DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 525 z 675
  • 1
  • 523
  • 524
  • 525
  • 526
  • 527
  • 675
 #915125  autor: Realista
 10 mar 2017, 21:13
arturo wypowiedzenie nic ci nie da , jest bez celowe w tej kwestii. Na lova nie dostaniesz rabatu bo go fizycznie tam nie ma. Masz 3 wyjścia
1 love taki jaki jest
2 standard z rabatami i może się coś uda dziobnąć
3 rezygnacja skoro ją chcesz pisać
Innej opcji na razie nie ma i tyle, kiedy będzie nie wiadomo, może są mądrzejsi ode mnie to niech się wypowiedzą i tyle :-)

Doradca klienta indywidualnego - ORANGE
Czasami cudotwórca - nawet często :-)
Masz problem to nasz , może pomogę , jak dam radę ;-)
 #915410  autor: patrix-83
 12 mar 2017, 12:04
zielony71 i Realista

Mam internet mobilny ORANGE FREE NET na przedłużenie.

Czy mielibyście coś konkretnego do zaproponowania na przedłużenie tego internetu bez sprzętu na 12 miesięcy w najniższym abonamencie jaki miałem do tej pory tj. 19zł zrabatowanego do 17,41zł?

Proszę Was o pomoc.
 #915453  autor: sucharrr
 12 mar 2017, 15:09
A propos Orange Free Net - pytanie zadaję, bo mimo zapytania wysłanego już kilka dni temu, BOK Orange nabrało wody w usta i nie udzielili mi odpowiedzi. 17 marca mają wyłączyć dostęp do CDMA. Jeżeli w mojej umowie był on gwarantowany, to rozumiem, że mogę umowę rozwiązać bez ponoszenia kary umownej. Jaki jest tryb wypowiedzenia, miesięczny czy natychmiastowy? Czy w takich przypadkach również kontaktuje się DUK? I najważniejsze - jeżeli umowa jest do stycznia 2018, a ja rozwiążę ją już teraz i załóżmy DUK zadzwoni - czy terminy umowy i aneksu sumują się? Tzn jeśli podpiszę aneks roczny to umowa przedłuży się na warunkach promocyjnych do stycznia 2019 czy resztę starej umowy anulują? Zielony, coś wiesz na ten temat?
 #915479  autor: zielony71
 12 mar 2017, 17:27
Na razie to jest tylko gdybanie. Do 17 CDMA na pewno działa. Może się okazać, że ponownie dostaną tymczasową zgodę na używanie częstotliwości do czasu rozstrzygnięcia nowego przetargu i na razie nic się nie zmieni. A jeśli jednak, to powinni przysłać pismo o zmianie regulaminu z informacją o trybie wypowiedzenia. (generalnie to nieprzyjęcie nowego regulaminu = rozwiązanie umowy)
 #915584  autor: szefo1992
 13 mar 2017, 09:49
Witam wszystkich,
Czy Orange ma w tym momencie ofertę z fajnym rabatem na dwa abonamenty komórkowe + internet stacjonarny + telefon stacjonarny? Jak to teraz wygląda z LOVE?

Wszystko jest do przeniesienia.
Stacjonarny tel + net (z Netii, łącza TP.SA - umowa już przeszła na czas nieokreślony)
Komórki na czas nieokreślony: 1 w play, 1 w t-mobile
 #915588  autor: kedar
 13 mar 2017, 10:10
reggie pisze:Witam

Dala zainteresowanych:
Przedłużyłem umowę w ofercie Orange Biz Krajowy (no-limit + 12GB) na 12 m-cy w cenie 29,99zł netto.
Wychodzi na to, że jest to max rabat od ceny wyjściowej 44,99zł netto, bo DUK więcej nie dał, a za kilka dni nastąpiłoby wyłączenie numeru (po złożonym wypowiedzeniu), więc chyba rzeczywiście nie da się więcej wycisnąć z pomarańczy..
Oczywiście aneks do umowy jak zwykle (od wielu już lat) w Orange nie zawiera podstawowych danych, np. ile będę płacił, od jakiej kwoty liczony jest rabat, z czego wynika wysokość ulgi, itp.
Zmienił się natomiast sposób działania DUK - teraz to ja musiałem do nich dzwonić, oni nie wykonali żadnego telefonu (mam zgodę na kontakt) po złożonym wypowiedzeniu - może to przez ostatnie zwolnienia grupowe, a szykują się podobno kolejne.
Pozdrawiam
U mnie było to samo. Kiedyś to dzwonili non stop, już parę dni po wypowiedzeniu. Teraz to była cisza. Mi oferowali ten pakiet za 24,90 netto, ale w umowie na dwa lata. Ja się jednak już z Orange pożegnałem. Wziąłem Playa za średnio 14,90 zł netto (6 miesięcy gratis - czy tam po 1 zł:) i 18 miesięcy po 19,90 zł). No limit w kraju (w tym SMS i MMS) oraz 7 gb internetu (pierwsze 6 miesięcy internet bez limitu - cokolwiek to znaczy). Istotna uwaga, ceny i okres umowy liczy się od przeniesienia numeru. Do tego czasu nie płacę za numer tymczasowy.

