DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #5541  autor: Snipi
 13 maja 2005, 17:57
Konczy mi sie umowa w IDEI wiec pomyslalem fajny numer moze przedluze umowe wkoncu rachunki nie sa najnizszei co z tego wyszlo?. Mam NIO 120 z 50% upustem + sekundowe naliczanie abonament wychodzi mi 88 zl ale rachunki oscyluja w granicach 120zl placone poleceniem zaplaty i co mi zaproponowala kochana idea...
opcja bez telefonu:
przejscie do JI 75 + 125 minut do Idei i na stacjonarne + 200 sms to wszystko na 12 mies
opcja z telefonem: (Ceny jak dla JI 100 czyli zabojcze;-))
pozostanie przy mojej taryfie + 50 minut na + sekundowe naliczanie to wszystko na caly okres umowy
Co myslicie o tej ofercie?

pozdrawiam
Marcin

 #5568  autor: pajorro
 15 maja 2005, 11:57
Zależy co Ci bardziej potrzebne... telefon czy usługi? Nie znam się na cenach telefonnów w JI 100 :-)
Oferta bez telefonu wydaje się być całkiem rozsądna.

 #5581  autor: Dragon
 15 maja 2005, 13:31
a jaki masz teraz telefon, jesli nie potrzeba ci wiecej funkcji to zostan przy ty,m a jesli nie to zmien :) albo w ogole przejdz do innego operatora, mzoe maja lepzsa oferte

 #5583  autor: pajorro
 15 maja 2005, 13:36
W Plusie np. biorąc aktywacje Nowy Plus 55 dostaje się 5h za darmo do Plusa i na stajonarnce co miesiąc przez rok. A z abonamentu można korzystając ze Strefy wyciągnąć ze 150 minut (nie wysyłając smsów i dzwoniąc głównie do Plusa :-))
Do tego K500i za 1 zł

 #5658  autor: koralowiec1
 17 maja 2005, 17:37
Rok temu miałem podobny problem z ProPozycją.... I też było sporo wariantów do wyboru, ale telefony kosztowały majątek. Lepiej było skończyć umowę i wziąć nowy tel z nowym nr (ale akurat nr-u mi szkoda). Wziąłem jakiś tam telefon, którym pobawiłem się i sprzedałem, i zmigrowałem do innej taryfy - mega 150 i jestem bardzo zadowolony.

Wnioski:
Ja bym postawił na abonament, który po roku używania będzie jeszcze w miarę konkurencyjny (wróżenie z fusów, ale warto pomyśleć o tym). Z moją Megą 150 trafiłem o tyle dobrze, że nie myślę o zmianie abonamentu na inny (kuszą mnie Jedną Ideą)... Za tańszy abonament, ewentualnie zniżki, kupisz sobie gdziekolwiek wymarzony telefon....