DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 560 z 675
  • 1
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 675
 #944831  autor: hryniew
 13 sie 2017, 11:23
Koledzy, czy ma ktoś może regulamin usługi Abonament Wspólny z kartą dużej rodziny? Podczas negocjowania przedłużania umowy pani w salonie wytłumaczyła mi, że wystarczy iż przedłożę kartę podczas przenoszenia kolejnego (trzeciego i czwartego dodatkowego numeru) i będzie on zrabatowany do 0 zł. Teraz okazuję się, że trzeba było to zrobić podczas przedłużania numeru głównego (co robiłem za pośrednictwem DUK dwa tygodnie temu) i właściwie to oni w salonie nic nie mogą już zrobić. Dzwoniłem przed chwilą do DUK to dla odmiany oni nic o tym nie wiedzą, nie słyszeli o ofercie z kartą dużej rodziny itp. Muszę chyba pisać reklamację, ale potrzebuję jakiejś podstawy. Przeglądam dokumenty na stronie Orange ale regulaminu nie widzę...
 #944843  autor: Akka932
 13 sie 2017, 12:14
29 sierpnia kończy mi się umowa na 4 numery, telefon jaki mnie interesuje to iphone 7+, jak mam zacząć negocjacje? Nie jestem doświadczony w tych sprawach i proszę o pomoc, na stronie oragne gdy była opcja na 30 miesięcy wychodziło mi około 165 zł miesięcznie, 115 rata + abonament + 15 zł za dodatkową kartę. Z góry dziękuję.
 #944858  autor: slider02
 13 sie 2017, 13:17
Oferta z kartą dużej rodziny to jest tak jakby inny plan taryfowy, na umowie na numer główny masz wtedy dopisane w nazwie planu DR. Oferta na Smart Plan Wspólny raty/simo DR jest dostępna tylko w salonach Orange i to tam sprzedawca sprawdza czy masz kartę dużej rodziny czy nie. W umowie na taki plan powinna być także zmieniona formułka o naliczaniu rabatu na plany dodatkowe powiązane z tym abonamentem. Standardowo jest 40zl rabatu na pierwszy i drugi i 25zl na kolejne, a w przypadku DR powinno być pierwsze 4 numery dodatkowe po 40zl i 25zl na kolejne.
 #944863  autor: kwik44
 13 sie 2017, 13:37
Dzień dobry Wszystkim,

Może ktoś i mnie pomoże ;) Jestem w Orange, gdzie 1.5 roku temu dzięki informacjom z tego wątku ugrałem 30% rabatu w DUK. Zostało mi ~5 miesięcy umowy i mam dylemat. Czy przenosić się do innej sieci i korzystać z (teraz jeszcze) 5 miesięcy gratis, czy negocjować z Orange. Abo to najwyższy Wspólny z iphone 6s za ~101 (ale to se ne vrati). Wg bloga Zielonego wychodzi 87,69 za abo przy założeniu wyrwania 30% + raty za telefon. Druga opcja to rezygnacja z telefonu. Nie mam niestety usług stacjonarnych, neostrady też nie podłączą bo kable nie teges... Do umowy dołączony jest drugi nr ale w obwodzie mam kolejne 2 które są obecnie na kartę (łatwiej kontrolować :D ). Myślałem ewentualnie o Play, w opcji rodzina lub (minimum) duet. Na 4 osoby w tym dwóch nastolatków potrzebuję z 30GB internetu. Inne pomysły/opcje mile widziane...
 #945012  autor: piotraaa
 14 sie 2017, 11:09
3 karty sim: mój, żony z przeniesienia z plusa (cesja zrobiona wczoraj na mnie) plus 3 karta dodatkowa.
Za to wszystko 52,69zł. Zrabatowane od kwoty 109,99zł, to według konsultanki.
Bardzo miła pani, sama dziś oddzwoniła po piątkowej rozmowie.
Wszystko no limit + 22giga internetu.
Wystarczyło złożyć rezygnację z usług i od razu taka oferta.
Dodatkowe opłaty to 30zł i 50zł.
Jedno za przeniesienie numeru, druga za aktywację karty sim , nie pamiętam dokładnie. W sumie 80zł trzeba dołożyć.

