DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 650 z 675
  • 1
  • 648
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 675
 #1006866  autor: gulises
 10 sie 2018, 07:18
Każdy tak narzeka na orange love ale jaka macie alternatywę dla tej oferty?
W moim przypadku to pełny pakiet LOVE + 4x abo 9.99 + net mobilny. Jaka sieć da mi to taniej ?
 #1006881  autor: neusia
 10 sie 2018, 09:52
no może patrząc od tej strony to faktycznie ok ale przedłużając chciałabym być docenionym klientem i płacić jak nie mniej o chociaż tyle samo co do tej pory a nie więcej i to o prawie 40zł
 #1006910  autor: tMati
 10 sie 2018, 12:58
gulises pisze:Każdy tak narzeka na orange love ale jaka macie alternatywę dla tej oferty?
W moim przypadku to pełny pakiet LOVE + 4x abo 9.99 + net mobilny. Jaka sieć da mi to taniej ?
W twoim może i tak, ale dla kogoś, kto ma jeden telefon i net mobilny, oferta nie porywa.
Orange Love 4G, to próba ukrytej redukcji zobowiązań RLAH, bo dostajesz minimalny pakiet netu, a reszta idzie ze wspólnego pakietu dla netu mobilnego. Do tego ceny telefonów, są często wyższe niż przy abonamencie + net (nie biorąc pod uwagę tego, ze wtedy można wziąć dwa urządzenia).

Xperia Z5, Xperia M2, Galaxy Ace 2, SE Elm, SE K550i, Nokia 1600, Nokia 3330
 #1007370  autor: strzykawa1
 11 sie 2018, 11:01
Wszyscy operatorzy działają tak że im więcej usług tym taniej tu się zgodzę, z samym netem i komórko lepiej uciekać do odłamu Orange do śmiesznego ziemniaka, ale jeżeli już są dwa numery w Orange to chyba 40zł za dwa numery nie wygląda już tak źle moim zdaniem.
 #1007558  autor: Shexbeer
 13 sie 2018, 12:08
Oferta abonamentowa z racji wiązania się z operatorem umową na okres 24 miesięcy (nie wspominając o 36) powinna być zdecydowanie i odczuwalnie atrakcyjniejsza niż to co oferują operatorzy w ofertach na kartę. Niestety nawet przy większej ilości numerów (3-4) obecna oferta Orange jest słaba a obsługa i podejście operatora nie zachęca do przedłużenia umowy.

W zeszłym tygodniu złożyłem w salonie Orange rezygnację w trybie natychmiastowym z numeru dodatkowego z pełnymi konsekwencjami (opłacenie kary... kilka złotych) którego umowa wygasa 6 września. Dzisiaj dostałem SMSa o treści "Potwierdzamy przyjecie rozwiazania umowy dla numeru XXXXXXXXX. Odlaczenie nastapi 2018-09-30 zgodnie z warunkami umowy. Pozdrawiamy, Orange". Gdzie tutaj logika, czy ktoś sprawdza na co odpowiada... słów brak.
 #1007559  autor: piotrzet
 13 sie 2018, 12:10
Dlatego widać to po wynikach minus ponad 20 000 numerów za poprzedni kwartał. Ciekawe kiedy się obudzą. Czy jak spadną za T-Mobile czy wcześniej.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1007560  autor: Shexbeer
 13 sie 2018, 12:27
piotrzet pisze:Dlatego widać to po wynikach minus ponad 20 000 numerów za poprzedni kwartał. Ciekawe kiedy się obudzą. Czy jak spadną za T-Mobile czy wcześniej.


Też się zastanawiam. 1 najprościej przerobić na 4. Orange.. sieć #4 :D
 #1007562  autor: kemot82
 13 sie 2018, 12:43
Wie ktoś co się dzieje z OOE po przejściu "Lte dla Domu" na czas nieokreślony?

Zostaje czy ginie?

