DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 520 z 675
  • 1
  • 518
  • 519
  • 520
  • 521
  • 522
  • 675
 #912128  autor: kacper-k48
 20 lut 2017, 23:06
2 lata temu skorzystałem kuponów na 30% więc nie musiałem się męczyć z konsultantami, umowa skończyła się w styczniu i przeoczyłem ten okres, dzisiaj zadzwoniłem do orange, odebrał konsultant, zaproponował to co na stronie, odpowiedziałem, że chciałbym jakiś rabat za staż i od razu przełączył mnie po 220 gdzie babka zaproponowała mi P9 lite, dodała w gratisie stacjonarne które tak naprawdę w tym momencie są bezużyteczne i abo za 55zł na 30 miesięcy. Możecie orientacyjnie powiedzieć o jakie stawki mogę walczyć ? Rozumiem obniżkę abo o 30% ale rozumiem, że nie wlicza się w to rata za telefon? Nie rozumiem zbytnio tego przeliczania w aktualnej ofercie a jutro mam dać ostateczną odpowiedz. Będę wdzięczny za pomoc :)
 #912165  autor: Arek7171
 21 lut 2017, 10:43
Witam ponownie.Telefon do duk i rozmowa z miłą panią ale niestety oferta nie do przyjęcia nawet 10% nie dostałem... tłumaczenie że rabaty już się skończyły pierdu..pierd....Grzecznie podziękowałem. Ale jeszcze raz zadzwoniłem i odebrał facet i co??? i P9 jedzie do mnie.Okazuje się że rabat 30% oczywiście i wszystko tak jak to podaje zielony 71 (dzięki za konkretne informacje)Ogólnie wygląda to tak:abonament plus rata 75 złotych.na 36 miesięcy minus orange oupen 20 zł. mam 3 numery .Telefon huawej P9 przy odbiorze 0 zł. W abo wszystko w cenie i 7gb. internetu ( mi jest potrzebne 1 max 2 gb) dla mnie ta oferta jest OK.
 #912171  autor: Symulant
 21 lut 2017, 10:55
Arek7171 pisze:...Telefon do duk i rozmowa z miłą panią ale niestety oferta nie do przyjęcia nawet 10% nie dostałem... tłumaczenie że rabaty już się skończyły pierdu..pierd....Grzecznie podziękowałem. Ale jeszcze raz zadzwoniłem i odebrał facet i co??? i P9 jedzie do mnie.Okazuje się że rabat 30% oczywiście....
Czyli ponownie potwierdza się, że tłumaczenia o braku rabatów między bajki można włożyć. Wiele zależy od szczęścia humoru konsultantów. Ale generalnie trzeba upominać się o swoje.
 #912173  autor: proxx
 21 lut 2017, 11:02
Na chwilę obecną otrzymałem Abonament Wspólny bez telefonu 79,99 - 20% = 64 miesięcznie + stacjonarne, mmsy i roaming dodatkowo.

O rabatach 30% mówiła Pani, że już nie posiadają. Po południu zrobię drugie podejście.
 #912177  autor: dominik
 21 lut 2017, 11:44
Pytanie do zielonego71.
Umowa kończy mi się dopiero 25 września czy jest jakaś szansa skontaktowania sie teraz z DUKiem? Wypowiedzienia raczej nie złoże, bo zostało mi jeszcze ponad 6 mcy,a nowy tel by się przydał. Intersuje mnie abo za 69 zł ten z 400 min roamingiem. Gdybym dostał 20-30% na abo wyglądało by to ciekawie, bo mam jeszcze Orange Open -25 zł za neostrade. Właśnie mam pytanie jeszcze odnośnie oferty love, bo na funpack mam umowe jeszcze do 18 kwietnia 2018, ale z tego co sie zorientowałem to już ją mogę zastąpić "lovem" i umowa będzie się liczyła od momentu podpisania umowy, a nie od kwietnia 2018, czy to prawda? W sumie w moim przypadku zmieni się jedynie to, że dostanę dodatkowy nr komórkowy za free, bo kasa będzie taka sama czyli 89 zł. Aha i jeśli przejdę na love to mam nadzieję, że nie stracę Orange Open na ten stary nr? Czy dobrze wszystko rozumiem? Pytam tu, bo nie mam cierpliwości gadać z konsultantami, wolę zadzwonić już po konkrety. Z góry dzieki.
 #912178  autor: dominikzw
 21 lut 2017, 11:51
Rabatu 20 czy 30 procent niedostaniesz bez wypowiedzenia, nowa umowa wchodzi od razu w życie ale czas liczony jest nie 24 m-ce od podpisania tylko od 25 wrzesnia czyli bedzie ponad 30 miesiący, mogę się mylic ale wypowiedzenie mozna skladac dopiero jakzostalo nie wiecej jak 6mcy a nie więcej i taksamo przedluzac umowy

