DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 631 z 675
  • 1
  • 629
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 675
 #985735  autor: Pablo70
 26 mar 2018, 18:41
reggie pisze: Skoro masz tylko jeden numer, to max co możesz dostać w Planie Standardowym to 22zł/m-c (po rabacie 2x20%) i 3 m-ce za 0zł, czyli 19,25zł/m-c przy aneksie na 24m-ce.
Nie jest to oferta powalająca, bo wielu operatorów oferuje dzisiaj no-limity w cenie +/- 20-25zł i nie musisz wiązać się 2-letnim kontraktem.
Przeniesienie drugiego numeru niewiele obniży koszty (bo wtedy nie dostaniesz na nim rabatu z DUK tylko standardowe 3 m-ce za 0zł za przeniesienie i będzie tam 5GB netu zamiast 10GB). Wtedy możesz mieć 2 x Plan Standardowy łącznie za niecałe 37zł/m-c za dwa numery.
Natomiast jeżeli będziesz czekał na kontakt z DUK i to jeszcze z max rabatami, to moim zdaniem nie doczekasz się. Jakoś nie kojarzę nawet jednego wpisu na forum od osoby, która przedłużyłaby umowę z Orange po tym jak sam DUK do niej zadzwonił. Teraz trzeba brać sprawy w swoje ręce i powalczyć o zniżki (no ale w końcu każdy wydaje swoje pieniądze, więc rób jak uważasz).
Rok temu kiedy miałem jeszcze dwa numery w Orange i złożyłem wniosek na przeniesienie do T-mobile konsultant zadzwonił i tylko zapytał gdzie przenoszę po czym stwierdził, że on tej oferty nie przebije i oferty bez telefonu nie opłaca się brać a ja innej nie chciałem.Wobec tego numer wylądował w T-mobile a w maju widać wyląduje drugi.
Za ewentualne przeniesienie otrzymałbym 3 miesiące gratis + zwrot z mokazji w mBanku 200 zł - aktywacja 50 zł czyli zysk 150 zł ale czy te kombinacje są warte oszczędności na poziomie złotówki czy dwóch w sytuacji gdzie operator ma w nosie klienta szczerze wątpię.
 #985750  autor: kwiatek
 26 mar 2018, 19:38
Mam pytanko, może już było, może przeoczyłem mimo, że starałem się wszystko najpierw przeczytać... To wybaczcie!:) W końcu udało mi się zrobić cesję, po wielu przygodach i teraz mam dwa numery na siebie. Na jeden wypowiedziana umowa do 9 kwietnia. Mam zamiar zgłosić przeniesienie do t-mobile na kartę. Czy na dugi numer muszę wypowiadać umowę czy od razu przeniesienie? Dzięki!
 #985751  autor: f0ku5
 26 mar 2018, 19:40
Przy przeniesieniu numeru wszystkim zajmuje się nowy operator, wiec jedynie składasz u niego wniosek o przeniesienie :)
 #985814  autor: kwiatek
 27 mar 2018, 08:24
Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś pomyliłem:
- przedłużenie dwóch numerów z Planem Standardowym za 39,99 zł (kwota ze strony przy przedłużaniu):

39,99 zł - 20% (pierwszy rabat -20%) = 32 zł
32 zł - 20% (drugi rabat -20%) = 26 zł
26 zł - 10 zł (e-faktura + zgoda marketingowa) = 16 zł
16 zł (pierwszy nr) + 16 zł (drugi numer) = 32 zł - 20 zł (łączenie usług) = 12 zł/msc...
I jeszcze 3 msc za 0 zł?

Czy to tak wygląda?
Czy takie same rabaty można dostać wybierając Plan Optymalny za 49,99 zł?
(Konsultant twierdził, ze rabat -20 zł na łączenie usług jest tylko na Plan Standardowy)
Dzięki.
 #985823  autor: Marcel82
 27 mar 2018, 09:29
Marcel82 pisze: 1).
Czy jest w Love (albo czymś innym - jest w ogóle coś innego??) coś pomiędzy ofertą za 79,99 a 99,99?
Nie potrzebuje oferty TV, mniejsza o szczegóły.
Jeśli nie bezpośrednia oferta to poprzez DUK przy wypowiedzeniu jakoś?

