DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 627 z 675
  • 1
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 675
 #981973  autor: lumi
 08 mar 2018, 14:28
Witam,

Mam tel w Orange, umowa już przeszła na czas nieokreślony i do tego tv z internetem w Orange światłowód. Chce do tego przenieść nr z T-mobile i dołożyć drugi internet do domu z tym ze w miejscowości gdzie nie ma światłowodu. I tu pytanie czy się to jakoś połączyć w jeden OrangeLove czy lepiej zrobić dwa oddzielne konta?
 #982027  autor: kokos-
 08 mar 2018, 18:30
Zadzwoniłem ponownie do duk i Pan powiedział że nie jest możliwe zamówienie S9 plus. Bo telefon jest w przedsprzedaży i jest dostępny tylko na stronie internetowej.
Pani wczoraj o tym nie wspominała.
 #982049  autor: reggie
 08 mar 2018, 19:50
Shande pisze:Pani na to, że rozmowa jest zaznaczona w systemie i na pewno nikt więcej mi nie da:)
A świstak siedzi i zawija w sreberka :mrgreen:
Próbuj dalej. Ja bym jeszcze złożył wnioski o przeniesienie pozostałych dwóch numerów do innej sieci na kartę z końcem okresu aktualnej umowy, po to żeby Orange miało je w systemie - wtedy większa szansa na dwukrotny rabat 2x20%. Oczywiście nie odpuszczaj też walki o 3 m-ce za 0zł na każdym numerze jeżeli już będziesz się decydował na przedłużenie.
 #982254  autor: Maniek173
 09 mar 2018, 17:34
W większości przypadków piszecie wyłącznie o usługach mobilnych, a orientuje się ktoś, czy da się ugrać rabaty przy usługach stacjonarnych (docelowo zapewne O Love + mobilnych (komórki Smart Plan LTE Wspólny, Internet mobilny LTE)?

Na infolinii standardowej dostałem ofertę:
Orange Love (tv+tel stacjonarny+neostrada 10Mb/s+ komórka) za 89 zł (bez opłaty za łącze - 10 zł) + komórka 19,99 zł + komórka 19,99 zł. Do tego przedłużenie dotychczasowego abonamentu internetu mobilnego (aktualnie: Orange Free Net - 64,91 zrabatowany do 29,93 zł) na Internet Mobilny Optymalny 19,99 zł (39,99-20 zł rabatu). Wszystko miałoby nową umowę na 24 miesiąca.

Prawdę mówiąc oferta ta w ogóle mi nie podoba się. Bo w ostatecznym rozrachunku niewiele zyskam. Czy myślicie, czy jest o co walczyć w przypadku łączenia z usługami stacjonarnymi?

Za miesiąc kończy się umowa na FunPacka - leci wypowiedzenie, a za 4 miesiące kończy się umowa na jeden telefon komórkowy, będzie wypowiedzenie lub przeniesienie (chociaż po lekturze forum - będzie przeniesienie).
 #982276  autor: harys
 09 mar 2018, 18:24
Dostałeś poprsotu standardową ofertę ze standardowej infolinii. Dzwoń do DUK, nawet bez wypowiedzenia można dostać 20% rabatu ( na wszystko oprócz love)
 #982284  autor: Maniek173
 09 mar 2018, 18:39
Zdaję sobie z tego sprawie @harys :?

A co myślicie o pozostaniu przy ofercie FunPack - pozostawić na czas nieokreślony, bo mam w cenie 59,90 (bez opłaty za utrzymanie łącza)?

Ewentualnie, czy jest jakakolwiek techniczna możliwość zmigrowania numeru do oferty Smart Plan LTE Wspólny Dodatkowy (jako numer dodatkowy)? Przez Mój Orange da się zmienić ofertę (poprzez: dostosuj swoją ofertę) na Smart Plan LTE Wspólny 115,98 zł lub 165,98 zł (aktualnie mam Smart Plan LTE 85,98 zł (z rabatem Open Extra)).

Myślicie, że udałoby się tym zabiegiem ostatecznie dobrnąć z tym numerem do oferty LTE Wspólny jako numer Dodatkowy? Czy lepiej w ogóle nie brnąć w tym kierunku?
 #982285  autor: muchakk
 09 mar 2018, 18:45
Dostałem przed chwilą ciekawego SMS'a z Orange:

"Zdecydowałeś się zmienić operatora. Przykro nam, ale szanujemy Twoją decyzję. Chcemy zrozumieć powód odejścia. Odpowiedz na ten SMS. Pozdrawiamy, Orange"

Czyżby z Orange tyle osób uciekało, że zaczęli się tym przejmować i pytać o co chodzi :D ? Dobre
 #982336  autor: Kejcio
 09 mar 2018, 20:29
Dzięki bardzo! A w jakich godzinach pracują?

