DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69
 #606977  autor: Veallentine
 10 sty 2013, 15:23
Witam serdecznie, na co dzień jestem doradcą klienta indywidualnego sieci Orange, innymi słowy zajmuje się wszelkimi procesami przenoszenia numeru telefonu do sieci Orange oraz internetem mobilnym. Miałem przyjemność pracować już dla P4 oraz T-mobile, więc jak to się mówi, z nie jednej miski jadłem :-D W tym temacie będę informował o najnowszych promocjach jakie są aktualnie dostępne w sieci Orange, na kanale Telesales. Z racji faktu iż moja obsługa ogranicza się do klienta indywidualnego, bez problemu mogę skierować zainteresowanych do znajomych związanych z zagadnieniami klienta biznesowego : )

Poniższa oferta dotyczy tylko klientów którzy przenoszą numer telefonu od obecnego operatora do sieci Orange tylko i wyłącznie:

• Z abonamentu w którym umowa jest na czas nieokreślony na ab/mix
• Z mix'a gdzie do zakończenia umowy zostało nie więcej niż 6 doładowań ( ok 6 mc-y )
• Z abonamentu gdzie do zakończenia umowy został czas nie dłuższy niż 6 m-cy na ab/mix

Dla klientów posiadających internet mobilny w sieci Orange lub usługe Noestrada/Funpack:

Klient w momencie posiadania usługi grupy TP. SA tj. neostrada + tv, neostrada, pakiet FunPack, ma prawo do zniżki na usługi w sieci Orange, do rachunku ogólnego -15zł w ramach promocji łączonej Orange Open, biorąc telefon komórkowy lub internet mobilny, jeżeli klient będzie posiadał wszystkie 3 usługi dostanie -30żł zniżki.

W ramach promocji łączonej Orange Combo, klient posiadający internet stacjonarny w Orange (nie mylić z neostradą ) i telefon komórkowy dostaje - 15zł zniżki w ramach promocji Orange Combo, jeżeli klient posiada internet stacjonarny w Orange, telefon komórkowy i internet mobilny w sieci Orange, dostaje rabat -30zł w ramach promocji Orange Combo, jeżeli klient posiada jeszcze telefon stacjonarny w Orange ( nie mylić ze stacjonarnych w TP, czyli Lepszy Telefon 60 ) dostaje łącznie -45zł rabatu do rachunku ogólnego w ramach promocji Orange Combo, żeby w/w promocje się aktywowały wysokość zobowiązania każdej jednej usługi musi być większa lub równa 39zł.

Obrazek

Osoby które chciałby skorzystać z promocji ale mają telefon na kartę etc.

Z uwagi na fakt, że z promocji dostępnych na Telesales mogą korzystać jedynie osoby które mają telefon w zobowiązaniu miesięcznym, posiadaczy kart czy w sieci Orange czy u innego operatora, mogą czuć pewien niesmak w związku z ustaleniami sieci Orange. Dlatego przedstawię prosty sposób który daje również Wam, posiadaczom karty, możliwość skorzystania z wyżej wymienionych, fantastycznych promocji ; )

Z uwagi na fakt iż musimy posiadać telefon na abonament, możemy przenieść go sobie w jakieś zobowiązanie miesięczne, jest dość oczywiste, problem pojawia się, przy podpisaniu umowy z operatorem, ponieważ biorąc umowę na okres np. 12 mc-y przy przeniesieniu numeru telefonu umowa musiała by być zerwana, co zaowocuje naliczeniem kary umownej, co prawda niedużej, ale zawsze kary. Inaczej jest z umową na czas nieokreślony, która nie zobowiązuje nas do płacenia na rzecz operatora danej kwoty, na dany okres, dzięki czemu możemy zerwać ją w każdym momencie jej trwania, zgodnie z polską literą prawa, zachowując 30dniowy okres wypowiedzenia, oczywiście ( co jest bardzo istotne ) bez płacenia kar umownych. Pewna analogia jest zachowana przy abonamentach, gdzie umowa po czasie zapisanym w umowę (12,18,24 mc-e) przechodzi również na czas nieokreślony. Takie numery telefonu również traktowane są jak numery telefonu w abonamencie, dzięki czemu ''łapią'' się na promocję 6mc-y zniżki na abonament etc. Problem pojawia się przy znalezieniu takiej promocji, z uwagi na fakt, że rzadko który operator decyduje się na takie rozwiązanie ( lepiej mieć klienta który będzie płacił przez 12/24mce daną kwotę, niż klienta który w każdym momencie może od nas uciec ). Przeglądając promocję różnych operatorów, natknąłem się na promocje sieci Play, która taką możliwość daje ; )

