DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 544 z 675
  • 1
  • 542
  • 543
  • 544
  • 545
  • 546
  • 675
 #932696  autor: Symulant
 19 cze 2017, 07:28
tampl1 pisze:Przejrzałem ofertę telefonów HUAWEI W orange i zauważyłem iż na baterię tych telefonów jest dawana 12 miesięczna gwarancja jak to możliwe skoro taki telefon ma na przykład niewymienialną baterię.
Prawie każdy smartfon ma niewymienialną baterię ale przez użytkownika. Serwis może przecież wymienić baterię tak samo jak i inne podzespoły. Z niewymienialną baterią to bardziej chodzi o to, że nie jest to jak z Nokia 3310, że tylko klapkę wystarczy odczepić i już jest dostęp do baterii.
A że 12 miesięcy to standard przy gwarancji na baterie.
 #932770  autor: hryniew
 19 cze 2017, 13:10
Wczoraj będąc w salonie Orange dowiedziałem się, że dla posiadaczy karty dużej rodziny, nie 2 dodatkowe karty do planu wspólnego są gratis, a 4. Nie wiem czy ta informacja pojawiła się już w tym wątku ale myślę, że może się komuś przydać. Oczywiście w salonie maks zniżka na abo to 10%.
 #932864  autor: piogol0002
 19 cze 2017, 19:44
Umowy mamy jeszcze kiedy Orange było Ideą, a w ofercie najwięcej było Nokii z czarno-białym ekranem. Dostaliśmy: dwa abonamenty o łącznej kwocie ~110 zł plus dwa telefony Huawei P8 Lite. Niedosyt jest i to duży. Mam nadzieję, że złożenie wypowiedzenie pomoże coś ugrać, gdyż TMobile był nieugięty i po 10 latach odszedłem.
 #932882  autor: Lukaszek78
 19 cze 2017, 21:03
Komus sie konczy umowa w listopadzie i probowal przedluzac?

Było: Motorola E365, Sony Ericsson K310i, Nokia 6020, Nokia N73 ME,LG GT 500
Jest:Sony Ericsson Xperia arc S,LG G2
 #932926  autor: ikkk39
 20 cze 2017, 00:11
Drogi @Zielon71 oraz inni użytkownicy

Mam do was pytanie odnośnie oferty firmowej.

Dostałem ofertę na przedłużenie 2 kart sim wraz z telefonami. Na jednej umowa skończyła się rok temu, na drugiej skończy się za rok. Oferta jaką otrzymałem pakiet LOVE ( chyba lub jakiś inny nie pamiętam nazwy) za ok 104 zł brutto łącznie, (no-limit i 10gb neta) chodzi mi o następujące pytania .

1. Dostałem informację, że skoro przedłużam rok wcześniej jeden numer, to wymagane jest wybranie tego w pakiecie właśnie z internetem mobilnym (500GB w strefe + 60 na jakiejś dodatkowej karcie sim) wraz z modemem.

2. Ceny telefonów iPhone 7 32GB za ok 126 zł brutto oraz s7 Edge ok 107 zł brutto (oba na 24 mieś)

oraz standardowe pytanie da się coś ugrać?
 #932979  autor: zielony71
 20 cze 2017, 13:17
Jaki to ma sens skoro oba telefony można kupić w takich cenach w każdym sklepie?
Jeśli już coś robić, to lepiej przedłużyć w ofercie indywidualnej.
 #932985  autor: michalek1912
 20 cze 2017, 13:58
Dzisiaj rozmawiałem drugi raz z konsultantem, niestety nic więcej nie chce dać. Twierdził, że pakiet danych 10gb jest wystarczający i skoro nie przyjmuję tego do wiadomości to nie wiem ile to jest 1GB danych :lol: Poza tym stwierdził, że żadnych kodów zniżkowych nie ma. A po moim stwierdzeniu, że złożę wypowiedzenie i zapoznam się z ofertą konkurencji, oznajmił, że lepszej oferty nie znajdę. Wyczułem dużą irytację i podniesienie głosu :lol: po czym konsultant podziękował za rozmowę i się rozłączył :shock:

Kończy mi się umowa na ten numer wzięty na firmę. Czy mógłbym po wysłaniu wypowiedzenia przejść na ofertę indywidualną, na pakiet wspólny? Chodzi mi o tą opcję, gdzie wychodzi te 21zł na miesiąc. Pozdrawiam ;)
Witam,

Aktualnie posiadam 3 numery:
-Smart Plan Multi II za 89,90
-Smart Plan Multi II 59,98
-Smart Plan LTE 39,90

Oraz posiadam funpack z neostradą i stacjonarnym, więc dzięki temu mam OrangeOpenExtra(mobil+stacjonar)-abon. 45 zł mniej na wszystkie abonamenty.

za funpaka płacę ok.108zł

Posiadam również jeden numer w ofercie biznesowej i płacę za niego 68,86 brutto (10gb internetu)

Dzisiaj dzwonili do mnie z ofertą przejścia na biznes i przedstawili taką ofertę:

nazwa usługi: Orange LOVE Krajowy
2xBIZ KRAJOWY
POŁĄCZENIA GŁOSOWE BEZ LIMITU
SMS/MMS BEZ LIMITU
PAKIET DANYCH 10GB
Cena: 28,78zł netto/ 35,40 brutto

Do pakietu można dobrac do 18 dodatkowych numerów na tych samych warunkach za 19.99zł netto/24,59zł brutto

opłaty jednorazowe:
9 zł netto/ 11.07 zł brutto opłaty migracyjnej, jednorazowo pierwszym rachunku za każdy kontrakt

- dokonanie cesji na firmę usług stacjonarnych, przyznana zostanie zniżka w wysokości 41.20zł netto co miesiąc

Pytanie czy mógłbym uzyskać jakąś lepszą ofertę? Zależy mi na internecie wolałbym więcej niż 10gb, bo rozumiem, że to jest jakiś pakiet wspólny na te wszystkie 4 numery? i najlepiej żeby był też jakiś pakiet w roamingu.
 #933044  autor: Orange Ekspert
 20 cze 2017, 18:12
VIP-Card pisze:Siemanko. Mam w tej chwili Smart Plan LTE 65 za którego płacę 17,69 (-30% na 20-mc + zniżki za fakturę elektroniczną itd itp.) Po woli zaczynają do mnie dzwonić z możliwością przedłużenia umowy ale najlepsze co mi się udało wynegocjować to nolimit PL + stacjonarne, SMS (bez MMS) i 4GB internetu. Czy coś więcej dałoby się uskubać? MMSy mi nie potrzebne ale internetu przydałoby się tak z 10GB. Czy to realne w tej cenie? A jeśli nie to może to o czym mówię w lepszej cenie?
Proponujemy sprawdzenie oferty przygotowanej przez sklep internetowy. Ewentualnie wyślij do nas zgłoszenie po zalogowaniu na Mój Orange - zakładka „zgłoś sprawę”. W treści możesz przedstawić swoje oczekiwania - oddzwonimy z ofertą. Pamiętaj, że do kontaktu telefonicznego potrzebujemy Twojej zgody na kontakty marketingowe (opcja do sprawdzenia na Mój Orange -> Informacje->Moje dane->Zgody)
 #933045  autor: Orange Ekspert
 20 cze 2017, 18:14
patryk211088 pisze:to jaki najlepszy abonament można teraz ugrać? minimum 2gb i reszta no limit
Wyślij do nas zgłoszenie po zalogowaniu na Mój Orange - zakładka „zgłoś sprawę”. W treści możesz przedstawić swoje oczekiwania - oddzwonimy z ofertą.
 #933049  autor: Orange Ekspert
 20 cze 2017, 18:20
koltun pisze:Witam,
Dostałem ofertę od konsultanta na przedłużenie abonament 89,99 z ps4 za 0 zł na 30 miesiacy. Czy od tej oferty mozna jeszcze urwać od abonamentu 30% ( 47 zł rata, 42.99 abonament) ? Czy to już jest po rabatach? Bo jedyne co mówił przez telefon, to to że jest tutaj już 50 % Orange Extra. Łączy się to razem?
Proponujemy sprawdzenie oferty przygotowanej przez sklep internetowy. Ewentualnie wyślij do nas zgłoszenie po zalogowaniu na Mój Orange - zakładka „zgłoś sprawę”. W treści możesz przedstawić swoje oczekiwania - oddzwonimy z ofertą. Pamiętaj, że do kontaktu telefonicznego potrzebujemy Twojej zgody na kontakty marketingowe (opcja do sprawdzenia na Mój Orange -> Informacje->Moje dane->Zgody)
 #933100  autor: JohnyCage
 20 cze 2017, 21:43
Witam ponownie przy okazji wygasania umowy z Orange (kończy się w październiku).
Obecnie mam Smart Plan Wspólny płacę 78 zl, (no limt + 15 GB neta ) i S5neo z jakaś niewielka dopłatą był.