2).
Niezależnie od tego czy jest czy nie ma, to czy mogę zostawić jej w Love telefon Siemens Gigaset 4000, który sprawuje się dobrze, czy trzeba te ichnie live/funboxy? Ma też swój router.
Wydaje mi się, że chcę POTS, a nie VOIP, dobrze nazywam?

3).
Czy jeśli przejmie obowiązki poprzez cesję, to i tak można np. za miesiąc wybrać Orange Love i ofertę za 99,99, czyli: skrócić tamte umowy i podpisać Love na 24 miesiące od "za miesiąc"?
Zadzwoniłem na infolinię i podobno można w każdej chwili przejść na Love, podobno nie ma nic między 79,99 a 99,99, podobno można na niższy abonament tzn. z naszego 49 + 39,90 na 79,99, podobno trzeba mieć VOIP i prawdopodobnie dadzą livebox'a.
Nie do końca w to wierzę, bo chłopczyk był dziwny + powiedział, że przy 79,99 nie ma Neostrady, a na stronie widzę, że nie ma numeru stacjonarnego. Na pytanie czy mogę z livebox'em sobie zrobić sieć lokalną odpowiedział "chyba tak", jak doprecyzowałem czy ma porty LAN, odpowiedział "tak, oczywiście". Więcej nie chciało mi się gadać...
 #985829  autor: reggie
 27 mar 2018, 09:51
kwiatek pisze:Na jeden wypowiedziana umowa do 9 kwietnia. Mam zamiar zgłosić przeniesienie do t-mobile na kartę. Czy na dugi numer muszę wypowiadać umowę czy od razu przeniesienie? Dzięki!
Jeżeli złożyłeś już w Orange wypowiedzenie umowy tej do 9 kwietnia, to proponuję najpierw je wycofać, a później dopiero złożyć wniosek o przeniesienie numeru, bo jedno z drugim się wyklucza i żeby się nie okazało, że Orange odrzuci wniosek o przeniesienie numeru.
Generalnie składa się wypowiedzenie lub wniosek o przeniesienie numeru.
kwiatek pisze:Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś pomyliłem:
- przedłużenie dwóch numerów z Planem Standardowym za 39,99 zł (kwota ze strony przy przedłużaniu): 39,99 zł - 20% (pierwszy rabat -20%) = 32 zł
32 zł - 20% (drugi rabat -20%) = 26 zł
26 zł - 10 zł (e-faktura + zgoda marketingowa) = 16 zł
16 zł (pierwszy nr) + 16 zł (drugi numer) = 32 zł - 20 zł (łączenie usług) = 12 zł/msc...
I jeszcze 3 msc za 0 zł? Czy to tak wygląda?
Czy takie same rabaty można dostać wybierając Plan Optymalny za 49,99 zł?
Plan Standardowy liczysz źle. Powinno być: 50zł - 20% = 40zł - 20% = 32zł - 10zł (zgody) = 22zł za pierwszy numer i 22zł - 20zł (łączenie usług) = 2zł za drugi numer. Czyli łącznie 24zł miesięcznie i do tego możesz jeszcze dostać rabat 3m-ce za 0zł na każdym numerze.
O rabacie max na Plan Optymalny nie słyszałem (tzn. teraz 2x20% a kiedyś 40%). Były pojedyncze wpisy o rabacie tylko 20% i wtedy wychodzi: 60zł - 20% = 48zł - 10zł (zgody) = 38zł miesięcznie.
Regulamin Rabatu łączenia usług w Orange nie mówi tylko o Planach Standardowych, ale że musisz posiadać co najmniej jeden Plan Standardowy i co najmniej drugą usługę w ramach oferty Plan Komórkowy z podstawową kwotą abonamentu nie niższą niż 49,99zł. Czyli Plan Optymalny jak najbardziej powinien być uwzględniony - wtedy jego cena (jako drugiego numeru) powinna wynieść nie w/w 38zł tylko: 38zł - 20zł = 18zł. A zatem łącznie powinieneś płacić za 1 x Plan Standardowy i 1 x Plan Optymalny: 22zł + 18zł = 40zł miesięcznie i ewentualnie 3m-ce za 0zł.
 #985877  autor: kwiatek
 27 mar 2018, 14:36
Jeżeli złożyłeś już w Orange wypowiedzenie umowy tej do 9 kwietnia, to proponuję najpierw je wycofać, a później dopiero złożyć wniosek o przeniesienie numeru, bo jedno z drugim się wyklucza i żeby się nie okazało, że Orange odrzuci wniosek o przeniesienie numeru.
Generalnie składa się wypowiedzenie lub wniosek o przeniesienie numeru.
reggie, jak zwykle ratujesz mnie z opresji!:) Dzięki w ogóle za pomysł z cesją. Przeniosłem z firmy na osobę prywatną tak jak radziłeś (telefonicznie za darmo) i później cesja na siebie za 20 zł zamiast 123 zł!:) Co ciekawe zrobiłem to w salonie bez drugiej osoby (w dwóch mówiono mi, że się nie da!). Cesja była już w ten sam dzień!
Wypowiedzenie cofnięte, wnioski o przeniesienie do t-mobile na kartę złożone! Odczekam do jutra i działam! Oczywiście dam znać!:)

