DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 570 z 675
  • 1
  • 568
  • 569
  • 570
  • 571
  • 572
  • 675
 #949385  autor: badyl1
 06 wrz 2017, 19:34
Przedłużone na następujących warunkach:

115,98 na 52,69- wszystko z 22,5 giga neta

Bez problemu to uzyskałem, wiem że neta niektórzy więcej dostali, ale mi to w zupełności wystarczy.


Do tego A5 2017 za 48 zł na 30 rat. Szału nie ma, ale i tak ciut poniżej ceny rynkowej wychodzi.

Proponowano mi jeszcze:

S7 edge 70/56 , 30/ 36 rat
s8 87 36 rat
p10 73 36 rat

Do podpięcia 2 nr w NJU i Play i to nie na mnie.
Konsultant twierdzi, że procedura jest następująca:

NJU- Orange na karte- cesja na mnie- podpięcie pod abo

Ktoś to może zweryfikować i określić +/- ile to potrwa?
 #949386  autor: fatooom
 06 wrz 2017, 19:37
badyl1 pisze: NJU- Orange na karte- cesja na mnie- podpięcie pod abo

Ktoś to może zweryfikować i określić +/- ile to potrwa?
Przerejestrowanie numeru to jakaś minuta, maksymalnie dwie, a wypisanie umowy na numer dodatkowy to może z pięć minut.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 #949396  autor: cirmusz
 06 wrz 2017, 20:53
pumba pisze:Spróbuj może będziesz juz umiał przedłużyć umowę na internet mobilny bo do mnie wydzwaniali pół roku na przód. Swoją umowę na internet mobilny dla domu przedluzylem w maju i dostałem wtedy 20% rabatu na abonament, chciałem 30% ale z uzyskanych informacji wynikało ze przy internecie dla domu maksymalny rabat to 20% a przy Orange Free Net 30%, ze względu na brak interesujących mnie tabletów chciałem przedłużyć umowę bez urządzenia ale przy internecie dla domu nie jest to możliwe wiec wybrałem zestaw telefon LG K10 2016 + router Orange Airbox 2 Plus za 20zl miesięcznie i po 3 miesiącach leżakowania w tym tygodniu sprzedałem przez olx telefon za 480zl a router za 180zł
Ciężka sprawa bo koniec umowy pod koniec czerwca 2018. Próbowałem ale konsultantka powiedziała że numer jest zablokowany do edycji...no i powiedziała też po kilkuminutowych konsultacjach z przełożonym że sami nie widzą jak będzie z OOE i że być może będzie trzeba przejść do oferty bezterminowej co się wiąże z +15 zł aby nie stracić OOE bo w nowych planach internetowych nie przysługuje już.

1997r.> PHILIPS FIZZ, PANASONIC GD93, SONYERICSSON T610,SONY ERICSSON K800, SAMSUNG OMNIA, SAMSUNG GALAXY S, SONY XPERIA Z1, SONY XPERIA Z5, HUAWEI MATE 10 PRO
 #949447  autor: rob1974
 07 wrz 2017, 10:48
Do kiey będzie obowiązywał rabat OOE? Niby zamawiając usługę do jutra mozna go jeszcze uzyskać, ale do kiedy będzie obowiązywał do końca umowy?
 #949498  autor: pumba
 07 wrz 2017, 17:30
W związku z tym że że w tym temacie wypowiada się dużo posiadaczy planu Wspólnego pozwolę sobie na O.T. a mianowicie od południa mam problem z zasięgiem i myślałem że siadła mi karta SIM ale przed chwilą na chacie orange otrzymałem informacje, że mają awarie która dotyczy numerów głównych planu Wspólnego, czy u was też występują problemy z siecią?
 #949502  autor: sixis
 07 wrz 2017, 17:47
Witajcie

Umowa na jeden numer do 31.10.2017r, wypowiedzenie złożone w zeszłym tygodniu.
Dzisiaj telefon z propozycją - przedstawiłem swoje oczekiwania tj 30% rabatu na abo, który mam już od 3 wcześniejszych przedłużeń i telefon bez rat.
Odpowiedź - nie ma takiej opcji :)