Wystarczy, że wejdziemy na link poniżej, gdzie operator udostępnił swoją promocje, Stan Darmowy Tylko SIM, (oferta dostępna tylko przez stronę internetową)
zamawiamy najniższy abonament za 19zł/mc w umowie na czas nieokreślony.

• Zamawiamy:

- Nowy numer telefonu
- Przenosimy numer telefonu z karty od innego operator do Play na abonament
- Przenosimy numer telefonu z karty w Play do Play na abonament

Po zamówieniu promocji, czekamy na kuriera. W momencie podpisania umowy, wchodzi w życie do 24h, jest to wystarczający czas potrzebny do realizacji zamówienia na kanale Telesales. W Play przyjdzie nam zapłacić opłatę aktywacyjną, oraz jeden abonament, ew. dwa abonamenty w zależności od czasu realizacji zamówienia.

• Dodatkowe opłaty związane z zamówieniem usługi w Play :

- Opłata aktywacyjna 49zł
- Opłata za abonament 19zł

Link do promocji Play.
http://www.play.pl/promocja/play-abonam ... z-telefonu

21/01/2013 Aktualnie w promocji posiadamy:

Nokia C5-00 w ab. Halo 39zł za 1zł
LG Swift L5 w ab. Halo 39zł za 1zł
Sony Xperia Tipo w ab. Halo 39zł za 1zł
Sony Xperia J w ab. Halo 49zł za 49zł
HTC Desire C w ab. Multi 49zł za 49zł
Sony Xperia U w ab. Halo 59zł za 1zł
Samsung Galaxy S Advanced w ab. Halo 69zł za 1zł
Sony Xperia P w ab. Halo 109zł za 1zł

Temat będę na bieżąco aktualizował ilekroć pojawią się nowe promocję, ew. nowe telefony, czy najzwyczajniej w świecie coś mi się przypomni.

W razie pytań odnośnie aktualnych promocji, proszę o kontakt przez pw lub na adres mailowy.

Pozdrawiam, Marek : D
Ostatnio zmieniony 21 sty 2013, 15:35 przez Veallentine, łącznie zmieniany 5 razy.

 #607015  autor: orson_dzi
 10 sty 2013, 19:26
Nie podajemy publicznie danych kontaktowych, usuń też z podpisu. Kontakt ew. na PW, albo dane podane w profilu, nie podpisie.


