DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 615 z 675
  • 1
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 617
  • 675
 #974267  autor: zielony71
 26 sty 2018, 13:03
Po podpisaniu aneksu z Orange (przy zleceniu przeniesienia do prepaida) nic już nie trzeba robić. Wniosek o przeniesienie numeru jest automatycznie anulowany.
 #974277  autor: Egon
 26 sty 2018, 14:01
Witam dzwoniłem sam na numer *220 . Zaznaczam że byłem klientem który złożył wypowiedzenie przyjął warunki na ofertę 20 % 3 miesięce gratis....po czym przeprosił kuriera....wycofał wypowiedzenie , przeniósł numer i zadzwonił...staż lat od czasów Idei
 #974313  autor: kokos-
 26 sty 2018, 16:15
Jaki jest kontakt do duk z innej sieci?
 #974344  autor: reggie
 26 sty 2018, 19:26
Sprawa załatwiona po mojej myśli, tj.:
- wczoraj złożony wniosek o przeniesienie numerów do T-Mobile na kartę
- dzisiaj mój telefon na *220 (nr bezpłatny) i tak pokierowałem rozmowę żeby dostać propozycję aneksu na 24 m-ce na 2 numery tylko SIM no-limit + 10 GB każdy w Planie Standardowym
- 40% rabatu na każdy numer na całą umowę, 3 m-ce bez opłat, rabat 20 zł za łączenie usług
- skrócenie obecnych umów, a przez to anulowanie kolejnej faktury (-90 zł)
- opłata za 2 numery: 20 zł/m-c, a tak naprawdę (dzięki 3 m-cami gratis i anulowaniu kolejnej faktury) wychodzi mi: 20 zł x 21 m-cy = 420 zł - 90 zł = 330 zł całkowity koszt 2-letniej umowy, czyli miesięcznie za 1 numer 6,87 zł
Pani poinformowała mnie też, że dla pewności trzeba wycofać wniosek o przeniesienie numerów złożony w T-Mobile.
Potwierdzę jeszcze w/w warunki jak tylko przyjedzie kurier z dokumentami i warunki wejdą w życie.

Pozdrawiam i powodzenia życzę w negocjacjach.
Ps. Ja stosuję zawsze zasadę, że sam dzwonię do DUK i tak kieruję rozmową (operując wyłącznie kwotą, jaką chcę płacić, a nie rabatami i nazwami promocji), żeby dostać to, co chcę i za ile chcę. Nigdy się nie zdarzyło żeby mi się nie udało (przetestowane w Orange, Play, UPC) :)
 #974355  autor: kokos-
 26 sty 2018, 20:34
a kiedy składałeś wniosek o przeniesienie numeru?
 #974419  autor: gomez.pl
 27 sty 2018, 13:23
w marcu kończy mi się umowa na 2 numery abo, dzwonię do orange i w sumie oferta d@@y nie urywa :/
wychodzi na to że przez wszystkie kanały: tel, www oferta jest taka sama, czyli 60zł za dwa numery z no limit i 10gb internetu na każdą sim
do tego chciałem IP7 lub 8 ale ceny zaporowe, chyba że umowa na 36mcy to obejdzie się bez opłaty u kuriera :/
taniej wyjdzie przedłużyć umowę przez telefonu, ale żona chce nowy aparat :)
i co począć?
 #974429  autor: stilic1975
 27 sty 2018, 13:56
Panowie co mogę ugrać bez składania wypowiedzenia. Jeden numer kończy się w maju, drugi w sierpniu. Do tego mam neostradę i tel. stacjonarny. Da radę każdy numer po 9,99 zł. i -5 zł. na racie za tel.? To by mnie zadowoliło.
 #974439  autor: MikiQQ
 27 sty 2018, 14:46
gomez.pl pisze:w marcu kończy mi się umowa na 2 numery abo, dzwonię do orange i w sumie oferta d@@y nie urywa :/
wychodzi na to że przez wszystkie kanały: tel, www oferta jest taka sama, czyli 60zł za dwa numery z no limit i 10gb internetu na każdą sim
do tego chciałem IP7 lub 8 ale ceny zaporowe, chyba że umowa na 36mcy to obejdzie się bez opłaty u kuriera :/
taniej wyjdzie przedłużyć umowę przez telefonu, ale żona chce nowy aparat :)
i co począć?
Kolego, zmień żonęObrazek