Za 20 zł netto proponowalo mi T Mobile też no limit w kraju, ale 4 gb internetu. Play zwyciężyło - zobaczymy jak się sprawuje. Gość z T Mobile straszył mnie, że internet w Playu wolno chodzi. Przetestuje :)

Pozdr.
 #915589  autor: Agnieszka83
 13 mar 2017, 10:20
Witam Wszystkich.

Bardzo proszę o pomoc, radę osób doświadczonych w temacie :)
Za około tydzień kończy mi się umowa. Muszę więc przedłużyć, ale kwestia jak najlepszych warunków. Od dwóch lata płacę ok 120 złoty za:
- Neostrada do 10MB promocja Szybka Neostrada w FunPack z tabletem - 66,42zł
- Orange TV promocja Szybka Neostrada w FunPack z tabletem - 16,84zł.
- Telefon Voip - promocja Szybka Neostrada w FunPack z tabletem - 7,64zł. (nielimitowane tylko stacjonarne)
- Utrzymanie łącza - 29,24
Mam potrzebę zostać na tym co jest, tzn. Neostrada, TV, tel. stacjonarny.
Od miesiąca Orange do mnie wydzwania z różnych numerów (początek od cyfr 12 ) proponując mi przedłużenie umowy, a później 89 zł.
Teraz ostatnio z innego numeru (kierunkowy 22) zaproponowali dodatkowo kartę sim (nielimitowane kom., stacj., sms-y, msmy płatne 40 gr.) lub w zamian w ostatnim telefonie ekspres Dolce Gusto, nawigacja lub tel. Orange Rise.
Sprawdziłam ceny (nic tutaj szału nie robi) i jednak karta sim przejawia większą wartość i po przemyśleniu faktycznie może mi się przydać w rodzinie.

Powiem szczerze, że wkurza mnie podeście firmy dla stałych klientów. Od miesiąca mam wmawiane super-ofertę, która jest tak naprawę ofertą Orange Love i jest u nich na stronie.
Od dwóch lata żałuję, że dałam się nabrać na jakiś tablet, który jakby spłacam.
Sprawdziłam rachunki z przed 4 lat i również płaciłam ponad 80 złoty za internet i telefon stacjonarny.
Chciałabym w tym roku dla odmiany uzyskać coś lepszego po tych iluś tam latach bycia wiernym klientem.
Proszę o radę co można ewentualnie zrobić aby zostać przy tym co jest tzn. net, tv, tel. stacj. plus tel.kom - ale uzyskać mniej niż wspomniane 89 złoty ?
Czy jeżeli wypowiem umowę to ile mam czasu na reakcję Orangę z DUK, czy to ja muszę się z nimi skontaktować ?
Pozdrawiam
Agnieszka
 #915591  autor: nikodemdyzma
 13 mar 2017, 10:36
proxx pisze:dzięki za informację zielony71

potwierdzam że rabat jest na 12 miesięcy liczony od marca.
Zmienię warunki w taki sposób aby numer, który kończył się na początku maja był numerem głównym i podpiszę umowę na 20 miesięcy. Dziura w promocji wystąpi w okresie 1 lub 2 miesięcy (w zależności jak z papierami się uda załatwić), więc spokojnie przedłużę sobie wtedy umowę.
Jeśli uda Ci się podmienić numer dodatkowy na główny, daj znać jak to zrobiłeś.
 #915593  autor: dominikzw
 13 mar 2017, 10:41
Do Agnieszka83
Wejdz na blog zielonego, a najbardziej bym sie skupił na wpisie z dnia 2.03, moze on pomoże

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 #915603  autor: reggie
 13 mar 2017, 11:44
kedar pisze:
reggie pisze:Witam

