DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 533 z 675
  • 1
  • 531
  • 532
  • 533
  • 534
  • 535
  • 675
 #923880  autor: harys
 04 maja 2017, 14:16
Adixm pisze:
gpawel pisze:Ewentualnie, jak wygląda kwestia uzyskania rabatu 30% na abonament Smart Plan LTE bez telefonu za 79,99 PLN? Procedura nie zmieniła się, czyli wypowiedzenie umowy załóżmy na 3 miesiące przed jej końcem i oczekiwanie na telefon z DUK w celu wywalczenia rabatu 30% po cieżkich bojach? Nie interesuje mnie większy abonament, jak 79,99 - 30%. Inaczej przejdę do Virgin za 30 miesięcznie.
Tylko pytanie czy ktoś faktycznie w ostatnich dniach na ten abonament dostał te 30% rabatu, bo DUK coś ostro twierdzi że tak wysokiego rabatu nie ma.
Na dzisiaj 79.99 bez telefonu to jakaś abstrakcja. Przenos gdziekolwiek na chwilę i wróć do nju po miesiącu i z głowy.

Wysłano z Redmi Note 4x
 #923952  autor: Ewelina1502
 04 maja 2017, 19:58
Dzisiejsza zaakceptowana oferta DUK: abonament 17,69zł + 26zł rata za Galaxy J5 2016. Oferta bez staconajrnych i mms, których i tak przez okres poprzedniej umowy praktycznie nie wysyłałam. Umowa na 30 miesięcy.
 #923975  autor: Tomek000
 04 maja 2017, 21:23
Witajcie, za 2 miesiące kończy mi się kolejna umowa, obecnie 17.69 wszystko nolimit, mms + 1.5GB (otrzymana po złożeniu wypowiedzenia). Chciałbym ją przedłużyć, na jakie warunki mogę liczyć utrzymując mniej więcej to co mam teraz (na ilości neta nie specjalnie mi zależy)?
Oferta bez telefonu mnie interesuje.

przeczytałem kilka stron wstecz i nie znalazłem odpowiedzi na moj problem.
 #924046  autor: dsk121
 05 maja 2017, 09:00
Za 16 dni mam koniec 12 miesięcznej umowy.Nie wypowiedziałem umowy bo ponoć forma pisma w pdf wysyłana mailem do [email protected] nie jest akceptowalna (chyba że ma się podpis cyfrowy).Rezygnacja tylko w salonie?

Zależy mi na umowie na 12 miesięcy min 10gb netu i wszystko free plus może Spotify free na 3,6 miesięcy.

Jest możliwa tak oferta po wypowiedzeniu?
 #924085  autor: Gregrin
 05 maja 2017, 11:35
dsk121 pisze:Za 16 dni mam koniec 12 miesięcznej umowy.Nie wypowiedziałem umowy bo ponoć forma pisma w pdf wysyłana mailem do [email protected] nie jest akceptowalna (chyba że ma się podpis cyfrowy).Rezygnacja tylko w salonie?
Nie jestem pewien jak w tej sytuacji (orange) ale skan/fotka własnoręcznie podpisanej rezygnacji zwykle wystarczał.
 #924089  autor: Symulant
 05 maja 2017, 11:44
Gregrin pisze: Nie jestem pewien jak w tej sytuacji (orange) ale skan/fotka własnoręcznie podpisanej rezygnacji zwykle wystarczał.
Potwierdzam.
1. Piszemy wypowiedzenie
2. Wydruk
3. Wlasnoreczny podpis
4. Skan/zdjecie dokumentu z podpisem
5. Mozna wysylac na [email protected]

Sam tak robilem juz z dwiema umowami Orange i jedna z NJU. Zawsze otrzymywalem potwierdzenie akceptacji dla takiego pisma.
 #924092  autor: dsk121
 05 maja 2017, 12:05
Symulant pisze:
Gregrin pisze: Nie jestem pewien jak w tej sytuacji (orange) ale skan/fotka własnoręcznie podpisanej rezygnacji zwykle wystarczał.
Potwierdzam.
1. Piszemy wypowiedzenie
2. Wydruk
3. Wlasnoreczny podpis
4. Skan/zdjecie dokumentu z podpisem
5. Mozna wysylac na [email protected]

