DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 305 z 675
  • 1
  • 303
  • 304
  • 305
  • 306
  • 307
  • 675
 #836650  autor: keza01
 25 lis 2015, 14:12
zielony71 pisze:Raczej nie masz racji. Regulamin mówi wyraźnie, że te dodatkowe pakiety dla numeru głównego nie obowiązują dla numerów dodatkowych.
Mam ten sam plan (Smart Plan Wspólny LTE 99,99 (115,98)) i przy przedłużaniu umowy dostałem z DUK rabat 30% na abo i 400 zł na Samsunga Galaxy S5 neo (oczywiście wcześniej złożone wypowiedzenie). Powiedziałem, że interesują mnie jeszcze darmowe stacjonarne i pakiet Europa. Po sprawdzeniu Pani potwierdziła, że może mi to zaoferować. Nie pamiętam, żeby wspominała coś o tym, że jest to tylko dla numeru głównego.
Na drugi dzień w salonie wciągnąłem do tego planu 2 osoby. Jedna z nich od miesiąca przebywa za granicą i widzę w aplikacji "Mój Orange" że z pakietu 400 minut pobierane są minuty za odbieranie połączeń w roamingu. Zadzwonię jeszcze z drugiego numeru, który jest na syna, na jakiś telefon stacjonarny i sprawdzę, ale w moim przypadku na 99% usługi dodatkowe (nielimitowane połączenia na stacjonarne i pakiet Europa) są na wszystkie numery.
 #836669  autor: zielony71
 25 lis 2015, 15:34
No to albo kolejny raz regulamin sobie a życie sobie albo pakiet od DUK to zupełnie inny pakiet od tego, który można dokupić za 10 zł.
 #836687  autor: rodus19
 25 lis 2015, 17:00
TELEFON Z DUK Z "OFERTA SWIATECZNA" mam orange dla firm 4 numery
Propozycja:
1 numer - zalezy mi na Iphone 6s wiec
Rozmowy/sms/mms (bez limitu) 9 gb/ 300 min roaming /300 mb w roamingu
Abo: 49,99 -> 148,99 zł netto z Iphonem 6s 16gb
2 i 3 numer
Rozmowy / sms/ mms (bez limitu) 4,5 gb
Abo po 15 zł za każdy
4 numer
opcja bez telefonu
350 min do wszystkich 300 mb
abo 19,99 netto
Opcja z telefonem
rozmowy/sms/mms/4,5gb + samsung galaxy A5
ABO 34,99 -> 55,82 NETTO
WSZYSTKO NA 24 MSC

Jutro ma do mnie jeszcze dzwonic konsultant. Co byście mi podpowiedzieli ? Da radę coś jeszcze wynegocjować? Czy wypowiadać umowy na wszystkie numery i czekać na kontakt, choć mysle ze to nie jest zla oferta ale co Wy o tym sadzicie?
 #836724  autor: jpp1976
 25 lis 2015, 19:00
Rozmawiałem przed chwilą z DUK. Oferują owszem 30% rabatu na abonament i tylko 200zł upustu na telefon. Odmówiłem, z zapowiedzią, że rozstanę się z firmą.
 #836741  autor: andi4444
 25 lis 2015, 20:24
Słuchajcie, złożyłem pisemne wypowiedzenie umowy. Dostałem potwierdzenie że umowa kończy się 30 stycznia 2016. Czy będzie ze strony Orange próba zatrzymania mnie? A może samemu zadzwonic do DUK? Możecie podac numer?
Dzięki

.......---> Nokia N95 8GB -> SPV M650 -> Samsung Omnia 2 -> HTC HD2 -> iPhone 4S 16 GB -> iPhone 5 16GB -> iPhone 5S 16GB -> iPhone 6 Plus 64 GB -> iPhone 7 Plus 128 GB -> iPhone 8 Plus 64 GB
 #836744  autor: mateuszbed
 25 lis 2015, 20:30
Piotrucha pisze:@pacos, 17,69 zł? Czyli max rabatów (nie licząc orange open family) do oferty "smart plan LTE tylko SIM". Dostałem to samo - efektywnie 12,69 zł za numer (dwa numery w orange, od 9 lat), czyli z dodatkowym rabatem 10 zł, ale dwa razy więcej internetu, niż zaproponowali Tobie (mam 7GB na każdy numer). To tak dla informacji, o co jeszcze można powalczyć.
Jaka to jest promocja i ile wynosi wyjściowa cena abonamentu? i jakie rabaty przysługują ?macie międzynarodowe minuty i w roamingu czy nie?
 #836760  autor: qaz
 25 lis 2015, 22:10
szejkeR pisze: Ja wczoraj rozmawiałem ok 13 z DUK i były dostępne 6S 16GB w kolorze różowym, space gray i srebrnym.
Tydzień temu w środę natomiast dzwoniła do mnie konsultantka, że jest 1 egzemplarz 6S 64GB Silver i już zaczęła odklikiwać wybór ale w tym momencie niby został zarezerwowany przez kogoś innego.

