DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 604 z 675
  • 1
  • 602
  • 603
  • 604
  • 605
  • 606
  • 675
 #967789  autor: nigrin
 22 gru 2017, 16:44
Dziś w końcu znalazłem chwilę i dodzwoniłem do DUK .

Naświetliłem sprawę z rabatem.
Pani z drugiej strony słuchawki, stwierdziła, ze jeżeli fizycznie podpisałem papier na przeniesienie do Plusha na kartę, to nie mam prawa konsumenta ?
Radziła, aby przejść się do salonu Plusa, tam gdzie był podpisany wniosek, i dopytać sie czy mogę zrezygnować z przeniesienia.


edit.


Plan standardowy: 40% rabat
marketing i e-faktura - 10 pln
5gb oferta + 5gb za przedłużenie

Docelowo udało się ugrać 19.99 pln/miesięcznie.

Reasumując, co konsultat to inna historia, nie można się zrażać za pierwszym podejściem ;)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, 13:50 przez nigrin, łącznie zmieniany 3 razy.
 #967806  autor: krynioo79
 22 gru 2017, 18:19
Witam
Pytałem się wcześniej ale chce potwierdzenia.Złożyłem rezygnacje z numerów z datą 25.12 z miesięcznym wyprzedzeniem.Dziś chciałem zmienić dyspozycje na przejście na kartę i w salonie stwierdzili, że ponieważ zmieniam to okres wypowiedzenia liczy się od nowa więc przejście na kartę dopiero w styczniu .Zrobili mnie czy mają racje?jeśli nie to na co się powołać?

Edit
Co za nie wiedza panuje w salonach Orange, konsultant wraz kierownikiem salonu wmówili mi że przy zmianie dyspozycji będzie nowy okres wypowiedzenia.Dziś 25.12 miła niespodzianka i już mam numery przeniesione na kartę w Orange w taryfie Yes
Ostatnio zmieniony 25 gru 2017, 11:54 przez krynioo79, łącznie zmieniany 1 raz.
 #967938  autor: malysek
 23 gru 2017, 12:51
malysek pisze:
malysek pisze:Na razie nie oddzwonili bo dałem im czas do namysłu niby do wczoraj ale do dzisiaj jest cisza. Ten dodatkowy numer też mam jako czwarty, ale widzę, że i tak pomimo tego można ugrać coś więcej. Spróbuję jutro podjąć kontakt zobaczymy co inny konsultant mi zaproponuje, ale już wiem mniej więcej jak mam rozmawiać z nimi bo do tej pory to tylko liczyłem na to co mi zaproponują. Pogubiłem się już w tych ich ofertach i postanowiłem zobaczyć co mi zaproponują. Wziął bym coś z telefonem, ale nie chce mi się już tych rat dodatkowych płacić. Przypomniałem sobie, że do tego abonamentu, który przedłużam chciałem Iphone SE to mi zaproponowali 69 zł ratę więc nic ciekawego. Jutro zadzwonię zobaczę co mogą mi jeszcze zaoferować. Czy lepiej dzwonić od razu do DUK?

Pozdrawiam
Dzwoniłem do DUK dostałem 4x9,99zł (no limit + 10 GB neta na każdy numer) bez przechodzenia na Orange Love. Nadal jednak nie podjąłem decyzji. Czy ta oferta jest dobra czy można ugrać jeszcze cokolwiek?

Pozdrawiam
Przedłużyłem na takich warunkach + do tego Orange Love z TV + stacjonarka + neostrada + komórka za 99 zł + Galaxy A3 za 1zł. W sumie 128,97zł nie jest źle.