Sam tak robilem juz z dwiema umowami Orange i jedna z NJU. Zawsze otrzymywalem potwierdzenie akceptacji dla takiego pisma.
Wcześniej przez kilka lat sam tak robiłem ale dziś mam info z oficjalnego konta tt orange, że taka forma już nie obowiązuje chyba że ma się podpis elektroniczny.
W innym przypadku pozostaje tylko rezygnacja w salonie.
 #924115  autor: zielony71
 05 maja 2017, 13:46
Potwierdzam, że też mam informacje od 2 osób, którym w tym tygodniu odmówiono przyjęcia takiej formy wypowiedzenia. Widocznie mają dużo rezygnacji i postanowili trochę utrudnić życie.
 #924139  autor: Symulant
 05 maja 2017, 15:39
dsk121 pisze: Wcześniej przez kilka lat sam tak robiłem ale dziś mam info z oficjalnego konta tt orange, że taka forma już nie obowiązuje chyba że ma się podpis elektroniczny.
W innym przypadku pozostaje tylko rezygnacja w salonie.
zielony71 pisze:Potwierdzam, że też mam informacje od 2 osób, którym w tym tygodniu odmówiono przyjęcia takiej formy wypowiedzenia. Widocznie mają dużo rezygnacji i postanowili trochę utrudnić życie.
Dobrze wiedziec na przyszlosc. Chyba faktycznie gorzej sie dzieje w Orange.
Jesli nie ma sie teraz ich uslug stacjonarnych lub sie ich nie potrzebuje to tylko przejscie do konkurencji ma sens w obecnej sytuacji.
 #924141  autor: dsk121
 05 maja 2017, 15:44
Symulant pisze:
dsk121 pisze: Wcześniej przez kilka lat sam tak robiłem ale dziś mam info z oficjalnego konta tt orange, że taka forma już nie obowiązuje chyba że ma się podpis elektroniczny.
W innym przypadku pozostaje tylko rezygnacja w salonie.
zielony71 pisze:Potwierdzam, że też mam informacje od 2 osób, którym w tym tygodniu odmówiono przyjęcia takiej formy wypowiedzenia. Widocznie mają dużo rezygnacji i postanowili trochę utrudnić życie.
Dobrze wiedziec na przyszlosc. Chyba faktycznie gorzej sie dzieje w Orange.
Jesli nie ma sie teraz ich uslug stacjonarnych lub sie ich nie potrzebuje to tylko przejscie do konkurencji ma sens w obecnej sytuacji.
Są tu osoby mogące załatwić dobrą ofertę dla przenoszących nr z pomarańczy?
 #924142  autor: Gregrin
 05 maja 2017, 15:45
zielony71 pisze:Widocznie mają dużo rezygnacji i postanowili trochę utrudnić życie.
Żeby im to bokiem nie wyszło bo nie dość ze ludzie się zdenerwują ze muszą iść to jeszcze w salonie będą czekać i robić kolejki i nawet gdy ktoś chciał wysłać wypowiedzenie żeby tylko mieć lepsza pozycje w negocjacji o przedłużenie to może się na tyle zdenerwować żeby wejść jednak do innego salonu i tam przenieść się np na kartę.
 #924158  autor: Symulant
 05 maja 2017, 17:28
dsk121 pisze: Są tu osoby mogące załatwić dobrą ofertę dla przenoszących nr z pomarańczy?
Rozumiem, ze chcesz przeniesc numer z Orange do innej sieci, tak?
Wowczas jesli interesuje Cie oferta z telefonem to najlepiej chyba wyglada T-Mobile.
Tam masz 6 miesiecy za 1 PLN a potem np abo 99.90 miesiecznie w tym rata za telefon i wszystko no limit. W tym najwyzszym planie na jeden numer koszt calego kontraktu z telefonem jest rowny mniej kosztowi zakupu urzadzenia w sklepie. Tak jest dla S8
6*1+18*99.90+1789=3593 zl
Sam S8 w sklepie 3499 zl (w Komputronik)