Dla zainteresowanych kupnem tego modelu w salonie to dodam, że w Poznaniu w głównym salonie na Roosevelta tydzień temu mieli 6S 64 GB w różnych kolorach:) I dodam, że na stronie Orange.pl dostępność tego modelu w tym salonie była pokazana zerowa czyli ta funkcjonalność też działa do kitu.
To pokazuje tylko jak oni działają. Ja już spokojnie ponad miesiąc czekam na telefon i mając dostępny 6S w kolorze jakim mnie interesuje nikt nie raczył się skontaktować. A jak już zadzwonili to z informacją, że jest 16gb i tylko srebrny, kiedy to wcześniej wielokrotnie zaznaczałem, że chodzi mi o space grey...
 #836763  autor: pumba
 25 lis 2015, 22:23
Jak już wcześniej pisałem dostałem ofertę z DUK na którą się zdecydowałem, przy czym w związku że umowę mam do 28 listopada, a nowy okres rozliczeniowy zaczyna się od 1 grudnia, realizując podpisanie umowy przez kuriera umowa nie wróciła by na czas do orange, bo ponoć to w sumie trwa około 10 dni, przez co nowe warunki weszły by w życie dopiero od 1 stycznia, więc wybrałem odbiór telefonu i umowy w salonie bo wtedy ponoć warunki wejdą od 1 grudnia. Czy ktoś realizował w ten sposób przedłużenie umowy i czy mogą być przy tym jakieś niespodzianki?
 #836799  autor: szejkeR
 26 lis 2015, 09:09
qaz pisze:
szejkeR pisze: Ja wczoraj rozmawiałem ok 13 z DUK i były dostępne 6S 16GB w kolorze różowym, space gray i srebrnym.
Tydzień temu w środę natomiast dzwoniła do mnie konsultantka, że jest 1 egzemplarz 6S 64GB Silver i już zaczęła odklikiwać wybór ale w tym momencie niby został zarezerwowany przez kogoś innego.

Dla zainteresowanych kupnem tego modelu w salonie to dodam, że w Poznaniu w głównym salonie na Roosevelta tydzień temu mieli 6S 64 GB w różnych kolorach:) I dodam, że na stronie Orange.pl dostępność tego modelu w tym salonie była pokazana zerowa czyli ta funkcjonalność też działa do kitu.
To pokazuje tylko jak oni działają. Ja już spokojnie ponad miesiąc czekam na telefon i mając dostępny 6S w kolorze jakim mnie interesuje nikt nie raczył się skontaktować. A jak już zadzwonili to z informacją, że jest 16gb i tylko srebrny, kiedy to wcześniej wielokrotnie zaznaczałem, że chodzi mi o space grey...
Ja akurat poluje na Silver lub Space Gray (stwierdziłem, że ograniczenie się do jednego koloru to jeszcze mniejsze prawdopodobieństwo). Wydaję mi się, że te telefony może i się u nich pojawiają ale w ilościach jednostkowych i schodzą momentalnie więc pewnie taki konsultant czasem nie zdąży zadzwonić a ktoś już mu go sprzątnie sprzed nosa.