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 #912182  autor: dominik
 21 lut 2017, 12:04
W T-mobile to robiłem tak, że dzwoniłem, odrazu mówiłem, że byłem umowiony z SUKiem na telefon i widziałem, że dzwonili tylko nie mogłem odebrac wtedy konsultant bez żadnych pytań przełączał. Nie wiem jak jest w Orange, bo jak ostatnio przedłużałem to zadzwoniłem na jakaś telesprzedaż i bez wiekszego problemu pani mi zaproponowała 25% rabatu,a widze ze tym razem może nie być tak łatwo.
 #912183  autor: zielony71
 21 lut 2017, 12:05
W przypadku LOVE jest inaczej niż zwykle. Stara umowa jest anulowana bez żadnych konsekwencji.
W Twoim przypadku to wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Tyle, że nie można liczyć na żaden rabat.
 #912187  autor: Arek7171
 21 lut 2017, 12:18
Symulant pisze:
Arek7171 pisze:...Telefon do duk i rozmowa z miłą panią ale niestety oferta nie do przyjęcia nawet 10% nie dostałem... tłumaczenie że rabaty już się skończyły pierdu..pierd....Grzecznie podziękowałem. Ale jeszcze raz zadzwoniłem i odebrał facet i co??? i P9 jedzie do mnie.Okazuje się że rabat 30% oczywiście....
Czyli ponownie potwierdza się, że tłumaczenia o braku rabatów między bajki można włożyć. Wiele zależy od szczęścia humoru konsultantów. Ale generalnie trzeba upominać się o swoje.
Tak. tAK tak to wygląd ja nie wiem czy ta oferta jest jaka super czy nie ale dla mnie OK.Chodzi mi głównie o P9....i ja jestem zadowolony......... :D
 #912199  autor: muraww
 21 lut 2017, 13:17
ktoś mi powie co to za nr: 519 900 161 , 519 900 163.Dzwonili do mnie wczoraj i dzisiaj przedstawiają mi ofertę bez telefonu i abonament za 59 zł ogólnie bardzo dziwna rozmowa, kiedy stwierdziłem że interesuje mnie oferta z telefonem pani do mnie z tekstem że teraz się nie opłaca brać telefonów i odradzają to swoim klientom ale ma świetną ofertę bez tel. itd... Tylko że wątpie żeby to było orange bo pani pojęcia nie miała że mam złożone wypowiedzenie
 #912200  autor: dominikzw
 21 lut 2017, 13:24
Moze to firma dzialajaca na zlecenie orange, bo ja jak zlozylem wypowiedzenie nagle po 4 dniach telefon z super oferta... Gorsza niz na stronie, mowie ze zlozylem wypowiedzenie.. A oni ze nie wiedza tego wiec sie pytam czy sa z duk... Odpowiedź ze nie, podala mi swoje imie i nazwisko, po godzinie dzwonie do Orange i mowie ze chcesz gadwc z tym xyz osoba, a oni mowia ze takiej osoby nie ma w orange... Ale dodała ze to moze jedna z firm ktora wspolprwcuje dla orange

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 #912202  autor: muraww
 21 lut 2017, 13:40
No i dlatego jedną nogą jestem już w tmobile. jestem za poważnym człowiekiem żeby po 15 latach w orange dzwoniła do mnie baba zajmując mi mój czas na takie pierdoły.
 #912212  autor: koraspl
 21 lut 2017, 14:07
dominikzw pisze:Rabatu 20 czy 30 procent niedostaniesz bez wypowiedzenia, nowa umowa wchodzi od razu w życie ale czas liczony jest nie 24 m-ce od podpisania tylko od 25 wrzesnia czyli bedzie ponad 30 miesiący, mogę się mylic ale wypowiedzenie mozna skladac dopiero jakzostalo nie wiecej jak 6mcy a nie więcej i taksamo przedluzac umowy

