DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 217
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 217

 #436492  autor: st.konsultant
 19 paź 2010, 22:16
markopolus pisze:dziś dzwonili do mnie z ery a propozycją aneksu taryfa rodzinna za 60 zł brutto ,chciałem nokie E66 ale powiedzieli że nie ma i raczej nie będzie a w cenniku jest . zależy mi na tym telefonie - możliwe że nie chcą mi dać bo za niski abonament ? postawić sprawę na ostrzy noża -albo ten albo żaden ?

Nie ma sensu stawiać sprawy na ostrzu noża, bo żaden konsultant Ci telefonu nie wyczaruje.
Ja sam czekam (a w zasadzie jeden cierpliwy Klient) na ten model już ok miesiąca i szanse, że się pojawi są minimalne.

[ Dodano: 2010-10-19, 22:17 ]
bebe pisze:Witam. Zbliża mi się przedłużenie umowy na 3 numerach. Wiem co i jak mogę ugrać po negocjacjach. Moje pytanie dotyczy paczki BC za 5 zł. Z tego co widzę jest tam pakiet 100mb. Chciałbym zapytać jak wyglądają opłaty po przekroczeniu tej paczki danych? Czy może opłata jest stała (5 zł) a spada transfer? Dziękuję za odpowiedź.
Opłata stała, jest ograniczenie prędkości.

 #436759  autor: smuga100
 21 paź 2010, 05:25
markopolus pisze:zależy mi na tym telefonie - możliwe że nie chcą mi dać bo za niski abonament ? postawić sprawę na ostrzy noża -albo ten albo żaden ?
Czy ludzie kiedykolwiek zrozumieją ze telefony są dostępne we wszystkich abonamentach kwestia tylko ceny aparatu. Czasami unikaty pojawiają się w Taryfach multimedialnych.
Poza tym co miałoby Ci dać stawianie sprawy na ostrzu noża konsultant nie wyczaruje CI tego telefonu. Może Tylko czekać aż się pojawi, i wtedy Ci wyśle.
markopolus pisze:chciałem e66 bo można go najdrożej sprzedać z pośród telefonów za złotówkę . będę zmuszony wziąć nokię 6700 . wracając do abonamentu to chyba nic lepszego jak rodzina 60 za 60 zł brutto nie ma nawet i w biznesie?
E66 nie jest to najdroższy model jest dosyć starym telefonem. Wiec pieniędzy dużych nie będzie z niego.

ASUS P750/NOKIA 2700

 #436848  autor: darkwater00
 21 paź 2010, 19:43
Witam

Czy ktos z was próbował może negocjować jakieś dodatkowe warunki po dodaniu możliwości wykorzystania mintu w ramach abonamentu również do play? Przed wprowadzeniem zmiany można było przy przedłuzaniu umowy bez wymiany telefonu po negocjacjach m.in. zbić jeszcze troche cene abonamentu jak również czas trwania aneksu z 18 do 12 miesięcy. Czy komuś z was udała sie podobna sztuka teraz kiedy wprowadzili te minuty do play w ramach abonamentu? Ja próbowałem ale gość już twardo twierdził że więcej zrobić nie może. Być może dlatego, że była to osoba z pierwszej lini obrony ery i kiedy powiedzialem, że w takim razie bede rezygnował i zmianiał operatora tylko kulturalnie sie ze mną pożegnał. Żadnego przełanczania na druga linie obrony juz nie było. Może ktoś da znać czy coś mu sie udało wymeczyć? :)

 #436852  autor: markopolus
 21 paź 2010, 19:50
zrezygnowałem wczoraj z noki e66 ,postanowiłem wziąć nokie 6700 clasic -dzwonią do mnie wczoraj i mówię że chce ten aparat a on że nie mają i ze może jutro będzie . dziś postanowiłem,że wezmę może jednak samsunga i5700 a on że nie mają i nie będzie-o co tu chodzi ?

 #436891  autor: st.konsultant
 21 paź 2010, 23:31
markopolus pisze:zrezygnowałem wczoraj z noki e66 ,postanowiłem wziąć nokie 6700 clasic -dzwonią do mnie wczoraj i mówię że chce ten aparat a on że nie mają i ze może jutro będzie . dziś postanowiłem,że wezmę może jednak samsunga i5700 a on że nie mają i nie będzie-o co tu chodzi ?
Raz jest raz nie ma;) Normalna sprawa w każdej sieci.

Dzisiaj 6700 była dostępna.

