DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 632 z 675
  • 1
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 675
 #986847  autor: zielony71
 03 kwie 2018, 09:51
MarcinDawko pisze:temekxo możesz u notariusza upoważnić.
To już lepiej (i taniej) przed wyjazdem zrobić cesję umowy na ojca, czy tam kogoś. Koszt 20 zł w każdym salonie.
 #986849  autor: darny1
 03 kwie 2018, 09:57
Witam tutaj wszystkich. Posiadam tel stacjonarny w Orange z abo za 49 zł oraz tel kom na karte w t mobile ( chce przenieś do orange). Moja prośba brzmi: Proszę o poradę jak rozmawiać z DUK aby zminimalizować koszty oby tel. Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam
 #986860  autor: tomekxo
 03 kwie 2018, 11:32
Ktoras już rozmowa z DUK i mi mowia ze rabat jest tylko 20% na abonament, jeśli chodzi o 3 miesiące za darmo to albo rabat albo 3 miesiące za darmo i rabat 5zl na rate za telefon już nie ma...
Cos kreca chyba...
 #986916  autor: reggie
 03 kwie 2018, 14:26
darny1 pisze:Posiadam tel stacjonarny w Orange z abo za 49 zł oraz tel kom na karte w t mobile ( chce przenieś do orange). Moja prośba brzmi: Proszę o poradę jak rozmawiać z DUK aby zminimalizować koszty oby tel.
Ktoś jeszcze płaci Orange tak kosmiczne kwoty za telefon stacjonarny? :shock:
Ja już kilka lat temu przeniosłem rodzicom telefon stacjonarny do Play (tylko dlatego, że mają ten numer już ponad 20 lat i chcieli go zachować) gdzie płacili przez 2 lata 19,99zł/m-c, a przy przedłożeniu umowy udało mi się rok temu otrzymać abonament stacjonarny w Play za 9,99zł/m-c, gdzie mają wszystkie połączenia na wszystkie numery w Polsce w cenie.
Dlatego proponuję pożegnać się z Orange i przenieść numer stacjonarny do Play za 20zł/m-c bez proszenia się i łaski ze strony DUK, bo i tak niewiele uda się obniżyć tą kosmiczną cenę.
Co do telefonu komórkowego, to skoro nie jesteś jeszcze abonentem Orange, to raczej DUK nic tutaj nie pomoże, bo musiałbyś najpierw przenieść numer do Orange i dopiero przy przedłużaniu umowy można mówić o rabatach i minimalizowaniu kosztów.
Nie ma więc chyba sensu załatwiać tego w Orange. Ja bym proponował dogadywać wszystko w Play - przenieść i stacjonarny i komórkowy i zrobić pakiet dwóch usług.
tomekxo pisze:Ktoras już rozmowa z DUK i mi mowia ze rabat jest tylko 20% na abonament, jeśli chodzi o 3 miesiące za darmo to albo rabat albo 3 miesiące za darmo i rabat 5zl na rate za telefon już nie ma... Cos kreca chyba...
Nie raz już to było tutaj przerabiane - DUK ściemnia ile się da żeby tylko dać abonentowi jak najmniej rabatów. Tylko upór, konsekwencja, cierpliwość i stanowcze decyzje pozwalają uzyskać największe rabaty. Powodzenia!
 #986955  autor: Orange Ekspert
 03 kwie 2018, 18:02
najs_sc pisze:Wiem, że moje pytanie nie jest bezpośrednio związane z tematem. Ale orientujecie się jak w ostatnim roku wyglądało pojawianie się Szalonych Dni w Orange? W maju kończy mi się umowa w T-Mobile i chciałbym przejść do Orange. Czy Szalone Dni są w ogóle opłacalne? Wiem, że ostatnie były w grudniu i przeceniony był min. HTC U11, jednak czy był to wtedy dużo bardziej opłacalny zakup względem konkurencji, czy też cała akcja to bardziej pusty slogan. No i czy w razie czego Szalone Dni można łączyć z innymi promocjami, np. 4 miesiące za darmo przy przenoszeniu.
Oczywiście promocja Szalone Dni łączy się z ofertą na przeniesienie numeru (abonament za darmo na 3 miesiące). Zachęcamy już teraz, abyś sprawdził nasze promocje na stronie. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam coś dla siebie.
 #987323  autor: kwiatek
 05 kwie 2018, 20:17
No to negocjacje uważam za rozpoczęte!:)
Dzisiaj pierwszy telefon do DUK i rozmowa wyglądała mniej więcej tak (mam 2 nr, umowa bez telefonów):
- początkowa oferta: 2x Plan Standardowy "zrabatowany" do 59,98 zł za oba numery oraz pierwsze 3 miesiące za darmo,
(Pani Konsultantka powiedziała, że abo za 49,99 zł - 10 zł za fakturę i zgody - 20 zł na jeden nr).

