DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 614 z 692
  • 1
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 692
 #955434  autor: Sermee
 11 paź 2017, 13:21
Witam

Mój teść chciałby zmienić kartę na abonament. Czy jest jakaś możliwość aby zyskać coś zbliżonego do 25zł które ja sam sobie wynegocjowałem na abonamencie. jednak z karty chyba tak to nie działa. Co muszę zrobić aby uzyskać najkorzystniejszą (czyli jaką?) ofertę przy przejściu z karty na abonament
 #955452  autor: Hods
 11 paź 2017, 14:53
Kilka postów wyżej było to opisane, sam to opisywałem. Czy ktoś tu w ogóle czyta wątek czy wszyscy wolą pytać? :)
 #955563  autor: Karlos20
 11 paź 2017, 22:09
Sermee pisze:Czy jest jakaś możliwość aby zyskać coś zbliżonego do 25zł które ja sam sobie wynegocjowałem na abonamencie. jednak z karty chyba tak to nie działa. Co muszę zrobić aby uzyskać najkorzystniejszą (czyli jaką?) ofertę przy przejściu z karty na abonament
Przejść do innej sieci.
Chyba, że przejdzie się z karty na mixa najtańszego 24x po 20 zł i się go spłaci nawet w 1 dzień, wówczas otrzymasz polecaną przez nas ofertę na abonament na czas nieokreślony z dodatkami. TYLKO TAK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #955788  autor: Gregrin
 12 paź 2017, 22:20
Karlos20 pisze:Chyba, że przejdzie się z karty na mixa najtańszego 24x po 20 zł i się go spłaci nawet w 1 dzień,
A przy przejściu MIX - Abo ta kasę się traci ?
 #955801  autor: Karlos20
 13 paź 2017, 01:49
Gregrin pisze:A przy przejściu MIX - Abo ta kasę się traci ?
Przy przejściu z karty lub MIXa do abo: wiadomo - Kasa i pakiety są anulowane. Ale w zamian otrzymujemy pełny no-limit z internetem bez limitu GB w smartfonie. Przywilej dobrych ofert "RePlay" mają tylko abonamenty i MIXy, które po wykonaniu ostatniego doładowania weszły w okres umowy bezterminowej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #955952  autor: valenrot
 14 paź 2017, 16:10
Witam,
Panowie czy ktoś ostatnio przedłużał umowę w ofercie z TELEFONEM?
Chce zmienić telefon, interesuje mnie oferta za 70 złotych ale to są jakieś jaja- osoba, która przenosi numer, nomen omen ma abo tańszy na start o 10, a ceny telefonów na stronie takie same jak dla mnie.Czy stały klient może coś ugrać?
Rozglądałem się to nawet różowi maja ciekaszwa ofertę bo dają 4 miesiące abo za złotówkę.
Jeśli ktoś coś wie, to proszę o info zanim zadzwonię na bok :)
 #956198  autor: Karlos20
 16 paź 2017, 13:05
demo17: *500 wybierasz 5 i 1. Walcz o ofertę bezterminową za 25 zł/mies. bez telefonu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #956218  autor: bartek0895
 16 paź 2017, 16:12
Dzień dobry. Odbyłem właśnie miłą rozmowę z panem z Play w sprawie przedłużenia umowy. Ale od początku. W zeszłym tygodniu poszedłem do salonu w celu złożenia wypowiedzenia umowy abonamentowej i przeniesienia numeru na kartę (chciałem przejść do nju). Umowę miałem na czas nieokreślony 30zł/mies no limit tylko internet 5gb. Interesuje mnie abonament dla dwojga i zaproponowano mi 25 zł/os no limit i po 10gb internetu z umową na 18 mies. Szczerze mówiąc nie interesowałem się ofertą Play i tutaj pytanie... Czy miał ktoś podobną sytuację? I czy wiecie może czy dalsze negocjacje mają sens, czy może nic więcej Play nie będzie w stanie mi zaoferować? Podzielcie się proszę doświadczeniem, jeśli ktoś otrzymał ciekawszą ofertę. Dziękuję i pozdrawiam :) PS. Będę informował na bieżąco o dalszych propozycjach ze strony Play.
 #956352  autor: Burito
 17 paź 2017, 15:09
demo17 pisze:Jaką ofertę mogę wywalczyć mając teraz: FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99 ?
Pod jaki numer dzwonić?
Z doświadczenia wiem, że złożenie wypowiedzenia znacznie ułatwia negocjacje. A ile masz do końca obecnej umowy?

Pytam, bo mam dokładnie taką samą ofertę i też niedługo przymierzam się do przedłużenia umowy.
Hods pisze:Można mieć to samo w umowie na czas nieokreślony. Więcej nie wyciągniesz.
Przy tej umowie na czas nieokreślony włączają TIDAL i PLAY NOW?
 #956647  autor: bartek0895
 19 paź 2017, 15:18
Hods pisze:Można mieć to samo w umowie na czas nieokreślony. Więcej nie wyciągniesz.
Wczoraj dzwonił inny konsultant i powiedział, że nie ma takiej oferty i nawet na 18 miesięcy nie można mieć dla dwóch osób za 25/mies. Wychodzi na to, że albo Ty albo Pani z Play macie błędne informacje ;)
 #956654  autor: Hods
 19 paź 2017, 16:19
No to poczytaj ten wątek, oni zawsze walą ściemę. Jak masz więcej niż miesiąc do końca umowy to faktycznie tej oferty nie ma.
A jeżeli Ty myślisz, że 2 numery za 25 zł miesięcznie to źle mnie zrozumiałeś. Jeden numer to 25 zł.
 #956840  autor: ozzman78
 20 paź 2017, 19:29
Tydzień temu zmieniłem RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II na Stan Nielimitowany – SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +. Konsultant od razu się zgodził bez składania wypowiedzenia. Już na drugi dzień miałem telefon z ofertą jakichś badań słuchu czy coś. Gdy odmówiłem rozmowy to kobieta która dzwoniła stwierdziła zdziwiona, że jak to, przecież wyraziłem zgodę. Kolejny dzień i kolejny telefon. Dzisiaj dwa następne. Jak to u was wygląda? Od kilku lat jestem w play i nie miałem żadnych telefonów z ofertami a tu nagle taki atak. Jak tak będzie dalej to uciekam do innej sieci. Zachciało mi się Tidala za darmo:)
 #956897  autor: Perlite
 21 paź 2017, 09:23
Pytanie do tych co mają: RePlay SOLO z rabatem na abonament I +. Czy u Was też po zalogowaniu się do P24 w zakładce usługi widnieje włączona usługa PLAY NOW za 20zł miesięcznie? Wg. regulaminu promocji powinna być za 10zł.
  • Strona 614 z 692
  • 1
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 692
  • 1
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 692