DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 576 z 675
  • 1
  • 574
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 675
 #954774  autor: piwko444
 07 paź 2017, 10:13
qaz pisze:
piwko444 pisze:Witam. Kończy mi się umowa z Orange. Dzwonili dzisiaj z BOK. Proponują abonament za 39 zł z Samsungiem Galaxy s8 za 499 zł + rata 105 zł. Brać czy składać wypowiedzenie? Jest szansa na lepsze warunki?

Pozdrawiam

Warunki bardzo słabe, a wręcz żałosne. Za sam telefon przez 24 msc wyjdzie ponad 3k a do tego jeszcze abonament, gdzie takie, a nawet lepsze warunki można mieć w ofertach na kartę poniżej 25 zł. W oficjalnej dystrybucji S8 można już dostać poniżej 2,5k
Czyli składać wypowiedzenie i liczyć na lepszą ofertę? Czy już nic lepszego z Orange nie wynegocjuje?
 #954780  autor: qaz
 07 paź 2017, 12:10
piwko444 pisze:
Czyli składać wypowiedzenie i liczyć na lepszą ofertę? Czy już nic lepszego z Orange nie wynegocjuje?
W takim wypadku lepiej skorzystać z oferty na kartę, a telefon kupić na raty. Oferta orange jest mocno nieatrakcyjna.
Poza tym jak nie złożysz wypowiedzenia to nie ma szans na nic lepszego.
 #954792  autor: Vieslav
 07 paź 2017, 14:14
qaz pisze:Poza tym jak nie złożysz wypowiedzenia to nie ma szans na nic lepszego.
Jak złoży wypowiedzenie to też nie ma szans na nic. Jedyna oferta przedłużeniowa Orange na chwilę obecną to: 3 miesiące abonamentu gratis, 5zł rabatu miesięcznie na racie za telefon, co w przypadku 24 miesięcznej umowy daje zawrotną kwotę 120zł upustu.
Nie ma sensu bawić się w żadne wypowiedzenia, chyba, że komuś akurat taka oferta odpowiada.
 #954794  autor: qaz
 07 paź 2017, 14:20
Vieslav pisze: Jak złoży wypowiedzenie to też nie ma szans na nic. Jedyna oferta przedłużeniowa Orange na chwilę obecną to: 3 miesiące abonamentu gratis, 5zł rabatu miesięcznie na racie za telefon, co w przypadku 24 miesięcznej umowy daje zawrotną kwotę 120zł upustu.
Nie ma sensu bawić się w żadne wypowiedzenia, chyba, że komuś akurat taka oferta odpowiada.
Dlatego ja od razu zrobiłem przeniesienie do t-mobile :D No ale umowa kończy mi się dopiero pod koniec grudnia tak że jeszcze trochę czasu
 #954874  autor: Vieslav
 07 paź 2017, 19:49
Byłem dziś w salonie raz na zawsze rozwiązać kwestie przeniesienia numeru na kartę.

Umowę wypowiedziałem w sierpniu 2017 r., data końca umowy oraz data wyłączenia numeru to: 15 listopad 2017 r. Okres rozliczeniowy mam od 25 do 26.

Dziś jest 7 październik. W salonie nie robili żadnego problemu z przeniesieniem numeru do prepaida. Podpisałem anulowanie wypowiedzenia umowy a następnie dyspozycję zmiany planu taryfowego na prepaid. W moim przypadku zmiana nastąpi 26 listopada, czyli ostatniego dnia cyklu rozliczeniowego następującego po zakończeniu umowy. Reguluje to par. 7 dyspozycji zmiany planu taryfowego: zmiana nastąpi ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego następującego po zakończeniu umowy na czas określony, po okresie, w którym dyspozycja abonenta została złożona.
Także uważajcie z czekaniem do dnia zero!
 #954887  autor: thepriest
 07 paź 2017, 22:17
Hej,

