DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 581 z 675
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 675
 #958059  autor: light7
 27 paź 2017, 13:08
kamil_chylinski96 pisze:Tak, abonament + rata. Jeżeli to niemożliwe, to jakie inne telefony do 50zł/msc warto wziąć w DUK? Telefon chcę sprzedać.
Chyba żaden. Jeszcze 2 lata temu można było znaleźć kilka ofert gdzie taki manewr był opłacalny.
Teraz praktycznie każdy telefon kupiony od operatora jest droższy niż na wolnym rynku. Do tego abonament jest droższy niż prepaid.

Jeżeli zależy Ci tylko na usługach i nie potrzebujesz nowego telefonu to tylko prepaid.
 #958071  autor: light7
 27 paź 2017, 15:14
kamil_chylinski96 pisze:No ludzie, zero konkretów. Czyli co, mam wziąć ofertę bez telefonu za 40zł/msc?
Konkretem jest to, że w Orange nie ma chyba oferty z telefonem, która by się opłacała (jeżeli nie masz usług stacjonarnych). Przedłużenie umowy bez telefonu za 40 zł również się nie opłaca ponieważ to samo za 25 zł będziesz miał w Plushu abonament. Dodatkowy plus to umowa bezterminowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jeżeli chcesz taniej to wybierasz np A2 mobile za 19,90 zł i tam masz rozmowy, smsy i 5 GB internetu. Po przekroczeniu 5 GB prędkość spada do 3 Mbit a po przekroczeniu 10 GB do 1 Mbit.
 #958087  autor: gert00
 27 paź 2017, 16:02
Witam,

10 listopada kończy mi sie umowa na abonament w orange. Wciąż byłem nie zdecydowany na przedłużenie czy też zmiene operatora i tak jak wcześniej płaciłem niecałe 40 zł to teraz na umowie na czas nieokreślony zapłacę ponad 75 zl. Teraz jestem zdecydowany odejść z orange na prepaid a2mobile. I tu jest pytanie czy już mogę składać wniosek do a2mobile o przeniesienie numeru (bez konieczności płacenia kary) czy jeszcze poczekać do 10 listopada?
 #958090  autor: harys
 27 paź 2017, 16:32
kamil_chylinski96 pisze:W tym momencie interesuje mnie oferta tylko z telefonem.
2 lata temu wziąłem za 42 zł/msc LG G3 z dopłatą 99 zł. Wtedy się dało, to i teraz będzie się dało.
A z tym abo bez telefonu za 40 to była ironia.
Wysil się i przeczytaj kilka ostatnich stron wątku. Nie bez powodu kto mógł to przedłużal do końca sierpnia. Od nowej oferty zrobiło się strasznie słabo w Orange. Też mnie przyzwyczaili do dobrych promocji, sam nie jesteś ;)
Na dziś najlepiej (z tel) oplaca się przenieść numer do T-Mobile bo jest 6mies gratis. Ale koło 50zl to ciekawego telefonu nie dostaniesz

Wysłane z Le Pro 3
 #958092  autor: bora1410
 27 paź 2017, 16:46
gert00 pisze:Witam,

10 listopada kończy mi sie umowa na abonament w orange. Wciąż byłem nie zdecydowany na przedłużenie czy też zmiene operatora i tak jak wcześniej płaciłem niecałe 40 zł to teraz na umowie na czas nieokreślony zapłacę ponad 75 zl. Teraz jestem zdecydowany odejść z orange na prepaid a2mobile. I tu jest pytanie czy już mogę składać wniosek do a2mobile o przeniesienie numeru (bez konieczności płacenia kary) czy jeszcze poczekać do 10 listopada?
Już zapłacisz wyższy abonament jeśli nie wysłałeś wypowiedzenia. Możesz już się przenosić, wypowiedzenie musi być złożone co najmniej miesiąc przed końcem umowy, potem umowa przechodzi na czas nieokreślony.
 #958095  autor: Gregrin
 27 paź 2017, 17:14
kamil_chylinski96 pisze:No ludzie, zero konkretów. Czyli co, mam wziąć ofertę bez telefonu za 40zł/msc?
Bardziej za 20zl u konkurencji albo 28-29zl w orange z dużą ilością netu (raczej prepaid). Jeśli używasz telefonu do dzwonienia to są nawet oferty konkurencji za 10zl na nolimit kom + stac (nawet z umową).
 #958102  autor: kamil_chylinski96
 27 paź 2017, 17:33
I znowu to samo... Przejrzałem z 10 stron wstecz. Proszę czytać ze zrozumieniem. Pytam o model telefonu! Jeżeli chcecie udawać specjalistów, odpowiadając na pytania które nie zostały zadane, to proszę bardzo. Temat można zamknąć, bo merytorycznej wiedzy ostatnio nie ma tu żadnej.