Przechodziłem z planu smart plan multi II za 90zł zrabatowanego 2 lata temu o 30%
 #945052  autor: wooke
 14 sie 2017, 16:18
Czy w salonie mogę złożyć wypowiedzenie tylko miesiąc przed końcem umowy? Taka informację dostałem, a nie chciałbym się spóźnić.
 #945087  autor: bora1410
 14 sie 2017, 20:30
Wypowiedzenie musisz złożyć nie później niż 30 dni przed końcem umowy. Jeśli się spóźnisz o jeden dzień wtedy automatycznie przedłuża się ta umowa o kolejny miesiąc. Najlepiej złożyć jak najwcześniej, ja zazwyczaj składam wypowiedzenie na ok. 3 miesiące przed końcem umowy.
 #945088  autor: wooke
 14 sie 2017, 20:32
Kończy mi się 29 listopada i dzisiaj nie chcieli przyjąć wypowiedzenia. Kazali przyjść miesiąc przed końcem, a tutaj czytałem, że można to zrobić wcześniej.
 #945089  autor: bora1410
 14 sie 2017, 20:33
Ktoś pisał że Orange robi problemy gdy składa się wypowiedzenie gdy czas do końca umowy jest dłuższy niż 3 miesiące.
 #945090  autor: wooke
 14 sie 2017, 20:46
Cóż, jak nie pozwalają mi wypowiedzieć umowy co jest dla mnie idiotyzmem, żeby ją wypowiadać kiedy została zawarta na czas określony to żegnamy się definitywnie.

Ps. Umowa kończy się 29 listopada, a okres rozliczeniowy zaczyna się 1 dnia miesiąca, więc kiedy mam dokładnie iść żeby nie przegapić?
 #945190  autor: trancex
 15 sie 2017, 13:45
@wooke idz do innego salonu.

Ok, oferta na abo wspolny juz jest. Nie wiem tylko,czy z telefonem, czy bez. Iphone 7 plus 30*119zl, samsung S8 24*112 + 219 na start. Czy lepiej bez telefonu i telefon na wolnym rynku?
 #945193  autor: wooke
 15 sie 2017, 13:52
Tylko jeden mam u siebie, a do innego miasta nie będę jeździł. Już wolę wysłać im to listownie.
 #945207  autor: piotraaa
 15 sie 2017, 14:46
trancex pisze:@wooke idz do innego salonu.

Ok, oferta na abo wspolny juz jest. Nie wiem tylko,czy z telefonem, czy bez. Iphone 7 plus 30*119zl, samsung S8 24*112 + 219 na start. Czy lepiej bez telefonu i telefon na wolnym rynku?
Wydaje mi sie, że korzystniej będzie kupić telefon po za siecią. Będzie taniej. Chyba że aktualnie nie dysponujesz taka kwotą, wtedy można rozważyć zakup u operatora.
 #945289  autor: Mateusz8769
 15 sie 2017, 19:37
piotraaa pisze:
trancex pisze:@wooke idz do innego salonu.