Bo jeśli to drugie - zaraz piszę wypowiedzenie :mrgreen:
piotrzet pisze:Dlatego widać to po wynikach minus ponad 20 000 numerów za poprzedni kwartał. Ciekawe kiedy się obudzą. Czy jak spadną za T-Mobile czy wcześniej.
Coraz poważniej rozważam przeniesienie swoich 3 numerów głosowych z Orange do np. A2 Mobile czy Plusha na kartę. Mam na to jeszcze pół roku, chyba że pod koniec 2018 r. jednak w O wymyślą coś co mnie u nich zatrzyma :roll: chociaż patrząc po tym co się obecnie dzieje, są nikłe szanse na to :smt006

W sumie pytanie w okolicach tematu: Co się dzieje z nowym tymczasowym SIMem, który dostanę od nowego operatora po wypełnieniu wniosku o przeniesienie numeru z Orange? Leży sobie w szufladzie 4 miesiące i czeka na uwolnienie numeru? Trzeba za niego dodatkowo płacić w przypadku przeniesienia do A2 Mobile czy Plusha (oferta na kartę) przez ten okres? Przeniesienie w początkowym okresie oczywiście jako karta przetargowa w kontakcie z DUK, ale nie będę płakał jeśli w O nie będą chcieli mnie zatrzymać i przeniesienie dojdzie do skutku (oni pewnie po moich 3 numerach też płakać nie będą :smt004 ).
 #1007563  autor: Shexbeer
 13 sie 2018, 12:54
W Plusie dostajesz darmowe karty SIM, nic nie płacisz za to. Moje trzy numery też czekają na przeniesienie do Plusa na kartę. Jak każdego kolejnego niezadowolonego z obecnej oferty abonamentowej abonenta Orange trzy numery zmienią operatora to jednak Orange zacznie to odczuwać... najgorzej budzić się z ręką w nocniku. ;)
 #1007691  autor: dsk121
 14 sie 2018, 16:39
DUK zaproponował mi:
abo 49,99 po rabacie 37,99 o który musiałem sam zapytać
wszystko bez limitu plus 15gb netu
do tego iphone 8 64gb 154 rata

to jest łącznie o 303 zł gorsza oferta od tej jaką proponuje kolega @strzykawa1 ... ale pytanie czy komuś już załatwił :):)
 #1007727  autor: tom5690
 14 sie 2018, 21:33
Ta rata 154 zł to razem z abonamentem czy bez? Z resztą bez większego znaczenia. Na pewnym portalu tego iphona można wziąć na 20 rat zero % gdzie rata jest niższa o prawie 20 zł od tych 154. Nawet jeśli jest to razem z abo to lepiej wziąć nawet plush abo za 25 zł. Tam jest no limit i powiększający się pakiet netu. No chyba, że celujesz w te 100 minut międzynarodowe, które pojawiły się od planu optymalnego niedawno. Jeśli nie to z abo i ratą wychodzi jakieś 160 zł. Tyle, że za telefon jest 20 rat i miesięcze zobowiazanie przy abo, które można wypowiedzieć w każdej chwili. Orange ma lipne teraz oferty. Zniżki za łączenie usług to mydlenie oczu. Ja im w grudniu piszę czego oczekuję łącznie ze screenami od innych operatorów cenników za internet, kablówkę, telefon stacjonarny, nagrywarkę tv, pakiety tv. Albo dają co najmniej w tej samej cenie co konkurencja albo papa dwa numery i cały love. Każdemu radzę to samo, no chyba że chcecie przedlużać ofery z czasów OOE, o ile się da. Inaczej wiać. Ani obecne abo, ani zniżki za łączenie usług ani raty telefonów nie są w orange korzystne.
 #1008383  autor: SmiecholPL
 19 sie 2018, 13:27
Witam wszystkich! W styczniu mojej babci kończy się umowa w Orange. Obecnie posiada Smart Plan LTE z telefonem. Telefonów już nie potrzebujemy, bo przez te niecałe dwa lata trochę się ich uzbierało w rodzinie. Ja posiadam obecnie Orange Free Na Kartę. Chciałbym również przejść na abonament bez telefonu i jakoś to połączyć. W związku z tym, mam kilka pytań:

1. Czy można już złożyć wypowiedzenie, żeby nie została nałożona kara? Utrzymanie aktywne już do babci dzwoniło, ale nie miała czasu rozmawiać.
2. Co możemy otrzymać? (dodam, że miałem kiedyś na swoim numerze abonament internetowy, czy dzięki temu oferty DUK są dla mnie dostępne przy przedłużeniu umowy babci?) Zależy mi na nielimitowanym internecie na moim numerze (10gb i lejek 1mbps jest wystarczający), a na drugim może być nawet 2gb, bo babcia dużo nie korzysta. Oczywiście oba abonamenty bez telefonu. Chciałbym się zamknąć w 50zł za dwa numery na powyższych warunkach, ale nie wiem, czy to możliwe.

