DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 561 z 675
  • 1
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 563
  • 675
 #945292  autor: Mateusz7
 15 sie 2017, 19:57
zielony71 pisze:Niestety nie słyszałem o nawet jednym przypadku, żeby ktoś dostał 30% rabatu na internet.
W dodatku w DUK nie obowiązuje rabat 10 zł/m-c za zamówienie przez internet.
Dlatego zamiast przedłużać lepiej jest zawrzeć nową umowę z kodem rabatowym.
@zielony71
Parę tygodni temu udało mi się uzyskać rabat 30% na Internet mobilny, ale... spóźniłem się z przedłużeniem. Miałem problem z zasięgiem i myślałem, że dzień rozwiązania umowy również wlicza się do umowy. Niestety w tym dniu numeru nie było już w systemie. :| Niejako obudziłem z ręką w nocniku, a jeszcze nie wiadomo czy rabat OOE pozostanie po 25.08...
 #945299  autor: trancex
 15 sie 2017, 21:12
Mam jeszcze pytanie co do rabatu OOE za posiadanie usług stacjonarnych. Umowa wygasa w kwietniu 2018 i wtedy jak przedłuża, bądź podpisze nową umowę rabat ooe wciąż będzie się naliczal wg. Jeszcze "starych " zasad?
 #945313  autor: Filip
 15 sie 2017, 22:34
W październiku kończy mi się dwuletnia umowa. Abonament Smart Plan LTE 89,99 z telefonem. Miałem 6 miesięcy abonamentu za darmo za przeniesienie numeru, jesienią ubiegłego roku konsultantka zaproponowała mi Światłowód za 79 złotych i zrabatowanie do zera abonamentu komórkowego na 12 miesięcy. W sumie przez dwa lata kontraktu pełny abonament płacę przez pół roku. Mam teraz bez limitu połączenia komórkowe i stacjonarne, smsy, mmsy, 5 GB internetu i coś tam jeszcze roaming EU i rozmowy międzynarodowe.

Kilka dni temu zadzwonił konsultant z ofertą - zostaje światłowód i abonament telefoniczny.
79 lub 89 złotych - bez telefonu, bez mmsów, bez tych międzynarodowych minut a internetu tylko 3GB. Do tego za złotówkę prezent dysk przenośny albo tablet. Jakikolwiek telefon to już rozumiem że tylko na raty w obecnych czasach. Generalnie pasowałby mi iPhone SE 128GB, ale mogę kupić na wolnym rynku albo wziąć coś innego i odsprzedać jeżeli będzie to miało sens.

Można uzyskać coś korzystniejszego? Czy to ja jestem rozpuszczony i spodziewam się zbyt wiele, bo w ostatnich miesiąch Orange na mnie wiele nie zarabia. Dodam tylko że wszystkie płatności są na czas, nie ma ze mną problemu. Trochę głupio się cofać jeżeli chodzi o "zawartość" abonamentu względem tego co miałem od dwóch lat. Zasadniczo bez tych międzynarodowych minut mógłbym się obejść.
 #945332  autor: Mateusz8769
 15 sie 2017, 23:50
trancex pisze:Mam jeszcze pytanie co do rabatu OOE za posiadanie usług stacjonarnych. Umowa wygasa w kwietniu 2018 i wtedy jak przedłuża, bądź podpisze nową umowę rabat ooe wciąż będzie się naliczal wg. Jeszcze "starych " zasad?
Zielony wspominał, że rabat będzie nadal naliczany, lecz nie może być ani jednego dnia przerwy w usługach stacjonarnych.
 #945371  autor: kacper-k48
 16 sie 2017, 10:55
Siemanko, potrzebuje rady gdyż sytuacja w której aktualnie się znajduje trochę mnie przeraża. Nie rozumiem zbytnio łączenia abonamentów a sytuacja wygląda tak, że mam internet stacjonarny + telewizje. Mamie skończyła się umowa w grudniu, mi kończy się w listopadzie + też w listopadzie kończy się mojemu tacie który z T-mobile chce przejść do Orange. Jak to rozegrać? Złożyć wypowiedzenie na swój telefon, ojca przenieść do Orange, czy jak.. Nie mam pojęcia. Rodziom nie zależy na niewiadomo jakich telefonach wiec pewnie p9 lite byłby nawet ok. Ja przymierzam sie do P10 i myślę, jak to rozegrać bym dostał go jak najtaniej. Albo opcja oddzielnych abonamentów I 30%zniżnki na abo + znizka na telefon, albo abonament wspólny (nie rozumiem zbytnio jak to działa).

