DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 625 z 675
  • 1
  • 623
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 675
 #980404  autor: henry84
 28 lut 2018, 11:57
Umowa przedłużona , na 3 numery . Rabat 2x20% na jeden z numerów i 3 miesiące gratis abonament na wszystkie 3. Wybrałem pakiet standardowy dostępny dla przedłużających za 29,99 i 2 razy po 9,99 czyli z rabatem 20% do tego właśnie otrzymałem po negocjacjach wspomniany rabat dodatkowy 20% i 3 miesiące gratis. Ofertę otrzymałem przy przeniesieniu numerów wszystkich 3. Przy rozmowach pytajcie czy widnieje przeniesienie i czy jest coś więcej dla przenoszących . Przy pytaniu konsultanta skąd wiecie o rabacie to mówicie że w ostatniej rozmowie zaproponowali , i mieliście się zastanowić.

Do Orange dzwoniłem około 30 razy w ciągu miesiąca . P.s. Nie chce mi się czekać aż dadzą na 3 numery 2 rabaty po 20% bo mogę już nie dostać takiej oferty . Przeniesienie miałem mieć w marcu.
 #980406  autor: reggie
 28 lut 2018, 12:05
Shande pisze:Lepiej jest złożyć wypowiedzenie umowy czy wniosek o przeniesienie? Co da lepszy rezultat w postaci rabatów w sytuacji przedłużenia umowy?
Już normalnie ręce opadają i piszę w tej kwestii ostatni raz, bo w zdecydowanej większości zapytań wszystko zostało już napisane i wystarczy tylko chcieć samemu znaleźć odpowiedź.
Skoro chcecie otrzymać rabaty za przedłużenie umowy, to znaczy, że zależy Wam na oszczędnościach w domowym budżecie. Skoro potraficie wejść na Forum Telepolis, to znaczy, że wiecie, że można tutaj uzyskać cenne porady w tym zakresie. Wykażcie się wobec tego choćby odrobiną staranności i przeczytajcie co najmniej 20-30 poprzednich stron wątku o przedłużeniu umowy w Orange. Dopiero, jak nie znajdziecie odpowiedzi, to zadajcie pytanie, zamiast zaśmiecać wątek tym samym zagadnieniem, bo robi się wtedy bałagan i nikt na tym nie korzysta.
Ludzie! Wysilcie się choć trochę! Przecież chodzi o Wasze pieniądze!

henry84 pisze:Umowa przedłużona , na 3 numery. Przy pytaniu konsultanta skąd wiecie o rabacie to mówicie że w ostatniej rozmowie zaproponowali , i mieliście się zastanowić. Do Orange dzwoniłem około 30 razy w ciągu miesiąca.
Brawo. Jak widać można osiągnąć zamierzony rezultat (prawie maksymalny) tylko trzeba chcieć, dążyć do celu, być upartym (30 telefonów - szacun :) ale też bym nie odpuszczał) i samemu trochę pokombinować. Za to można pogratulować.
Czyli jeżeli dobrze liczę, to będziesz miał trzy numery łącznie za 41,97zł miesięcznie i 3m-ce za 0zł. Wychodzi zatem 12,24zł za jeden numer w okresie 24 m-cy aneksu.
Ja bym próbował jeszcze z nimi powalczyć o te dodatkowe 336zł (przy rabacie 2x20% na wszystkich trzech numerach), ale ogólnie najważniejsze, że jesteś zadowolony.
 #980428  autor: henry84
 28 lut 2018, 13:12
Dokładnie 3 numery za 41,97zł. Szczerze to już byłem gotów zmienić sieć , jeśli nie dostałbym w większym stopniu tego czego chcę, przy każdej rozmowie konsultanci informowali, że nie ma u mnie takich rabatów, albo że nie można ich połączyć ( wczoraj dzięki miłej Pani dostałem to co oczekiwałem i dziękuję jej za to ) . Przy tylu telefonach już miałem dość dzwonienia.
Orange tylko raz do mnie zadzwonił w styczniu i to na początku, olanie klienta totalnie.
 #980542  autor: martinoxxl
 01 mar 2018, 01:55
martinoxxl pisze:Proszę o poradę.
1 Złożyłem deklarację przeniesienia jednego z moich nr do tmobile
2 Mam 5 numerów w orange
3 chcę dobrać dodatkowo światłowód i internet mobilny