Z góry dziękuję za pomoc :).
 #1008444  autor: Leo
 19 sie 2018, 19:35
Jaki będzie łączny rabat za łączenie usług w wypadku posiadania aktywnego numeru stacjonarnego i aneksowania trzech umów komórkowych w nowych planach np. 1 x optymalny i 2 x standardowy ? 60 zł, 40 zł czy też inny ?
 #1008632  autor: Mr.Pelisa
 21 sie 2018, 08:23
Cześć,
koleżance z pracy kończy się umowa w listopadzie. Chce przedłużyć na 24 mce z telefonem (Huawei Mate 10 Lite).
Czy po złożeniu wypowiedzenia może starać się o abo Plan standardowy za 29,99 zł? + rata za tel 39 zł. Czy to max co można aktualnie uzyskać? Ile przed końcem umowy można się ubiegać o takie warunki?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 #1009608  autor: blazeq
 27 sie 2018, 14:01
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to proszę o kontakt. Firma, 4 numery tel. do przeniesienia z Play, 1 karta na internet LTE z dużym pakietem + 1 nowy numer. W grę wchodzi Orange lub T-mobile. Preferowana jest jednak Orange. Do tego 3-4 telefony (2-3x flagowiec Iphone 7/8/X lub Samsung S8/S9/Note 9 + 1x solidny średniak w dobrej cenie). Oferta oczywiście no-limit rozmowy i sms + duże pakiety internetowe. Nie mam zaufania do ofert przedstawicieli tel., bo dwie różne osoby przedstawiły nam skrajnie różne ofety, stąd pytanie tutaj w formie otwartej.
 #1009619  autor: Prezesek
 27 sie 2018, 14:55
Dzień dobry,

Powracam po jakimś czasie i potrzebuję pomocy...

Posiadam pakiet Orange LOVE Neo+TV+VOIP + 6 numerów dodatkowych po 19,99 zł każdy (niestety z umową do 31.12.19) + Internet mobilny 50 GB za 19,99 zł . Posiadam również Orange BIZ za 35 netto (chyba?)

Chciałbym usługi przenieść na konto firmowe lub zmienić dane do faktur z osoby prywatnej na firmę (jeżeli tak można), aby móc wrzucić wszystko w koszta.

Czy można coś z tym zrobić? Migracja i zmiana taryfy nie jest w ogóle opłacalna (dla firm plan dodatkowy to 19 zł netto). Przy okazji migracji chciałbym dobrać kolejne dwa numery / tylko SIM.

Pytanie, czy to się w ogóle opłaca... posiadam również usługi na firmę w Plusie i Play, ponieważ mam wrażenie, że Orange zrobiło się bardzo mało pro-klienckie...
 #1010234  autor: buka77
 30 sie 2018, 17:49
A u mnie taka sytuacja, kończyły się umowy, na jednym z numerów złożyłem wniosek o przeniesienie. Zaczęły się negocjacje z pomarańczowymi no i udało się wziąć w pakiecie internet, tv i trzy numery komórkowe. Na dwa z nich wpadł dodatkowy rabat 20%.
No i co przyszła pierwsza faktura bez rabatów ale pomyślałem sobie ok, to pewnie naliczą je od kolejnego okresu. Przyszła faktura za lipiec i co znowu bez dodatkowych rabatów no to uderzam do BOK a tam mówią mi że rabaty zostały anulowane. Najlepsze jest to że aneksy do umów mam oczywiście z uwzględnionymi rabatami.
Co teraz robić???
 #1010316  autor: MikiQQ
 31 sie 2018, 07:12
Albo rozwiązać umowę albo składać reklamację. Skoro masz aneksy z rabatami to się nawet nie ma nad czym zastanawiać. Nie wywiązują się z umowy która sami stworzyli.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
  • Strona 650 z 675
  • 1
  • 648
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 675
  • 1
  • 648
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 675