Po chwili rozmów i negocjacji oraz mojej nieustępliwości, że za drogo i w ogóle, zaproponowała rozmowę z Kierownikiem, a po niej:
- druga oferta: 39,98 zł za oba numery + 3 miesiące za darmo,
(Pani powiedziała, że maksymalnie co może dać do początkowej oferty to rabat -20%).

Generalnie jeszcze kręciłem nosem, ale nie chciałem być zbytnio nachalny i Pani się mocno upierała, że w DUK można maksymalnie otrzymać rabat -20% i NIC WIĘCEJ! To podziękowałem i powiedziałem, że czekam na kontakt, gdyby jednak się coś zmieniło w mojej sprawie!:)

Ma ktoś jakiś pomysł jak podejść owego Konsultanta o kolejne -20%, bo przyznam szczerze, że ciężko się z nimi rozmawia?:)
I myślicie, że atakować ich jeszcze jutro czy dopiero po weekendzie?
Dzięki!
 #987327  autor: reggie
 05 kwie 2018, 20:47
kwiatek pisze:Pani się mocno upierała, że w DUK można maksymalnie otrzymać rabat -20% i NIC WIĘCEJ!
Ile to już razy słyszałem, że "rabaty się skończyły", "wczoraj były a dzisiaj już nie ma", nie ma rabatu 2x20%", "max rabat to 20%", "albo rabat 2x20% albo rabat 3 m-ce za 0zł"- są to oczywiste ściemy konsultantów żeby nie dać maxa.
kwiatek pisze:Ma ktoś jakiś pomysł jak podejść owego Konsultanta o kolejne -20%, bo przyznam szczerze, że ciężko się z nimi rozmawia?:) I myślicie, że atakować ich jeszcze jutro czy dopiero po weekendzie?
Możliwości i scenariuszy rozmowy jest wiele, ale najlepiej nie operuj rabatami tylko kwotami, czyli dla dwóch numerów w Planie Standardowym:
- dostałeś ofertę za 24zł i miałeś się jeszcze zastanowić, a konsultant nie dzwoni
- dostałeś ofertę za 24zł i rozłączyło połączenie a nie wiesz z kim rozmawiałeś
- ktoś z rodziny / znajomych dostał ofertę za 24zł, więc dlaczego masz płacić więcej
- albo dadzą taniej niż 39,98zł albo tracą abonenta (bo przecież masz wnioski o przeniesienie)
- zdecydowałeś się przenieść numery, bo będziesz miał tam to samo dużo taniej niż 39,98zł
- ... (sam sobie tutaj coś wstaw) ...
Kombinuj, kombinuj, kombinuj!
Dzwoń do DUK co kilka godzin. Nie ma żadnych notatek z rozmów, niewielkie szanse, że trafisz na tą samą osobę. Musisz być upierdliwy, konsekwentny i stanowczy w swoich decyzjach. Nie czekaj na ich ruch, bo możesz się nie doczekać.
 #987333  autor: Sk_uter
 05 kwie 2018, 21:05
@Orange Ekspert

