DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 640 z 675
  • 1
  • 638
  • 639
  • 640
  • 641
  • 642
  • 675
 #992874  autor: scisly
 10 maja 2018, 21:16
Czyli w salonach wciskają kit z tą karą za wcześniejsze przeniesienie. Obsłudze salonu dałem wypowiedzenie z adnotacją, że "rezygnuję z usług z dniem zakończenia okresu podstawowego umowy, czyli z dniem ......".
Jak mniemam wniosek o przeniesienie numeru np. do Play mogę złożyć przed okresem 190 dni do zakończenia umowy w Orange?
Obecna umowa była podpisana na 30 miesięcy.
 #992888  autor: Nikke94
 10 maja 2018, 22:46
cze, w Orange mam 3 numery. pierwszy numer kończy się za miesiąc, drugi za pół roku a trzeci za rok.
Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z DUK i zaproponowała mi, że te 3 numery może mi dać za 50 zł/ms (nowa umowa na 24 miesiące + raty za telefon te które miałem).
Wszystko nielimitowane i każdy numer po 10GB. Opłaca się?
 #992896  autor: perdos1
 11 maja 2018, 00:24
Nie znając obecnych zobowiązań nie da się stwierdzić czy się opłaca. Dostałeś rabat 20% na plan standardowy. Możesz spróbować wynegocjować podwójny rabat, wtedy opłata wyniesie 26 zł za 3 numery.
 #992900  autor: dronRafal
 11 maja 2018, 05:43
perdos1 pisze:Jaką usługę stacjonarną posiadasz?
Złożyłeś wypowiedzenie w salonie czy wniosek o przeniesieni numerów do innego operatora?
Posiadam telefon stacjonarny oraz neostradę z tym że przygodę z neostradą ewentualnie chcę zakończyć we wrześniu 2018 roku.
wypowiedzenie złożyłem w salonie.
 #992908  autor: Symulant
 11 maja 2018, 08:23
scisly pisze:Czyli w salonach wciskają kit z tą karą za wcześniejsze przeniesienie
Kara będzie tylko i wyłącznie jak przeniesienie numeru/rezygnacja z numeru nastąpi przed zakończeniem umowy.
Samo złożenie dyspozycji przeniesienia numeru (u konkurencji) lub rezygnacji z numeru w Orange nie powinno pociągać za sobą żadnych dodatkowych opłat.
Informacja jaką uzyskałeś w salonie Orange została przedstawiona w konsultanta/tkę tak jakbyć rezygnował z dnia na dzień bez zachowania warunków umowy.
 #992912  autor: perdos1
 11 maja 2018, 10:35
dronRafal pisze:Posiadam telefon stacjonarny oraz neostradę z tym że przygodę z neostradą ewentualnie chcę zakończyć we wrześniu 2018 roku.
wypowiedzenie złożyłem w salonie.
Ile płacisz za sam stacjonarny? Przy tylu usługach rozważyłbym zostawienie neostrady, opłaca się.

Złóż wniosek o przeniesienie numerów do innej sieci, przy wypowiedzeniu nie wynegocjujesz dobrych warunków. Przy przeniesieniu bez problemów dostaniesz rabat 20% na numer, czyli 9,99 zł za numer (jeśli zostawisz stacjonarny), razem 60 zł za 6 numerów (full no limit +10GB na każdym numerze). Dwa nowe numery będą po 19,99 zł i na każdym z nich będzie 5GB internetu. Razem 100 zł za 8 numerów+ koszt stacjonarnego.

Możesz spróbować wynegocjować podwójny rabat na każdy numer, wtedy wyszłoby 1,99 zł/numer (jeśli zostawisz stacjonarny), razem 12 zł za 6 numerów (full no limit +10GB na każdym numerze). 2 nowe numery będą po 19,99, razem 52 zł za 8 numerów + koszt stacjonarnego.