Zanim ktoś się po mnie przejedzie, niech najpierw przeczyta moje poprzednie posty i spróbuje zrozumieć o co pytam i o co mi chodzi.
 #958104  autor: Gregrin
 27 paź 2017, 17:44
Chcesz wziąć abo z telefonem żeby go później sprzedać. Jeśli chodzi o ekonomie takiego działania to podpowiadamy Ci ze lepiej wziąć sobie prepaida za 20zl. W orange masz tylko abonament + telefon na raty a te przeważnie odpowiadają (a przeważnie przewyższają) cene ze sklepu nie mowiac juz o cenie z drugiej reki. Jeśli chodzi ci o coś innego to ja nie zalapalem.
PS. Jeśli pisałeś do mnie
kamil_chylinski96 pisze:odpowiadając na pytania które nie zostały zadane,
to zauważ ze odpowiadam na cytat.
PS2.
kamil_chylinski96 pisze:Przejrzałem z 10 stron wstecz.
Nie czytaj wstecz tylko zadzwoń do Orange i zapytaj co ci oferują i sobie policz ile wychudzą telefony w ich ofercie a później porównaj sobie na wolnym rynku.
 #958117  autor: Symulant
 27 paź 2017, 18:37
kamil_chylinski96 pisze:W tym momencie interesuje mnie oferta tylko z telefonem.
2 lata temu wziąłem za 42 zł/msc LG G3 z dopłatą 99 zł. Wtedy się dało, to i teraz będzie się dało.
Ale zdajesz sobie sprawę, że oferta i poziom dotowania telefonów zmieniły się od czasu gdy brałeś poprzednią ofertę.
W tym momencie jeśli chodzi o telefon to chyba tylko Huawei Mate 10 Lite wychodzi taniej na raty Orange niż w sklepie. Do tego możesz dostać -5zł zniżki na ratę no ile tam sobie wywalczył lsz są ani. Średnio 29.99 no limit +10GB czyli plan standardowy i zerknij na ten telefon.
 #958118  autor: xzaqwer
 27 paź 2017, 18:40
2 lata temu wziąłem za 42 zł/msc LG G3 z dopłatą 99 zł. Wtedy się dało, to i teraz będzie się dało.
Nie, nie będzie się dało - to było dwa lata temu, kiedy Orange miało inne wytyczne; dzisiaj realia są trochę inne (patrz co się dzieje w sprawie roamingu, wewnętrznego nacisku na oferty łączone, a nawet likwidację kas w salonach - skończyły się czasy, że można było dostać ofertę często dumpingową.
Ale...skoro wiesz, że teraz też będzie się dało to po co pytasz?!
I znowu to samo... Przejrzałem z 10 stron wstecz. Proszę czytać ze zrozumieniem. Pytam o model telefonu! Jeżeli chcecie udawać specjalistów, odpowiadając na pytania które nie zostały zadane, to proszę bardzo. Temat można zamknąć, bo merytorycznej wiedzy ostatnio nie ma tu żadnej.