Pumba myślę, że to chyba najlepszy sposób bo tam zapewne w spokoju przeczytasz umowę. Z kurierem to często tak, że chce sprawę załatwić raz dwa i jest nerwowa atmosfera ;)
Jedno pytanie jakie mi się nasuwa to, że w przypadku zamówienia przez kuriera jest zdaje się prawo do odstąpienia od umowy w określonym terminie. Pytanie czy w tym przypadku odbiór w salonie jest też traktowany jako sprzedaż internetowa/telefoniczna czy już jako sprzedaż stacjonarna i takie prawo nie przysługuje?
 #836800  autor: pumba
 26 lis 2015, 09:16
Przy odbiorze i podpisaniu w salonie chyba takie prawo nie obowiązuje bo to dotyczy umów podpisywanych poza lokalem, a w tym przypadku było by jednak w lokalu, ale w moim przypadku to nieistotne bo nie mam zamiaru odstępować od umowy, no chyba że była by sytuacja jaką miałem przy przedłużaniu umowy na internet mobilny z tabletem, gdzie jak się okazało tablet od nowości miał badpiksele i wtedy z tego powodu skorzystałem z prawa odstąpienia od umowy bo samego urządzenia nie szło wymienić a naprawa mnie nie interesowała.
 #836820  autor: klimasz
 26 lis 2015, 10:55
pumba pisze:Jak już wcześniej pisałem dostałem ofertę z DUK na którą się zdecydowałem, przy czym w związku że umowę mam do 28 listopada, a nowy okres rozliczeniowy zaczyna się od 1 grudnia, realizując podpisanie umowy przez kuriera umowa nie wróciła by na czas do orange, bo ponoć to w sumie trwa około 10 dni, przez co nowe warunki weszły by w życie dopiero od 1 stycznia, więc wybrałem odbiór telefonu i umowy w salonie bo wtedy ponoć warunki wejdą od 1 grudnia. Czy ktoś realizował w ten sposób przedłużenie umowy i czy mogą być przy tym jakieś niespodzianki?
Nie chcę być złym prorokiem, ale żeby nie było, że w salonie będzie gorzej niż u kuriera :P. Ja zamawiałem jakoś na przełomie okresów rozliczeniowych (bodajże 3 dni przed końcem okresu paczka przyszła na drugi dzień od zamówienia u konsultanta) zmiana weszła dzień, czy 2 po podpisaniu u kuriera - także wątpię, aby to trwało 10 dni :) Oni mają przecież informację w tym samym dniu o podpisaniu dokumentów u kuriera, co innego same dokumenty.
 #836826  autor: Klema
 26 lis 2015, 11:32
Dzwonił DUK niestety oczywiście oferta -30% i - 300 ale niestety nie ma telefonu ciekawe czy zadzwonią jeszcze.
 #836827  autor: pumba
 26 lis 2015, 11:33
@klimasz a kiedy dokładnie składałeś to zamówienie?
 #836834  autor: klimasz
 26 lis 2015, 12:06
pumba pisze:@klimasz a kiedy dokładnie składałeś to zamówienie?
26 lub 27 października
 #836844  autor: szejkeR
 26 lis 2015, 13:24
Dla zainteresowanych - dzwoniłem do Orange 10 min temu i mają w chwili obecnej 6S 64GB w kolorze Rose Gold.
 #836845  autor: qaz
 26 lis 2015, 13:35
Udało mi się dziś przedłużyć umowę z telefonem iphone 6s 16gb w cenie 1459 zł i abonament 59zł na 2 lata. Łącznie do zapłaty będę miał 2875 zł czyli abonament i telefon tańszy niż sam telefon w sklepie.
Trochę żałuję, że nie będzie to wersja 64gb, ale trudno. W abonamencie wszystko bez limitu 7,5 gb internetu. 400 min i 100 MB w UE. Ogólnie myślę, że warunki całkiem dobre.
 #836846  autor: klimasz
 26 lis 2015, 13:58
qaz pisze:Udało mi się dziś przedłużyć umowę z telefonem iphone 6s 16gb w cenie 1459 zł i abonament 59zł na 2 lata. Łącznie do zapłaty będę miał 2875 zł czyli abonament i telefon tańszy niż sam telefon w sklepie.
Trochę żałuję, że nie będzie to wersja 64gb, ale trudno. W abonamencie wszystko bez limitu 7,5 gb internetu. 400 min i 100 MB w UE. Ogólnie myślę, że warunki całkiem dobre.
Pełno takich co powiedzą Ci, że lepiej i tak kupić telefon oddzielnie, a do tego Virgina za 29zł, bo nigdy nigdzie nic nie negocjowali, a co powiedzieli w salonie to świętość :lol: Ty zapłacisz ponad 300zł mniej niż cena oficjalna w sklepie Appla, do tego mając wszystko za darmo przez dwa lata i to jakie! SUPER! Czasami zastanawiam się jakie zniżki na telefony muszą mieć operatorzy :-)
 #836847  autor: Klema
 26 lis 2015, 14:03
Mam jeszcze jedno pytanie do znawców tematu.
Wypowiedzenie umowy wysłałam na dwa numery mój i męża nie są jeszcze na jedną osobę, Zostały przyjęte mąż dostał sms ja maila że numer zostanie wyłączony do dnia, teraz do mnie zadzwonili raz nie odebrałam potem wczoraj drugi z ofertą, niestety mąż tez nie odebrał za pierwszym razem potem już nie dzwonili. Jak pytałam konsultanta który dzwoniła do mnie mówi że nie ma w systemie numeru męża z wypowiedzeniem i on nie może dać propozycji, dzwonimy na *220 powiedział że złożył wypowiedzenie tam dają 10% i nic więcej dzwonimy na 225922700 tam mówią ze dzwonili w sprawie warunków i oddzwonią w najbliższym czasie co jest?
  • Strona 305 z 675
  • 1
  • 303
  • 304
  • 305
  • 306
  • 307
  • 675
  • 1
  • 303
  • 304
  • 305
  • 306
  • 307
  • 675