Poza tym widać, że telesales. Jak już piszesz:
Veallentine pisze:w momencie posiadania usługi starej grupy TP. SA ma prawo do zniżki na usłudze mobilnej - 15zł, identycznie w przypadku posiadania internetu mobilnego w sieci Orange - 15zł na abonamencie
1. Nie starej grupy TP, tylko należy posiadać Neostradę w TP (TP ciągle istnieje).
2. Rabaty w ramach promocji Orange Open i Orange Combo, bo później się ludzie domagają, a nie wiedzą czego.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #607018  autor: KC-KARLOS
 10 sty 2013, 19:43
Orange Open a Orange Combo, to dwie opcje rabatowe - nie działają tak samo i powodują inne wartości zniżek w ofertach usług Orange mobilnym i stacjonarnym (dawne TP).
Radziłbym poinformować, co i jak: jaką można by było otrzymać zniżkę w ramach Combo, a jaką w Open, no i że Open wyklucza się z Combo i odwrotnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #607027  autor: drlumpy
 10 sty 2013, 20:47
A ja mam nastepujące pytanie: jeżeli przeniose numer 6 miesiecy przed zakończeniem poprzedniej umowy u innego operatora, to bede płacił przez 6 miesiecy dwa rachunki, czy dopiero po zakonczeniu starej umowy zacznie obowiazywac mnie nowa w orange?
I czy 100% znizki bedzie obowiazywało przez te 6 miesiecy migracji, czy dopiero od aktywacji nowej umowy w orange?
Dziekuje z gory za odp. pozdrawiam

 #607044  autor: OrangeDlaFirm
 10 sty 2013, 22:02
drlumpy pisze:A ja mam nastepujące pytanie: jeżeli przeniose numer 6 miesiecy przed zakończeniem poprzedniej umowy u innego operatora, to bede płacił przez 6 miesiecy dwa rachunki, czy dopiero po zakonczeniu starej umowy zacznie obowiazywac mnie nowa w orange?
Rozwiazujac umowe u starego operatora przed jej zakonczeniem obowiazuje Cie miesieczny okres wypowiedzenia + proporcjonalnie naliczona oplata karna.
Zakladajac ze wybierzesz wlasnie takie rozwiazanie, pozostanie Ci tylko rachunek w Orange.
drlumpy pisze:I czy 100% znizki bedzie obowiazywało przez te 6 miesiecy migracji, czy dopiero od aktywacji nowej umowy w orange?
Dziekuje z gory za odp. pozdrawiam
Przez 6 pierwszych, pelnych okresow rozliczeniowych od aktywacji numeru w Orange będzie naliczany rabat.

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #607052  autor: drlumpy
 10 sty 2013, 22:48
Nie o to mi chodziło :P
Chce się przenieść do orange 6 miesiecy wczesniej przed zakonczeniem umowy z play, dostac telefon, a nastepnie po 6 miesiacach placenia jak do tej pory tylko za rachunki play przejsc ze swoim numerem do orange i od tego czasu placic w rachunki w orange (pomniejszone o 100% przez 6 miesiecy) chyba o to w przenoszeniu numerow chodzi :P

Poza tym zrywanie umowy i placenie kary za zerwanie nie jest najlepszym rozwiazaniem, i nie miałem w zamyśle tego czynić :wink:

 #607095  autor: Veallentine
 11 sty 2013, 10:12
Możesz przenieść nawet teraz numer telefonu, z tym, że umowa będzie zerwana z końcem okresu promocyjnego czyli w momencie kiedy formalnie wygasa, do momentu zakończenia umowy płacisz rachunki na poczet swojego obecnego operatora, umowa z Orange wchodzi w życie tym samym dostajesz numer tymczasowy, jakiś 511 xxx xxx z którego możesz korzystać do czasu zakończenia umowy z obecnym operatorem, rachunki nie będą się dublować bo masz zniżkę 6mc-y za free.

@ 11/01/13
Pojawiło się kilka sztuk LG L9 za 1zł w ab. Multi 69zł, telefon nie pojawiał się od początku promocji w sieci Orange, dlatego zainteresowanym radzę się śpieszyć : )

HTC X8 za 79zł w ab. Halo 109zł...

 #607171  autor: drlumpy
 11 sty 2013, 16:13
Dziekuje bardzo za odpowiedz :-)

 #607382  autor: zygikuleczka
 12 sty 2013, 18:30
Veallentine pisze:tylko i wyłącznie:
z czego to wynika, jeśli można wiedzieć?