Podziękowałem, poinformowałem o nie dzwonieniu z inna propozycją.
 #949506  autor: trancex
 07 wrz 2017, 17:54
pumba pisze:W związku z tym że że w tym temacie wypowiada się dużo posiadaczy planu Wspólnego pozwolę sobie na O.T. a mianowicie od południa mam problem z zasięgiem i myślałem że siadła mi karta SIM ale przed chwilą na chacie orange otrzymałem informacje, że mają awarie która dotyczy numerów głównych planu Wspólnego, czy u was też występują problemy z siecią?

U mnie ten sam problem.
 #949523  autor: HaNz
 07 wrz 2017, 19:13
Z czystej ciekawości zadzwoniłem dziś do Orange popytać o oferty - mam 2 nr (bez telefonu), za które płacę ~50 zł. Na jednym umowa kończy się za pół roku a na drugim za 1,5 i jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że nie mogą mi przedstawić żadnej oferty. Myślałem, że jeśli chcę przejść na wyższy plan z telefonem a jestem zainteresowany S8 to nie będzie problemu. Co ciekawe przez stronę internetową nie ma problemu z tym, że promocja dla mnie jest z Note 8 a tym nie jestem zainteresowany.
 #949553  autor: greg.x
 07 wrz 2017, 20:58
Roburtek pisze:Też problem z zasięgiem (a dokładnie jego brak) na numerze głównym...
U mnie to samo. Dzwoniłem do boku, babka kazała mi wymienić kartę sim w salonie. Dobrze, ze nie pojechalem.
 #949554  autor: viggen
 07 wrz 2017, 21:07
pumba pisze:W związku z tym że że w tym temacie wypowiada się dużo posiadaczy planu Wspólnego pozwolę sobie na O.T. a mianowicie od południa mam problem z zasięgiem i myślałem że siadła mi karta SIM ale przed chwilą na chacie orange otrzymałem informacje, że mają awarie która dotyczy numerów głównych planu Wspólnego, czy u was też występują problemy z siecią?
Nie posiadam abonamentu wspólnego ale nie działają u mnie od dzisiaj VoLTE oraz VoWifi. Z połączeniami w 2G też nie jest najlepiej. Więc chyba dotknęła ona wszystkich. Norma od dłuższego czasu w Orange - jedna na miesiąc co miesiąc.
 #949608  autor: Vieslav
 08 wrz 2017, 11:09
Wczoraj dostałem telefon z propozycją przedłużenia umowy - zaznaczam, że jestem po złożeniu wypowiedzenia. Telefon Motorola e4, wszystko no limit + 15GB internetu za 60,99zł. Jest to standard ze strony internetowej przy umowie na 36 miesięcy. :evil:
Mam do was jeszcze jedno pytanie: mój numer zostanie wyłączony 15 listopada. Chcę go zachować/przenieść do prepaida. Co teraz muszę zrobić?
 #949611  autor: pumba
 08 wrz 2017, 11:21
Vieslav pisze:Mam do was jeszcze jedno pytanie: mój numer zostanie wyłączony 15 listopada. Chcę go zachować/przenieść do prepaida. Co teraz muszę zrobić?
Najlepiej tydzień przed wyłączeniem idziesz do salonu i składasz dyspozycje przeniesienia numeru do ofert prepaid. Wszystko robione jest w systemie ty dostajesz do podpisania papierek który jest tego potwierdzeniem co automatycznie anuluje twoje wcześniejsze wypowiedzenie czyli chęć całkowitego wyłączenia numeru.
 #949613  autor: Vieslav
 08 wrz 2017, 11:28
Na jaką taryfę będę przeniesiony? Na stronie jest tylko Orange Free na Kartę, ale udało mi się jeszcze dokopać do regulaminów Orange YES i Orange Smart. Jak długo jest ważne konto na wychodzące/przychodzące po przeniesieniu na kartę?
 #949647  autor: pivovar
 08 wrz 2017, 15:38
Witam,