Gdybyś jednak zostawił neostradę można zrobić tak: łączysz neostradę, stacjonarny, jeden nowy numer i za cały pakiet płacisz 99,99 (a masz w tym jeszcze telewizję). Z pozostałymi numerami robisz to samo co wyżej i wtedy dopłacasz 19,99 zł za tylko jeden nowy numer, bo drugi jest w pakiecie Orange Love.
Wtedy:
- z pojedynczym rabatem 20% wyjdzie 180 zł za 8 numerów+stacjonarny+neostrada+telewizja.
- z podwójnym rabatem 20% wyjdzie 132 zł za 8 numerów+stacjonarny+neostrada+telewizja.
Druga opcja będzie trudna do wynegocjowania, ale jest możliwa.
 #992917  autor: Nikke94
 11 maja 2018, 11:11
perdos1 pisze:Nie znając obecnych zobowiązań nie da się stwierdzić czy się opłaca. Dostałeś rabat 20% na plan standardowy. Możesz spróbować wynegocjować podwójny rabat, wtedy opłata wyniesie 26 zł za 3 numery.
Teraz płacę za te 3 numery łącznie 80zł, z orange nie mam nic po za tym (żadnej tv czy internetu). Jaki jest ten 2-gi rabat? to nie jest ten z orange love?
 #993016  autor: axidix
 11 maja 2018, 21:40
Dziś byłem w salonie plusa chciałem złożyć dyspozycje przeniesienia numeru do oferty na kartę po zakończeniu umowy , w jednym numerze zostało 71 dni w drugim 112 dni umowy .
Pani powiedziała ze nie mogę złożyć takiego dokumentu , dopiero jak do końca umowy zostanie 3 miesiące a prędzej nie .
Oferta plusa to 2x25 zł na kartę a plusza nie można w salonie :/
Może ktoś ma inne ciekawe oferty żeby gdzieś indziej przenieść dyspozycje numeru ?
 #993025  autor: perdos1
 11 maja 2018, 22:05
Nikke94 pisze:Teraz płacę za te 3 numery łącznie 80zł, z orange nie mam nic po za tym (żadnej tv czy internetu). Jaki jest ten 2-gi rabat? to nie jest ten z orange love?
Najlepiej jakbyś wypisał osobno, ile płacisz za ten abonament, na którym został rok, ile za ten na którym zostało pół roku i ile na tym, który się kończy.

Konsultantka zaproponowała ci pojedynczy rabat 20% czyli:
29,99 za pierwszy numer
9,99 za drugi numer (rabat 20 zł za łączenie usług)
9,99 za trzeci numer (rabat 20 zł za łączenie usług)

Można jeszcze wynegocjować podwójny rabat 20% wtedy wychodzi:
21,99 za pierwszy numer
1,99 za drugi numer (rabat 20 zł za łączenie usług)
1,99 za trzeci numer (rabat 20 zł za łączenie usług).

@axidix
No to na jednym mogłeś zlecić dyspozycje bo zostały mniej niż 3 miesiące. Swoją drogą dziwna sytuacja, ale do końca nie wiem jak jest w Plusie. Plusha nie można w salonie? Co za bzdura. To jak niby? Bo przez kuriera też nie można.

Pamiętam, że do Play na kartę zlecałem przeniesienie ponad 7 miesięcy przed końcem umowy.
 #993028  autor: tom5690
 11 maja 2018, 22:12
No i mam przeprawę z Orange, jestem na reklamacji. Póki co czuję się wyrolowany. Miał być love z dodatkowymi 5gb internetu do telefonu czyli 10, przyszła umowa i ani słowa o tym. Umowa po 24 miała być na 6 miesięcy, a dali na nieokreślony, choć to akurat nie problem. Miał być nowy sprzęt, ponoć nawet nie wysłali. Zgadzało się tylko HBO na rok. Straciłem 5 zeta na BOK, wcześniej przez aplikacje orange wybierałem kolejno różne opcje by do mnie dzwonili, opcji reklamacja nie było, ciekawe :) Umowę podpisałem przed tym wszystkim bo nie chciałem trzymać kuriera by czekał te kilkanaście minut, aż przeczytam wszystko. Czekam 7 dni na rozpatrzenie. Myślę, że jak mi nie dadzą tego co miła pani podczas zamawiania deklarowała, że będzie, to idę zrezygnować z tego (zgodnie z 14 dniami czasu na wycofanie się). Nie przedłuże z nimi funpacka, pójde pewnie do UPC, bo co chwila jest promo net + kablówka za 50 zł a oba numery komórkowe wezme do plusz. Jeszcze mnie nigdy tak nie wkur... zwłaszcza tym obijaniem się o kolejnych konsultantów i doradców.
 #993047  autor: kris09
 12 maja 2018, 00:05
Witajcie. Potrzebuje pomocy przy przedłużeniu umowy.

