DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 608 z 675
  • 1
  • 606
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 675
 #971078  autor: kemot82
 10 sty 2018, 09:13
Olafff pisze:Witam,
jestem w trakcie podejmowania decyzji co do przedłużenia umowy internetu mobilnego LTE dla domu. Z tego co sprawdzałem strone internetową, jak i wykonywałem połączenie na *220 czy infolinie sprzedażową orange.pl proponują połączenie numeru komórkowego(tu mam rok do końca umowy z ratą wychodzi mi 62zł za komórke) z internetem. Net to 250gb+szcześliwe godziny, a komórka no limit i 5gb. Cena ta sama co na stronie 79,99 + raty jeszcze 12m. Do tego router ZTE MF286 za 149zl bez rat. Umowa 24 miesiące i starą umowe za numer komórkowy niby anulują, będzie jedna wspólna umowa w ramach orange love. Ktoś może przedłużał w ostatnim czasie na podobny pakiet? Idzie jeszcze urwać pare złoty czy brać i się nie zastanawiać? :D Ogólnie rachunki po zmianie na LOVE będe miał mniejsze, bo LTE dla domu na czas nieokreślony bez rabatów mi zwiększył płatności.

Pozdrawiam.
Wszystko fajnie, tylko uważaj na pakiet współdzielony na konto, który masz obecnie przy LTE dla domu. Po migracji na Love trzeba wybrać Love z TV (+20 zł/msc), żeby mieć 100GB do podziału na wszystkich swoim numerach (na jednym koncie abonenckim).

Info ze strony Orange:
Pakiet danych na konto
Dla oferty z TV: 100 GB - pakiet współdzielony z internetem domowym 4G
Dla oferty bez TV: 5 GB za 10 zł
+ 5 GB i nielimitowane LTE za 10 zł

No chyba, że przy przedłużeniu przez DUK jest inaczej i ten pakiet współdzielony dają bez TV i na ten numer wchodzący w skład Love (ze startowymi 5GB) i na pozostałe numery dołączane oddzielnie.

Bo inaczej to trochę słabo Orange zagrywa...

Potwierdzi/zaprzeczy ktoś?
 #971333  autor: muddy
 11 sty 2018, 13:46
Trzeba tylko pamiętać, by włączyć usługę "Nie chcę schodków". Standardowo pakiet współdzielony jest wykorzystywany PO wykorzystaniu dodatkowego pakietu danych na konkretnym numerze głosowym (tj. 2 GB za 10 zł). Wystarczy wysłać SMSa o treści BLOKUJ na numer 80148 - aktywuje się usługa "Nie chcę schodków", po wykorzystaniu pakietu danych przypisanego do numeru głosowego zacznie się wykorzystywanie pakietu współdzielonego. Przynajmniej tak informuje DUK, sam jeszcze tego nie sprawdziłem.

MM
 #971401  autor: darekgra
 11 sty 2018, 19:27
Witam
W sumie to już nie wiem czy jest to dobra oferta, po tygodniu codziennych rozmów z konsultantami się zdecydowałem.
Obecnie:
-Światłowód 100 umowa do Końca września 2018
-Telefon umowa do 15/01/2018 smart plan LTE
-Internet freeNet sumo24,91 do 18/01/18
-telefon umowa do końca lipca2018

I teraz to co udało się uzyskać po złożeniu wypowiedzenia na 1 tel i internet LTE:
Wszystkie terminy umowy wyrównane do nowego planu na 24 miesiące
-jeden numer przeniesiony do orange Love abonament standard z 5 GB internetu 79,99 wraz z światłowodem 100 Mb
-Drugi nr telefonu 9,99 abonament standard z 10 GB internetu + 3 miesiące za 0 zł
-freenet simo z 20 Gb internetu na konto za 9,99 + 3 miesiące za 0 zł
-telefon Huawei P10 na raty za średnio 62 zł miesięcznie.

Szczerze myślałem że coś więcej ugram lecz niestety juz nie dałem rady. Za dwa lata będzie lepiej bo wszystkie usługi będą kończyły się w tym samym terminie wiec karta przetargowa będzie większa :D
 #971443  autor: JFK2016
 11 sty 2018, 21:45
Panie i Panowie może dla was są do akceptacji nowe oferty Orange Love, dla mnie podwyżka usług o 100% jest absolutnie nie do przyjęcia. Wczoraj i dziś miałem telefony z BOK Orange odnośnie oferty (kończy mi się LTE dla domu 2&1 i mam jeszcze plan wspólny na usługi voice-3 numery), teraz płacę niewiele ponad 80zł, wczorajsza oferta 160zł, dzisiejsza 140- Pan z BOK nawet nie próbował udowadniać że białe jest zielone, ja z kolei poinformowałem że mogę zaakceptować podwyżkę 10-20% w innym przypadku żegnamy się-jest w czym wybierać Plus/T-Mobile/Play tylko na taki finał czeka.
 #971448  autor: harys
 11 sty 2018, 22:27
Powinno sie dac zrobic love 4g + 2 voice za 100zl, ale to i tak ciągle drozej niz masz

Wysłane z Le Pro 3
 #971450  autor: dj_adamus
 11 sty 2018, 22:54
Ja w końcu przedłużyłem ofertę po 1 telefonie z Orange (wcześniej tylko ja z 10 razy dzwoniłem do DUK):
- 2x abo standardowy - 1 za 29,99 a 2 za 9,99 (-20% rabat)
- 2x telefon - Huawei Mate 10 Lite za 38zł/msc + Galaxy J5 za 33 zł/msc (na każdy - 5 zł zniżki jednak było)
- dodatkowo 3 miesiące gratis na sam abonament.