Aktualnie posiadam Internet Domowy LTE, a do tego 3 numery komórkowe.
Dwa zostały już wciągnięte do planu wspólnego, trzeci miał zostać dodany 25 września (wedle konsulatana, podczas rozmowy miesiąc temu powinno być to możliwe).
Dzwoniłem do BOKu, jednak tam okazało się, że (jeszcze/już/tak po prostu) nie ma możliwości ustawienia go jako numer dodatkowy.
Umowa na ten numer kończy mi się 25.02.2018. Czy ktoś się orientuje, kiedy można go dodać? Czy to jakiś błąd, czy po zmianie oferty nie ma już takiej możliwości?
Jeśli niemożliwym jest ustanowienie go numerem dodatkowym, co dalej z nim robić? Czekać na jakąś fajną ofertę, czy składać wypowiedzenie i liczyć że dadzą coś fajnego?
 #954940  autor: Symulant
 08 paź 2017, 13:58
zielony71 pisze: Próbowałeś? Doliczyli Ci ten miesiąc wpłat w gratisie? Kiedy to było?
Ja ostatnio przenosiłem numer z abonamentu na kartę w lipcu i nic mi w gratisie nie doliczyli.
Vieslav pisze: Umowę wypowiedziałem w sierpniu 2017 r., data końca umowy oraz data wyłączenia numeru to: 15 listopad 2017 r. Okres rozliczeniowy mam od 25 do 26.

Dziś jest 7 październik. W salonie nie robili żadnego problemu z przeniesieniem numeru do prepaida. Podpisałem anulowanie wypowiedzenia umowy a następnie dyspozycję zmiany planu taryfowego na prepaid. W moim przypadku zmiana nastąpi 26 listopada, czyli ostatniego dnia cyklu rozliczeniowego następującego po zakończeniu umowy. Reguluje to par. 7 dyspozycji zmiany planu taryfowego: zmiana nastąpi ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego następującego po zakończeniu umowy na czas określony, po okresie, w którym dyspozycja abonenta została złożona.
Także uważajcie z czekaniem do dnia zero!
Zatem można wcześniej składać dyspozycję na przeniesienie do prepaid bez problemu wcześniej niż 30 dni przed końcem umowy.
@zielony71 Przenosiłeś numer z abonamentu w Orange w trakcie ostatniego cyklu rozliczeniowego do oferty na kartę i nie musiałeś czekać kolejnego pełnego okresu rozliczeniowego. Cóż jeśli tak to pewnie ja źle interpretuje zapisy, również te przywołane przez @Vieslav.
Ja wiedząc, że Orange czasem ma bałagan u siebie wolałbym nie czekać do końca. Piszę to bez żadnych złośliwości, warto ustalić stan faktyczny.
 #955069  autor: P1otr_PL
 09 paź 2017, 09:35
qaz pisze:
piwko444 pisze:Witam. Kończy mi się umowa z Orange. Dzwonili dzisiaj z BOK. Proponują abonament za 39 zł z Samsungiem Galaxy s8 za 499 zł + rata 105 zł. Brać czy składać wypowiedzenie? Jest szansa na lepsze warunki?

Pozdrawiam

Warunki bardzo słabe, a wręcz żałosne. Za sam telefon przez 24 msc wyjdzie ponad 3k a do tego jeszcze abonament, gdzie takie, a nawet lepsze warunki można mieć w ofertach na kartę poniżej 25 zł. W oficjalnej dystrybucji S8 można już dostać poniżej 2,5k
Czyli dostałeś dziadostwo, wprost ze stronki. Mnie oferowali to samo, ale -5PLN na racie telefonu lub 3 miesiące bez abonamentu (sama rata). Na chwilę obecną chyba to wszystko co mogą dać. Też tutaj niedawno pytałem i odpowiedź była jednoznaczna- nic więcej nie da się u nich ugrać.
 #955132  autor: dariutka
 09 paź 2017, 15:05
w grudniu kończy mi się umowa, mam Smart Plan LTE, moja miesięczna kwota zobowiązania: 85,98zł ale płace: 39,99zł, mam
*telefon stacjonarny
*internet stacjonarny
*internet mobilny