Konsultantka zaproponował mi
Orange Love (internet + telefon) 79zł
jeden nr z rabatem 2x20% 1,97zł miesięcnie
pozostałem 3 numery z pojedynczym rabtem -20% po 9,99
internet mobilny 50gb 19,99zł (opłata aktywacyjna zniesiona 0zł)
Razem 130,93

Chciałem otrzymac podówjny rabat na wszystkie nr ale nic z tego.
Czy myśłicie, że jest to możliwe?
Jakich obniżek i dodatkowych korzyści mogę jeszcze oczekiwać?
Proszę o szybka odpowiedź.
Z góry dziękuję
Reasumując pragnę pochwalić się co udało mi się wynegocjować :)
Orange LOVE (internet + telefon nr1) 79
telefon nr2 rabat 2x20% 1,97 miesięcznie
telefon nr3 9,99 (3 miesiące z 0zł)
telefon nr 4 9,99
telefon nr 5 9,99
internet mobilny 50gb 19,99 (zniesiona opłata aktywacyjna )
1-3 miesiąca razem 120,94
3-24 miesiąc 130,93

Oprócz tego wziąłem 2 telefony LG G6 i na oba wywalczyłem rabat 120zł (24x5zł).
Podobno konsultanci mają ograniczoną liczbę kodów ( 2 kody dziennie na konsultanta)
Jeden z nich w pakiecie orange love był tańszy 35rat po około 36,36zł (36 rata troche wyższ 50 czy 60zł)
Drugi telefon w planie standardowym 23 raty 67,65 i ostatnie 24 rata coś około 90zł

We wszystkich telefonach nieograniczone połączenia, smsy , mms oraz 10GB internetu (telefon nr 1 który jest w pakiecie orange love ma 5 gb internetu.

Podliczając oszczędności na rabatach jakie dostałem od DUK zaoszczędziłem ponad 1200zł przez całą umowę.
Oprócz tego umowy na pozostałe 4 nr kończyły się od czerwca do sierpnia tego roku (abonamenty od 30 do 40zł) więc suma oszczędności jest jeszcze większa.

Przeprowadziłem 3 rozmowy z przemiłą konsultantką, ostatnia rozmowa finalizująca trwała około 1 godziny, więc trzeba mieć czas na jej przeprowadzenie.

Dziękuję wszystkim za udzielone rady, myślę że więcej ugrać się nie dało. Pozdrawiam
 #980544  autor: harys
 01 mar 2018, 06:40
Umowa na 24 miesiące? Dali normalnie raty na tego g6 na 36 miesięcy?

Wysłane z LePro3
 #980625  autor: cinek1111
 01 mar 2018, 14:05
Witam wszystkich
Mam Takie pytanie.
Chciałbym przejsc z Nju Mobile do Orange
Posiadam 2 numery.
I na jakie rabaty moge liczyc za przeniesienie numeru jak bym chciał 2 abonamenty z 1 telefonem ?
 #980673  autor: kokos-
 01 mar 2018, 18:19
cinek1111 pisze:Witam wszystkich
Mam Takie pytanie.
Chciałbym przejsc z Nju Mobile do Orange
Posiadam 2 numery.
I na jakie rabaty moge liczyc za przeniesienie numeru jak bym chciał 2 abonamenty z 1 telefonem ?
Wydaje mi sie że generalnie nic nju to orange. Chyba że najpierw przeniesiesz do innej sieci a później do orange.
 #980675  autor: KungPo
 01 mar 2018, 18:26
Witam

Czy to prawda, że rabat dla stałych klientów 20% jest tylko do dzisiaj?
Niestety walczę z nimi już od miesiąca, na różne sposoby i niestety za każdym razem dawali tylko 20%. Mam dwa numery do przedłużenia w tym żony telefon (w sobotę robię cesje na siebie).
Umawiałem się z konsultantką na telefon za dwa tygodnie (po cesji). Dzisiaj dzwoni, że mają ostatni dzień promocji dla stałych klientów i jutro nie będzie obowiązywał rabat na 20%.
Czy to jest jakaś próba wymuszenia na mnie decyzji, czy może od jutra wchodzi jakaś nowa promocja?

Proszę o pilną odpowiedź
 #980678  autor: rekin01
 01 mar 2018, 18:38
Dzisiejsza propozycja:
Rabat 2x20% na numer, który jest przenoszony do T-Mobile. Na drugi numer 20 zł za łączenie usług. W sumie wychodzi 31,98 zł na dwa numery.
 #980681  autor: KungPo
 01 mar 2018, 18:51
Rekin01 gratuluję.