Nie chciało mi się już czekać na -40% rabatu...
 #971681  autor: lastom
 13 sty 2018, 07:33
Proszę o poradę - dwa abo na osobe prv w O.
kończy mi się 24 miesięczny abonament 14.02
Kolejna umowa dopiero we wrzesniu 2018.

Obecna propozycja łączenia abo - wszystko no limit i po 10GB za - 79,00 pln.

Przewiduje jeszcze jutro przejście do pre-paid i przeczekanie do czasu przedłużania drugiej umowy.

czy ktoś ma inna koncepcje cięcia kosztów abo?
Czy przejście do nju daje poźniesz profity za przeniesienie numeru z powrotem do Orange?

Dzieki
 #971696  autor: Symulant
 13 sty 2018, 10:30
lastom pisze:kończy mi się 24 miesięczny abonament 14.02
Kolejna umowa dopiero we wrzesniu 2018.
Obecna propozycja łączenia abo - wszystko no limit i po 10GB za - 79,00 pln.
Te dwa abo no-limit z 10GB powinieneś dostać za 29.99 pierwszy i 9.99 drugi. Problemem jest długi okres jaki dzieli obydwie umowy. Natomiast jak przejrzysz parę stron wstecz to okaże się, że są osoby, którym takie długie umowy skracano.
lastom pisze:Czy przejście do nju daje poźniesz profity za przeniesienie numeru z powrotem do Orange?
Wszystkie promocje i oferty dla przenoszących numery do Orange wykluczają migrację z numerów zarejestrowanych w NJU. Także jak na kartę i powrót to wszędzie tylko nie do NJU.
 #971835  autor: ManianaG
 13 sty 2018, 22:37
Hej!
W marcu kończy mi się umowa - abonament - obecnie płacę 27,42 (powinnam 39 - pomyłka telemarketera, który obiecał mi 27 i uznali reklamację). Mam też funpacka - 97 zł.
Dostałam propozycję przedłużenia - połączenie do oragne love za 89 zł funpack plus 10 zł abonament.
Czy da się jeszcze coś ugrać? Z tego co czytałam chyba nie bardzo...
 #971883  autor: teoatino
 14 sty 2018, 11:55
Witam.
To ja mam wyjątkowego pecha :-). Ponad pół roku temu przeniosłem dwa numery do innego operatora (specjalnie nie podam nazwy, jak ktoś chce niech przeszuka forum). Po złożeniu wypowiedzenia na obydwa numery nie było żadnego odzewu, teraz natomiast namówiłem członka rodziny i po 16 latach obecności w Orange (Idea), po złożeniu wypowiedzenia jeszcze przed Świętami nadal żadnej oferty przedłużeniowej :-). To będzie kolejny, długoletni klient pomarańczowej sieci który opuści jej grono. Żadnych opóźnień, żadnych zaległości. Czy to jest tak, że ci z kilkunastoletnim stażem są pomijani? Operator zakłada, że jeśli klient jest tyle lat to się zasiedział i przyzwyczaił? Dziwne i zabawne. Rezygnacja oczywiście bez przejścia na kartę. Natomiast jeśli oferta przedłużeniowa Wam nie odpowiada to na rynku są oferty które są tańsze i bogatsze niż oferowane przez Orange z rabatem na abonament :-)
Pozdrawiam
 #971903  autor: kozien70
 14 sty 2018, 13:25
Zakładam, że masz włączoną zgodę marketingową na kontakt. Niektórzy mają to zablokowane i potem dziwią się, że nikt nie dzwoni z ofertą mimo złożonego wypowiedzenia...
Poza tym zamiast czekać z założonymi rękami, warto samemu zadzwonić pod darmowy *220 i dowiedzieć się, co DUK ma do zaoferowania. To nic nie kosztuje.
 #972050  autor: lucasso4
 15 sty 2018, 09:36
Witam,

Mam pytanie. Otóż otrzymałem ostatnio telefon z play z racji iż na mocy porozumienia z orange co roku mają jakieś numery które dana sieć chce przyciągnąć do siebie. W tym roku ponoć na numery z początkiem 694 oraz 696 play jest w stanie zaoferować b dobre warunki.