Pozdrawiam
 #967977  autor: Jeremiasz1410
 23 gru 2017, 17:18
Cześć,

kończy mi się umowa na jeden numer (drugi za rok). Konsultant proponuje mi 39,99 + 19,99 (na obu numerach no limit + 10 GB). Czy jest szansa na zbicie tej ceny lub chociaż zwiększenie pakietu internetowego? Co powienienem zrobić i z kim rozmawiać? Dodam, że nie chcę przechodzić na Orange Love.
Pozdrawiam, z góry dziękuję za odpowiedzi
 #968234  autor: JohnyCage
 26 gru 2017, 16:56
Hej, mam plan LTE wspólny niższy i zastanawiam się nad dobraniem Neostrady w domu rodziców bo dostawca radiowki coraz bardziej leci w kulki, czy rabaty ooe jeszcze się naliczają dla starych planów?
 #968301  autor: ukefake
 27 gru 2017, 00:05
Witam szanownych kolegów po 2 latach :)
jestem po lekturze kilku ostatnich stron jak i bloga zielonego71. Generalnie chciałbym ofertę z telefonem ale z tym to obecnie może być ciężko i będzie o tym niżej, natomiast na razie skoncentruję się na opcji tylko sim do której mam parę pytań. W skrócie: plan standardowy ze zniżką 40%, zgodami, 3mies/gratis, można mieć za 19,99. Koledzy pisali o złożeniu wniosku o przeniesienie numeru w plushu. Czy to musi być plush czy może być play? Niby i to i to jest na kartę, ale jak na to patrzy orange?
Druga sprawa. Czy gdybym chciał za jakiś czas (powiedzmy 3 miesiące) dołączyć do abo (tego z 40% zniżką) kolejny numer (z karty lub innej sieci) to na nim też będzie obowiązywała wynegocjowana zniżka 40% (czyli nie będzie mnie nic kosztował)?

Oferta z telefonem. Jeden z użytkowników opisał bardzo dokładnie swoją przygodę z mate 10 lite. W związku z tym czy orange nadal ma zniżkę na wysokość rat dla aneksowiczów? kiedyś była 5pln a teraz...?
W przypadku oferty z telefonem chciałbym płacić łącznie 50-60pln/mies. Zakładając że 20pln to abo (z max promocjami) to do interesujących mnie telefonów (G5S, p9 lite 2017, p9 lite mini) można jeszcze liczyć na dodatkową zniżkę? (czy taniej to już było?).
Aha, czy da radę wziąć zniżkę 40% na 36mies, tak jak raty za telefon?
 #968378  autor: zielony71
 27 gru 2017, 15:58
ukefake pisze:... Czy to musi być plush czy może być play? Niby i to i to jest na kartę, ale jak na to patrzy orange?
...
Może być Play, to bez znaczenia.
ukefake pisze:...
Druga sprawa. Czy gdybym chciał za jakiś czas (powiedzmy 3 miesiące) dołączyć do abo (tego z 40% zniżką) kolejny numer (z karty lub innej sieci) to na nim też będzie obowiązywała wynegocjowana zniżka 40% (czyli nie będzie mnie nic kosztował)?

...
Nie. Zniżka obowiązuje tylko na ten numer, na który ją dostaniesz.
Ostatnio zniżki dawali tylko w umowach na 24 miesiące.
 #968394  autor: xzaqwer
 27 gru 2017, 17:14
dj_adamus pisze:Do jakiej sieci moge przeniesc numer z Orange abo na karte ale online? Jak przeniose to jak pozniej moge to anulowac?
Tylko nju mobile! Tylko...
 #968416  autor: ukefake
 27 gru 2017, 18:08
zielony71 pisze: Nie. Zniżka obowiązuje tylko na ten numer, na który ją dostaniesz.
Ostatnio zniżki dawali tylko w umowach na 24 miesiące.
Ok, czyli nie muszę tego załatwiac raem z aneksem. Zatem przy ewentualnym dodawaniu numeru będzie można załatwić taką zniżkę (40%)?