Merytorycznie nie ma tu żadnej wiedzy przez tego typu posty: co mogę dostać, ile rabatu ugrać albo mój ulubiony tekst: co polecacie? Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz na 10 stronach to może trzeba było szukać na kolejnych 10 albo...zmienić założenie "wtedy się dało to i teraz się da". Ewentualnie czytać ze zrozumieniem to co zostało napisane - a przez ostatni miesiąc w 90% przypadków każdy pisze, że 1) skończyły się oferty, gdzie telefon można było dostać poniżej ceny rynkowej 2) DUK poza 3 miesiącami abo gratis w tej chwili nic nie daje 3) rata za telefon jest nienegocjonowalna i większa niż w sklepie z elektroniką.

Polecam: ceneo.pl lub inne takie, ustawienie zakresu cen, na który sobie możesz pozwolić i przede wszystkim kalkulator. Czy może dzielenie przez 24 też trzeba wykonać za Ciebie i podać gotowe?!
 #958120  autor: Symulant
 27 paź 2017, 18:54
rata za telefon jest nienegocjonowalna i większa niż w sklepie z elektroniką
To akurat nie jest prawda. Można dostać -5zł na ratę. Ja taką ofertę z DUK dostałem.
 #958124  autor: xzaqwer
 27 paź 2017, 19:11
Ok, zgoda :)
Choć z drugiej strony nie spotkałem się przypadkiem, żeby ktoś dostał wyższą kwotę i dlatego myślę o tym nie jak o widełkach, których wysokość można negocjować, a czymś na zasadzie "upomnę się to dostanę". Ale fakt faktem - jest to jakaś nieoczywista zniżka, zwracam honor @Symulant :)
 #958224  autor: Arturos
 28 paź 2017, 17:17
Symulant pisze:
rata za telefon jest nienegocjonowalna i większa niż w sklepie z elektroniką
Można dostać -5zł na ratę. Ja taką ofertę z DUK dostałem.
NIe sądzę albo trafiłeś na normalną obniżkę w cenniku albo to rabat za np. zgodę marketingową.
Ceny telefonów są nie negocjowalne.

Pozdrawiam Arturos
 #958228  autor: kokos-
 28 paź 2017, 17:27
Oferta: net 10 albo 15 gb. Bo Pani mowila 2 warianty
S8 na 24 miesiecy 148 zl (abo z rata) + 299 za tel./ okolo 135 zl (36 miesiecy) bez doplaty
G6 na 24 miesiecy chyba 113 zl/ abo 100, 99 zl (na 36 miesiecy).
Mate 10 pro okolo 136 zl na 36 miesiecy
We wszystkich kwotach podałem abo z rata.
 #958307  autor: kamil_chylinski96
 29 paź 2017, 07:59
Jedna umowa kończy mi się za niecałe 6 miesięcy. Z racji tego, że zmieniły się zasady przedłużania umów i nie doliczają brakujących miesięcy do nowego abo, mogę teraz wypowiedzieć umowę i uzyskać rabaty od DUK?
 #958312  autor: zielony71
 29 paź 2017, 08:27
kamil_chylinski96 pisze:Jedna umowa kończy mi się za niecałe 6 miesięcy. Z racji tego, że zmieniły się zasady przedłużania umów i nie doliczają brakujących miesięcy do nowego abo, mogę teraz wypowiedzieć umowę i uzyskać rabaty od DUK?
Tak
Arturos pisze:...
Ceny telefonów są nie negocjowalne.
Od 2 miesięcy to się zmieniło. Te 5 zł zniżki jest do wyrwania.
 #958356  autor: rafcio-24
 29 paź 2017, 12:58
Dostałem propozycję plan standardowy z 39.99zl na 29.99zl + 3 miesiące gratis + 5zl rabatu na raty za słuchawkę do tego jeszcze mi dochodzi open - 10zl więc abo 19.99zl nie wiem czy brać czy czekać na świeta choć nie bardzo wieże że będzie jakoś dużo lepiej może jakieś tel obniżą lub jakiś badziew dorzucać będą .
  • Strona 581 z 675
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 675
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 675