Czy możesz mi powiedzieć jaką ofertę/zniżkę mogę uzyskać dla firmy gdzie mam Neostradę + tel stacjonarny, a komórkę chciałbym zrobić cesję z os. prywatnej z przedłużeniem na firmę.
Po chwili rozmów i negocjacji oraz mojej nieustępliwości, że za drogo i w ogóle, zaproponowała rozmowę z Kierownikiem, a po niej:
- druga oferta: 39,98 zł za oba numery + 3 miesiące za darmo,
(Pani powiedziała, że maksymalnie co może dać do początkowej oferty to rabat -20%).
Czy takie cos mozna dostac dla jednego nr? czyli 20zl za jeden nr + 3 miesiace za free?
 #987482  autor: Shande
 06 kwie 2018, 11:30
reggie pisze:Poza tym po kilku dniach od podpisania aneksu, dokument wraca do Orange, które załatwia anulowanie wniosku o przeniesienie numeru z tym drugim operatorem i wysyła na każdy z przedłużonych numerów SMS, w którym potwierdza anulowanie procesu przeniesienia.
Ja do tej pory nie dostałem żadnego smsa z informacją, że anulowano przeniesienie. I sam nie wiem czy nie powinienem zadzwonić na infolinie i zapytać, żeby później nie było "jaj" :?
 #987554  autor: reggie
 06 kwie 2018, 18:14
Shande pisze:
reggie pisze:Poza tym po kilku dniach od podpisania aneksu, dokument wraca do Orange, które załatwia anulowanie wniosku o przeniesienie numeru z tym drugim operatorem i wysyła na każdy z przedłużonych numerów SMS, w którym potwierdza anulowanie procesu przeniesienia.
Ja do tej pory nie dostałem żadnego smsa z informacją, że anulowano przeniesienie. I sam nie wiem czy nie powinienem zadzwonić na infolinie i zapytać, żeby później nie było "jaj" :?
To zadzwoń do DUK na *220 i dopytaj, po co masz płacić za połączenie z BOK.
Ja na każdym przedłużonym numerze po kilku dniach od podpisania aneksu dostawałem potwierdzenie SMS o treści:
"Tu Orange. Potwierdzamy anulowanie procesu przeniesienia niniejszego numeru. Cieszy nas Twoja decyzja. Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy Orange."
 #987900  autor: DD7
 08 kwie 2018, 20:01
28.05 kończy mi się obecna umowa, jednak przez kilka miesięcy nie będę używał tego numeru w Polsce, więc potrzebowałbym ją trochę „opóźnić” w czasie. Czy jest możliwość podpisania umowy na 24 miesiące za kwotę X z zastrzeżeniem, że opłaty te będą naliczane dopiero za kilka miesięcy, a do tego czasu numer będzie na „zerowym” abonamencie? Jeżeli nie, to co polecacie zrobić w takiej sytuacji - po prostu rozwiązać umowę/przenieść numer do innego operatora na kartę?
 #987911  autor: Pajuch
 08 kwie 2018, 22:03
Orange Ekspert pisze: Oczywiście promocja Szalone Dni łączy się z ofertą na przeniesienie numeru (abonament za darmo na 3 miesiące). Zachęcamy już teraz, abyś sprawdził nasze promocje na stronie. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam coś dla siebie.
Szalone czy nie szalone konczy mi sie abonament smart plan multi 2 za 5 mc, zostały 2 raty za sprzęt z umowy na 36mc :D Ależ głupota ;).
Nic nie macie ciekawego. Potrzebne mi same rozmowy, u was najtanszy abonament 30zł :D w a2mobile mam za 10 zeta rozmowy bez łaski ;).
w zasadzie zostawiane było co miesiąc 145zł :O rata z tego 44zł ;) trzy lata
Pomyslałem 4 mc temu, że wezmę sobie zmienie na orange love no cóż zamówienie zrobione i co? odrzucone :D fakt ostatnie dwa lata abonament opłacany jak w zegarku brak zadłużen u innych operatorów...
Kupiłem sobie internet w tmoibile a rozmowy będe miał z a2mobile.
Po 10 latach adiós ale niestety mojego wniosku wysłanego pocztą mail z zerwaniem umowy olaliscie i chcieliście podpis elektroniczny :D wsadziłem w kopertę i poleciało.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2018, 16:15 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięto zwroty poniżej poziomu
 #988122  autor: kwiatek
 10 kwie 2018, 08:38
reggie pisze:Kombinuj, kombinuj, kombinuj!
Dzwoń do DUK co kilka godzin. Nie ma żadnych notatek z rozmów, niewielkie szanse, że trafisz na tą samą osobę. Musisz być upierdliwy, konsekwentny i stanowczy w swoich decyzjach. Nie czekaj na ich ruch, bo możesz się nie doczekać.
Jestem po trzech telefonach i konsultanci jak mantrę przewijają, że nie mogą nic więcej dać niż abo za 39,98 zł i 3 miesiące za darmo za przedłużenie dwóch numerów... A to nie widzą wniosków o przeniesienie do innej sieci (po chwili rozmowy z kierownikiem jednak są!), a to nie mogą dać razem abo za 39,98 zł i 3 miesięcy za darmo, tylko albo to, albo to (po rozmowie z kierownikiem jednak mogą), ale nawet kierownik nie jest w stanie dać większego rabatu niż 20%... Jak żyć?:)
 #988511  autor: shreek
 12 kwie 2018, 14:10
Witam.