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #974440  autor: rekin01
 27 sty 2018, 15:25
Dzwoniłem prze momentem na *220, złożone tylko wypowiedzenie bez żadnego przeniesienia. Dostałem ofertę na jeden numer 29.90 zł plan standardowy oraz 10 zł na drugi, rata za Mate 19 Lite 49 zł i 99 zł.
Druga propozycja, to 38 zł plan optymalny oraz 10 zł za drugi numer plus 33 zł za telefon bez pierwszej wpłaty.
Zdecyduję się chyba na drugą opcję, bo wydaje mi się dobra.
W poniedziałek wieczorem konsultant ma dzwonić.
 #974462  autor: reggie
 27 sty 2018, 17:11
kokos- pisze:a kiedy składałeś wniosek o przeniesienie numeru?
Przecież wszystko napisałem w poprzednim poście.
Dzisiaj np. składasz wniosek w T-Mobile, dostajesz po kilku godzinach potwierdzenie SMS, że Orange zgadza się na oddanie numerów, a jutro dzwonisz do DUK na *220 i załatwiasz sprawę.
gomez.pl pisze: w marcu kończy mi się umowa na 2 numery abo, dzwonię do orange i w sumie oferta d@@y nie urywa :/ czyli 60zł za dwa numery z no limit i 10gb internetu na każdą sim
Wysil się choć trochę i przeczytaj przynajmniej poprzednie 5 strony wątku, a zobaczysz jak możesz to samo dostać za 20zł za dwa numery + 3 m-ce abo gratis.
A telefon kup na wolnym rynku - już dawno nie opłaca się tego robić u operatorów.
rekin01 pisze:Zdecyduję się chyba na drugą opcję, bo wydaje mi się dobra.
Przy wniosku o przeniesienie numerów dostaniesz to w pierwszej opcji -20 zł taniej, a w drugiej opcji -22 zł taniej. Ceny telefonów pewnie się już nie zmienią (jeżeli już dali -5zł na racie, to więcej nie ugrasz). Poza tym dostaniesz 3 m-ce abo gratis.

Na marginesie - jeżeli już składa się wypowiedzenie "blefujące" a wiemy, że jeszcze większy rabat DUK daje aktualnie za "blefujące" przeniesienie numeru, to lepiej od razu złożyć taki wniosek.
 #974474  autor: rekin01
 27 sty 2018, 18:05
rekin01 pisze:Zdecyduję się chyba na drugą opcję, bo wydaje mi się dobra.
Przy wniosku o przeniesienie numerów dostaniesz to w pierwszej opcji -20 zł taniej, a w drugiej opcji -22 zł taniej. Ceny telefonów pewnie się już nie zmienią (jeżeli już dali -5zł na racie, to więcej nie ugrasz). Poza tym dostaniesz 3 m-ce abo gratis.

Na marginesie - jeżeli już składa się wypowiedzenie "blefujące" a wiemy, że jeszcze większy rabat DUK daje aktualnie za "blefujące" przeniesienie numeru, to lepiej od razu złożyć taki wniosek.[/quote]