Help me! Z góry dziękuje :)
 #945374  autor: zielony71
 16 sie 2017, 11:10
Filip pisze:W październiku kończy mi się dwuletnia umowa. Abonament Smart Plan LTE 89,99 z telefonem. Miałem 6 miesięcy abonamentu za darmo za przeniesienie numeru, jesienią ubiegłego roku konsultantka zaproponowała mi Światłowód za 79 złotych i zrabatowanie do zera abonamentu komórkowego na 12 miesięcy. W sumie przez dwa lata kontraktu pełny abonament płacę przez pół roku. Mam teraz bez limitu połączenia komórkowe i stacjonarne, smsy, mmsy, 5 GB internetu i coś tam jeszcze roaming EU i rozmowy międzynarodowe.

Kilka dni temu zadzwonił konsultant z ofertą - zostaje światłowód i abonament telefoniczny.
79 lub 89 złotych - bez telefonu, bez mmsów, bez tych międzynarodowych minut a internetu tylko 3GB. Do tego za złotówkę prezent dysk przenośny albo tablet. Jakikolwiek telefon to już rozumiem że tylko na raty w obecnych czasach. Generalnie pasowałby mi iPhone SE 128GB, ale mogę kupić na wolnym rynku albo wziąć coś innego i odsprzedać jeżeli będzie to miało sens.

Można uzyskać coś korzystniejszego? Czy to ja jestem rozpuszczony i spodziewam się zbyt wiele, bo w ostatnich miesiąch Orange na mnie wiele nie zarabia. Dodam tylko że wszystkie płatności są na czas, nie ma ze mną problemu. Trochę głupio się cofać jeżeli chodzi o "zawartość" abonamentu względem tego co miałem od dwóch lat. Zasadniczo bez tych międzynarodowych minut mógłbym się obejść.
Konsultant próbuje Cię wkręcić w ofertę LOVE, która z telefonem jest zupełnie nieopłacalana. Radzę szybko (przed zmianami) skorzystać jeszcze raz z rabatu OOE, czyli tego z którego korzystasz teraz. Zerknij na linka z mojego poprzedniego postu.
 #945377  autor: trancex
 16 sie 2017, 11:40
Mateusz8769 pisze:
trancex pisze:Mam jeszcze pytanie co do rabatu OOE za posiadanie usług stacjonarnych. Umowa wygasa w kwietniu 2018 i wtedy jak przedłuża, bądź podpisze nową umowę rabat ooe wciąż będzie się naliczal wg. Jeszcze "starych " zasad?
Zielony wspominał, że rabat będzie nadal naliczany, lecz nie może być ani jednego dnia przerwy w usługach stacjonarnych.
@Zielony

Moglbys prosze to potwierdzic jak to jest z tym OOE jesli umowa na LTE domowy wygasnie wczesniej niz abonament na uslugi mobilne ? Korzystniej jest zawrzec zapewne nowa umowe, pytanie jak bedzie to wygaldalo po zmianach.
 #945381  autor: zielony71
 16 sie 2017, 11:46
Warunkiem naliczania OOE jest posiadanie usługi stacjonarnej (dowolnej). Jeżeli dopuścisz do tego, że nie będziesz miał żadnej to rabat się nie naliczy.
Po zmianach będzie raczej słabo, bo nawet internet LTE dla domu zdrożeje. Nie mówiąc o tym, że nie wiadomo czy dalej będzie OOE (dla nowych).
 #945386  autor: trancex
 16 sie 2017, 12:08
zielony71 pisze:Warunkiem naliczania OOE jest posiadanie usługi stacjonarnej (dowolnej). Jeżeli dopuścisz do tego, że nie będziesz miał żadnej to rabat się nie naliczy.
Po zmianach będzie raczej słabo, bo nawet internet LTE dla domu zdrożeje. Nie mówiąc o tym, że nie wiadomo czy dalej będzie OOE (dla nowych).

