DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 199 z 675
  • 1
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 201
  • 675
 #802546  autor: sucharrr
 20 maja 2015, 09:51
dudezm pisze:
muddy pisze:A z innej beczki: czy DUK Orange daje rabaty na plany Super Smart Plan - bez telefonu? Jest np. szansa na otrzymanie zniżki 30% w planie za 59,99 PLN?
Podpinam się pod pytanie. Większość postów dotyczy taryfy Smart Plan Multi 89.98zł. A jak z innymi taryfami? Można obniżyć abonament, czy jedyny bonus to dodatkowe minuty za staż?
To ja się w takim razie podzielę wrażeniami z przedłużenia umowy, do którego doszło wczoraj. Ze dwa tygodnie temu dostałem od kolegi kod na -30% na Orange LTE FreeNet. Po wpisaniu kodu na stronie okazało się, że działa on nie tylko na net mobilny, ale też na taryfy abonamentowe. A że były szalone dni, zdecydowałem się na przedłużenie umowy na numer narzeczonej z Sony Xperia Z3 Compact. Próbowałem też innych kombinacji, również z Super Smart Planem - w wybranym abo 29,99 wyświetliła się w tabelce kwota 17zł z groszami (po odjęciu 30% od końcowej kwoty). Tak czy inaczej, narzeczona namówiła mnie na 89,98 z telefonem. W podsumowaniu zamówienia wyświetliła się jednak pełna kwota - 89,98 i zero informacji o rabacie ;/ naskrobałem zaraz maila do BOK Orange z prośbą o wyjaśnienie. Minęło kilka dni, paczka dotarła do salonu odbioru, ze strony działu reklamacyjnego cisza. Wczoraj rano zadzwoniła do mnie przemiła pani z BOK z przeprosinami - niedoliczenie rabatu w podsumowaniu było błędem systemowym i rabat zostanie naliczony w trybie reklamacyjnym, oczywiście na całą długość umowy - 24mies. Podjechałem do salonu odebrać przesyłkę, na miejscu konsultantka potwierdziła, że jest zapis w systemie o tym, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Także wszystko zakończyło się po mojej myśli... ale do czego zmierzam - skoro rabat również się wstępnie podczytał przy próbie wyboru Super Smart Planu, to pewnie takowe rabaty istnieją również w DUK. Nie jestem w stanie natomiast na 100% tego potwierdzić. Może spróbujcie do nich przedzwonić i czegoś się dowiedzieć.

EDIT: i na przyszłość polecam robić screenshoty ze strony z zamówieniem. W moim przypadku się opłaciło.
Obrazek

