DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 633 z 675
  • 1
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 675
 #988629  autor: kokos-
 12 kwie 2018, 23:08
od dzisiaj zmienił sie cennik czyt. 12.04
 #988630  autor: axidix
 12 kwie 2018, 23:13
Witam
Kończy mi się umowa 22.07 ale już dzwoni do mnie operator z nową ofertą .
Dotychczas miałem Smart Plat LTE z dwoma numerami Wszystko w nie limicie plus 20 GB na dwa numery i 7,47 GB w roamingu na jeden numer .

Płacę za wszystko jakoś 64 zł plus rabat na sprzęt był jakiś , Ale to jest kwota bez raty za sprzęt , Rata 15 zł

Teraz dzwoni babka z BOK i proponuje wszystko w nie limicie plus 3 gb w roamingu na każdy numer za 59.9 na dwa numery bez żadnych rabatów .

Chciałbym wiedzieć czy są jeszcze jakieś rabaty w Orange , bo poprzednio mam 30 % na abonament plus rabat na sprzęt za wzięcie za raty .

Pozdrawiam
 #988656  autor: perdos1
 13 kwie 2018, 09:10
@axidix
Które plany ci zaproponowała? Bo piszesz, że bez żadnych rabatów a w tej cenie bez żadnych rabatów to są 2 plany standardowe, gdzie masz 10GB na każdy numer a potem lejek 16kb/s i po 2,58GB w roamingu na numer.

Jeżeli dostałeś ofertę na Plany Optymalne (15GB na każdy numer, potem lejek 1Mb/s i po 3,23GB w roamingu na numer) to musiałeś dostać rabat 20% na numer, tylko wtedy końcowa opłata wyniosłaby 55,98 zł a nie 59,9 zł.

Złóż wniosek o przeniesienie numerów do innej sieci z dniem końca umowy, wtedy możesz liczyć na wyższe rabaty od DUK.
 #988775  autor: Orange Ekspert
 13 kwie 2018, 20:02
axidix pisze:Witam
Kończy mi się umowa 22.07 ale już dzwoni do mnie operator z nową ofertą .
Dotychczas miałem Smart Plat LTE z dwoma numerami Wszystko w nie limicie plus 20 GB na dwa numery i 7,47 GB w roamingu na jeden numer .

Płacę za wszystko jakoś 64 zł plus rabat na sprzęt był jakiś , Ale to jest kwota bez raty za sprzęt , Rata 15 zł

Teraz dzwoni babka z BOK i proponuje wszystko w nie limicie plus 3 gb w roamingu na każdy numer za 59.9 na dwa numery bez żadnych rabatów .

Chciałbym wiedzieć czy są jeszcze jakieś rabaty w Orange , bo poprzednio mam 30 % na abonament plus rabat na sprzęt za wzięcie za raty .

Pozdrawiam
W ofercie dla Duetów i Rodzin na drugi numer otrzymujesz rabat w wysokości 20 zł, stąd za dwa numery w Planach Standardowych zapłacisz 59,98 zł, a nie 79,98 zł. Zerknij na naszą stronę: https://www.orange.pl/view/abonament-komorkowy-duety
 #988790  autor: axidix
 13 kwie 2018, 21:28
@perdos1 Teraz mam taryfę "Smart Plan LTE Wspólny" i pięć aktywnych bonusów :

Dodatkowy pakiet 10GB
Dodatkowy rabat na abonament za zakup telefonu na raty data ważności 2018-08-10
Nielimitowane rozmowy na stacjonarne na 24 miesiące data ważności 2018-08-10
Rabat na abonament 30% na 24 miesiące data ważności 2018-08-10
Rabat 5,99 zł za wyrażenie zgody marketingowej

A tak jak napisałem Pani z BOK zaproponowała abonament 59.99 na dwa numery i w tym
po 10 GB internetu na numer , wszystko inne nielimitowane .
w Roamingu po 3... z kawałkiem GB internetu na numer , nie pamiętam ile dokładnie .

Więc nie wiem co mi pani zaproponowała

I tu pytanie jedno do @Orange Ekspert czy nie można tak jak miałem do tych czas 7,5 GB w roamingu na jeden numer ? drugi numer praktycznie nie korzystała z zagranicy . Szkoda by przepadło .
 #988816  autor: Dilo81
 14 kwie 2018, 09:42
@ axidix Jeśli nie wypowiadałeś umowy to nie ma szans żeby z Orange sami do Ciebie zadzwonili z niestandardową ofertą. Te warunki co Ci zaproponowali to zwykła oferta przedłużeniowa.
 #988841  autor: Rodeush
 14 kwie 2018, 14:18
Witam.
A jesli oferta ktora posiadam jest dla mnie idealna i zależy mi tylko na telefonie na raty.
Są jakieś chwyty dzięki którym Orange jest bardziej ugodowe??
Czy na tym polu nie można za wiele zyskać.
 #988907  autor: axidix
 14 kwie 2018, 20:39
Aha Czyli to jest standardowa oferta . Rozumiem ze nadal są dostępne rabaty 20 i 30 procentowe oraz bonusy ale trzeba je wywalczyć . A czy tak jak kolega pyta , są jakieś myki czy rabaty na telefony ?
Kiedy mogę sensownie złożyć wypowiedzenie ?
 #989104  autor: perdos1
 16 kwie 2018, 09:38
@axidix
Dostałeś po prostu zwykłą ofertę ze strony. Z tym, że Pani wprowadziła cię w błąd, internetu w roamingu jest 2,58GB, 3 z hakiem jest w wyższym abonamencie.