czy mając tyle usług dostane coś ciekawego czy już raczej nie?
 #955157  autor: waldix3
 09 paź 2017, 17:26
Witam
Ojcu się kończy umowa z Orange. Z racji tego że nie ma za fajnych ofert chce go przenieść do Nju (jako numer dodatkowy mojej Mamy, więc muszą być dwa numery na nią zarejestrowane). Chciałbym abym numer został stary. I tu moje pytanie:
Czy jak złoży wypowiedzenie usług wraz z końcem umowy i numer przejdzie na kartę to dalej będą jego dane przypisane do karty ? Pamiętam że jak ja takie coś robiłem kilka lat temu to znowu musiałem rejestrować kartę. Ale teraz niby jest że każda karta ma być zarejestrowana więc nie wiem. Bo nie wiem czy już teraz robić cesję czy jakoś później. Dzięki z a odpowiedź.
 #955167  autor: craashu
 09 paź 2017, 18:31
To ja z takim zapytaniem :)

Umowa się kończy 23.10.2017. Złożyłem wypowiedzenie jakiś miesiąc temu, z zaznaczeniem aby umowa została rozwiązana właśnie 23.10. Liczyłem na jakąś normalną ofertę z DUK, do czego sami mnie przyzwyczaili, ale sami wiecie jak to teraz wygląda. Czas ucieka, więc co muszę teraz zrobić aby zachować numer i przenieść go do innej sieci? Gdzieś wcześniej pisaliście, że musi być zachowany pełny okres rozliczeniowy. Powinienem więc teraz wycofać wypowiedzenie i zgłosić się do innego operatora? Ile trwa przeniesienie numeru? Nie chciałbym, żeby nagle się okazało, że straciłem numer, który trzymałem w orange jakieś 10 lat. Najatrakcyjniej dla mnie teraz wygląda Plush abo z telefonem na raty ale boję się trochę całą procedurę załatwiać online.
 #955179  autor: Symulant
 09 paź 2017, 20:11
waldix3 pisze:... Z racji tego że nie ma za fajnych ofert chce go przenieść do Nju (jako numer dodatkowy mojej Mamy, więc muszą być dwa numery na nią zarejestrowane). Chciałbym abym numer został stary...
To jeśli już wiecie, że będzie zmiana z Orange na NJU to nie ma sensu składać wypowiedzenia z przejściem na kartę. Tylko trzeba złożyć wniosek bezpośrednio w NJU o przeniesienie z datą zakończenia obecnej umowy i tyle.
 #955222  autor: waldix3
 09 paź 2017, 23:27
Symulant pisze: To jeśli już wiecie, że będzie zmiana z Orange na NJU to nie ma sensu składać wypowiedzenia z przejściem na kartę. Tylko trzeba złożyć wniosek bezpośrednio w NJU o przeniesienie z datą zakończenia obecnej umowy i tyle.
Niby tak. Ale z tego co czytałem w Nju coś ciężko z cesją numeru. A pisałem wcześniej że aby kozystać z dodatkowego numeru w NJU musza być zarejestrowane na jedną osobę a teraz sa na dwie.
 #955261  autor: bla.zej
 10 paź 2017, 11:39
Witam, w listopadzie kończy mi się umowa na stacjonarne, oprócz tego mam 3 abonamenty komórkowe, dzwoniłem, i dostałem ofertę:
Orange Love za 99.90,(internet i telewizja) plus w tym jeden abonament za 0 zł (plus ewentualny telefon w ratach). Dwa pozostałe abonamenty za 19.90, gdzie połączenia i smsy bez limitu i 3 miesiące za darmo za oba abonamenty.