Umowa z moją kablówką na neta i TV przeszła na czas nieokreślony i jestem gotowy przenieść również te usługi do Orange aby uzyskać maksimum korzyści tym bardziej że w moim miejscu zamieszkania Orange świadczy usługi na światłowodzie.

Jak to rozegrać żeby uzyskać najlepsza ofertę z Galaxy S8?

Z góry dzięki za rady.
 #933206  autor: gozdzik
 21 cze 2017, 13:10
A kontaktowałeś się już z Biurem obsługi w tej sprawie odnośnie propozycji? Myślę, że najlepiej będzie jak się czegokolwiek dowiesz, wtedy będziemy wiedzieć wokół czego oscylować
 #933219  autor: big-time
 21 cze 2017, 13:38
Mam skomplikowaną sytuację (tak mi się wydaje) - pomóżcie, strona Orange niewiele wyjaśnia.

Konto nr 1 na 3 numery komórkowe, każdy ma smart plan no limit komórkowe i płatne stacjonarne:
- 1x po rabatach 21,79 PLN
- 2x 29,99 PLN

do tego Orange Open 20 PLN czyli 6,66 pln rabatu na głowę, więc najtańszy nr wychodzi 15,13 PLN brutto.

Do 15.07 mam ostatni miesiąc rabatu na ten najtańszy numer, a ogólnie umowa do 22.09.
Pozostałe dwa nr jakoś dłużej mają umowę.

Jeden konsultant namawiał na przejście na ofertę dla firm (mam taką możliwość), wtedy o ile dobrze pamiętam jeden nr 29 PLN ? drugi gratis i każdy kolejny 19,90 ??? Niestety tego dokładnie nie pamiętam.


Konto nr 2 ma 2 numery komórkowe, z czego jeden kończy promocję 06.07 a umowę ogólnie ma do grudnia.

I moje pytania:

1) przejście na firmę plusy i minusy ?
2) przechodzić z 3 numerami i 2 osobno, czy brać wszystkie 5 na jedną fakturę ?
 #933353  autor: dev1407
 21 cze 2017, 22:10
Witam.
Ostatnio przedłużałem umowę (kończyła się 15 czerwca) z "Zielony" pisałem maila w tej sprawie o poradę.
2 telefony do DUK i tylko 10% rabatu ( oferta bez telefonu indywidualna na 1 kortę tylko w grę wchodziła) i za nic więcej. Przyszedł list z salonu Orange a w nim rabat 20%. Podbijam do salonu skąd to przyszło - oni tego nie wysyłali i nie mają takich ofert. 3 telefon do DUK i konkrety na start by nie dać się rozmówczyni rozgadać, że widzę takie pismo przed sobą i jest 20%, wiem że można 30% bo takową ofertę ojciec posiada ( bzdura bo nie ma orange), co pani proponuje.
Nie może dać 30% ale sprawę przekaże dalej do działu. Na drugi dzień dzwoni przemiła Pani , jest 30% ( abo 59,99 interesowało mnie) do tego 5GB na cały okres a nie 3 mieś. i wyszło ~38 zł. na mieś.
Trochę się rozpisałem ale taka moja historia może komuś coś pomoże / doradzi.
Pozdrawiam
 #933382  autor: zielony71
 22 cze 2017, 05:43
big-time pisze:Mam skomplikowaną sytuację (tak mi się wydaje) - pomóżcie, strona Orange niewiele wyjaśnia.

Konto nr 1 na 3 numery komórkowe, każdy ma smart plan no limit komórkowe i płatne stacjonarne:
- 1x po rabatach 21,79 PLN
- 2x 29,99 PLN

do tego Orange Open 20 PLN czyli 6,66 pln rabatu na głowę, więc najtańszy nr wychodzi 15,13 PLN brutto.

