DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 588 z 675
  • 1
  • 586
  • 587
  • 588
  • 589
  • 590
  • 675
 #961441  autor: aleen
 16 lis 2017, 19:53
Dzięki za odpowiedź :) No to trzeba będzie działać. Niestety z tego co tu widzę eldorado na ceny telefonów w orange się skończyło i nie da się wyhaczyć niezłej słuchawki za grosze...
 #961470  autor: Vieslav
 16 lis 2017, 21:56
greg.x pisze:Vieslaw czy oferta z telefonem i rata 28 zl byla na 2 lata czy więcej?
Na 2 lata.
Czy jest jakaś szansa na wykręcenie się z tego wszystkiego? Macie racje - cena na kartę jest taka sama, a nie mam umowy terminowej. Trochę mnie poniosło jak pomyślałem o roamingu i nielimitowanym LTE, które mam teraz i które bardzo przydaje się w podróży. Dokumentów jeszcze nie podpisywałem, zostaną dostarczone do salonu. Numer ma przejść na kartę 26 listopada.
 #961487  autor: Symulant
 17 lis 2017, 08:00
Vieslav pisze: Trochę mnie poniosło jak pomyślałem o roamingu i nielimitowanym LTE, które mam teraz i które bardzo przydaje się w podróży. Dokumentów jeszcze nie podpisywałem, zostaną dostarczone do salonu
Zawsze możesz po prostu nie podpisać aneksu i tyle. Roaming masz właściwie w każdej ofercie również też na kartę, w NJU masz no limit + 1.46 GB w abonamencie w roamingu.
 #961511  autor: Klema
 17 lis 2017, 10:38
Ja wysłałam wczoraj mailem wypowiedzenie wydrukowane podpisane zeskanowane i otrzymałam odpowiedz:

Dzień dobry,
Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące wypowiedzenia umowy.
Informujemy, że wypowiedzenie umowy wymaga formy pisemnej. Pismo rezygnacyjne, wysłane bezpośrednio przez Abonenta na adres mailowy Biura Obsługi Klienta lub faxem nie są formą pisemną i zgodnie z postanowieniem umowy są nieważne w kontekście wypowiedzenia i dlatego nie są realizowane.
Prosimy o listowne przeslanie uzupełnionego pisma lub o dostarczenie wypowiedzenia do naszego Salonu.
Aktualną listę salonów znajdziesz na salony.orange.pl
Pozdrawiamy,
Orange

niestety oczywiście link nie działa :) co 2 lata wysyłałam mailem co się stało?
 #961518  autor: sacura
 17 lis 2017, 10:59
Albo coś się zmieniło od 1 listopada, albo wszystko zależy od widzimisię konsultanta.
Ja wysyłałem skany 25 października, dwa dni później telefon z Orange z zapytaniem, czy to na pewno ja wysyłałem, godzinę później dostałem mail z BOK:

Dzień dobry, Potwierdzamy przyjęcie rozwiązania umowy dla numerów:xxx xxx xxx odłączenie nastąpi 28-12-2017, xxx xxx xxx, odłączenie nastąpi 28-12-2017, xxx xxx xxx odłączenie nastąpi 10-01-2018 Pozdrawiamy.
 #961526  autor: fareboh
 17 lis 2017, 11:46
sacura pisze:Albo coś się zmieniło od 1 listopada, albo wszystko zależy od widzimisię konsultanta.
Ja wysyłałem skany 25 października, dwa dni później telefon z Orange z zapytaniem, czy to na pewno ja wysyłałem, godzinę później dostałem mail z BOK:

Dzień dobry, Potwierdzamy przyjęcie rozwiązania umowy dla numerów:xxx xxx xxx odłączenie nastąpi 28-12-2017, xxx xxx xxx, odłączenie nastąpi 28-12-2017, xxx xxx xxx odłączenie nastąpi 10-01-2018 Pozdrawiamy.
Ja wysłałem 8 listopada mailem - (wypowiedzenie wypełniłem ręcznie na tym druku http://pl.tinypic.com/view.php?pic=qnlk ... g69mzSDNdg , zeskanowałem i wysłałem na adres [email protected] ) bez żadnych problemów.
 #961600  autor: greg.x
 17 lis 2017, 17:19
Oddzwonila do mnie lalka z aparatem na zebach z biura obsługi ws. przedłużenia umowy. Zaproponowała abo standard za 40 zl rata np p9 lite za 33 zl, p10 lite za 55 czyli zero rabatu na abonament jak i na telefon. Spytalem sie czy nie chcę czy nie może dac 20 % na abonament 5 zl na rate, powiedziała ze ma dla mnie tylko tyle. Zaproponowała mi odwieszenie nr stacjonarnego zeby dostac 20 zl rabatu na abonament. Zadzwoni w przyszły piątek, mowi ze cos będzie na black friday
 #961601  autor: Musialini
 17 lis 2017, 17:31
Rozmawiałem przed chwilą z DUK odnośnie przedłużenia umowy i sprawa wyglada tak.
Pani tłumaczy, że rabatów 40% nie udzialają, Jedynie 20%, w ofercie 24 mc. Jesli chodzi o 36mc, brak rabatów.