To co mi zaoferowali.
2 x abonament no limit rozmowy, smsy , mmsy, internet 5 GB.
(jeden abo na 20 mies drugi na 18 mies ) 40 zł plus tel raty np.
18 x 10 zł (htc u play)

lub
dwa abo wszystko no limit (internet też)
wraz z tel huwawei p 10 lub mate 10
za 100 zł (abo x 2 plus raty) ( 20 mies)

Czy w orange można uzyskać coś lepszego?
 #972101  autor: Symulant
 15 sty 2018, 17:06
Moje boje z DUK zakończyły się bezowocnie. Tzn były oferty no limit z 10GB i 3 miesiące gratis za 29.99 PLN ale nie zdecydowałem się na to. Również nie było ciekawej oferty na Matę 10 PRO ani V30 dlatego też tym bardziej podziękowałem Orange. Jestem chwilowo w Plushu. Jutro wracam do Orange na kartę z 3 miesiącami i 100 GB za darmo. A potem się zobaczy.
Powodzenia w negocjacjach dla wszystkich.
 #972120  autor: zielony71
 15 sty 2018, 18:47
lucasso4 pisze:Witam,

Mam pytanie. Otóż otrzymałem ostatnio telefon z play z racji iż na mocy porozumienia z orange co roku mają jakieś numery które dana sieć chce przyciągnąć do siebie. W tym roku ponoć na numery z początkiem 694 oraz 696 play jest w stanie zaoferować b dobre warunki.

To co mi zaoferowali.
2 x abonament no limit rozmowy, smsy , mmsy, internet 5 GB.
(jeden abo na 20 mies drugi na 18 mies ) 40 zł plus tel raty np.
18 x 10 zł (htc u play)

lub
dwa abo wszystko no limit (internet też)
wraz z tel huwawei p 10 lub mate 10
za 100 zł (abo x 2 plus raty) ( 20 mies)

Czy w orange można uzyskać coś lepszego?
W Orange z całą pewnością nie. Zresztą ogólnie to wygląda zbyt dobrze, aby było realne. Daj znać czy rzeczywiście dostaniesz takie warunki :-)
 #972143  autor: ZbujMadej
 15 sty 2018, 20:32
Opuszczam Orange. Dwa numery wzięte razem z telefonami dwa lata temu. Oferta była bardzo dobra, bo (w skrócie) był no-limit + pakiet netu, praktycznie w cenach telefonów.

Niestety, pomimo nie wyrażenia zgody na połączenia marketingowe podmiotów z Grupy Kapitałowej Orange (nie samego Orange S.A. jako takiego) w ostatnim roku zaczęły się nagabywania na ubezpieczenia, garnki i inne super oferty. Rozmowa zawsze zaczynała się od "Dzwonię z sieci Orange" i osoby dzwoniące posiadały pełne moje dane.
Kilka zgłoszeń do BOK Orange S.A. w w/w sprawie zostało totalnie olanych, a odpowiedzi wołały o pomstę do nieba. Zupełnie nie związane z tematem i próbujące zrobić ze mnie kompletnego idiotę.
Wisienką na torcie było zdarzenie, kiedy poprosiłem Orange o zablokowanie możliwości połączenia ze mną dwóch numerów przedstawiających się jako "dzwonię z firmy Orange".
Najpierw jeden pracownik napisał, że nie są to numery Orange S.A. i żebym radził sobie sam, a po kolejnym zgłoszeniu wyłączyli mi zgody marketingowe i cofnęli rabat na dwa numery pisząc: "zgodnie z Pana dyspozycją dla numeru XXXXXXx i YYYYYYy wyłączyliśmy zgodę na kontakty na numery telefoniczne dostępne Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty. Wyłączenie tej zgody wiąże się z utratą rabatu 5,99 zł. Pozdrawiamy, Orange."
Nawet się nikt nie podpisał.
Kolejne zgłoszenie zostało "automatycznie zamknięte" bez żadnej informacji.

Także bye bye Pomarańczo, na rynku są inni gracze. Ja już do was nie wrócę.
Obecnie będzie 2x 19,90 zł/m-c za no-limit włącznie z netem, tylko sim. Telefon sobie kupię na wolnym rynku.
 #972144  autor: kingadud
 15 sty 2018, 20:34
Mi dzisiaj zaproponowano następującą oferte: dwa abonamenty no limit, jeden 10 gb Internetu drugi 5 gb, 2 telefony huawei mate 10 lite do tego Internet mobilny 4g z 250 gb (w tym 100 poza domem) z ruterem huawei za wszystko ok. 173 zł z ratami za tel. Oferta warta uwagi czy lepiej czekać jeszcze może coś zmniejsza??
 #972149  autor: muchakk
 15 sty 2018, 20:51
Po wielu latach w Orange odchodzę z tej sieci. Oferta utrzymaniowa u nich to jakaś kpina. Na przedłużenie oferują mi abonament droższy z mniejszym pakietem internetowym i z dłuższą umową niż miałem obecnie. Współczuje konsultantom pewnie nie wyrabiają norm
  • Strona 608 z 675
  • 1
  • 606
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 675
  • 1
  • 606
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 675