DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 187
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 187

 #392702  autor: stroozyk
 12 mar 2010, 14:38
Ja przez 4 dni z rzędu negocjowałem ostatnio warunki przedłużenia umowy, z gościem z 2699. Generalnie nie chciał zaproponować mi nic więcej niż widnieje na stronie internetowej plusa, w dodatku jest to praktycznie nie więcej niż dla nowego klienta. Jedyne co udało mi się wyprosić to zniżka na telefon ok 70zł. Więc do niczego nie doszliśmy. Dodam, że dotychczasowe rachunki bardzo niskie nie były bo na średnio 120zl. Umowa kończy mi się na początku maja, więc mam nadzieje, że na święta plus stworzy jakąś ciekawą ofertę bo jeśli nie, to przejście na simplusa jest 2 razy bardziej korzystne i to bez żadnego wyłudzania warunków.

[ Dodano: 2010-03-13, 19:43 ]
Od 15 marca Plus ma wprowadzić nowe abonamenty. Przy abo 55zł 120minut (+jakaś promocja na pół roku), minuta 0.29gr, bez żadnych pakietów takich jak w taryfach syberyjskich. Telefony trochę tańsze niż w TS, a jeśli bez telefonu, to jeszcze raz tyle minut w abo. Więc jeśli komuś nie zależy na obecnych pakietach (chyba głównie 400 minut do 5 numerów w +) to pewnie warto poczekać.

 #393747  autor: Maq
 17 mar 2010, 13:34
W Plusie to mają refleks szachisty normalnie...
Dwa tygodnie skończyła mi się umowa, telefon przeszedł na simplusa. Od razu po tym złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do mBank Mobile, od wczoraj mój numer jest aktywny w mB, a dzisiaj się obudzili w Plusie i dzwonili do mnie konsultant z "atrakcyjną" ofertą przedłużeniową w związku z zakończeniem umowy. Tylko szkoda że od wczoraj mój numer jest już u innego operatora. Na wieść o tym facet powiedział że sobie odnotuję i się pożegnał ;p

Czy w dziale utrzymaniowym nie mają dostępu do takich podstawowych informacji jak adnotacja o tym że numer jest już aktywny w innej sieci?

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits

 #393895  autor: ragazzi
 17 mar 2010, 20:36
Kolejna rozmowa z panią z "biura podtrzymania klienta". Pani nieugięta, nadal upiera się na minimalnej obniżce ceny aparatu. Żadnych rabatów na abonament czy też dodatkowe pakiety. Ewentualnie zaproponowała rarka :evil: Przechodzę do PLEYA

 #393904  autor: mmmooo
 17 mar 2010, 21:00
Maq pisze:W Plusie to mają refleks szachisty normalnie...
Dwa tygodnie skończyła mi się umowa, telefon przeszedł na simplusa. Od razu po tym złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do mBank Mobile, od wczoraj mój numer jest aktywny w mB, a dzisiaj się obudzili w Plusie i dzwonili do mnie konsultant z "atrakcyjną" ofertą przedłużeniową w związku z zakończeniem umowy. Tylko szkoda że od wczoraj mój numer jest już u innego operatora. Na wieść o tym facet powiedział że sobie odnotuję i się pożegnał ;p

Czy w dziale utrzymaniowym nie mają dostępu do takich podstawowych informacji jak adnotacja o tym że numer jest już aktywny w innej sieci?
To nie jest wina KT. Baza byłą zładowana i wtedy nie jest aż tak szybko aktualizowana.

... -> C702, NOKIA 5800

 #395576  autor: ragazzi
 25 mar 2010, 20:51
Otrzymałem pisemko od plusa, z pouczeniem, że nie dadzą mi atrakcyjnej oferty na telefon, bo mi się nie należy, bo za mało korzystam z telefonu, za mało dzwonię, za mało sms, za mało połączeń z netem, za mało do mnie dzwonią. Korzystam z abonamentu 55zł, rachunek płacę ok. 60zł. rozmów w miesiącu około 180 minut, ze 150smsów. Rachunki płacę za ten numer od 10 lat. Były czasy, że po około 280zł i wtedy też nic nie dawali. Czuję się jak ostatni, sponiewierany klient, odchodzę do konkurancji

 #395579  autor: Marens
 25 mar 2010, 21:12
ragazzi pisze:Czuję się jak ostatni, sponiewierany klient, odchodzę do konkurancji
Zrobiłbym identycznie na Twoim miejscu.

 #395601  autor: jay
 25 mar 2010, 22:40
Moglbys pokazac to pisemko ?

