DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 180 z 675
  • 1
  • 178
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 675
 #788901  autor: Adanaya
 05 mar 2015, 13:58
Witam, po długich obserwacjavh forum postanowiłam poprosić o pomoc. Umowa kończy mi się w połowie kwietnia, w obecnej chwili mam abonament 69,9 zl. Najbardziej interesował mnie samsung galaxy s5 ale w tej chwili nie ma go na stronie, i podobno juz sie nie pojawi, nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja, a na ile próba przekonania mnie do zmiany wyboru telefonu. Dzis dostalam propozycje od konsultanta na 3 lata, abonament 89,9 z karta internetowa 2,5 gb na rok. Po rabacie platne w pierwszym roku ok 71 zl, a kolejne 2 lata ok 61 zl, do tego z3 za 109 zl. Co o tym myślicie? Warto czekać do kwietnia, czy pakowac sie w 3 lata abonament? Bede wdzieczna za pomoc ;)
 #788903  autor: DUKORANGE
 05 mar 2015, 13:58
Trzeba czasem Forum poczytać czego potrzebują klienci,,, A jeśli chodzi o zaopatrzenie to niestety ale tu nie pomogę.. jestem tylko szeregowym pracownikiem...
 #788912  autor: kamil099
 05 mar 2015, 14:24
Witajcie, mi również udało się przedłużyć umowę po bojach z orange. Pierwszy raz gdy się kontaktowałem z duk oczywiście propozycja była standardowa -20% na abonament i 200zł na telefon, 2 następne telefony z duk były z tą samą ofertą. Dziś w końcu zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani z konkretną propozycją. Chciałem abonament smart plan multi max za 129, dostałem propozycję 30% rabatu i xperię z3 za 9zł, po dalszej rozmowie dostałem jeszcze akcesoria za 50zł a mianowicie ładowarkę samochodową oraz uchwyt samochodowy gdzie kosztują w cenie detalicznej ok 130zł. Więc jestem bardzo zadowolony i czekam na kuriera. Jeszcze jedno pytanie dla tych którzy brali z3, czy jest obrandowna? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę powodzenia w bojach z orange :)
 #788919  autor: Skorek21
 05 mar 2015, 15:06
kamil099 pisze:Witajcie, mi również udało się przedłużyć umowę po bojach z orange. Pierwszy raz gdy się kontaktowałem z duk oczywiście propozycja była standardowa -20% na abonament i 200zł na telefon, 2 następne telefony z duk były z tą samą ofertą. Dziś w końcu zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani z konkretną propozycją. Chciałem abonament smart plan multi max za 129, dostałem propozycję 30% rabatu i xperię z3 za 9zł, po dalszej rozmowie dostałem jeszcze akcesoria za 50zł a mianowicie ładowarkę samochodową oraz uchwyt samochodowy gdzie kosztują w cenie detalicznej ok 130zł. Więc jestem bardzo zadowolony i czekam na kuriera. Jeszcze jedno pytanie dla tych którzy brali z3, czy jest obrandowna? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę powodzenia w bojach z orange :)
trudno powiedzieć czy telefon jest z brandem. Wczoraj podczas przedłużania oferty kierownik duk informował mnie o tym ze możliwe ze telefon będzie bez simlocka i bez brandu
 #788923  autor: kamil099
 05 mar 2015, 15:21
Sądzę że to zależy od tego jaki jest popyt na dany model i kolor, miejmy nadzieję że będzie bez simlocka i bez brandu. Tak na marginesie jaki kolor wybrałeś? Bo ja copper(miedziany) :)
 #788925  autor: zielony71
 05 mar 2015, 15:32
Adanaya pisze:Witam, po długich obserwacjavh forum postanowiłam poprosić o pomoc. Umowa kończy mi się w połowie kwietnia, w obecnej chwili mam abonament 69,9 zl. Najbardziej interesował mnie samsung galaxy s5 ale w tej chwili nie ma go na stronie, i podobno juz sie nie pojawi, nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja, a na ile próba przekonania mnie do zmiany wyboru telefonu. Dzis dostalam propozycje od konsultanta na 3 lata, abonament 89,9 z karta internetowa 2,5 gb na rok. Po rabacie platne w pierwszym roku ok 71 zl, a kolejne 2 lata ok 61 zl, do tego z3 za 109 zl. Co o tym myślicie? Warto czekać do kwietnia, czy pakowac sie w 3 lata abonament? Bede wdzieczna za pomoc ;)
S5 jest na stronie, tylko cena chora;-)
 #788926  autor: muchakk
 05 mar 2015, 15:33
Mam SONY z orange bez logo i posiadał simlocka w standardzie ;)
 #788961  autor: Adanaya
 05 mar 2015, 17:48
zielony71 pisze:
Adanaya pisze:Witam, po długich obserwacjavh forum postanowiłam poprosić o pomoc. Umowa kończy mi się w połowie kwietnia, w obecnej chwili mam abonament 69,9 zl. Najbardziej interesował mnie samsung galaxy s5 ale w tej chwili nie ma go na stronie, i podobno juz sie nie pojawi, nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja, a na ile próba przekonania mnie do zmiany wyboru telefonu. Dzis dostalam propozycje od konsultanta na 3 lata, abonament 89,9 z karta internetowa 2,5 gb na rok. Po rabacie platne w pierwszym roku ok 71 zl, a kolejne 2 lata ok 61 zl, do tego z3 za 109 zl. Co o tym myślicie? Warto czekać do kwietnia, czy pakowac sie w 3 lata abonament? Bede wdzieczna za pomoc ;)
S5 jest na stronie, tylko cena chora;-)