 #436968  autor: BABEL
 22 paź 2010, 13:29
Witam,
mam taką sprawę : mam 4500 tyś punktów era premia ale na 2 kontach abonenckich.
Czy magicy z SUK dadzą radę zabrać z jednego konta punkty i przerzucić na drugie konto,
bez łączenia tych kont w jedno i bez czekania 3 miesiące?
Na obu kontach kończą mi się umowy tylko jeden, że abo będzie niski i tu bym wziął jakiś tel za 1 zł( i tak będzie na handel) a drugi będzie wyższy i bym sobie wziął lepszy telefon i zbił cenę punktami.

 #436985  autor: iklex
 22 paź 2010, 14:56
Witam,

mnie udało się wynegocjować standardowe R80 za 85 zł + cesja za 1zł.
Argument prosty - inni dają więcej ;)

Pozdrawiam

 #437013  autor: zaspany
 22 paź 2010, 17:20
BABEL w tym momencie z punktami era premia lepiej jest wymienic 1700 na doładowanie za 100.

2x1700 punktów -200zł w doładowaniach.


A jak wszyscy wiedzą obniżyć zakup nowego tel to za 3500 upust 100, 4500 -150zł.

Mnie na razie podobała się poprzednia oferta bo wzrost I5700 o 300zł w R40 która mi bardzo odpowiadała to przesada.

 #437026  autor: markopolus
 22 paź 2010, 18:38
I5700 nie ma i mówią że już nie będzie zresztą I5800 też dziś nie było

 #437028  autor: m_dz
 22 paź 2010, 18:47
Najnowsze opcje SUK dla oferty bez telefonów: 12 mies


- Rodzina 20- 80 minut do wszystkich sieci krajowych w promocyjnej cenie 15,00 zł z VAT

- Rodzina 40- 160 minut do wszystkich sieci krajowych w promocyjnej cenie 30,00 zł z VAT

- Rodzina 60- 300 minut do wszystkich sieci krajowych w promocyjnej cenie 45,00 zł z VAT

Po skorzystaniu z oferty w ciągu 60 dni od daty podpisania Aneksu, może Pan aktywować na warunkach promocyjnych:

Usługa blueconnect 9- 100MB za 5 zł z VAT na 6 Cykli rozliczeniowych.
Tanie SMS-y i MMS-y za 2zł 50gr z VAT

 #437083  autor: hugerth
 22 paź 2010, 23:45
Witam. Tak się składa, że 28 lutego kończy mi się umowa na 24-mce, będzie to mój 4 skończony rok w erze już. Wiem, że można załatwiać przedłużenie (w tym nowy telefon) już trzy miesiące wstecz. Jak się okazało, nawet cztery, bo po dwoch latach, w 2009 (umowa 09-11) już cztery miesiące przed ostatnią datą zapłaty uprzejmy konsultant włączył mi opcje przedłużenia umowy z nowym telefonem na era.pl

Niby czytam że okres 'bycia' w sieci nie gra dużej roli, ale ostatnim razem dostał tak tragiczną oferte że wstyd się przyznawać...

Mam pytania co do samego procesu. Chciałbym jak najlepiej wyjść na nowej ofercie. Jak najlepiej 'walczyć' o indywidualną ofertę? Po prostu zadzwonić, spytać kiedy mogę przedłużać i od razu poprosić o BUtrz.Klienta? Myślałem o tym żeby niby tak z głupoty zapytać w listopadzie już czy mogę załatwiać przedłużanie, czy czekać na ich telefon, aż sami się zaczną upominać?

Myślę nad abo ok.40zł z nowym telefonem.

 #437086  autor: st.konsultant
 23 paź 2010, 00:13
BABEL pisze:Witam,
mam taką sprawę : mam 4500 tyś punktów era premia ale na 2 kontach abonenckich.
Czy magicy z SUK dadzą radę zabrać z jednego konta punkty i przerzucić na drugie konto,
bez łączenia tych kont w jedno i bez czekania 3 miesiące?
Na obu kontach kończą mi się umowy tylko jeden, że abo będzie niski i tu bym wziął jakiś tel za 1 zł( i tak będzie na handel) a drugi będzie wyższy i bym sobie wziął lepszy telefon i zbił cenę punktami.
Bez połączenia kont nie da się zsumować punktów. Połączenie kont trwa ok 3 dni. Nie wiem skąd Ci się wzięło 3 miesiące.

