DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #564593  autor: 111zenek
 01 lip 2012, 18:48
witam,
kto podpowie jak to zrobić i kiedy. umowa kończy się 31 sierpnia. kiedy należy złożyć rezygnację?

dzięki
pozd

 #564601  autor: Ruben
 01 lip 2012, 19:34
111zenek, istotne jest kiedy kończy się okres rozliczeniowy ale wypowiedzenie wysłać można wysłać już z zaznaczeniem, że wypowiadasz umowę z zachowaniem trybu i terminu przewidzianego w Regulaminie. Tak się składa, że sam właśnie wysyłam wypowiedzenie do Plusa :)
Czy chcesz zachować numer i przejść z tym numerem na ofertę Plus na kartę, czy masz inne plany?
Jeżeli chcesz przenieść numer do innego operatora, to wystarczy, że pójdziesz do nowego operatora i on załatwi za Ciebie wszystko. Jeżeli chcesz, to mogę na PW podesłać gotowy wzór wypowiedzenia.

 #564605  autor: 111zenek
 01 lip 2012, 19:44
Ruben pisze:111zenek, istotne jest kiedy kończy się okres rozliczeniowy ale wypowiedzenie wysłać można wysłać już z zaznaczeniem, że wypowiadasz umowę z zachowaniem trybu i terminu przewidzianego w Regulaminie. Tak się składa, że sam właśnie wysyłam wypowiedzenie do Plusa :)
Czy chcesz zachować numer i przejść z tym numerem na ofertę Plus na kartę, czy masz inne plany?
Jeżeli chcesz przenieść numer do innego operatora, to wystarczy, że pójdziesz do nowego operatora i on załatwi za Ciebie wszystko. Jeżeli chcesz, to mogę na PW podesłać gotowy wzór wypowiedzenia.
tak poproszę.

 #564606  autor: Ruben
 01 lip 2012, 20:00
111zenek, poszło :)

 #564609  autor: raphal
 01 lip 2012, 20:42
jesli nic sie nie zmienilo w ciagu ost roku,to wystarczy udac sie do salonu plusgsm(nie koniecznie firmowego) i zlozyc wypowiedzenie i wyjsc z salonu z potwierdzeniem przyjecia wypowiedzenia.ja tak ost zrobilem.

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
 #564963  autor: Reyes
 03 lip 2012, 13:39
111zenek pisze:kto podpowie jak to zrobić i kiedy. umowa kończy się 31 sierpnia. kiedy należy złożyć rezygnację?
Nie później niż na 30 dni przez upływem czasu oznaczonego umowy. Rezygnację mozna złożyć w dowolnym POS-ie lub Salonie Firmowym, albo wysłać listem poleconym na adres:

Departament Kompleksowej Obsługi Klienta
Polkomtel Sp. z.o.o.
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Minds are like parachutes, they only function when they're open.