tam zmieniać.
Aktualnie jestem na przedostatniej utrzymaniowej Solo czyli FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II, nic się nie zmieniło w tej najnowszej (SOLO z rabatem na abonament I) więc się z nimi nie szarpałem dla zasady by mieć najnowszą taryfę.
 #970263  autor: Cichy51
 05 sty 2018, 22:03
gepard pisze:Tak na marginesie, ciekawe kiedy przygotują jakąś nową utrzymaniówkę. Pewnie podobnie jak wcześniejsze w okolicach wakacji, o ile w ogóle. Jedynie co to netu mogą dołożyć, bo co tam zmieniać.
Aktualnie jestem na przedostatniej utrzymaniowej Solo czyli FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II, nic się nie zmieniło w tej najnowszej (SOLO z rabatem na abonament I) więc się z nimi nie szarpałem dla zasady by mieć najnowszą taryfę.
Witaj w klubie. Też ma tą taryfę i mi odpowiada ( zresztą mam takie same zdanie co ty ).
Może będą hojni i dołożą 20 GB neta w tej cenie ? Dobrze by było.
 #970269  autor: gepard
 05 sty 2018, 22:25
Te GB to jedyne co mogą dać, bo co innego? Jest Tv, Tidal, Showmax... teraz pozostało im śladem Orange i T-mobile otworzyć bank, albo jak Plus gonić prąd i gaz :)
 #970283  autor: Pasat01
 06 sty 2018, 00:06
Ja już odpuściłem, dzwoniłem kilka razy, za każdym razem gadali coś innego i SPRZECZNEGO wiec poczułem się jak gamoń nieświadomy, raz że nic mniej niż 30 netto nie ma, niby sprawdzał i niemożliwe jest z abo za 25zł, kolejny że 25zł. jest ale na 24m i tylko 7GB internetu ( a poprzedni coś innego twierdzili ) wiec odpuściłem i przenoszę do Lajt Mobile i bez okresu zastrzeżonego za 19,99zł brutto z all no limit tz. min/sms/mms + 10GB na miesiąc, jest to pakiet Studencki, ale jest on dla wszystkich tylko tak się nazywa :) Mam pięciu znajomych i sobie chwalą tz. rozmowy normalnie działają jak w każdej sieci, internet bez problemu zawsze dostępny, to mi wystarczy. Generalnie mam już serdecznie dość proszenia i podchodów, tym bardziej że ZA KAŻDYM RAZEM MÓWIĄ COŚ INNEGO.

a2mobile też jest w tej cenie i też jest OK - sprawdziłem osobiście. Połączenia głosowe jak wszędzie tz. dzwonić i gadać bez problemu, internet działa na wioskach i w mieście, generalnie nie ma gdzi e się przyczepić.
 #970287  autor: Gregrin
 06 sty 2018, 01:02
Pasat01 pisze:Lajt Mobile i bez okresu zastrzeżonego za 19,99zł brutto z all no limit tz. min/sms/mms + 10GB na miesiąc, jest to pakiet Studencki, ale jest on dla wszystkich tylko tak się nazywa :)
Jeśli ci zasięg plusa pasuje to może lepiej plush ?? Niby wyjściowa cena jest 25zl ale maja stalą promocje 5te doładowanie gratis która automatycznie oszczędzi 25% na 20zl. Dodatkowo dla przenoszących przez pierwsze 3mce pakiet za 25zl kosztuje 12,50. W roku maja tez parę promocji doładowań http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 72#p970272
Generalnie chyba lepiej w submarce plusa która organizuje rocznie parę promocji doładowań niż w wirtualnym lajce chociaż przenoszenie się kurierem tez może mieć plusy jeśli do salonu ma się daleko.
 #970302  autor: Pasat01
 06 sty 2018, 11:07
@Gregrin, faktycznie pomyślę, zawsze to bliżej do rzeczywistego operatora. Przejrzałem ich ofertę i też jest super tz. na kartę też jest nolimit do wszystkich z min./sms/mm + 10GB na miesiąć a przez pierwsze 3 miesiące nawet 12,50zł :) . Na abo podobnie plus dodatkowe GB za staż co 3,6,12 miesięcy noo i umowa bezterminowa. Dzięki.
  • Strona 626 z 692
  • 1
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 692
  • 1
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 692