Czyli z Planem Standardowym już wszystko jasne!:) Zapytam też o ofertę na 2x Plan Optymalny.
Dzięki!
 #986006  autor: tomekxo
 28 mar 2018, 14:05
W jakim czasie od zlozenia wniosku w np. tmobile o przeniesieniu numeru ci w orange będą już o tym wiedzieli? Nastepnego dnia?
Druga sprawa, jeżeli już DUK zaoferuje nam jakies akceptowalne warunki to w jakim czasie możemy spodziewać się kuriera z umowa do podpisania? Ile dni to może trwac?
 #986303  autor: fisbistor
 29 mar 2018, 15:57
Witam, koledzy dzisiaj przy przedłużaniu umowy na internet stacjonarny konsultant zaoferował mi ciekawą ofertę. Obecnie posiadam 5 abonamentów komórkowych gdzie za wszystkie płacę około 160zł. Abonamenty kończą się w różnych terminach. Zaoferował mi każdy abonament za 10zł (wszystko bez limitów + 10GB internetu na każdy numer) Czyli łącznie 50zł za 5 abonamentów. Do tego telefon Samsung Galaxy S8 za 119 miesięcznie. Umowa na 24 miesiące.

Czy to dobra oferta? Telefon palnąłem tak z głupa i taki mi został zaproponowany. Jest obecnie coś lepszego?
Ostatnio zmieniony 29 mar 2018, 16:31 przez fisbistor, łącznie zmieniany 1 raz.
 #986312  autor: fisbistor
 29 mar 2018, 16:26
Umowa na 24 miesiące. Kazałem dzwonić jutro o 12 bo chciałem rozeznać czy jest to korzystna oferta.

Czy to jest dobra oferta? Czy może lepiej przedłużać wtedy kiedy kończy się dana umowa? Bo dwa numery kończą mi się w sierpniu 2018 natomiast 4 numery kończą mi się czerwiec 2019.

Dodam, że samych rat za telefony płacę 85zł. Czyli w obecnej sytuacji abonamenty wychodzą mnie jakieś 75zł.