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Oczywiście, ze możesz dostać rabat 20% bez składania wypowiedzenia.
Umowa na telefon kończy mi sie 4 sierpnia 2017 (natomiast promo 30% na abo juz w kwietniu). Zadzwoniłem więc sam do DUK ok 2 tygodnie temu z pytaniem o jakąś fajną ofertę. Od razu dostałem 20% na abo Wspólny (tylko taki mnie interesował). Wybrałem ofertę bez telefonu bo chyba mając zniżkę 20% juz tak bardzo sie nie opłaca brac oferte z ratami.
Od razu przedłużyłem Internet LTE (umowa kończy mi sie w połowie czerwca) i też dostałem 20% rabatu. Dodatkow Miła konsultantka tak ogarnęła umowę, że nie muszę płacić rat za paczkę sprzetu (Router b315 + Centralka + czujnik) w wysokości 20 zl lecz dostałem to z jednorazową wpłatą początkową 49 zl (co w sumie jest bardziej opłacalne).
 #912213  autor: Grzesiek1991
 21 lut 2017, 14:08
Sieci komórkowe maja swoich 'dealerów'. W Orange jest to m.in Ramsat (teraz Orange retail), Tell czy Teleartom. Prowadzą one sklepy partnerskie, więc możliwe, że mają tez działy sprzedaży przez telefon. Wiem, że w niektórych salonach partnerskich nie można załatwić wielu spraw, bo sprzedawcy nie mają dostępu do pełnego systemu. Możliwe, że podobnie mają Ci z telesprzedaży i nie widzą np. wypowiedzeń. Albo bardziej prawdopodobne - specjalnie wprowadzają w błąd klientów, aby Ci zgodzili się na gorszą ofertę. Możliwe też, że np. jeden konsultant ma powiedzmy 70 zniżek 30%, 150 zniżek 20% miesięcznie i jeśli wykorzysta te większe to nie ma już fizycznej możliwości udzielenia takiego rabatu, a drugi konsultant już tak.
 #912217  autor: dominikzw
 21 lut 2017, 14:36
Pytaniie z inne troche beczki, czy ktos z was ma wykupione ubezpieczenia do telefonu i ile płaci teraz? Ja mialem do sony z3 za 8 zl ubezpieczenie całego telefonu ni3 tylko szkło, pytanie ile moga zaoferowqc do sony xz

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 #912222  autor: dominik
 21 lut 2017, 15:18
koraspl pisze:
dominikzw pisze:Rabatu 20 czy 30 procent niedostaniesz bez wypowiedzenia, nowa umowa wchodzi od razu w życie ale czas liczony jest nie 24 m-ce od podpisania tylko od 25 wrzesnia czyli bedzie ponad 30 miesiący, mogę się mylic ale wypowiedzenie mozna skladac dopiero jakzostalo nie wiecej jak 6mcy a nie więcej i taksamo przedluzac umowy

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Oczywiście, ze możesz dostać rabat 20% bez składania wypowiedzenia.
Umowa na telefon kończy mi sie 4 sierpnia 2017 (natomiast promo 30% na abo juz w kwietniu). Zadzwoniłem więc sam do DUK ok 2 tygodnie temu z pytaniem o jakąś fajną ofertę. Od razu dostałem 20% na abo Wspólny (tylko taki mnie interesował). Wybrałem ofertę bez telefonu bo chyba mając zniżkę 20% juz tak bardzo sie nie opłaca brac oferte z ratami.
Od razu przedłużyłem Internet LTE (umowa kończy mi sie w połowie czerwca) i też dostałem 20% rabatu. Dodatkow Miła konsultantka tak ogarnęła umowę, że nie muszę płacić rat za paczkę sprzetu (Router b315 + Centralka + czujnik) w wysokości 20 zl lecz dostałem to z jednorazową wpłatą początkową 49 zl (co w sumie jest bardziej opłacalne).
no dobrze, a jak zadzwonic do DUK? Przełączą mnie czy jest jakiś oddzielny nr? Wybaczce banalność mojego pytania, ale z Orange mam mało doświadczenia ;)
  • Strona 520 z 675
  • 1
  • 518
  • 519
  • 520
  • 521
  • 522
  • 675
  • 1
  • 518
  • 519
  • 520
  • 521
  • 522
  • 675