Ale jesli przedluze wygasajaca umowe na Lte dla domu w 2018, to wtedy OOE bedzie wg. obecnych/starych zasad obowiazujacej umowy, czy przedluzajac umowe rabat OOE przykladowo przestaje istniec, bo go juz zwyczajnie nie ma.
 #945394  autor: euro01
 16 sie 2017, 12:39
Przed chwilą przedłużone za pierwszym strzałem po złożeniu rezygnacji.
Telefon bez rat P9lite za 349zł na start + 44zł miesięcznie w tym all inclusive i 3GB internetu (więcej nie potrzebuję). Pełna satysfakcja :)
 #945403  autor: mkethael
 16 sie 2017, 13:20
Jedno pytanie, bo nie jestem pewien jak rozegrać przedłużenie umowy - mam 3 numery.

1. Mój Plan Wspólny główny - umowa kończy się 7 grudnia
2. Numer mojej mamy - podpięty jako numer dodatkowy do mojego planu wspólnego - umowa kończy się jakoś w lutym
3. Numer żony - ma umowę na siebie, kończy się w styczniu

Chciałbym przedłużyć jakoś swój Plan Wspólny, a pozostałe dwa numery podpiąć pod niego jako dodatkowe.

Jak najlepiej to rozegrać z uwagi na różne terminy końca umowy? Nie mam żadnych usług stacjonarnych, więc pewnie max to 30% rabatu z DUK?

Aha, wystarczy mi jeden telefon, najchętniej coś z wyższej półko - ip7, 6s, P10/P9, S8/S7 itp
 #945409  autor: Lukaszek78
 16 sie 2017, 13:50
Tez mam ten klopot, czekac, czy jeszcze przed zmianami przedluzyc..umowe mam do 28.11 a celuje w htc u11 badz xz premium.. Nie wiem co robic.. Przed chwila dzwonilem na *220 i konsultantka oferowala tylko 10% rabatu..Jest mozliqwe jeszcze uzyskac te 30% rabatu czy raczej ciezko?

Było: Motorola E365, Sony Ericsson K310i, Nokia 6020, Nokia N73 ME,LG GT 500
Jest:Sony Ericsson Xperia arc S,LG G2
 #945437  autor: volvo132
 16 sie 2017, 15:47
Po dłuższej wymianie maili z zielonym zabrałem sie za przedłużenie umowy.
Wypowiedzenie złozyłem w piątek, dzis dzwoniłem do DUK. Odebrała miła pani i na starcie dała mi tylko 5% rabatu przy telefonie s7 edge i abo wspolnym wychodzilo okolo 170zł. Jak powiedziałem, że mam usługi stacjonarne to rozmowa zupełnie inaczej sie potczyła i na starcie bez żadnych negocjacji dała mi 30% rabatu na abo. Poniżej oferta, czy faktycznie taka bedzie jak przyjedzie kurier to sie okaże:
abo 20,19zł + 52zł rata za telefon, okres umowy 30 miesiecy. łączny koszt umowy z telefonem - 605,7+ 1560=2165,7 Dobrałem jeszcze ochronę wyswietlacza za ~8zł. najwyżej zrezygnuje.

Czekam na ankiete odnośnie rozmowy a napewno wystawie bardzo dobrą note. Oby więcej takich konsultantów:)
 #945446  autor: kokos-
 16 sie 2017, 17:31
Ile kosztuje najtansza usługa stacjonarna? Majac 1 usluge mobilna tylko kom? Bo nie mogę ogarnac na stronie orange.
  • Strona 561 z 675
  • 1
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 563
  • 675
  • 1
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 563
  • 675