Na ile dni wcześniej można teraz w nowych realiach przedłużyć umowę, gdzieś czytałem, że 120 dni przed końcem ?
Czy jeśli mam umowę do początku lutego 2018 - można atakować ?
Fajnie, że udaje się jeszcze przedłużyć dalej we wspólnym :D oby jak najdłużej.
Czy są jakieś telefony bez rat, czy ktoś przedłużał ostatnio z telefonami SONY, może pochwali się cenami
Jeżeli oprócz wspólnego mam jeszcze OFN, to rozumiem, że do końca trwania OFN mogę liczyć na OOE dla wspólnego, tak jak mam teraz ?
pozdrawiam wszystkich
pumba pisze:Smart Plan Główny 115,98) po rabatach wynosi 52,69zł lub 10,19zł jeśli ktoś korzysta z rabatu Orange Open Extra.
- 10,19 - z rabatem OOE, tak ? a i czy złożyłeś wypowiedzenie ?

pozdrawiam - PIVOVAR ;-)
 #949723  autor: WoocashGDA
 08 wrz 2017, 21:15
Dziś był ostatni dzień w którym można było przedłużyć umowy na starych zasadach : Smart Plan LTE Wspólny + dodatkowy. Od jutra tylko nowe taryfy (podobno)
 #949807  autor: aorman20
 09 wrz 2017, 11:53
Witam

W pażdzierniku kończy mi się umowa na telefon: obecnie mam Smart Plan Lte 65, plus drugi numer łączony , abonament wspólny na internet Free Net Simo 24,91, plus raty na Samsunga Galaxy S6 Edge Plus, wszystko za 158 zł, raty 110 plus abonament 48zł.
chciałbym dowiedzieć się na jaką ofertę mogę liczyć z Samsungiem S8 ?
 #949818  autor: Roxi1601
 09 wrz 2017, 13:33
W zeszłym tygodniu zmieniły sie podobno warunki rabatowe i nie ma juz 30% zniżki na abonament. Czy ktoś moze to potwierdzić? Jesli tak to jakie sa teraz szanse na uzyskanie lepszej oferty niż standardowa? Nie chce mi sie wierzyć, ze nie bedą mieli nic dla klientów z rezygnacja
 #949819  autor: fatooom
 09 wrz 2017, 13:41
Roxi1601 pisze:Nie chce mi sie wierzyć, ze nie bedą mieli nic dla klientów z rezygnacja
Nie mają nic dla klientów z rezygnacją. Obrazek


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 #949830  autor: pivovar
 09 wrz 2017, 15:06
WoocashGDA pisze:Dziś był ostatni dzień w którym można było przedłużyć umowy na starych zasadach : Smart Plan LTE Wspólny + dodatkowy. Od jutra tylko nowe taryfy (podobno)
Dziś ostatni dzień, sprawdziłem, więc trzeba się spieszyć :D
Roxi1601 pisze:W zeszłym tygodniu zmieniły sie podobno warunki rabatowe i nie ma juz 30% zniżki na abonament. Czy ktoś moze to potwierdzić? Jesli tak to jakie sa teraz szanse na uzyskanie lepszej oferty niż standardowa? Nie chce mi sie wierzyć, ze nie bedą mieli nic dla klientów z rezygnacja
Dzisiaj jeszcze było 30% :D

Ale faktycznie idzie kicha :( , pewnie coś się zmieni za jakiś czas ... :D liczę na to.
Wziąłem wspólny bez telefonu, bo nie było nic ciekawego - i tak jest nieźle cenowo.
Dzwońcie i negocjujcie z humorem, na pewno się opłaci :mrgreen:

pozdrawiam - PIVOVAR ;-)
  • Strona 570 z 675
  • 1
  • 568
  • 569
  • 570
  • 571
  • 572
  • 675
  • 1
  • 568
  • 569
  • 570
  • 571
  • 572
  • 675