Obecnie posiadam pakiet usług 2 telefony Neostrada i tak stacjonarny. Umową jest na oso e prywatną ale zastanawiam się nad zmianą na firmę i przedłużeniu jako firma. W której opcji obecnie Orange proponuje lepsze warunki ?

Czy ktoś mógłby pomoc co mógłbym uzyskać?
 #993052  autor: perdos1
 12 maja 2018, 02:55
tom5690 pisze:No i mam przeprawę z Orange, jestem na reklamacji. Póki co czuję się wyrolowany. Miał być love z dodatkowymi 5gb internetu do telefonu czyli 10, przyszła umowa i ani słowa o tym. Umowa po 24 miała być na 6 miesięcy, a dali na nieokreślony, choć to akurat nie problem.
Szczerze to zdziwiło mnie to, że dostałeś 10GB, bo w normalnej ofercie jest 5GB. Konsultantka mogła ci dać jednak "od siebie" kilka GB, które będą widoczne jako osobny pakiet(ja tak mam na jednej umowie z ofertą Smart Plan LTE Wspólny). Poza tym, cały czas w tej ofercie (nieoficjalnie) jest dostępny pakiet 100GB w LTE, więc to 5GB mniej nie jest wg mnie żadnym problemem, skoro w efekcie masz 105GB zamiast 110.
tom5690 pisze:Miał być nowy sprzęt, ponoć nawet nie wysłali.
Sprzęt wysyłają kilka dni po podpisaniu umowy na Orange Love.
tom5690 pisze:Straciłem 5 zeta na BOK, wcześniej przez aplikacje orange wybierałem kolejno różne opcje by do mnie dzwonili, opcji reklamacja nie było, ciekawe :)
Dalej można dzwonić przez aplikację za darmo, trzeba tylko ściągnąc starszą wersje. Opcji reklamacja nigdy nie było, po to wybierasz temat, żeby określić mniej więcej czego problem dotyczy. Często da się rozwiązać go bez reklamacji. Jeżeli reklamacja zostanie uznana, możesz ubiegać się o zwrot kosztów poniesionych w związku z kontaktem z BOK.
tom5690 pisze:Umowę podpisałem przed tym wszystkim bo nie chciałem trzymać kuriera by czekał te kilkanaście minut, aż przeczytam wszystko.
Wzór umowy możesz sobie ściągnąć wcześniej prze internet i przeczytać.
tom5690 pisze:Czekam 7 dni na rozpatrzenie. Myślę, że jak mi nie dadzą tego co miła pani podczas zamawiania deklarowała, że będzie, to idę zrezygnować z tego (zgodnie z 14 dniami czasu na wycofanie się). Nie przedłuże z nimi funpacka, pójde pewnie do UPC, bo co chwila jest promo net + kablówka za 50 zł a oba numery komórkowe wezme do plusz. Jeszcze mnie nigdy tak nie wkur... zwłaszcza tym obijaniem się o kolejnych konsultantów i doradców.
Jeżeli poprosiłeś o odsłuchanie rozmowy i rzeczywiście konsultantka powiedziała ci, że będzie 10GB to powinieneś dostać rekompensatę. Ale moim zdaniem twoje oburzenie nie jest adekwatne do sytuacji :) . Włączyli ci już w ogóle tą ofertę?