Owszem, pojawił się znowu pomimo zapewnień konsultanta, że oczywiście już nie wroci... eh ta wciskania ludziom wszystkiego :roll: . Cena fakt kosmiczna, ale to akurat ostatnio zmieniało się baardzo czesto. A co do oferty warto? W dalszym ciągu wolałabym s5 ale chodzi mi o abonament? Pakować się w prange na 3 lata... chyba trochę za dużo. :roll:
 #789145  autor: DUKORANGE
 06 mar 2015, 11:32
Adanaya pisze:
zielony71 pisze:
Adanaya pisze:Witam, po długich obserwacjavh forum postanowiłam poprosić o pomoc. Umowa kończy mi się w połowie kwietnia, w obecnej chwili mam abonament 69,9 zl. Najbardziej interesował mnie samsung galaxy s5 ale w tej chwili nie ma go na stronie, i podobno juz sie nie pojawi, nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja, a na ile próba przekonania mnie do zmiany wyboru telefonu. Dzis dostalam propozycje od konsultanta na 3 lata, abonament 89,9 z karta internetowa 2,5 gb na rok. Po rabacie platne w pierwszym roku ok 71 zl, a kolejne 2 lata ok 61 zl, do tego z3 za 109 zl. Co o tym myślicie? Warto czekać do kwietnia, czy pakowac sie w 3 lata abonament? Bede wdzieczna za pomoc ;)
S5 jest na stronie, tylko cena chora;-)

Owszem, pojawił się znowu pomimo zapewnień konsultanta, że oczywiście już nie wroci... eh ta wciskania ludziom wszystkiego :roll: . Cena fakt kosmiczna, ale to akurat ostatnio zmieniało się baardzo czesto. A co do oferty warto? W dalszym ciągu wolałabym s5 ale chodzi mi o abonament? Pakować się w prange na 3 lata... chyba trochę za dużo. :roll:


NO pojawił się ale jak kosztował w abonamencie 61,48/24m 299zł dla niektórych klientow to teraz widzisz jakie sa ceny tego telefonu, i to nie jest wciskanie ludziom wszystkiego lecz dobranei oferty najtaniej wychodzi teraz Sony Xperia Z3.. jest w bardzo dobrej cenie.
 #789147  autor: DUKORANGE
 06 mar 2015, 11:34
Adanaya pisze:
zielony71 pisze:
Adanaya pisze:Witam, po długich obserwacjavh forum postanowiłam poprosić o pomoc. Umowa kończy mi się w połowie kwietnia, w obecnej chwili mam abonament 69,9 zl. Najbardziej interesował mnie samsung galaxy s5 ale w tej chwili nie ma go na stronie, i podobno juz sie nie pojawi, nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja, a na ile próba przekonania mnie do zmiany wyboru telefonu. Dzis dostalam propozycje od konsultanta na 3 lata, abonament 89,9 z karta internetowa 2,5 gb na rok. Po rabacie platne w pierwszym roku ok 71 zl, a kolejne 2 lata ok 61 zl, do tego z3 za 109 zl. Co o tym myślicie? Warto czekać do kwietnia, czy pakowac sie w 3 lata abonament? Bede wdzieczna za pomoc ;)
S5 jest na stronie, tylko cena chora;-)