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #608434  autor: Veallentine
 18 sty 2013, 10:03
Każdy operator lepiej honoruje osoby które przenoszą nr telefonu w jakimś zobowiązaniu miesięcznym. Nr telefonu z karty na ab. też można, przenieść ale w salonie gdzie warunki są zdecydowanie gorsze ; )

Aktualna promocja sieci Orange ; ) jest w czym wybierać.

Obrazek

@ Smutna wiadomość nadeszła, bo jak wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego też informuje, że zniżka na abonament 100% przez 6 mcy dostępna na kanale Telesales będzie obowiązywać tylko do 31 Stycznia 2013 r. Zainteresowani mogą się do tego czasu zdecydować, chociaż jest nadzieja, że promocja zostanie przedłużona do kwietnia tylko w ab. powyżej 59zł ale to nic pewnego ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #608451  autor: orson_dzi
 18 sty 2013, 13:37
Veallentine pisze:zniżka na abonament 100% przez 6 mcy dostępna na kanale Telesales będzie obowiązywać tylko do 31 Stycznia 2013 r.
Przy internecie to zostanie?

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #608471  autor: bąbel
 18 sty 2013, 15:03
Veallentine pisze:Każdy operator lepiej honoruje osoby które przenoszą nr telefonu w jakimś zobowiązaniu miesięcznym. Nr telefonu z karty na ab. też można, przenieść ale w salonie gdzie warunki są zdecydowanie gorsze ; )

Aktualna promocja sieci Orange ; ) jest w czym wybierać.

Obrazek

@ Smutna wiadomość nadeszła, bo jak wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego też informuje, że zniżka na abonament 100% przez 6 mcy dostępna na kanale Telesales będzie obowiązywać tylko do 31 Stycznia 2013 r. Zainteresowani mogą się do tego czasu zdecydować, chociaż jest nadzieja, że promocja zostanie przedłużona do kwietnia tylko w ab. powyżej 59zł ale to nic pewnego ; )

Niestety moze to i fajna promocja (6 abonamentow free) ale skorzystanie z oferty z telefonem Galaxy SII graniczy z cudem. Mozna go wziac przez esklep ale tam tylko 3 miesiace aboanmentu za free. a nikt nie pomoze zmienic oferty po zakupie w esklepie na promocje telefoniczna. chyba taka polityka orange, ze odbija sobie cene telefonu udostepniajac go tylko w esklepie. sam to wlasnie przezylem i info od konsultanta, ze moze Pan nie odbierac przesylki od kuriera. Jedyne rozwizanie uzyskane od nowej sieci...

 #608585  autor: orson_dzi
 19 sty 2013, 00:06
bąbel pisze:Mozna go wziac przez esklep ale tam tylko 3 miesiace aboanmentu za free.
Sześć miesięcy. Wszędzie masz napisane trzy (chyba nawet na umowie też), ale w systemie, po kilku dniach od aktywacji kontraktu, uruchamia się na sześć. Jak się nie uruchomi, to odpala się to reklamacyjnie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #608590  autor: kokos-
 19 sty 2013, 01:01
galaxy sIII już niema :/

 #608604  autor: Veallentine
 19 sty 2013, 09:26
orson_dzi pisze:
bąbel pisze:Mozna go wziac przez esklep ale tam tylko 3 miesiace aboanmentu za free.
Sześć miesięcy. Wszędzie masz napisane trzy (chyba nawet na umowie też), ale w systemie, po kilku dniach od aktywacji kontraktu, uruchamia się na sześć. Jak się nie uruchomi, to odpala się to reklamacyjnie.
No sęk w tym, że na stronie jest 3 mc-e, nie sześć, tak jest zapisane w regulaminie i tak jest. My zaczynając sprzedawać te usługi mieliśmy regulaminy esklepu i takie też zostały wysyłane do klientów z umową, a regulamin w którym było zapisane, że zniżka jest na 6 mc-y był wysyłany emailem, lub pocztą i to ten regulamin dotyczył telesales właśnie. Wydaję mi się, że dadzą promocję na 3 mc-e tak jak jest w salonie i na stronie.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #608633  autor: kobe47
 19 sty 2013, 13:57
czyli krótko mówiąc nie ma możliwości uzyskania 6-miesięcznego rabatu wraz z np. SGS II za złotówkę (smartplan multi 89 zl) przenosząc numer przez telesales?