Obecnie z tego co widzę masz LTE Wspólny 99,99 z rabatem 30% dodatkowo z pakietem internetu powiększonym o 10GB i no limitem na stacjonarne.

Telefonów raczej nie opłaca się brać w tym momencie, lepiej kupić wg mnie na wolnym rynku.

Nie wiem jak jest obecnie ale do niedawna można było wywalczyć podwójny rabat 20%. Teoretycznie więc, jak złożysz wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci (radzę zrobić to jak najszybciej, będziesz miał dużo czasu na negocjacje) możesz wywalczyć podwójny rabat 20% na każdy numer w planie standardowym (no limit, 10GB na numer (2,58GB w UE), czyli za pierwszy numer zapłacisz 21,99 a za drugi 1,99, w sumie 23,98 zł za dwa numery za to samo co zaproponowała ci konsultantka :) . Do tego można jeszcze spróbować wywalczyć 3 miesiące abonamentu gratis.
 #989149  autor: anna_dab
 16 kwie 2018, 13:41
Witam
12 maja kończy się umowa w tej chwili to jest Smart Pan LTE, oprócz tego jest jeszcze tel stacjonarny.
Faktura za komórkę po rabatach jest w tej chwili 10,69
Nowa propozycja to 19,99 po wszystkich rabatach ;) tzn Plan Standardowy minus 20 zł za orange open Podobno jest Plan Podstawowy za 29,99 ale tu nie obowiązuje - 20 za open.

Telefon musi zostać z tym samym numerem korzysta z niego 88 letnia osoba...

Coś ugram w Pomarańczy? Czy Uciekać do Nju np jako drugi numer?

pozdrawiam Ania
 #989153  autor: perdos1
 16 kwie 2018, 14:23
Jeżeli jest (i ma zostać) telefon stacjonarny to ugrasz. Musisz złożyć wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci. Kiedy zostanie on zarejestrowany możesz rozpocząć negocjacje z DUK (*220).

Najwięcej co możesz ugrać to podwójny rabat 20% i 3 miesiące abonamentu gratis na Plan Standardowy, co przełoży się na opłatę w wysokości 1,99 zł/miesiąc mając telefon stacjonarny lub 21,99 nie mając stacjonarnego.

Jeśli nie uda ci się wywalczyć podwójnego rabatu, to pojedynczy też nie wyjdzie źle - 9,99 zł/miesiąc, a taki rabat uzyskasz bez żadnych problemów.
 #989174  autor: PBArtek
 16 kwie 2018, 16:14
Czy jest ktoś w stanie potwierdzić uzyskanie rabatu 2x20% w ostatnim czasie?
Gdy przedłużałem umowę około miesiąc temu - nie było żadnego problemu - wystarczył złożony wniosek o przeniesienie.
Teraz (gdy próbuję przedłużyć numer na innym koncie) konsultanci (rozmawiałem z trzema) zarzekają się, że rabatu 2x20% JUŻ nie ma, mimo że przenoszę numer do innej sieci. :?
 #989199  autor: perdos1
 16 kwie 2018, 18:38
@PBArtek, 3 to za mało :) . Czasami trzeba rozmawiać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy. Mała rada, jeśli odbierze kobieta - rozłącz się, zaoszczędzisz dużo czasu :) .
 #989267  autor: axidix
 16 kwie 2018, 23:14
@perdos1
Dzięki za rady , Czyli mogę ponad połowę ugrać :)
I składać wypowiedzenie już teraz ?

Co do cen telefonów to niestety operatorzy myślą ze ludzie nie potrafią używać kalkulatora ,
PLAY próbował mi sprzedać NOTE 8 za ponad 5300 zł plus abonament ponad 60 zł lol .
A najbardziej mi żal ze ktoś to jednak kupuję .

Pozdrawiam , jak coś wywalczę to się odezwę .
 #989286  autor: PBArtek
 17 kwie 2018, 10:24
perdos1 pisze:@PBArtek, 3 to za mało :) . Czasami trzeba rozmawiać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy. Mała rada, jeśli odbierze kobieta - rozłącz się, zaoszczędzisz dużo czasu :) .
Dzięki :)
Próbowałem jeszcze i próbowałem (raz było chyba całkiem blisko, bo konsultant niby poszedł zapytać kierownika)... W każdym razie bez efektu. W końcu sami do mnie zadzwonili - i od razu zaproponowali 2x20% i jeszcze 3 miesiące za zero mimo, że o to nie prosiłem :D
Ważne, że w końcu zaproponowali mi satysfakcjonującą ofertę.
 #989346  autor: Maniek173
 17 kwie 2018, 16:25
PBArtek pisze:
perdos1 pisze:@PBArtek, 3 to za mało :) . Czasami trzeba rozmawiać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy. Mała rada, jeśli odbierze kobieta - rozłącz się, zaoszczędzisz dużo czasu :) .
Dzięki :)
Próbowałem jeszcze i próbowałem (raz było chyba całkiem blisko, bo konsultant niby poszedł zapytać kierownika)... W każdym razie bez efektu. W końcu sami do mnie zadzwonili - i od razu zaproponowali 2x20% i jeszcze 3 miesiące za zero mimo, że o to nie prosiłem :D
Ważne, że w końcu zaproponowali mi satysfakcjonującą ofertę.
@PBArtek z jakiego numeru dzwonili do Ciebie? ;)