Natomiast jesli chodzilo Ci o dobra oferte z Orange to tylko jesli masz uslugi stacjonarne lub jesli jestes gotowy takie dobrac.
 #924199  autor: pijawa
 05 maja 2017, 21:48
witam, właśnie dodzwoniłem się do DUK i przedłużyłem na wspólny droższy oraz lte dla domu tańszy.Na wspólny otrzymałem 30%, na internet 20%(co przy droższym abonamencie "lte dla domu" u DUK niż na stronie internetowej wychodzi tylko o ok. 3 zł taniej niż abonament na stronie-coś ok. 42zł chyba). Początkowo chciał mi dać 20% na wspólny ale gdy powiedziałem że na forach wyczytałem że jest też i 30% to powiedział że faktycznie widzi iż złożyłem wcześniej wypowiedzenie i może mi dać 30%. Ogólnie bez problemów. Ale niestety żadnych usług gratisowo się nie udało dorzucić-typu ochrona wyświetlacza czy nawigacja. A wypowiedzenie również musiałem złożyć w salonie osobiście-gdy wysłałem maila to przyszła odpowiedź że w takiej formie nie przyjmują.
 #924206  autor: Damian67
 05 maja 2017, 22:46
gpawel pisze: Ewentualnie, jak wygląda kwestia uzyskania rabatu 30% na abonament Smart Plan LTE bez telefonu za 79,99 PLN? Procedura nie zmieniła się, czyli wypowiedzenie umowy załóżmy na 3 miesiące przed jej końcem i oczekiwanie na telefon z DUK w celu wywalczenia rabatu 30% po cieżkich bojach? Nie interesuje mnie większy abonament, jak 79,99 - 30%. Inaczej przejdę do Virgin za 30 miesięcznie.
Masz na myśli ten za 69,99zł na 12 miesięcy? najtaniej wychodzi w opcji ze średniomiesięcznym kosztem 35zł.
 #924222  autor: zielony71
 06 maja 2017, 06:40
pijawa pisze:... na internet 20%(co przy droższym abonamencie "lte dla domu" u DUK niż na stronie internetowej wychodzi tylko o ok. 3 zł taniej niż abonament na stronie-coś ok. 42zł chyba)...
Lepszym rozwiązaniem jest wzięcie nowej umowy w sklepie internetowym z kuponem rabatowym.
 #924323  autor: somkaa
 06 maja 2017, 17:10
Witam, możne zacznę od początku, za około 3 miesiące (gdzieś kolo lipca) kończy mi się umowa na komórkę w orange. Jakiś czas temu wyczytałem na forach , ze można wypowiedzieć umowę i czekać aż zadzwonią z DUK , tylko jak chciałem to zrobić w salonie to konsultantka powiedziała mi żebym się dobrze zastanowił bo jak wypowiem umowę to stracę nr i umarł w butach. I tu moje pierwsze pytanie czy musiał bym już wypowiedzieć umowę ? i czy na 100% ktoś do mnie zadzwoni ? Drugie pytanie czy była by możliwość wynegocjowania około 15 gb internetu , nielimitowane rozmowy , sms , 200 min roamingu no i przede wszystkim samsunga s8 tak w abonamencie 80-100 zl miesięcznie , mogło by być na 30 miesięcy i jaką kwote musiał bym zapłacić za telefon na start.

Nadmienię ze posiadam jeszcze światłowód z orange (czyli tv , internet i stacjonarkę które kończą się za około 390 dni) do tego jeszcze niedawno przedłużyłem mojej mamuśce komórkę(sam abonament bez telefonu) . I tu pytanie widziałem ze ludzie piszą o jakieś ofercie wspólnej przy przedłużaniu w DUK , mógł by mi ktoś wyjaśnić o co biega z tym ?