Ok, oferta na abo wspolny juz jest. Nie wiem tylko,czy z telefonem, czy bez. Iphone 7 plus 30*119zl, samsung S8 24*112 + 219 na start. Czy lepiej bez telefonu i telefon na wolnym rynku?
Wydaje mi sie, że korzystniej będzie kupić telefon po za siecią. Będzie taniej. Chyba że aktualnie nie dysponujesz taka kwotą, wtedy można rozważyć zakup u operatora.
Jeżeli 30x119zł to oferta abo wspólny + iP7+ to za sam telefon wychodzi jakieś 30x99zł. Praktycznie nie da się go kupić nigdzie taniej.
 #945292  autor: Mateusz7
 15 sie 2017, 19:57
zielony71 pisze:Niestety nie słyszałem o nawet jednym przypadku, żeby ktoś dostał 30% rabatu na internet.
W dodatku w DUK nie obowiązuje rabat 10 zł/m-c za zamówienie przez internet.
Dlatego zamiast przedłużać lepiej jest zawrzeć nową umowę z kodem rabatowym.
@zielony71
Parę tygodni temu udało mi się uzyskać rabat 30% na Internet mobilny, ale... spóźniłem się z przedłużeniem. Miałem problem z zasięgiem i myślałem, że dzień rozwiązania umowy również wlicza się do umowy. Niestety w tym dniu numeru nie było już w systemie. :| Niejako obudziłem z ręką w nocniku, a jeszcze nie wiadomo czy rabat OOE pozostanie po 25.08...
 #945299  autor: trancex
 15 sie 2017, 21:12
Mam jeszcze pytanie co do rabatu OOE za posiadanie usług stacjonarnych. Umowa wygasa w kwietniu 2018 i wtedy jak przedłuża, bądź podpisze nową umowę rabat ooe wciąż będzie się naliczal wg. Jeszcze "starych " zasad?
 #945313  autor: Filip
 15 sie 2017, 22:34
W październiku kończy mi się dwuletnia umowa. Abonament Smart Plan LTE 89,99 z telefonem. Miałem 6 miesięcy abonamentu za darmo za przeniesienie numeru, jesienią ubiegłego roku konsultantka zaproponowała mi Światłowód za 79 złotych i zrabatowanie do zera abonamentu komórkowego na 12 miesięcy. W sumie przez dwa lata kontraktu pełny abonament płacę przez pół roku. Mam teraz bez limitu połączenia komórkowe i stacjonarne, smsy, mmsy, 5 GB internetu i coś tam jeszcze roaming EU i rozmowy międzynarodowe.

Kilka dni temu zadzwonił konsultant z ofertą - zostaje światłowód i abonament telefoniczny.
79 lub 89 złotych - bez telefonu, bez mmsów, bez tych międzynarodowych minut a internetu tylko 3GB. Do tego za złotówkę prezent dysk przenośny albo tablet. Jakikolwiek telefon to już rozumiem że tylko na raty w obecnych czasach. Generalnie pasowałby mi iPhone SE 128GB, ale mogę kupić na wolnym rynku albo wziąć coś innego i odsprzedać jeżeli będzie to miało sens.

Można uzyskać coś korzystniejszego? Czy to ja jestem rozpuszczony i spodziewam się zbyt wiele, bo w ostatnich miesiąch Orange na mnie wiele nie zarabia. Dodam tylko że wszystkie płatności są na czas, nie ma ze mną problemu. Trochę głupio się cofać jeżeli chodzi o "zawartość" abonamentu względem tego co miałem od dwóch lat. Zasadniczo bez tych międzynarodowych minut mógłbym się obejść.
 #945332  autor: Mateusz8769
 15 sie 2017, 23:50
trancex pisze:Mam jeszcze pytanie co do rabatu OOE za posiadanie usług stacjonarnych. Umowa wygasa w kwietniu 2018 i wtedy jak przedłuża, bądź podpisze nową umowę rabat ooe wciąż będzie się naliczal wg. Jeszcze "starych " zasad?
Zielony wspominał, że rabat będzie nadal naliczany, lecz nie może być ani jednego dnia przerwy w usługach stacjonarnych.
 #945371  autor: kacper-k48
 16 sie 2017, 10:55
Siemanko, potrzebuje rady gdyż sytuacja w której aktualnie się znajduje trochę mnie przeraża. Nie rozumiem zbytnio łączenia abonamentów a sytuacja wygląda tak, że mam internet stacjonarny + telewizje. Mamie skończyła się umowa w grudniu, mi kończy się w listopadzie + też w listopadzie kończy się mojemu tacie który z T-mobile chce przejść do Orange. Jak to rozegrać? Złożyć wypowiedzenie na swój telefon, ojca przenieść do Orange, czy jak.. Nie mam pojęcia. Rodziom nie zależy na niewiadomo jakich telefonach wiec pewnie p9 lite byłby nawet ok. Ja przymierzam sie do P10 i myślę, jak to rozegrać bym dostał go jak najtaniej. Albo opcja oddzielnych abonamentów I 30%zniżnki na abo + znizka na telefon, albo abonament wspólny (nie rozumiem zbytnio jak to działa).

Help me! Z góry dziękuje :)
  • Strona 560 z 675
  • 1
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 675
  • 1
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 675