Dzisiaj lecę do T-mobile składać kwity o przeniesienie numerów na kartę. Aktualnie mam trzy numery w abonamencie Orange (ok. 54 PLN) z czego umowa na dwóch kończy się w połowie maja, a trzeci w okolicach września. Pytanie - czy składać przeniesienie tylko dwóch numerów na których umowa kończy się w maju, czy też wszystkich trzech z zastrzeżeniem, że ten wrześniowy przenoszę też po zakończeniu na nim umowy??
Z góry dzięki za wszelką pomoc i wskazówki.
Pozdrawiam
 #988594  autor: perdos1
 12 kwie 2018, 20:05
Złóż wniosek o przeniesienie wszystkich trzech numerów ze skutkiem na dzień końca umowy z Orange.
 #988629  autor: kokos-
 12 kwie 2018, 23:08
od dzisiaj zmienił sie cennik czyt. 12.04
 #988630  autor: axidix
 12 kwie 2018, 23:13
Witam
Kończy mi się umowa 22.07 ale już dzwoni do mnie operator z nową ofertą .
Dotychczas miałem Smart Plat LTE z dwoma numerami Wszystko w nie limicie plus 20 GB na dwa numery i 7,47 GB w roamingu na jeden numer .

Płacę za wszystko jakoś 64 zł plus rabat na sprzęt był jakiś , Ale to jest kwota bez raty za sprzęt , Rata 15 zł

Teraz dzwoni babka z BOK i proponuje wszystko w nie limicie plus 3 gb w roamingu na każdy numer za 59.9 na dwa numery bez żadnych rabatów .

Chciałbym wiedzieć czy są jeszcze jakieś rabaty w Orange , bo poprzednio mam 30 % na abonament plus rabat na sprzęt za wzięcie za raty .

Pozdrawiam
 #988656  autor: perdos1
 13 kwie 2018, 09:10
@axidix
Które plany ci zaproponowała? Bo piszesz, że bez żadnych rabatów a w tej cenie bez żadnych rabatów to są 2 plany standardowe, gdzie masz 10GB na każdy numer a potem lejek 16kb/s i po 2,58GB w roamingu na numer.

Jeżeli dostałeś ofertę na Plany Optymalne (15GB na każdy numer, potem lejek 1Mb/s i po 3,23GB w roamingu na numer) to musiałeś dostać rabat 20% na numer, tylko wtedy końcowa opłata wyniosłaby 55,98 zł a nie 59,9 zł.

Złóż wniosek o przeniesienie numerów do innej sieci z dniem końca umowy, wtedy możesz liczyć na wyższe rabaty od DUK.
 #988775  autor: Orange Ekspert
 13 kwie 2018, 20:02
axidix pisze:Witam
Kończy mi się umowa 22.07 ale już dzwoni do mnie operator z nową ofertą .
Dotychczas miałem Smart Plat LTE z dwoma numerami Wszystko w nie limicie plus 20 GB na dwa numery i 7,47 GB w roamingu na jeden numer .

Płacę za wszystko jakoś 64 zł plus rabat na sprzęt był jakiś , Ale to jest kwota bez raty za sprzęt , Rata 15 zł

Teraz dzwoni babka z BOK i proponuje wszystko w nie limicie plus 3 gb w roamingu na każdy numer za 59.9 na dwa numery bez żadnych rabatów .

Chciałbym wiedzieć czy są jeszcze jakieś rabaty w Orange , bo poprzednio mam 30 % na abonament plus rabat na sprzęt za wzięcie za raty .

Pozdrawiam
W ofercie dla Duetów i Rodzin na drugi numer otrzymujesz rabat w wysokości 20 zł, stąd za dwa numery w Planach Standardowych zapłacisz 59,98 zł, a nie 79,98 zł. Zerknij na naszą stronę: https://www.orange.pl/view/abonament-komorkowy-duety
 #988790  autor: axidix
 13 kwie 2018, 21:28
@perdos1 Teraz mam taryfę "Smart Plan LTE Wspólny" i pięć aktywnych bonusów :

Dodatkowy pakiet 10GB
Dodatkowy rabat na abonament za zakup telefonu na raty data ważności 2018-08-10
Nielimitowane rozmowy na stacjonarne na 24 miesiące data ważności 2018-08-10
Rabat na abonament 30% na 24 miesiące data ważności 2018-08-10
Rabat 5,99 zł za wyrażenie zgody marketingowej

A tak jak napisałem Pani z BOK zaproponowała abonament 59.99 na dwa numery i w tym
po 10 GB internetu na numer , wszystko inne nielimitowane .
w Roamingu po 3... z kawałkiem GB internetu na numer , nie pamiętam ile dokładnie .

Więc nie wiem co mi pani zaproponowała

I tu pytanie jedno do @Orange Ekspert czy nie można tak jak miałem do tych czas 7,5 GB w roamingu na jeden numer ? drugi numer praktycznie nie korzystała z zagranicy . Szkoda by przepadło .
  • Strona 632 z 675
  • 1
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 675
  • 1
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 675