DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 290 z 675
  • 1
  • 288
  • 289
  • 290
  • 291
  • 292
  • 675
 #833242  autor: light7
 04 lis 2015, 14:28
pjon pisze:Ja wczoraj rozmawiałem dokładnie o 12.30 i nic nie mieli, nawet kobieta sprawdzała czy ostatnio coś było i kiedy ewentualnie będą mieli, ale nic nie znalazła. Dziwne to wszystko.
A z tymi telefonami z play to widocznie mają jakiegoś kreta, który informuje konkurencje.
No właśnie wczoraj do mnie dzwoniła kobieta z play, że chce mi zaproponować przejście. Ale w moim przypadku było tak, że 4 lata temu korzystałem w play z promocji testuj smartfona i tam we wniosku należało podać datę zakończenia umowy ze swoim dotychczasowym operatorem więc może stąd wiedzieli.
 #833310  autor: Robak85
 04 lis 2015, 19:46
Witam.

Mam pytanie czy to jest dobra oferta przy przedłużeniu umowy dla małych i średnich firm:

abo 84 zł a w nim 4,5 gb netu i wszystko bez limitu + telefon sony z3c

Można coś więcej ugrać?
 #833342  autor: sbartek
 05 lis 2015, 00:04
Na stronie orange.pl mozna wygenerować sobie kupon 6miesiecy gratis dla oferty z telefonem który jest przeznaczony niby tylko dla przenoszących numer.
Ja tego kuponu próbowałem użyć do przedłużenia umowy (z telefonem/telefonem na raty) i niby rabat 100% przez 6m również jest wbijany i wychodzi w podsumowaniu.
Ostatecznie nie zlozylem zamowienia bo na stronie orange.pl, ani w regulaminie nie ma nic na temat czy moze byc uzyty do przedluzenia umowy (z tel).
Czy próbował ktoś w ten sposób przedłużać umowę ? i z jakim skutkiem ?
 #833356  autor: zielony71
 05 lis 2015, 02:01
buaszeej pisze:Huawei P8 lite - 43 zlote abonament dopłaty 109zł - warto?
Nie warto. Niby dali 30% rabatu na abo ale na telefon nic, zero, null;-)
Cena telefonu wyższa niż w sklepie internetowym o 80 zł!
To trochę tak jakby dali zwyżkę;-)
 #833357  autor: zielony71
 05 lis 2015, 02:06
Robak85 pisze:Witam.

Mam pytanie czy to jest dobra oferta przy przedłużeniu umowy dla małych i średnich firm:

abo 84 zł a w nim 4,5 gb netu i wszystko bez limitu + telefon sony z3c

Można coś więcej ugrać?
Można, wystarczy przejść na taryfę indywidualną i za taki sam zakres usług zapłacisz 70 zł brutto (z rabatem 20%) lub 60 zł brutto (z rabatem 30%-chwilowo niedostępny) i 100 zł za telefon.
 #833358  autor: zielony71
 05 lis 2015, 02:11
pjon pisze:Ja wczoraj rozmawiałem dokładnie o 12.30 i nic nie mieli, nawet kobieta sprawdzała czy ostatnio coś było i kiedy ewentualnie będą mieli, ale nic nie znalazła. Dziwne to wszystko.
A z tymi telefonami z play to widocznie mają jakiegoś kreta, który informuje konkurencje.
Ja to mam wrażenie, że Was w konia robią. Jak nie chcą/nie mogą dać dobrych warunków to mówią, że nie ma telefonu i Wy sobie czekacie, nie przechodzicie do konkurencji a abonament leci;-)
Proponuję żeby ktoś, komu dają rabat 30% ale mówią że nie ma telefonu tak na podpuchę poprosił ten rabat z innym telefonem. Bardzo ciekawe czy tego innego telefonu też nagle zabraknie czy jednak będzie.
 #833361  autor: Robak85
 05 lis 2015, 03:04
zielony71 pisze:
pjon pisze:Ja wczoraj rozmawiałem dokładnie o 12.30 i nic nie mieli, nawet kobieta sprawdzała czy ostatnio coś było i kiedy ewentualnie będą mieli, ale nic nie znalazła. Dziwne to wszystko.
A z tymi telefonami z play to widocznie mają jakiegoś kreta, który informuje konkurencje.
Ja to mam wrażenie, że Was w konia robią. Jak nie chcą/nie mogą dać dobrych warunków to mówią, że nie ma telefonu i Wy sobie czekacie, nie przechodzicie do konkurencji a abonament leci;-)
Proponuję żeby ktoś, komu dają rabat 30% ale mówią że nie ma telefonu tak na podpuchę poprosił ten rabat z innym telefonem. Bardzo ciekawe czy tego innego telefonu też nagle zabraknie czy jednak będzie.
Coś w tym jest, bo to o co pytałem wyżej zaproponowali mojemu bratu w DUK oświadczając jednocześnie, że nie mają telefonu Sony z3c :) Na stronie są jakoś dostępne, więc to jakieś jaja są :)
 #833380  autor: szejkeR
 05 lis 2015, 09:03
zielony71 pisze: Proponuję żeby ktoś, komu dają rabat 30% ale mówią że nie ma telefonu tak na podpuchę poprosił ten rabat z innym telefonem. Bardzo ciekawe czy tego innego telefonu też nagle zabraknie czy jednak będzie.
U mnie nie było problemu z tym rabatem i innym tel ;) Po prostu burdel w tym Orange, że nie są w stanie mieć na bieżąco dostępnych telefonów. Albo celowe działanie bo mało osób kupuje flagowce (choć jak słyszymy nawet tutaj na forum popyt jest większy niż podaż:).
 #833383  autor: zielony71
 05 lis 2015, 09:20
No to jak dawali 30% i inny telefon z rabatem 400 zł to przecież trzeba było brać, sprzedać go przez allegro a iphona kupić w dowolnej wersji i kolorze bez łaski w sklepie.
 #833387  autor: Roburtek
 05 lis 2015, 09:34
Witam

Ja w tamtym tygodniu zdecydowałem się na: Smart Plan LTE Główny po rabacie za 102 zł z groszami i Z5C za 79zł (no limit + 30GB internetu) na 24m-c. Pod ten plan podpiołem już pozostałe dwa moje numery do których nie potzrebuje telefonów.