Dala zainteresowanych:
Przedłużyłem umowę w ofercie Orange Biz Krajowy (no-limit + 12GB) na 12 m-cy w cenie 29,99zł netto.
Wychodzi na to, że jest to max rabat od ceny wyjściowej 44,99zł netto, bo DUK więcej nie dał, a za kilka dni nastąpiłoby wyłączenie numeru (po złożonym wypowiedzeniu), więc chyba rzeczywiście nie da się więcej wycisnąć z pomarańczy..
Oczywiście aneks do umowy jak zwykle (od wielu już lat) w Orange nie zawiera podstawowych danych, np. ile będę płacił, od jakiej kwoty liczony jest rabat, z czego wynika wysokość ulgi, itp.
Zmienił się natomiast sposób działania DUK - teraz to ja musiałem do nich dzwonić, oni nie wykonali żadnego telefonu (mam zgodę na kontakt) po złożonym wypowiedzeniu - może to przez ostatnie zwolnienia grupowe, a szykują się podobno kolejne.
Pozdrawiam
U mnie było to samo. Kiedyś to dzwonili non stop, już parę dni po wypowiedzeniu. Teraz to była cisza. Mi oferowali ten pakiet za 24,90 netto, ale w umowie na dwa lata. Ja się jednak już z Orange pożegnałem. Wziąłem Playa za średnio 14,90 zł netto (6 miesięcy gratis - czy tam po 1 zł:) i 18 miesięcy po 19,90 zł). No limit w kraju (w tym SMS i MMS) oraz 7 gb internetu (pierwsze 6 miesięcy internet bez limitu - cokolwiek to znaczy). Istotna uwaga, ceny i okres umowy liczy się od przeniesienia numeru. Do tego czasu nie płacę za numer tymczasowy.

Za 20 zł netto proponowalo mi T Mobile też no limit w kraju, ale 4 gb internetu. Play zwyciężyło - zobaczymy jak się sprawuje. Gość z T Mobile straszył mnie, że internet w Playu wolno chodzi. Przetestuje :)

Pozdr.
Zostałem w Orange tylko dlatego, że dostałem też na 10 m-cy "niestandardowy" rabat -15zł/m-c netto za posiadanie 2 numerów (Orange Open nie działa, bo były to jeszcze numery z taryf indywidualnych a ja jestem klientem firmowym, zresztą przy ofercie Orange Biz Krajowy bez telefonu Orange Open i tak nie działa).
Tym sposobem zapłacę przez najbliższe 12 m-cy 17,50zł/m-c netto za krajowy full nolimit i 12GB, więc przy takiej umowie cena w porządku. A za rok pewnie zabiorę 2 numery i wybiorę ofertę najkorzystniejszą cenowo (których aktualnie w Orange brak).
 #915608  autor: Janek11
 13 mar 2017, 12:27
Witam czy jest oferta w Orange na przedłużenie i za ile no limit na stacjonarne i komórki ani internet ani sms nie są potrzebne albo czy jest jakiś pakiet stacjonarny plus komórka bo osoba starsza i posiada również stacjonarny a korzysta tylko z dzwonienia obecnie 50 zł stacjonarka no limit i komórka 30 zł no limit z rabatem 10 zł za posiadanie stacjonarnego
 #915651  autor: scotch
 13 mar 2017, 17:47
Witam. Dostałem ofertę jako "duet" na 2 nr
Nielimitowane sms/mms, rozmowy i 3gb internetu(na każdy numer)
+ 2x P9 lite (opłata jedno razowa 118zł)

za 130zł msc na 24 miesiące.
Można coś więcej uciągnać?
 #915658  autor: zielony71
 13 mar 2017, 18:12
Agnieszka83 pisze:Do Dominikzw: dziękuję za podpowiedź ;)

Do Zielony71: dziękuję za pomoc i radę w temacie ;)
Nie ma za co, akurat w sprawie miłości nie mogę za wiele pomóc ;-)
scotch pisze:Witam. Dostałem ofertę jako "duet" na 2 nr
Nielimitowane sms/mms, rozmowy i 3gb internetu(na każdy numer)
+ 2x P9 lite (opłata jedno razowa 118zł)

za 130zł msc na 24 miesiące.
Można coś więcej uciągnać?
To jest standardowa oferta z cennika, zero zniżek.
 #915659  autor: scotch
 13 mar 2017, 18:14
Powiadasz że 0 zniżek ale to była rozmowa z *400 bodajże dział utrzymania klienta ? Najgorsze jest to że umowa się kończy 17 marca :/
 #915666  autor: scotch
 13 mar 2017, 18:34
Ale jak złożyć wypowiedzenie skoro umowa się kończy 17? i druga 17 kwietnia ; p
Bez wypowiedzenia nie da rady nic ugrać? *400 to obsługa a potem przełączają do duk chyba ;)
 #915671  autor: bebolek1
 13 mar 2017, 18:56
Wypowiedzenie i tak będzie naliczane od okresu rozliczeniowego a tak dostaniesz lepsza oferte. W kazdej chwili mozesz isc do salonu i je cofnac albo przejsc na karte.
  • Strona 525 z 675
  • 1
  • 523
  • 524
  • 525
  • 526
  • 527
  • 675
  • 1
  • 523
  • 524
  • 525
  • 526
  • 527
  • 675