 #437132  autor: darkwater00
 23 paź 2010, 14:07
m_dz pisze:Najnowsze opcje SUK dla oferty bez telefonów: 12 mies


- Rodzina 20- 80 minut do wszystkich sieci krajowych w promocyjnej cenie 15,00 zł z VAT

- Rodzina 40- 160 minut do wszystkich sieci krajowych w promocyjnej cenie 30,00 zł z VAT

- Rodzina 60- 300 minut do wszystkich sieci krajowych w promocyjnej cenie 45,00 zł z VAT

Po skorzystaniu z oferty w ciągu 60 dni od daty podpisania Aneksu, może Pan aktywować na warunkach promocyjnych:

Usługa blueconnect 9- 100MB za 5 zł z VAT na 6 Cykli rozliczeniowych.
Tanie SMS-y i MMS-y za 2zł 50gr z VAT
m_dz naprawde udało mi Ci się zejść z okresem trwania umowy na 12 miesięcy? Ja juz dwa razy próbowalem i nie ma szans :/ czy ktoś z was jeszcze próbował?

 #437253  autor: m_dz
 24 paź 2010, 12:00
Ja załatwiam wszystko przez kontakt e-mail z konta i-boa i nigdy nie miałem problemów z wynegocjowaniem - bez zbędnych pogaduszek telefonicznych. Uzasadnienie: oferta play....
 #437255  autor: asioor
 24 paź 2010, 12:10
za pół roku kończy mi sie umowa i chciałabym ją przedłużyć już teraz wraz z wymianą telefonu bo mi padł... jest taka możliwość??

 #437271  autor: nemo11
 24 paź 2010, 14:06
Witam

Czy ktos sie moze orientuje czy istnieje mozliwosc wynegocjonowania tego aby minuty w abonamencie byly rozliczane na polaczenia do unii na stacjonarne i KOMORKOWE w stosunku 1:1 w taryfie R60??? Prosze o szybka odpowiedz bo jutro musze podjac decyzje czy przechodze czy zostaje w erze a najbardziej zalezy mi na polaczeniach na komorki w unii bo w tym abonamencie ktory posiadam jest taka opcja. (mam 2 numery w erze i rachunki w okolicach 90 zl za jeden)

 #437276  autor: st.konsultant
 24 paź 2010, 14:27
nemo11 pisze:Witam

Czy ktos sie moze orientuje czy istnieje mozliwosc wynegocjonowania tego aby minuty w abonamencie byly rozliczane na polaczenia do unii na stacjonarne i KOMORKOWE w stosunku 1:1 w taryfie R60??? Prosze o szybka odpowiedz bo jutro musze podjac decyzje czy przechodze czy zostaje w erze a najbardziej zalezy mi na polaczeniach na komorki w unii bo w tym abonamencie ktory posiadam jest taka opcja. (mam 2 numery w erze i rachunki w okolicach 90 zl za jeden)
Nie ma takiej możliwości. W tej chwili żadna sieć nie daję minut na komórki do UE.

[ Dodano: 2010-10-24, 14:28 ]
asioor pisze:za pół roku kończy mi sie umowa i chciałabym ją przedłużyć już teraz wraz z wymianą telefonu bo mi padł... jest taka możliwość??
Jak masz rachunki średnio ok 150 zł to być może tak.

 #437313  autor: jowita
 24 paź 2010, 20:20
Pytanie do Starszego Konsultanta: pisales kiedys, ze za jakis czas oferta bedzie sie pojawiac w terminie zalezacym od wysokosci rachunkow, i tak jesli sa ponad 100 zl to tak jak dotad, 4,5 miesiaca (o ile pamietam dobrze twoja wypowiedz), a z tego co napisales przed chwila, wynikaloby ze placacy jeszcze wiecej moga otrzymac telefon jeszcze wczesniej. W kazdym razie moje pytania brzmia: 1. od kiedy beda obowiazywac te nowe zasady i 2. z ilu miesiecy liczona bedzie srednia.

 #437320  autor: st.konsultant
 24 paź 2010, 20:54
To o czym napisałem odnosi się sytuacji niestandardowych. Jak ktoś płaci bardzo duże rachunki to teoretycznie może uzyskać zgodę na przedłużenie już rok przed końcem umowy albo tak jak pytałaś pół roku wcześniej.

Natomiast jeżeli Twoja średnia jest nieco wyższa niż 100 zł to standardowo wymiana telefonu wskoczy Ci z automatu 4,5 miesiąca przed końcem.

 #437341  autor: asioor
 24 paź 2010, 22:06
moje średnia rachunków kształtuje sie w okolicach 150 zł... jutro odwiedzę najbliższy salon ery i zobaczymy co z tego wyniknie...
  • Strona 5 z 217
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 217
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 217