Owszem, pojawił się znowu pomimo zapewnień konsultanta, że oczywiście już nie wroci... eh ta wciskania ludziom wszystkiego :roll: . Cena fakt kosmiczna, ale to akurat ostatnio zmieniało się baardzo czesto. A co do oferty warto? W dalszym ciągu wolałabym s5 ale chodzi mi o abonament? Pakować się w prange na 3 lata... chyba trochę za dużo. :roll:


NO pojawił się ale jak kosztował w abonamencie 61,48/24m 299zł dla niektórych klientow to teraz widzisz jakie sa ceny tego telefonu, i to nie jest wciskanie ludziom wszystkiego lecz dobranei oferty. Najtaniej wychodzi teraz Sony Xperia Z3.. jest w bardzo dobrej cenie.
 #789148  autor: Pawel1983
 06 mar 2015, 11:42
Pomocy! Po 10 latach współpracy z Orange proponują abonament 89,98 z 20 % zniżką i telefon Sony Z3 za 499. Jak bym otrzymał 30% zniżki i telefon za 299 to bym sie zgodził.
 #789156  autor: bora1410
 06 mar 2015, 12:33
Pawel1983 pisze:Pomocy! Po 10 latach współpracy z Orange proponują abonament 89,98 z 20 % zniżką i telefon Sony Z3 za 499. Jak bym otrzymał 30% zniżki i telefon za 299 to bym sie zgodził.
Ale kto ma tobie i jak pomóc. Idź do punktu, złóż pismo o rozwiązaniu umowy z dniem końca umowy i cierpliwie czekaj na te minus 30%.
 #789159  autor: DUKORANGE
 06 mar 2015, 12:37
bora1410 pisze:
Pawel1983 pisze:Pomocy! Po 10 latach współpracy z Orange proponują abonament 89,98 z 20 % zniżką i telefon Sony Z3 za 499. Jak bym otrzymał 30% zniżki i telefon za 299 to bym sie zgodził.
Ale kto ma tobie i jak pomóc. Idź do punktu, złóż pismo o rozwiązaniu umowy z dniem końca umowy i cierpliwie czekaj na te minus 30%.


Brawo dla Ciebie ... Widać jest ktoś kto rozumie system tworzenia ofert w Orange, Jak już się złoży rezygnację wystarczy czekać na nasz kontakt i po sprawie... :)
 #789204  autor: Skorek21
 06 mar 2015, 16:04
Dla mało cierpliwych polecam po prostu zadzwonić do BOK i poprosić o przełączenie na DUK o czym informowałam wcześniej. Nie mowie żeby czytać 240 stron tego tematu ale ostatnie 20-15 to podstawa przed zadawaniem jakichkolwiek pytań ;) Lecąc dalej - dzwonisz do DUK i negocjujesz u mnie po 2 dniach od wypowiedzenia za trzecim razem się udało. Podstawą jest wypowiewypowiedzenie. @ kolor? SONY XPERIA Z3 white miałem do wyboru biały i czarny, miedzianego niestety już nie było a ze posiadam obecnie Sony xpetia z tez biały to trzymam się tego dalej ;) całkiem możliwe ze po tych dniach obniżek zaczyna im brakować telefonów. Mam nadzieje ze przyjdzie bez simlocka. I jeszcze jedno pytanko do osób które juz przedłużyły. Dostaliscie SMS z numerem paczki? Bo ja niestety nie. Zapewne dojdzie w dniu w którym kurier dostanie paczkę.. A i jeszcze jedno. Telefon i papiery przychodzą razem czy pierw same papiery??
 #789235  autor: karlikowo
 06 mar 2015, 19:15
Byłem właśnie w salonie żeby złożyć wypowiedzenie (umowa kończy się 20.06.2015 a okres rozliczeniowy mam od 25). Pracownik powiedział mi, że jest to teraz nierealne i że mogę złożyć wypowiedzenie dopiero w maju. Widziałem, we wcześniejszych postach, że niektórzy z was składali wypowiedzenie 3 miesiące wcześniej. Czy ktoś mi wytłumaczy jak to zrobić :D? Bo pracownik salonu upierał się,że nie da się szybciej.
  • Strona 180 z 675
  • 1
  • 178
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 675
  • 1
  • 178
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 675