Konsultant daje mi to za 50zł
 #986771  autor: najs_sc
 02 kwie 2018, 14:35
Wiem, że moje pytanie nie jest bezpośrednio związane z tematem. Ale orientujecie się jak w ostatnim roku wyglądało pojawianie się Szalonych Dni w Orange? W maju kończy mi się umowa w T-Mobile i chciałbym przejść do Orange. Czy Szalone Dni są w ogóle opłacalne? Wiem, że ostatnie były w grudniu i przeceniony był min. HTC U11, jednak czy był to wtedy dużo bardziej opłacalny zakup względem konkurencji, czy też cała akcja to bardziej pusty slogan. No i czy w razie czego Szalone Dni można łączyć z innymi promocjami, np. 4 miesiące za darmo przy przenoszeniu.
 #986806  autor: tomekxo
 02 kwie 2018, 20:39
Jak wygląda czasowo sprawa z podpisaniem ewentualnej umowy zaproponowanej przez DUK? Bo mam na to tydzień bo później wyjezdzam. Czy ewentualnie ktoś za mnie może ja podpisac, np. matka czy ojciec jeśli im napisze upoważnienie czy cos.
 #986843  autor: MikiQQ
 03 kwie 2018, 08:39
Jak się dogadasz z kurierem to wystarczy jak pokażą kopie dowodu osobistego Indie za ciebie podpiszą. Tylko pamiętaj że wtedy wzór podpisu na umowie nie będzie twój i jakieś wypowiedzenie będą także musieli oni podpisać.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #986847  autor: zielony71
 03 kwie 2018, 09:51
MarcinDawko pisze:temekxo możesz u notariusza upoważnić.
To już lepiej (i taniej) przed wyjazdem zrobić cesję umowy na ojca, czy tam kogoś. Koszt 20 zł w każdym salonie.
 #986849  autor: darny1
 03 kwie 2018, 09:57
Witam tutaj wszystkich. Posiadam tel stacjonarny w Orange z abo za 49 zł oraz tel kom na karte w t mobile ( chce przenieś do orange). Moja prośba brzmi: Proszę o poradę jak rozmawiać z DUK aby zminimalizować koszty oby tel. Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam
 #986860  autor: tomekxo
 03 kwie 2018, 11:32
Ktoras już rozmowa z DUK i mi mowia ze rabat jest tylko 20% na abonament, jeśli chodzi o 3 miesiące za darmo to albo rabat albo 3 miesiące za darmo i rabat 5zl na rate za telefon już nie ma...
Cos kreca chyba...
 #986916  autor: reggie
 03 kwie 2018, 14:26
darny1 pisze:Posiadam tel stacjonarny w Orange z abo za 49 zł oraz tel kom na karte w t mobile ( chce przenieś do orange). Moja prośba brzmi: Proszę o poradę jak rozmawiać z DUK aby zminimalizować koszty oby tel.
Ktoś jeszcze płaci Orange tak kosmiczne kwoty za telefon stacjonarny? :shock:
Ja już kilka lat temu przeniosłem rodzicom telefon stacjonarny do Play (tylko dlatego, że mają ten numer już ponad 20 lat i chcieli go zachować) gdzie płacili przez 2 lata 19,99zł/m-c, a przy przedłożeniu umowy udało mi się rok temu otrzymać abonament stacjonarny w Play za 9,99zł/m-c, gdzie mają wszystkie połączenia na wszystkie numery w Polsce w cenie.
Dlatego proponuję pożegnać się z Orange i przenieść numer stacjonarny do Play za 20zł/m-c bez proszenia się i łaski ze strony DUK, bo i tak niewiele uda się obniżyć tą kosmiczną cenę.
Co do telefonu komórkowego, to skoro nie jesteś jeszcze abonentem Orange, to raczej DUK nic tutaj nie pomoże, bo musiałbyś najpierw przenieść numer do Orange i dopiero przy przedłużaniu umowy można mówić o rabatach i minimalizowaniu kosztów.
Nie ma więc chyba sensu załatwiać tego w Orange. Ja bym proponował dogadywać wszystko w Play - przenieść i stacjonarny i komórkowy i zrobić pakiet dwóch usług.
tomekxo pisze:Ktoras już rozmowa z DUK i mi mowia ze rabat jest tylko 20% na abonament, jeśli chodzi o 3 miesiące za darmo to albo rabat albo 3 miesiące za darmo i rabat 5zl na rate za telefon już nie ma... Cos kreca chyba...
Nie raz już to było tutaj przerabiane - DUK ściemnia ile się da żeby tylko dać abonentowi jak najmniej rabatów. Tylko upór, konsekwencja, cierpliwość i stanowcze decyzje pozwalają uzyskać największe rabaty. Powodzenia!
 #986955  autor: Orange Ekspert
 03 kwie 2018, 18:02
najs_sc pisze:Wiem, że moje pytanie nie jest bezpośrednio związane z tematem. Ale orientujecie się jak w ostatnim roku wyglądało pojawianie się Szalonych Dni w Orange? W maju kończy mi się umowa w T-Mobile i chciałbym przejść do Orange. Czy Szalone Dni są w ogóle opłacalne? Wiem, że ostatnie były w grudniu i przeceniony był min. HTC U11, jednak czy był to wtedy dużo bardziej opłacalny zakup względem konkurencji, czy też cała akcja to bardziej pusty slogan. No i czy w razie czego Szalone Dni można łączyć z innymi promocjami, np. 4 miesiące za darmo przy przenoszeniu.
Oczywiście promocja Szalone Dni łączy się z ofertą na przeniesienie numeru (abonament za darmo na 3 miesiące). Zachęcamy już teraz, abyś sprawdził nasze promocje na stronie. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam coś dla siebie.
  • Strona 631 z 675
  • 1
  • 629
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 675
  • 1
  • 629
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 675