EDIT2: @dudezm - moja mama przedłużała umowę w marcu. Bez złożonego wypowiedzenia pani z DUK proponowała -20% w 39,98 z LG F60, też z jakąś obniżką na telefon. Zaczęliśmy ją trochę przyciskać do muru i bąknęła, że jak się zdecydujemy za godzinę to przyzna -30%. Nie oddzwoniła. A potem pojawiły się kupony na -30% i mama otrzymała w 39,98 prócz rabatu na abo Samsunga Galaxy S3 Neo Odnowionego za 39zł. Także jeśli komuś nie chce się bawić w składanie wypowiedzenia bo zależy mu na niskim abo z średniej klasy telefonem - polecam poczekać na kody, nowa pula u pracowników jest co jakieś 2-3 miesiące. A jeśli chodzi o odnowiony telefon - mama jest zadowolona. Dostała pudełko zastępcze i ładowarkę w zestawie, ale sam aparat jest naprawdę jak nowy. Wszystkie części oryginalne.
 #802551  autor: Grexon
 20 maja 2015, 10:18
Obecnie mam bardzo podobną sytuację jak kolega suchar i właśnie czekam na rozpatrzenie reklamacji...
 #802552  autor: sucharrr
 20 maja 2015, 10:22
@Grexon: zamówiłeś paczkę do salonu czy z dostawą kurierską? Mi reklamację rozpatrzyli dopiero tego dnia kiedy przesyłka miała już iść do zwrotu z salonu. Więc czekaj cierpliwie, ewentualnie jeśli ma dostarczyć kurier to przełóż go na jak najodleglejszy termin.
 #802555  autor: Grexon
 20 maja 2015, 10:30
@sucharrr Napisałem że sytuacja jest podobna, a nie taka sama :P... Paczki ostatecznie nie zamówiłem przez to co widniało w podsumowaniu... Także podczas zamawiania zadzwoniłem na infolinie i uzyskałem informację żeby nie zamawiać na razie telefonu tylko żeby napisać reklamacje w której zawarta będzie prośba o uznanie oferty z 12.05 (szalone dni orange) i wytłumaczenie dlaczego pokazała się błędna suma. Zobaczymy jak to potraktują... Print screene dołączyłem im do reklamacji.
 #802574  autor: gruby_ck
 20 maja 2015, 11:33
Ostatnio miałem kilka telefonów z Orange w odpowiedzi na złożone wypowiedzenie.
Do końca umowy ponad 4 miesiące.
Dzwoniłem sam na sklep internetowy 501 700 700 i rzeczywiście przy złożonym wypowiedzeniu dają po upomnieniu się rabat na abonament 25% na całą umowę i cenę telefonu ze strony.
Jeśli chodzi o DUK póki co dostałem propozycję rabatu 30% na całą umowę bez rabatu na telefon, ale jestem umówiony z konsultantem na telefon jak będzie na moim koncie możliwość uzyskania rabatu 30% na abonament i 300 zł na telefon iPhone 6. Dostałem info , że takie oferty się pojawiają.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości i udanych negocjacji.
 #802575  autor: wlkp
 20 maja 2015, 11:38
@ sucharrr ,mam pytanie dlaczego w tym screenshocie :mrgreen: czy jak to się zwie masz napisane czas umowy 9+24 miesiące .Przedłużyłeś 9 miesięcy przed końcem umowy czy jak ?
 #802585  autor: sucharrr
 20 maja 2015, 12:23
@playwlkp: dokładnie. Też mnie to zdziwiło, że taka możliwość się pojawiła. Narzeczona potrzebowała nowego telefonu, więc się zdecydowałem. W każdym razie nie wszystkie abonamenty były do wyboru. Nie można było wybrać żadnego Halo, ani najniższego Super Smart Planu 9,99.
 #802731  autor: kamil112.18
 20 maja 2015, 22:32
Tak jak pisałem wcześniej umowa kończyła mi się 15 października, zadzwoniłem dzisiaj na infolinie i bez żadnych negocjacji zapytałem o rabat 25% . Konsultant sprawdził czy może mi go przyznać i okazało się że może. przedłużyłem więc umowę z lg g3 za 9zł i abonament 67,50zł. Mam teraz pytanie\, czy gdzieś mogę sprawdzić mój status zamówienia?
 #802758  autor: zielony71
 21 maja 2015, 07:43
https://www.orange.pl/status_zamowienia.phtml
Napisz czy umowę masz na 24 miesiące czy na 24+5 i czy rabat jest na cały okres umowy.
kamil112.18 pisze:Tak jak pisałem wcześniej umowa kończyła mi się 15 października, zadzwoniłem dzisiaj na infolinie i bez żadnych negocjacji zapytałem o rabat 25% . Konsultant sprawdził czy może mi go przyznać i okazało się że może. przedłużyłem więc umowę z lg g3 za 9zł i abonament 67,50zł. Mam teraz pytanie\, czy gdzieś mogę sprawdzić mój status zamówienia?
 #802762  autor: wlkp
 21 maja 2015, 08:48
W abonamencie indywidualnym przy przedłużeniu umowy pozostały okres z poprzedniej umowy jest doliczany do nowej,czyli przedłużamy 2 miesiące wcześniej to mamy 24m + 2m nową umowę,czyli nowa umowa trwa 26 miesięcy .Ja tak mam ,a przedłużałem w Kwietniu . Dostałem rabat 30 %,i ten rabat jest na 24 miesiące,ostanie 2 miesiące pełna płatność,no chyba że znowu szybciej przedłużę .Więc jak ktoś z was przedłużył kilka miesięcy ,np.5 jak kolega wyżej to te ostatnie 5 miesięcy będzie zapewne pełny abonament bez rabatu .