z góry dziękuję tym życzliwym za pomoc :)
 #924326  autor: dominikzw
 06 maja 2017, 17:16
1. Piszesz pismo ze wypowiadasz umowe zgodnie z data trwania jej, wzor pisma jest na blogu Zielonego, mus isz zaniesc pismo do salonu. Jesli nie zadzwonia to sam dzwonisz do duk i rozmawiasz, jesli zaoferuja ci dobra oferte podpisijesz jesli nie to dziekujesz i dzwonisz po 4 godzinach znow i ktos inny odbiera, jesli tydzien przed koncem nic nie podpiszesz yo raze wypowiedzenie wycofac bo wtedy numer faktycznie przepada ale to sporo czasu wiec raczej do jej konca na cos sie skusisz. Wspolny abonament jest opisanyna stronie orange co to jest, oplaca sie go majac 2-3 numery

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 #924447  autor: zielony71
 07 maja 2017, 10:01
somkaa pisze:... Drugie pytanie czy była by możliwość wynegocjowania około 15 gb internetu , nielimitowane rozmowy , sms , 200 min roamingu no i przede wszystkim samsunga s8 tak w abonamencie 80-100 zl miesięcznie , mogło by być na 30 miesięcy i jaką kwote musiał bym zapłacić za telefon na start....
101 zł/m-c w umowie na 30 miesięcy
84 zł/m-c w umowie na 36 miesięcy
W obu wariantach obędzie się bez pierwszej wpłaty.
 #924455  autor: iPlus
 07 maja 2017, 10:37
Symulant pisze:
dsk121 pisze: Wcześniej przez kilka lat sam tak robiłem ale dziś mam info z oficjalnego konta tt orange, że taka forma już nie obowiązuje chyba że ma się podpis elektroniczny.
W innym przypadku pozostaje tylko rezygnacja w salonie.
zielony71 pisze:Potwierdzam, że też mam informacje od 2 osób, którym w tym tygodniu odmówiono przyjęcia takiej formy wypowiedzenia. Widocznie mają dużo rezygnacji i postanowili trochę utrudnić życie.
Dobrze wiedziec na przyszlosc. Chyba faktycznie gorzej sie dzieje w Orange.
Jesli nie ma sie teraz ich uslug stacjonarnych lub sie ich nie potrzebuje to tylko przejscie do konkurencji ma sens w obecnej sytuacji.
w tej sieci od dawna zmiany są tylko na gorsze, a jeśli rzeczywiście tak jest, że tylko w salonie można wypowiedzieć umowę to pewnie zrobili to po to,żeby konsule i konsulki namawiały ludzi do zostania w sieci, może namówią na nowy telefon i na kolejne 2-3 lata w sieci, a wielu ludzi nie wie o ofertach dla stałych klientów o jakich pisze się na forum, a nawet nie wiedzą o istnieniu tego forum, więc pewnie się zgodzą i zostaną w sieci,

ogólnie jeśli się chce przenieść numer do innej sieci to w innej sieci składa się wniosek o przeniesienie numeru, a wtedy już inna sieć wypowiada umowę za osobę która przenosi numer, więc komu się nie będzie chciało czekać w kolejce,żeby negocjować po złożeniu wypowiedzenia to może od razu przejść do innej sieci, poza tym teraz negocjacje mogą się wydłużyć bo np konsul w salonie może po złożeniu wypowiedzenia albo przed proponować standardowe warunki na przedłużenie umowy, czyli wyjdzie na to,że na przedłużenie umowy w tej sieci ludzie będą musieli specjalnie rezerwować czas,

jeszcze innym tematem jest to,że bez wypowiedzenia dla stałych klientów powinna być korzystna oferta, czyli gdyby nie było korzystnej oferty to bez składania wypowiedzena od razu można przenosić numer do innej sieci, gdyby tak tracili klientów to może kiedyś dawaliby lepsze oferty nawet bez wypowiedzeń, zresztą jak można mieć 6 miesięcy za 1 zł T-Mobile albo 0 zł w Plus to po co negocjować w Orange lepsze warunki jak wygodniej jest przenieść numer, zresztą tak same sieci zrobiły oferty więc nie powinny się dziwić jeśli klienci wybiorą opcje innej sieci zamiast przedłużenia
  • Strona 533 z 675
  • 1
  • 531
  • 532
  • 533
  • 534
  • 535
  • 675
  • 1
  • 531
  • 532
  • 533
  • 534
  • 535
  • 675