-=Roburtek=-
 #833388  autor: szejkeR
 05 lis 2015, 09:36
zielony71 pisze:No to jak dawali 30% i inny telefon z rabatem 400 zł to przecież trzeba było brać, sprzedać go przez allegro a iphona kupić w dowolnej wersji i kolorze bez łaski w sklepie.
Ale akurat ta opcja nie jest tak opłacalna. iPhone 6S 64Gb dostałem ofertę za ok 1700 zł. W sklepie kosztuje on 3699. Biorąc pod uwagę, że wezmę jakiś telefon za 1 zł i sprzedam go za ok 1300 zł (bo takie ceny mają telefony, które dają za 1 zł biorąc pod uwagę też to aby szybko go sprzedać). Do tego sprzedaje mojego iPhone 5s za ok 1300 zł. Razem ze sprzedaży mam 2600 i musze dołożyć i tak ok 1000zł. W przypadku kupna telefonu w Orange muszę dołożyć ok 400 zł. Ostatecznie jak nie będzie tego telefonu to pewnie tak zrobię ale nie chce mi się bawić w handlarza bo sam fakt takiego kombinowania jest irytujący ;)
 #833390  autor: zielony71
 05 lis 2015, 09:42
Mam wrażenie, że w opcji z innym telefonem rozpatrujesz abonament za 90 zł a w opcji z iphonem za 150 zł. To za cały okres umowy daje dodatkowy 1000 zł, fakt, że rozłożony na raty.
No chyba, że się mylę?
 #833391  autor: szejkeR
 05 lis 2015, 09:52
zielony71 pisze:Mam wrażenie, że w opcji z innym telefonem rozpatrujesz abonament za 90 zł a w opcji z iphonem za 150 zł. To za cały okres umowy daje dodatkowy 1000 zł, fakt, że rozłożony na raty.
No chyba, że się mylę?
Rozpatruje Smart Plan Wspólny za 99zł z rabatem 30%. Akurat na tym mi zależało bo chcę do niego podłączyć 2 dodatkowe numery w niedługim czasie i mieć porównywalny abo jak do tej pory (teraz płace ok 72 zł na msc). Orange ma w zasadzie tańsze iPhone 6S niż 6 (lub w takiej samej cenie) podczas gdy w wolnej sprzedaży różnica jest ok 600 zł między tymi telefonami.

Przy tym abonamencie przypuszczam, że można by dostać za 1-100zł telefony typu LG G3, HTC M8s, Sony Xperia Z3 Compact, Samsung Galay S5 Neo a ich ceny w necie kształtują się między 1200-1400 zł.
 #833395  autor: timon1981
 05 lis 2015, 10:34
Mam prośbę aby ktoś Mi powiedział czy da się przenieść numer formowy koleżanki na tych samych zasadach co indywidualni. A więc po kolei: koleżanka ma numer w T-mobile. Numer jest na jej męża. Jest to numer na firmę. Jej mąż ma 1 umowę na kilka numerów firmowych m.in ten co użytkuje jego żona a moja koleżanka z pracy :-). I chcę jej zrobić coś takiego że posiadając kod zniżkowy 30% lub inny wchodzę na orange i zaznaczam przenoszę numer itp i inne potrzebne sprawy. Normalnie prosta sprawa ale co w sytuacji jeżeli ten numer jest na umowie z innymi numerami i na umowie firmowej? Nie przeszkadza? Kolejne pytanie co z wypowiedzeniem czy orange samo to załatwi? I skąd będą wiedzieli że to firmowy numer. Koleżanka chce ten numer przenieść na indywidualny i na swoje dane bo posiada tel. stacjonarny w orange na swoje dane a wiec jeszcze dojdzie jej orange open. Umowa kończy się jej mężowi 17 grudnia a okres rozliczeniowy od 24 każdego miesiąca do 25 kolejnego czyli chyba umowa do 25 będzie tak? Czy do 17? Dzięki za pomoc.
 #833401  autor: Alex147
 05 lis 2015, 11:13
Witam,
Czy w Orange jest możliwość zdobycia telefonu Lumia 930? Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy, ale dostępna Lumia 830 nie spełnia moich oczekiwań i opcją jest zmiana operatora.
 #833403  autor: timon1981
 05 lis 2015, 11:36
zielony71 pisze:Nie da się tak zrobić. Żeby przenieść numer dane muszą być takie same u obu operatorów.

Czyli jak najprościej zrobić aby 1 numer przenieść do orange. Może wypowiedzieć tylko ten jeden numer mimo że umowa jest na kilka? i dodać z adnotacją że chce w t-mobile zostać na kartę a potem dopiero przenieść tak jak pisałem poprzez stronę internetową? Czy możesz Mi napisać jak to zrobić? Jak by to zrobiła to zielony możesz się odezwać w sprawie przeniesienia numeru :-)
  • Strona 290 z 675
  • 1
  • 288
  • 289
  • 290
  • 291
  • 292
  • 675
  • 1
  • 288
  • 289
  • 290
  • 291
  • 292
  • 675