Dodam że mam tak w umowie,rabat się dostaje na 24 miesiące.Nie wiem dlaczego ale tak robią .Z kolei jak mam umowę z NC+ i tam robię np.wypowiedzenie ,a potem przedłużyłem 2 miesiące przed końcem starej umowy,to okres starej miałem anulowany a liczyła się tylko nowa .Więc co operator to robi jak chce .

@ kamil112.18 na jaki numer dzwoniłeś i czy miałeś wypowiedzenie złożone ?
 #802767  autor: maacieej
 21 maja 2015, 09:18
Piszecie, że dzwoniliście na nr 501 700 700 - jak ja tam dzwonię to włącza się automatyczna informacja od doładowaniu konta a później mnie rozłącza :> Jakieś pomysły ?
 #802769  autor: wlkp
 21 maja 2015, 09:26
Bo to chyba 510 700 700 miało być . Pomyliłeś cyfry .
 #802773  autor: Adamos88
 21 maja 2015, 09:39
Wypowiedzenie złożone (na numer dziewczyny). Koniec umowy 26.06 ale wypowiedzenie jest wraz z końcem okresu rozliczeniowego czyli 3.07.

Interesuje nas -30% dla multi 89,90 i Z3 compact w dobrej cenie. Jak ktoś chętny do przedłużenia umowy to na PW podam numer. Ew. zamias Z3C to coś innego ciekawego, najlepiej kolorowego :)
 #802783  autor: kamil112.18
 21 maja 2015, 10:51
Dzwoniłem pod 510700700, żadnego wypowiedzenia nie składałem wcześniej, a umowa kończy mi się za 4 miesiące. Po prostu spytałem o rabat 25% i go dostałem
 #802787  autor: wlkp
 21 maja 2015, 10:59
A smartfon w jakiej cenie ?
 #802791  autor: gulnar76
 21 maja 2015, 11:20
witam, mam abonament biznesowy gdzie płacę 56 zł brutto za nielimitowane smsy, minuty do wszystkich itd.

Umowa kończy mi się w czerwcu i po dzisiejszych telefonach proponują mi przedłużenie abonamentu na dokładnie tych samych warunkach (czyli marnie).

Ew. propozycja z telefonem to to samo co mogę sam sobie online na stronie Orange znaleźć - np. LG Spirit za 9 zł który być może byłby dla mojej zony i abonament na 2 lata po 66 zł brutto na miesiąc.

Raczej chyba nie da się czegoś ugrać z Orange co?
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 11:55 przez gulnar76, łącznie zmieniany 1 raz.
 #802798  autor: wlkp
 21 maja 2015, 12:05
gulnar76 pisze:witam, mam abonament biznesowy gdzie płacę 56 zł brutto za nielimitowane smsy, minuty do wszystkich itd.

Umowa kończy mi się w czerwcu i po dzisiejszych telefonach proponują mi przedłużenie abonamentu na dokładnie tych samych warunkach (czyli marnie).

Ew. propozycja z telefonem to to samo co mogę sam sobie online na stronie Orange znaleźć - np. LG Spirit za 9 zł który być może byłby dla mojej zony i abonament na 2 lata po 66 zł brutto na miesiąc.

Raczej chyba nie da się czegoś ugrać z Orange co?
Pisz wypowiedzenie. Prawda jest taka że oferty biznesowe są dużo słabsze niż indywidualne,ja też miałem 2 numery w biznesowej,teraz został tylko jeden i myślę czy i tego nie przenieś do indywidualnej,umowa kończy się jeszcze w tym roku .
  • Strona 199 z 675
  • 1
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 201
  • 675
  • 1
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 201
  • 675