Kurcze, nie wiem już jak prowadzić z nimi rozmowę żeby dali 2x20%. Jeszcze raz spróbuje skoro już dzwoni do mnie sama, sprawdzę czy widzi przeniesienie numeru, i to że załatwi tak to 2 aneksy za jednym zamachem. Dogada się ze mną, później zadzwoni do żony która potwierdzi zgodę aneksu.
Oficjalnie nadal są dwa numery na dwóch różnych kontach.

Zobaczymy, może się uda :)
 #980684  autor: rekin01
 01 mar 2018, 18:55
Co konsultant, to oferta. Zadzwoniłem z ciekawości jeszcze raz i już miałem ofertę 50 zł za dwa numery. Jak powiedziałem o wcześniejszej, to konnsultant stwierdził, że taka nie istnieje i jest to niemożliwe, żeby zostalar mi zaproponowana.
 #980697  autor: reggie
 01 mar 2018, 20:16
martinoxxl pisze:Reasumując pragnę pochwalić się co udało mi się wynegocjować
Przecież dostałeś to samo, co poprzednio czyli nic więcej nie ugrałeś.
martinoxxl pisze:myślę że więcej ugrać się nie dało
Jeżeli nie miałeś wniosków o przeniesienie wszystkich numerów do innej sieci, to oczywiście, że więcej się nie dało ugrać. A można było powalczyć o kolejne 570zł oszczędności na abonamentach. Najważniejsze jednak, że jesteś zadowolony.
kokos- pisze:Wydaje mi sie że generalnie nic nju to orange. Chyba że najpierw przeniesiesz do innej sieci a później do orange.
Też jestem tego zdania. Tylko, że przy przeniesieniu numerów z innej sieci można liczyć na standardową ofertę ze strony, czyli dwa Plany Standardowe za 60zł i 3m-ce za 0zł.
KungPo pisze:Czy to prawda, że rabat dla stałych klientów 20% jest tylko do dzisiaj?
Niestety walczę z nimi już od miesiąca, na różne sposoby i niestety za każdym razem dawali tylko 20%.
Moim zdaniem to taka sama prawda, jak to, że Ziemia jest największą planetą układu słonecznego. :) Jeżeli masz różne sposoby, to rozumiem, że wnioski o przeniesienie numerów do innej sieci złożyłeś? Skoro dostajesz tylko rabat 20%, to zakładam, że jednak nie złożyłeś albo DUK ściemnia, że tych wniosków nie widzi, dlatego nic więcej nie dostajesz. Próbuj do skutku.
 #980715  autor: lucasso4
 01 mar 2018, 21:49
Dziś kolejna rozmowa z DUK.
JUż nawet się ugadałem że jest rabat 2x 20 %, jednak konsultantka mówi że musi mieć podkładkę dla szefa o przeniesienie numeru. Mam to złożone ale ona w systemie nie widzi. Niby sprawdzała dwa razy i nic. Dzwonię więc na infolinię pytam co i jak. Przeniesienie jest dostałem nawet numer tego przeniesienia. Dzwonię dalej do tej samej konsultantki z DUK. Podaje numer mojego przeniesienia i ona dalej go nie widzi. Mówi że chętnie da dodatkowy rabat ale musi mieć w systemie wniosek o przeniesienie. Po chwili konsultacji z szefem podaje info że w systemie oni widzą jak tylko ktoś przenosi na abonament. Prawda to? Może w zależności od sieci im się pojawia informacja w systemie?
Przeniesienie mam do plusha na kartę.
Jedyne co mogła mi dać nie widząc w systemie wniosku o przeniesienie to 3 mce free i rabat 20 %.

Jak to jest z tymi przeniesieniami, co konsultanci widzą a co nie? Czy jest to zależne od sieci albo przeniesienia na karte lub abonament?
 #980738  autor: zielony71
 02 mar 2018, 06:23
lucasso4 pisze:Dziś kolejna rozmowa z DUK.
JUż nawet się ugadałem że jest rabat 2x 20 %, jednak konsultantka mówi że musi mieć podkładkę dla szefa o przeniesienie numeru. Mam to złożone ale ona w systemie nie widzi. Niby sprawdzała dwa razy i nic. Dzwonię więc na infolinię pytam co i jak. Przeniesienie jest dostałem nawet numer tego przeniesienia. Dzwonię dalej do tej samej konsultantki z DUK. Podaje numer mojego przeniesienia i ona dalej go nie widzi. Mówi że chętnie da dodatkowy rabat ale musi mieć w systemie wniosek o przeniesienie. Po chwili konsultacji z szefem podaje info że w systemie oni widzą jak tylko ktoś przenosi na abonament. Prawda to? Może w zależności od sieci im się pojawia informacja w systemie?
Przeniesienie mam do plusha na kartę.
Jedyne co mogła mi dać nie widząc w systemie wniosku o przeniesienie to 3 mce free i rabat 20 %.