Ktoś spotkał się z sytuacją, że 20% jest tylko przy umowie na 24 miesiące? Przed chwilą dostałem taką informację i nie wiem czy to prawda, czy ściema.
 #982375  autor: harys
 09 mar 2018, 21:42
Ktoś tu kiedyś pisałem że do 20 pracują.
Niestety nie wiem czy ktoś tu dostał 20% na 36msc.
Ja wczoraj na numerze żony dostałem 20% po chwili rozmowy bez wypowiedzenia, a Umowa kończy się za parę dni. Ale na 24 msc
 #982759  autor: rekin01
 11 mar 2018, 12:13
Dzisiaj usłyszałem, że kodów 2x20% juze nie ma. Konsultant zaproponował mi abo 0 zł na 3 miesiące na obydwa numery, później po 20 zł za numer na miesiąc.
 #982947  autor: reggie
 12 mar 2018, 09:20
rekin01 pisze:Dzisiaj usłyszałem, że kodów 2x20% juze nie ma. Konsultant zaproponował mi abo 0 zł na 3 miesiące na obydwa numery, później po 20 zł za numer na miesiąc.
Wprawdzie nikt się ostatnio nie chwalił otrzymaniem rabatu 2x20% (właściwie poza mną i chyba dwoma osobami w ogóle nie było więcej wypowiedzi o uzyskaniu tego rabatu), ale jakoś szczerze wątpię, żeby konsultant DUK powiedział prawdę, że już tego rabatu nie ma (oczywiście tylko przy wniosku o przeniesienie numeru do innej sieci).
Z kwoty abo wychodzi, że dostałeś jednokrotny rabat 20% na każdym numerze.
Ja bym nie odpuszczał i próbował dalej konsekwentnie uzyskać 2x20% i oczywiście 3 m-ce za 0zł.
 #982948  autor: rekin01
 12 mar 2018, 09:26
Oczywiście nie odpuszczam, będę próbował. Dzisiaj miał oddzwonić konsultant jak będzie mógł udzielić rabatu 2x20%, miał się konsultować z kierownikiem.

Zadzwonił konsultant, rabat 2x20% został przyznany, kierownik się zgodził. Jeden numer za 21.99 zł, drugi za 9.99 zł. Umowa na 2 lata, na 3 miesiące gratis przy tych warunkach podobno nie było szans. Zobaczymy jeszcze jak przyjdzie umowa, czy wszystko będzie się zgadzać.
 #983194  autor: reggie
 13 mar 2018, 16:32
rekin01 pisze:Zadzwonił konsultant, rabat 2x20% został przyznany, kierownik się zgodził. Jeden numer za 21.99 zł, drugi za 9.99 zł. Umowa na 2 lata
Ten konsultant to prawie Alberto Tomba - slalom gigant sobie urządził. :mrgreen:
Czyli rabat 2x20% nadal funkcjonuje. Jakoś "kody" się nie skończyły, co potwierdza, że jest to zwykła ściema konsultantów, którzy próbują jak mogą przechytrzyć abonenta. I tutaj konsultantowi sporo się udało, gdyż ostatecznie zaakceptowana oferta jest tylko połowicznie satysfakcjonująca (oczywiście według mnie). Z jednej strony dostałeś bowiem rabat 2x20% (ale tylko na jednym numerze), a z drugiej strony zabrano rabat 3 m-ce za 0zł (który przecież został przyznany w poprzedniej rozmowie dzień wcześniej, więc to zdecydowanie nie fair).
rekin01 pisze:na 3 miesiące gratis przy tych warunkach podobno nie było szans
Dzień wcześniej dostałeś informację, że "podobno" kodów 2x20% też już nie ma ... :)

Tym sposobem będziesz miał Plan Standardowy za 16zł miesięcznie za jeden numer.
Dużo czy mało? Pytanie pozostawiam zainteresowanym w temacie.
Moim zdaniem co najwyżej średnio (biorąc pod uwagę ilość kombinacji żeby dostać maxa).
Ja bym im nie odpuścił tych dodatkowych 264zł rabatów, ale to nie ja mam być zadowolony. :)
 #983209  autor: rekin01
 13 mar 2018, 17:03
Kończy się czas, więc nie będę więcej kombinował. Drugi numer kończy się w grudniu więc nie bardzo dało się z nim coś zrobić. Dzwoniłem w międzyczasie i nikt mi nie chciał dać 2x20, ponieważ już prawdopodobnie nie ma. Jak jest w rzeczywistości, to nie wiem, może są, może nie.
 #983230  autor: tomiol
 13 mar 2018, 17:56
A czy te wszystkie przenosiny po przedłużeniu umowy trzeba anulować , czy z automatu orange anuluje ?
 #983247  autor: reggie
 13 mar 2018, 19:00
rekin01 pisze:Dzwoniłem w międzyczasie i nikt mi nie chciał dać 2x20, ponieważ już prawdopodobnie nie ma
To już wiemy, że rabat 2x20% jest (sam go przecież dostałeś na jeden numer).
Szkoda natomiast tego rabatu 3 m-ce za 0zł, bo został on już przecież zaoferowany dzień wcześniej, a konsultant miał tylko załatwić "u kierownika" rabat 2x20%.
tomiol pisze:A czy te wszystkie przenosiny po przedłużeniu umowy trzeba anulować , czy z automatu orange anuluje ?
A czy to takie trudne przeczytać kilka stron wątku wstecz żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie?
A skoro już o to pytasz, to rozumiem, że przedłużyłeś umowę w Orange sposobem "na przeniesienie numeru"? Jeżeli tak, to mógłbyś się pochwalić, na jakich warunkach, żeby inni też mogli skorzystać.
 #983349  autor: fitness
 14 mar 2018, 10:57
rekin01 pisze:
Zadzwonił konsultant, rabat 2x20% został przyznany, kierownik się zgodził. Jeden numer za 21.99 zł, drugi za 9.99 zł. Umowa na 2 lata, na 3 miesiące gratis przy tych warunkach podobno nie było szans. Zobaczymy jeszcze jak przyjdzie umowa, czy wszystko będzie się zgadzać.
Ten rabat to na jaką taryfę ? Mi też się teraz dwa numery kończą abo place po 30 zł za jeden numery bez tel co można ugrać

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
  • Strona 627 z 675
  • 1
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 675
  • 1
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 675