@kris09 w opcji prywatnej. Można poprosić potem o wystawianie faktury na firmę.
 #993107  autor: tom5690
 12 maja 2018, 14:23
No może przesadzam, ale pan w bok stwierdził, że sprzęt powinien był być od razu z kurierem. Zrobili wstępne odsłuchanie i potwierdził, że było obiecane dodatkowe 5gb i przesłali dalej do działu reklamacji. No zobaczymy. Wkurzyłem się, bo na ponad 20 ileś umów na tego typu usługi taka sytuacja jest pierwszy raz. Ogólnie miewałem już różne reklamacje, ale nigdy tak by juz na dzień dobry umowa rozmijała się z tym co było ustalane telefonicznie.
 #993137  autor: perdos1
 12 maja 2018, 19:43
Przy love nie jest wysyłany od razu, konsultant wprowadził cię w błąd. Obstawiam, że dostaniesz ten pakiet i tyle.
 #993277  autor: rekin01
 14 maja 2018, 07:28
Umowa na telefon stacjonarny kończy mi się w sierpniu, a neostrada we wrześniu. Do tego mam jeszcze komórkę z ratami do przyszłego roku, chyba do czerwca. Czy można coś wycisnąć z orange w takim układzie?
 #993291  autor: perdos1
 14 maja 2018, 09:40
Ile obecnie płacisz za neostradę + stacjonarny? Chcesz zostawić obie usługi? Jeśli tak to Orange love internet+stacjonarny+komórkowy+telewizja za 99,99 zł/miesiąc.
 #993340  autor: Orange Ekspert
 14 maja 2018, 13:00
rekin01 pisze:Umowa na telefon stacjonarny kończy mi się w sierpniu, a neostrada we wrześniu. Do tego mam jeszcze komórkę z ratami do przyszłego roku, chyba do czerwca. Czy można coś wycisnąć z orange w takim układzie?
Zachęcamy do korzystania z naszej oferty Orange Love. Zajrzyj na naszą stronę, aby poznać szczegóły oferty: https://www.orange.pl/love. Z oferty Orange Love możesz skorzystać już teraz.
 #993370  autor: rekin01
 14 maja 2018, 17:34
perdos1 pisze:Ile obecnie płacisz za neostradę + stacjonarny? Chcesz zostawić obie usługi? Jeśli tak to Orange love internet+stacjonarny+komórkowy+telewizja za 99,99 zł/miesiąc.
W tej chwili płacę 40,90 zł za neo oraz jakieś 32 zł za stacjonarny. Telefon stacjonarny pewnie nie jest do koncae potrzebny, ale płacę, bo utrzymanie łącza kosztuje niewiele mniej. Telewizja mnie nie interesuje. Dodatkowo płacę jeszcze rata z abo za komórkę orange open extra 52,50 zł
 #993387  autor: szewron
 14 maja 2018, 18:38
Witam, mam pakiet orange love i usługę mobilną. Miałam 20 zł rabatu orange open. Chcę przedłużyć abonament na usługę mobilną. Pani w DUK mówi, że nie ma już orange open i daje mi rabat 20 za łączenie usług. Łącznie ze zniżkami za zgody i 20% rabatu to wyszłoby 9,9 zł.
Czy to dobra oferta?
Te 9,9 zł mogłoby być ale czemu chcą mi zabrać rabat orange open :shock:
 #993411  autor: rafik888
 14 maja 2018, 20:05
Cześć,
Chce przedłużyć umowę z orange ale póki co warunki jakie proponują są bardzo słabe, a jestem abonentem od 20 lat. Interesuje mnie iPhone 8 64 GB w ofercie muszę mieć rozmowy, sms-y no limit i internet minimum 10 GB. Co można ciekawego wynegocjować?
Z góry dzięki za informacje :)
  • Strona 640 z 675
  • 1
  • 638
  • 639
  • 640
  • 641
  • 642
  • 675
  • 1
  • 638
  • 639
  • 640
  • 641
  • 642
  • 675