Moim zdaniem można byłoby się skusić na to, ale czy nie można tego jakoś inaczej zrobić ?
Myślę żeby przedłużyc same stacjonarnei zgarnać prezent, a chwilę później wskoczyć do Love na podobnych warunkach, jest szansa ze takie coś się uda ?

z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam
 #955435  autor: qaz
 11 paź 2017, 13:24
Dzisiaj dzwoniła do mnie konsultantka w sprawie przedłużenia z iphone 8 i dostałem ofertę taką samą jak na stronie + oferte na 36 miesięcy
Pierwsza oferta to abo + rata 142,99 na 24 msc + 999,01 przy odbiorze
Druga oferta to 133,99 na 36 msc
Obydwie oferty tak samo żenujące.
 #955744  autor: budibudi
 12 paź 2017, 18:42
Witajcie,

4 grudnia 2017 kończy się moja umowa abonamentowa. Czy jest możliwość przedłużenia umowy na 12 miesięcy bez telefonu? Nie widzę takiej oferty na stronie. Ewentualnie proszę o podpowiedź gdzie czmychnąć aby było korzystniej. Interesuje mnie pakiet internetu minimum 10 GB.

Będę wdzięczny za info.
 #955810  autor: light7
 13 paź 2017, 08:47
budibudi pisze:Witajcie,

4 grudnia 2017 kończy się moja umowa abonamentowa. Czy jest możliwość przedłużenia umowy na 12 miesięcy bez telefonu? Nie widzę takiej oferty na stronie. Ewentualnie proszę o podpowiedź gdzie czmychnąć aby było korzystniej. Interesuje mnie pakiet internetu minimum 10 GB.

Będę wdzięczny za info.
Sprawdziłem na swoim przykładzie i przez stronę nie ma możliwości wyboru umowy na 12 miesięcy. Jeżeli nie zamierzasz kupować telefonu to najkorzystniej będzie przeniesienie numeru do prepaida (abonament praktycznie w każdym przypadku będzie droższy). Pozostaje kwestia wyboru operatora. Np Plush na kartę gdzie za 25 zł masz pełny nolimit krajowy i 10 GB internetu miesięcznie. Wykorzystując kilka promocji możesz dostać duże bonusy:
1. Pierwsze doładowanie z 40% bonusem (szczegóły tutaj https://komorkomat.pl/promocja/plus-plu ... 0-procent/
2. Przez pierwsze 3 miesiące za pakiet płacisz tylko połowę ceny
3. Rok ważności konta
4. Jeżeli doładujesz za 150 zł. to dostajesz 30 zł. więcej

Jak zrobisz wszytko tak jak opisałem to za 150 zł. pierwszego doładowania będziesz później korzystał z telefonu przez 11 miesięcy (średnia miesięczna 13,63 zł.)
 #955854  autor: zielony71
 13 paź 2017, 16:33
Jeden z czytelników bloga poinformował mnie, że dostał 30% rabatu na abonament. Dalszych szczegółów na razie nie znam, ale przy okazji rozmów z DUK nie zaszkodzi zapytać;-)
 #955857  autor: qaz
 13 paź 2017, 17:07
Osobiście uważam, że nawet przy zniżce 30 % na abonament oferta dalej jest niekorzystna w moim przypadku
Abonament 39,99 po zniżce wynosi 27,99 do tego 103 zł raty za telefon (iphone 8) + 999,01 na start co daje łącznie 671,76 + 3471,01 = 4142,77
W dalszym ciągu bardziej opłaca się kupić telefon na raty 0 % i do tego prepaid za max 25 zł
 #955858  autor: kamil_chylinski96
 13 paź 2017, 17:35
Dzień dobry po dwóch latach.
Co mogę ugrać obecnie w DUK?
Chcę nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, smsy, internetu nie musi być dużo.
Zależy mi na telefonie. Chcę go sprzedać i kupić laptopa.
Mogę wziąć większy abonament, jeżeli dopłata za telefon będzie dużo mniejsza.
Mogę też dużo dopłacić do wypasionego i chodliwego telefonu.
Chodzi o to żeby mi się to opłacało.
  • Strona 576 z 675
  • 1
  • 574
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 675
  • 1
  • 574
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 675