Do 15.07 mam ostatni miesiąc rabatu na ten najtańszy numer, a ogólnie umowa do 22.09.
Pozostałe dwa nr jakoś dłużej mają umowę.

Jeden konsultant namawiał na przejście na ofertę dla firm (mam taką możliwość), wtedy o ile dobrze pamiętam jeden nr 29 PLN ? drugi gratis i każdy kolejny 19,90 ??? Niestety tego dokładnie nie pamiętam.


Konto nr 2 ma 2 numery komórkowe, z czego jeden kończy promocję 06.07 a umowę ogólnie ma do grudnia.

I moje pytania:

1) przejście na firmę plusy i minusy ?
2) przechodzić z 3 numerami i 2 osobno, czy brać wszystkie 5 na jedną fakturę ?
Ja bym został w indywidualnej. W planie wspólnym 3 pierwsze numery możesz mieć za 53 zł, a każdy kolejny za 15, oczywiście brutto.
 #933425  autor: JohnyCage
 22 cze 2017, 11:11
JohnyCage pisze:Witam ponownie przy okazji wygasania umowy z Orange (kończy się w październiku).
Obecnie mam Smart Plan Wspólny płacę 78 zl, (no limt + 15 GB neta ) i S5neo z jakaś niewielka dopłatą był.

Umowa z moją kablówką na neta i TV przeszła na czas nieokreślony i jestem gotowy przenieść również te usługi do Orange aby uzyskać maksimum korzyści tym bardziej że w moim miejscu zamieszkania Orange świadczy usługi na światłowodzie.

Jak to rozegrać żeby uzyskać najlepsza ofertę z Galaxy S8?

Z góry dzięki za rady.
Dzwonili z Orange zaproponowali abo za taką cenę jaką mam teraz w tym 27,5 giga neta, rata za s8 87 zł, umowa na 36 miesięcy, generalnie lipa na początek. Konsultant nie był w temacie usług stacjonarnych, powiedział tylko że jak będę miał uslugi stacjonarne to dostanę 50% rabatu na abo.
 #933426  autor: stadziu
 22 cze 2017, 11:15
Witam Wszystkich.
Jako, że jestem u progu końca umowy chciałem się Szanownych Grono o poradę.
Mam obecnie abonament Smart Plan Multi II (no limit rozmowy stacj/kom, mms, sms 5Gb neta + 100minut w roamingu) razem z ratą telefonu w cenie 64,97. Posiadam również usługę stacjonarną. Umowa kończy mi się 24 lipca
I teraz pytanie, ponieważ dostałem dwie propozycję czy jest możliwość jeszcze ugrania czegoś:
1. Dzwoniłem na numer *220
-Przy przedłużeniu numeru na 36 miesięcy nie zmieniając planu taryfowego, telefonem P9 abonament 70,50zł, 7,5GB Internetu.
Sam goły abonament miał być w cenie 16,50zł reszta to rata za telefon.
- W abonamencie wspólnym łącznie 72,50 z tego abonament to 20,19zł (przemiła Pani poinformowała mnie, żeby skorzystać z tego wyjścia muszę albo przenieść 2-gi numer albo wziąć nowy) ora 22,5GB

Wieczorem miałem następny telefon teraz z numery 519 900 165
I tu propozycja następująca:
-przy przedłużaniu na warunkach no limit rozmowy, sms mms Internet 10,5GB z telefonem P9 77,50
- w planie wspólnym abonament 44,99 i 37 rata za telefon, razem 81,99 i 27,5GB

Starałem się aby jak najdokładniej przekazać uzyskane informację

Z góry dziękuję za pomoc.
 #933466  autor: piogol0002
 22 cze 2017, 12:50
Co myślicie o ofercie: dwa abonamenty o łącznej kwocie ~110 zł plus dwa telefony Huawei P8 Lite. Czy da się ugrać coś więcej? Wypowiedzenia nie zostały złożone.
  • Strona 544 z 675
  • 1
  • 542
  • 543
  • 544
  • 545
  • 546
  • 675
  • 1
  • 542
  • 543
  • 544
  • 545
  • 546
  • 675