 #608644  autor: Veallentine
 19 sty 2013, 15:01
kobe47 pisze:czyli krótko mówiąc nie ma możliwości uzyskania 6-miesięcznego rabatu wraz z np. SGS II za złotówkę (smartplan multi 89 zl) przenosząc numer przez telesales?
No właśnie jest tak, że tylko na Telesales dostajesz rabat 6 mc-y 100% zniżki, telefon też jest za 1zł. Ludzie czytajcie...

Cały z resztą temat jest poświęcony promocją dostępnych przez Telesales, więc wszystko co tu publikuje dotyczy w/w tematu. Żeby zakończyć bezowocne dyskusje przedstawię hierarchie promocji od najlepszych do najmniej atrakcyjnych:

1. Telesales
2. Strona Internetowa
3. Salon Orange

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #608650  autor: orson_dzi
 19 sty 2013, 15:23
Veallentine pisze:No właśnie jest tak, że tylko na Telesales dostajesz rabat 6 mc-y 100% zniżki, telefon też jest za 1zł.
Witamy w Orange. Tutaj każdy wie co innego i ma kompletnie inne informacje. Szczególnie jako pracownik powinieneś to wiedzieć ;) .
Tydzień temu konsultowałem się z działem MNP, gdzie dostałem informację, że przez internet, przy przeniesieniu, będzie 6 miesięcy.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #608652  autor: kobe47
 19 sty 2013, 15:52
cóż, dzwoniłem właśnie do orange i skończyły się SGS II, więc pozostaje mi zamówienie umowy przez internet.

a, spytałem o rabat 6-miesięczny przy zamawianiu przez Internet - nope, konsultantka z przekonaniem stwierdziła, że mogę otrzymać tylko 3 miesiące rabatu 100%.

dzięki za odpowiedź

 #608928  autor: Veallentine
 21 sty 2013, 11:29
orson_dzi pisze:
Veallentine pisze:No właśnie jest tak, że tylko na Telesales dostajesz rabat 6 mc-y 100% zniżki, telefon też jest za 1zł.
Witamy w Orange. Tutaj każdy wie co innego i ma kompletnie inne informacje. Szczególnie jako pracownik powinieneś to wiedzieć ;) .
Tydzień temu konsultowałem się z działem MNP, gdzie dostałem informację, że przez internet, przy przeniesieniu, będzie 6 miesięcy.
Nie wiem do jakiego działu się dodzwoniłeś. Kilka dni temu dostałem maila od jednego z forumowiczów który sam napisał, że przy zakupie przez internet dostał zniżkę na 3 a nie na 6mc-y. Gdyby na stronie była taka sama oferta jak u nas, jaki sens miała by moja praca.

@Załączam fragment maila.
Moje zamówienie:



Samsung Galaxy S Advance 0,81 zł (1 z VAT)

Prezent: 20 % więcej minut przez 24 miesiące

Prezent: Nielimitowane Rozmowy w Sieci przez 6 miesięcy

Prezent: e-bonus 30 minut przez 12 miesięcy

opłaty miesięczne

56,83 zł

(69,90 z VAT)

przez pierwsze 3 miesiące

0 zł

(0 z VAT)

opłata aktywacyjna 8,13 zł (10 z VAT)

czas trwania umowy: 24 miesiące
@ 21/01/2013. [12:30]

Aktualnie podładowali nam telefony w ab. Multi 69zł

Nokia Lumia 800 - 1zł
Samsung Galaxy S Advanced - 1zł ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx
  • Strona 1 z 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69