Czyli mam rozumieć, że przy wniosku na przeniesienie pieewsza opcja będzie abo po 10 zł za numer, a przy drugiej po 9 zle za numer?
 #974485  autor: reggie
 27 sty 2018, 18:27
rekin01 napisał(a): Czyli mam rozumieć, że przy wniosku na przeniesienie pieewsza opcja będzie abo po 10 zł za numer, a przy drugiej po 9 zle za numer?
Nie do końca.
W pierwszej opcji będzie: pierwszy nr w Planie Standardowym za 20zł, drugi nr w Planie Standardowym za 0zł, czyli uśredniając każdy nr po 10zł/m-c.
W drugiej opcji będzie: pierwszy nr w Planie Optymalnym za 26zł, drugi nr w Planie Standardowym za 0zł, czyli uśredniając każdy nr po 13zł/m-c.
 #974488  autor: rekin01
 27 sty 2018, 18:33
reggie pisze:
rekin01 napisał(a): Czyli mam rozumieć, że przy wniosku na przeniesienie pieewsza opcja będzie abo po 10 zł za numer, a przy drugiej po 9 zle za numer?
Nie do końca.
W pierwszej opcji będzie: pierwszy nr w Planie Standardowym za 20zł, drugi nr w Planie Standardowym za 0zł, czyli uśredniając każdy nr po 10zł/m-c.
W drugiej opcji będzie: pierwszy nr w Planie Optymalnym za 26zł, drugi nr w Planie Standardowym za 0zł, czyli uśredniając każdy nr po 13zł/m-c.
Telefon zostanie w takiej samej cenie jak mi proponowano? Wniosek o przeniesienie składa się przez stronę i czeka na kuriera? Dopiero po podpisaniu przenieniesienia negocjujemu z orange? Co w sytuacji kiedy już złożyłem wypowiedzenie umowy?
 #974491  autor: reggie
 27 sty 2018, 18:44
rekin01 pisze:Telefon zostanie w takiej samej cenie jak mi proponowano?
Nie wiem, jaka będzie cena telefonu. Nie wiem też czy już dostałeś -5zł/m-c na racie za telefon. Nie interesowałem się telefonami, bo dawno już nie opłaca się ich kupować w Orange.
rekin01 pisze:Wniosek o przeniesienie składa się przez stronę i czeka na kuriera? Dopiero po podpisaniu przenieniesienia negocjujemu z orange?
Szkoda czasu na kuriera (a przy przeniesieniu numerów na kartę może być nawet płatny taki kurier).
Idź do salonu T-Mobile i od ręki złożysz wniosek o przeniesienie numerów (koniecznie na kartę).
Ale najpierw:
rekin01 pisze:Co w sytuacji kiedy już złożyłem wypowiedzenie umowy?
Idź do salonu Orange i po prostu wycofaj ten wniosek.
 #974547  autor: Gregrin
 28 sty 2018, 01:03
W sumie trochę z pogranicza przedłużenia ale...
Czy mając orange LOVE (internet,TV, stac, kom) za 105zl, można dobrać jakieś okazyjnie abo kom ??
 #974603  autor: Robin560
 28 sty 2018, 14:08
nie rozumiem tych wyliczeń 20 zł za 3 lub 2 numery. na moje to jest (60-24) 20% czyli 36 2x plan standardowy. uwzględniając zgody marketingowe i e-fakturę. może ktoś mi to wytłumaczyć? rozumiem że oba numery muszą być przedłużane. nie da się uzyskać takiej oferty przy przejściu z karty na jednym z numerów.
Umowa jest do 20.04 czyli mogę złożyć wniosek o przeniesienie numeru do T-m jutro i pojutrze zadzwonić do Duk (*220) i negocjować ofertę bo w salonie i na infolinii wciskają mi orange love (bo jest funpack do czerwca) interesuje mnie jeden numer ew. dwa jak da się tak jak wyżej napisałem. w planie standardowym bez telefonu.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #974613  autor: Robin560
 28 sty 2018, 15:08
Dzięki teraz to ogarniam
1) a jak wygląda sprawa z dołączeniem karty prepaid rabaty wtedy są liczone tak samo jak dla jednej karty?
2) mogę rozpocząć procedurę np. jutro czy miesiąc przed końcem umowy?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #974658  autor: zielony71
 28 sty 2018, 19:40
1. Z kartą może być trudniej. Nie słyszałem, żeby ktoś dostał rabat (ale to nie znaczy, że nie dostał).
2. Na ogół można zaczynać na 6 miesięcy przed końcem umowy.
  • Strona 615 z 675
  • 1
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 617
  • 675
  • 1
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 617
  • 675