Jak to jest z tymi przeniesieniami, co konsultanci widzą a co nie? Czy jest to zależne od sieci albo przeniesienia na karte lub abonament?
Dziewczyna ma prawdziwy talent, na miarę Andersena :mrgreen:
Marnuje się w tym DUK.
 #980764  autor: reggie
 02 mar 2018, 09:11
lucasso4 pisze:JUż nawet się ugadałem że jest rabat 2x 20 %, jednak konsultantka mówi że musi mieć podkładkę dla szefa o przeniesienie numeru. Mam to złożone ale ona w systemie nie widzi. Niby sprawdzała dwa razy i nic.
Konsultantki już takie są - niby miłe w rozmowie, ale ściemniają jak z nut. :)
Też miałem ostatnio taką sytuację i jak potwierdziłem w BOK, że jest wniosek o przeniesienie numeru, że przecież dostałem SMS z Orange, że dostali mój wniosek, to zrobiłem awanturę w DUK, że robią ze mnie głupka a ja sobie tego nie życzę, że chcę rozmawiać z kierownikiem (oczywiście nie da się), po czym zażądałem potwierdzenia "widoczności" w systemie mojego wniosku skoro widzi to zwykły BOK, to DUK tym bardziej musi to widzieć!
Konsultant wówczas dał sobie spokój i przestał kłamać, niby "szukał" wniosku w systemie i po minucie wniosek o przeniesienie numeru jednak się znalazł.
Nie daj sobie zatem wmówić nieprawdy, tylko rozmawiaj konkretnie. Widać teraz mają taką taktykę żeby ściemniać abonentów, że niby nie widzą w systemie wniosków. Konsultanci próbują różnych metod, aby nie dać maxa, bo przecież wtedy mają zapewne niższą premię i być może są rozliczani za rozdawanie 2x20% (jako rabat super extra jedynie dla wybranych). My kombinujemy żeby dostać maxa i oni o tym wiedzą (lub co najmniej domyślają się) więc też kombinują.
Negocjacje z DUK dobrze obrazuje cytat z filmu Wielki Szu:
"Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem – wygrał lepszy." :D
 #980821  autor: henry84
 02 mar 2018, 13:05
Tym co chcą wziąć orange love mobilny 79,99, czyli internet i komórka, proponuję wybrać się do Media Expert , jeśli nie potrzebują routera, bo tam otrzymają 300 zł na zakupy w sklepie.
 #980849  autor: harys
 02 mar 2018, 16:41
To dziala tez w media markt i saturnie ( nie tylko na tą oferte) Jesli ktos i tak bierze abo bez sprzetu i nie ma zamiaru negocjowac to warto zdecydowanie.

Wysłane z LePro3
 #980926  autor: martinoxxl
 03 mar 2018, 00:13
reggie pisze:
reggie pisze:martinoxxl napisał(a):
Reasumując pragnę pochwalić się co udało mi się wynegocjować

Przecież dostałeś to samo, co poprzednio czyli nic więcej nie ugrałeś.
martinoxxl napisał(a):
myślę że więcej ugrać się nie dało

Jeżeli nie miałeś wniosków o przeniesienie wszystkich numerów do innej sieci, to oczywiście, że więcej się nie dało ugrać. A można było powalczyć o kolejne 570zł oszczędności na abonamentach. Najważniejsze jednak, że jesteś zadowolony.
W stosunku do wczeŚniejszej rozmowy wynegocjowałem :
3 miesiące gratis dla jednego z migrowanych numerów (3x9,99=30zł)
2x rabat 5 zł na telefony (24x5zł)x2=240zł
Więc 270zł dodatkowo, czytaj proszę ze zrozumieniem.
Pozostałych nr nie mogłem przenieść gdyż umowy kończyły się w czerwcu i sierpniu.
  • Strona 625 z 675
  • 1
  • 623
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 675
  • 1
  • 623
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 675