Iść w zaparte i walczyć o 40%, czy moze faktycznie nie mozna dostać wiecej niz 20%.
Widziałem wpis na blogu, ze istnieje szansa na rabat 40%, ale pytanie czy ten rabat został uzyskany dzieki umowie Orange Love?
Nie interesuje mnie Orange Love, lecz jedynie przedłużenie umowy na telefon.
 #961616  autor: Herushingu
 17 lis 2017, 19:55
Zapewne trzeba trochę ponarzekać na ofertę, i stwierdzić, że u konkurencji dają więcej. Podobnie jak było w przypadku 30%-rabacie sprzed zmianami, bo tych niby też nie dawali. Trzeba też wziąć poprawkę na czas jaki został do końca umowy. Ale ogólnie sugerowałbym walkę!
 #961669  autor: zielony71
 18 lis 2017, 10:37
kriss19 pisze:@zielony71
Wiesz może jakie usługi miały osoby które dostały 40%?
Wiem. Dwa telefony komórkowe i światłowód. Nie sądzę jednak, żeby miało to znaczenie. Po prostu trzeba dobrze negocjować. :-)
 #961715  autor: mateuszj14
 18 lis 2017, 16:37
@Klema
Ja już kilka razy wysyłałem i było okey, a teraz dostałem taką samą odpowiedź jak ty.
Zaraz drukuje nowy i wysyłam jeszcze raz, może przejdzie.

A ktoś ma do opylenia jakiś rabat?
 #961773  autor: WebSter
 19 lis 2017, 11:37
Drodzy specjaliści od oferty Orange!

Wkrótce dobiega końca moja umowa w Orange. Niestety, to co mam w chwili obecnej, a to co w tej chwili jest na stronie Orange to jakaś totalna pomyłka. Kolejny raz nie obędzie się bez Waszej pomocy (w tym miejscu swój wzrok szczególnie kieruję w stronę Zielonego ;)).

Sprawa wygląda następująco. Aktualnie w rodzinie posiadam:

1x abo w Orange 19,99, bez telefonu na osobę A
1x Smart Plan LTE Wspólny, zrabatowany do 62 zł (dostałem -30 proc), a pod nim dwa numery, jeden był z telefonem - całość zarejestrowana na osobę B
1x Smart Plan LTE, brany był z telefonem, zrabatowany -30 proc, płacę 31,69.

Pytanie 1. Orange Love i rabat. Czy żeby mieć dodatkowy rabat, muszę przenieść wszystkie numery na jedną osobę? Czy Orange Love obejmuje tylko usługi komórkowe czy trzeba mieć Internet, tv, stacjonarny i komórkę?

Pytanie 2. Rozumiem, że bez złożenia wypowiedzenia nie mam szans na rabat?

Pytanie 3. Szukam potwierdzenia - można dostać do 40 proc rabatu, 3 msc za 0 zł i -5 zł raty na telefon?

Pytanie 4. Jaki telefon opłaca się wziąć? W sumie, potrzebował bym tylko jedno nowe urządzenie, z ratą miesięczną max 15-20 zł - albo w ofercie Duet albo w osobnym planie. Tylko teraz... która opcja jest bardziej opłacalna?

Serdeczne dzięki za Waszą pomoc!
WebSter

Only Windows Mobile! : )
 #961786  autor: krynioo79
 19 lis 2017, 13:08
Witam
Do 24 grudnia mam umowę Smart Plan LTE Wspólny na 3 numery,wypowiedzenie złożone . Jedyny kontakt z Duk i oferta na przedłużenie oferty następująca:
2 numery 40 zł +Lg G6 77zł -5zł rabatu =72zł
3 numery 50 zł +telefon jak wyżej.
Jaki rabat dostałem?20%?30%?40%?nie wiem jak to się liczy?
Z tego co czytałem na telefon więcej się nie ugra?Jedynie zostaje mi jeszcze negocjowanie 3 miesięcy za darmo?a może oferta innego operatora będzie bardziej opłacalna?
 #961799  autor: jackq
 19 lis 2017, 14:26
Rozmawiałem z DUK przed chwilą i wg tego co powiedziała miła pani oferta 3 mies abo za free z rabatem -20% nie łączą się. Albo dostajesz rabat -20% na całą umowę albo 3 miesiące gratis, umowa na 24mce.
Wygląda to tak, pierwszy nr 29,99zł i każdy kolejny 9,99zł.

Zapytałem o rabat -40% to powiedziała, że na same usługi mobilne nie dają takiego rabatu (nie mam nic poza usługami kom).

Dla 4 nr wyszło mi 60zł miesięcznie (czyli połowa tego co teraz płacę) a na ratę za tel 5zł upustu. Czyli standard jak tu piszecie.
Mnie to odpowiada, i tak sporo zaoszczędzę na abonamencie zatem czekam na kuriera z aneksem. Pozdrawiam :D
  • Strona 588 z 675
  • 1
  • 586
  • 587
  • 588
  • 589
  • 590
  • 675
  • 1
  • 586
  • 587
  • 588
  • 589
  • 590
  • 675