Kilka dni temu została złożona w salonie dyspozycja przeniesienia numeru do Play (do oferty na kartę). Przed chwilą zadzwoniła konsultantka z pytaniami:
1. Czy złożyłem wniosek u kuriera czy w salonie? - w salonie
2. Na jaką ofertę? - na kartę

Po czym odpowiedziała mi, że w takim wypadku dziękuje za rozmowę i do usłyszenia za dwa lata. :lol: :lol: Na nic nie zdało się jej zatrzymanie przed rozłączeniem, że dyspozycja dopiero zostanie zrealizowana w lipcu, a przeniesienie do oferty na kartę (nie abonament, nie mix). Czy ja czegoś nie rozumiem, czy Konsultant coś pomieszał?
 #989421  autor: PBArtek
 18 kwie 2018, 09:11
Maniek173 pisze:
PBArtek pisze:W końcu sami do mnie zadzwonili - i od razu zaproponowali 2x20% (...)
@PBArtek z jakiego numeru dzwonili do Ciebie? ;)
225922700
Maniek173 pisze: Kilka dni temu została złożona w salonie dyspozycja przeniesienia numeru do Play (do oferty na kartę). Przed chwilą zadzwoniła konsultantka z pytaniami:
1. Czy złożyłem wniosek u kuriera czy w salonie? - w salonie
2. Na jaką ofertę? - na kartę

Po czym odpowiedziała mi, że w takim wypadku dziękuje za rozmowę i do usłyszenia za dwa lata. :lol: :lol: Na nic nie zdało się jej zatrzymanie przed rozłączeniem, że dyspozycja dopiero zostanie zrealizowana w lipcu, a przeniesienie do oferty na kartę (nie abonament, nie mix). Czy ja czegoś nie rozumiem, czy Konsultant coś pomieszał?
Mnie też pytali o to gdzie podpisywałem wniosek - ale ja podpisywałem u kuriera. O typ oferty wprost nie pytali.
Bardzo dziwnie, że nie chcieli Ci nic zaproponować, bo przecież zawsze możesz anulować przeniesienie numeru (nawet gdybyś przenosił się do oferty na abonament -> tylko wtedy bierzesz na siebie ewentualne opłaty/kary itd.)
 #989452  autor: lucaaaa4
 18 kwie 2018, 11:58
Ja też złożyłem wniosek o przeniesienie do Tmobile. W salonie, do oferty na kartę. Ale pytałem się w T to powiedzieli, że wniosek można w każdej chwili anulować. Jak oddzwoniła do mnie Pani z Orange to powiedziałem, że zawarłem umowę na abonament bez telefonu przez internet, bo u nich za drogi jest sam abonament. Zapytała się czy mogę jeszcze odstąpić - powiedziałem, że tak, bo przecież w każdej chwili można zrezygnować z przeniesienia nr do oferty na kartę :-) .

I tak, zaproponowała (chyba) maxa 2x20% (Plan Standardowy) i jeszcze, po 5 minutach rozmowy, 3 msc za free (sama z siebie, nie pytałem o nic takiego). Dodatkowo anulowano moją umowę na internet mobilny i zrobili mi nową umowę za 9,99 20GB i do tego też 3 msc za free. Bez większych negocjacji. W mojej opinii dobry deal :-)

Edit:
Wspomniała mi tylko, że można zrobić zniżkę na telefon 5zł,ale wtedy jedno 20% zabiera. A i tak: pierwsze 20% jest za przedłużenie umowy, a drugie 20% jest za staż (17lat w Orange).
 #989459  autor: perdos1
 18 kwie 2018, 12:27
@lucaaaa4 dobry pomysł :). Tak, to jest max co można obecnie wyciągnąć.
 #989478  autor: plazekmp
 18 kwie 2018, 15:22
Cześć,

Mam w orange:

FunPack oraz 3 numery z Planu LTE wspólny.
Na 2 numerach umowa zakończyła się w zeszłym miesiącu, na głównym w maju.

Jak złożyć wniosek o przeniesienie numerów w sensie nie będzie problemu, że już 2 z nich są na umowie na czas nieokreślony?
Druga sprawa, co mogę ugrać maksymalnie? 2x20% na wszystkie 3 numery i 3 miechy gratis?
Dają jakieś dodatkowe pakiety danych?

Pozdrawiam
  • Strona 633 z 675
  • 1
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 675
  • 1
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 675