Szkoda, bo część telefonów jest na 36 rat a zniżka obowiązuje 24mies i to się trochę słabo pokrywa...
 #968506  autor: dj_adamus
 27 gru 2017, 22:49
xzaqwer pisze:
dj_adamus pisze:Do jakiej sieci moge przeniesc numer z Orange abo na karte ale online? Jak przeniose to jak pozniej moge to anulowac?
Tylko nju mobile! Tylko...
A do T-Mobile nie mogę złożyć przeniesienia z abo na kartę ale online? Chce tylko zrobić przeniesienie żeby mieli to w Orange zarejestrowane, bo umowa kończy mi się pod koniec lutego. Jak rozumiem jak uda mi się przedłużyć później z Orange na fajnym rabacie to mogę tą kartę z T-Mobile wywalić i tyle??
 #968513  autor: boqler
 27 gru 2017, 23:05
Hej,

Mam w Orange dwa numery na firmę. Obydwa po 55zł netto po zgodach marketingowych i efakturę. Jeden z numerów kończy mi się w kwietniu, drugi w wrześniu 2019.

Byłem dziś w salonie, dostałem ofertę na kończący się numer 19,99 netto, all +10GB internetu. Czy da się wg was coś z tego jeszcze ugrać czy i tak jest dobra oferta? Dostałem też ofertę na pakiet Love, internet 39/69 (1 rok/2 rok) + abo 28 netto + 2 abo 0zł - ale nie mogę wciągnąć tego drugiego numeru w te 0 zł a byłby to 3ci numer (zbędny).

Czy da się coś wymyśleć z tym drugim numerem albo ugrać jakiś rabat za 2 numery?

Pozdrawiam
 #968575  autor: zysiukys
 28 gru 2017, 10:40
Witam
Mam jedno szybkie pytanie, może ktoś się orientuje.

Otóż wziąłem LGV30 przy przeniesieniu do Orange na raty.
Na fv widnieje kwota 3,3 .. czy po odsprzedaży muszę uregulować podatek czy nie? * Płatność w salonie wyniosła 199z?
 #968577  autor: Symulant
 28 gru 2017, 10:56
xzaqwer pisze:Jak się przenosi do nju to dają największe rabaty. Najmniejsze z kolei jak do T-mobile. No nie wiem dlaczego, ale tak już jest :D :?
Dziwne to. Jak już to najmniejsze rabaty powinny być po postraszeniu przeniesieniem do NJU właśnie. W końcu dalej zostajesz w Orange tylko pod inną marką. Nawet w wielu promocjach dla przenoszących do Orange są wykluczenia, że promocje nie dotyczą abonentów NJU.
zysiukys pisze: Otóż wziąłem LGV30 przy przeniesieniu do Orange na raty.
Na fv widnieje kwota 3,3 .. czy po odsprzedaży muszę uregulować podatek czy nie? * Płatność w salonie wyniosła 199z?
Na fakturze widnieje kwota 3.30 PLN czy 3300 PLN?
Podatek od czego chcesz regulować, od czynności cywilno prawnych?
 #968579  autor: zysiukys
 28 gru 2017, 10:58
Oj edytowałem i nie zapisałem.

Na fakturze widnieje kwota 3300 z groszem.
Czy zatem jak sprzedam telefon to... muszę odporowadzić podatek od sprzedaży nowej rzeczy czy nie?
 #968608  autor: light7
 28 gru 2017, 13:38
zysiukys pisze:Oj edytowałem i nie zapisałem.

Na fakturze widnieje kwota 3300 z groszem.
Czy zatem jak sprzedam telefon to... muszę odporowadzić podatek od sprzedaży nowej rzeczy czy nie?
Wartość zakupionego telefonu to 3300 zł. W salonie zapłaciłeś 199 ale resztę zapłacisz w ratach co w sumie da kwotę 3300 zł. Jeżeli chcesz sprzedać telefon to zapewne sprzedasz go w cenie niższej niż 3300 zł. Sprzedajesz go więc taniej niż kupiłeś i nie ma podstaw do naliczenia podatku.
  • Strona 604 z 675
  • 1
  • 602
  • 603
  • 604
  • 605
  • 606
  • 675
  • 1
  • 602
  • 603
  • 604
  • 605
  • 606
  • 675