 #395608  autor: waeren
 25 mar 2010, 22:55
ragazzi pisze:Czuję się jak ostatni, sponiewierany klient, odchodzę do konkurancji
Ja zrobiłem to już prawie rok temu, po 8 latach i nie żałuję ani trochę..... :twisted: ....tym bardziej, że z numerem, więc zmieniło się tylko tyle, że mam taniej :P

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #395741  autor: HTC
 26 mar 2010, 23:18
ragazzi pisze:Kolejna rozmowa z panią z "biura podtrzymania klienta". Pani nieugięta, nadal upiera się na minimalnej obniżce ceny aparatu. Żadnych rabatów na abonament czy też dodatkowe pakiety. Ewentualnie zaproponowała rarka :evil: Przechodzę do PLEYA
Myślisz że Plusowi będzie żal? przecież jest to obecnie największa sieć w Polsce , stawiająca głównie na dobre oferty biznesowe , siedzi się tam gdzie ma się idealny zasięg , w playu nie jest tak kolorowo , sam się zresztą przekonasz i wspomniesz moje słowa zobaczysz czym jest notoryczne zrywanie połączenia , naliczanie wszystkiego do faktur ;d .
Aparat to nie wszystko są różne rozwiązania jak można tanio mieć co się chce wystarczy użyć mózgu .
Narzekasz na minimalne obniżenie a czego się spodziewałeś przy tak niskim abonamencie?
 #395849  autor: Mietek69
 27 mar 2010, 16:24
Witam

Czy istnieje możliwość kupienia HTC HD2 w zwykłym abonamencie w Plusie (Nie dla firm) ?
Na stronie nie ma nic o tym ani o ewentualnych cenach .

Dzięki za pomoc
Pozdrawiam

 #395860  autor: ragazzi
 27 mar 2010, 18:22
Do HTC

Wiesz są jeszcze inne wydatki niż tylko abonament telefoniczny. Ale żeby do tego dojść, trzeba używać głowy :lol: . Tak dziwnie się składa, że nowi klienci są lepiej traktowani jak ci z kilkuletnim stażem. Najlepiej nie podskakiwać i brać to co łaskawie rzucą?

 #395869  autor: johnq
 27 mar 2010, 19:39
Wtrącę swoje trzy grosze:
ragazzi pisze: Tak dziwnie się składa, że nowi klienci są lepiej traktowani jak ci z kilkuletnim stażem.
Nie powiedziałbym.
ragazzi pisze:Najlepiej nie podskakiwać i brać to co łaskawie rzucą?
Nie do końca, ale bez przesady czego można oczekiwać przy niskim abo? Operator ma dopłacać do klienta bo jest kilka lat w sieci? Było to wiele razy pisane na tym forum - staż w sieci nic nie znaczy obecnie dla operatorów w naszym kraju.

 #395873  autor: Marens
 27 mar 2010, 20:47
HTC pisze:wspomniesz moje słowa zobaczysz czym jest notoryczne zrywanie połączenia , naliczanie wszystkiego do faktur ;d
a) Nie przesadzajmy
b) Standardem jest doliczanie wszystkiego do abonamentu w taryfach indywidualnych (pomijając Orange)
HTC pisze:Narzekasz na minimalne obniżenie a czego się spodziewałeś przy tak niskim abonamencie?
35zł
350min do wszystkich + darmowe rozmowy w sieci

 #395878  autor: HTC
 27 mar 2010, 21:17
ragazzi pisze:Do HTC

Wiesz są jeszcze inne wydatki niż tylko abonament telefoniczny. Ale żeby do tego dojść, trzeba używać głowy :lol: . Tak dziwnie się składa, że nowi klienci są lepiej traktowani jak ci z kilkuletnim stażem. Najlepiej nie podskakiwać i brać to co łaskawie rzucą?
Ragazzi nie miałem na celu uświadamiać że to co dają łaskawie to trzeba brać , wystarczy ponegocjować , jeśli jest oferta marna odpuszcza się rozmowę i lepiej przejść na prepaida bo najzwyczajniej jest taniej i tyle w simplusie masz po 29 groszy za minutę i nie masz żadnego kontraktu to jest optymalna opcja bo nic Cię nie trzyma w kontrakcie , jedni biorą abonament po to żeby mieć w miarę dobry telefon drudzy dochodzą do wniosku że stawka 15 groszy im odpowiada przeliczając liczbę minut z abo , prosta sprawa , wiem doskonale że są inne wydatki mam to samo ;p , dokładnie grosz do grosza i zbierze się sumka odpisująca się od stanu konta bankowego .

Najlepiej jeśli brać abo to brać umowy na rok czasu bez telefonu z możliwością zmiany kontraktu po 9 miesiącach telefon kupić na własną rękę bo przeliczając to wszystko przecież i900 omnię w komisie kupisz za ok 700 zł gwarancja 24 miesiące więc lepiej raz wydać więcej a potem mieć co się chce prosta sprawa , nie bawić się w podrzędnych operatorów którzy dzierżawią nadajnik od innego operatora , mowa o sieciach bankowych czy też innych pobocznych , nie dawać się manewrować w horror typu biedronka czy też ty w play reszta w w3 bo puszczasz z torbami rodzinę jak płacą 0,72 brutto do Ciebie za minutę wystarczy policzyć 10 min i płacą 7,20 zł , 100 minut dzwonią 72 zł tracą itd etc.

 #396066  autor: trus1991
 28 mar 2010, 21:42
I znów, z dniem 22.03 ceny telefonów poszły w górę...
Dlaczego PLUS podwyższa ceny telefonów zamiast je zmniejszać?
I teraz nie ma żadnego "konkretnego" telefonu w przyzwoitej cenie.

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #396105  autor: Tony Soprano
 29 mar 2010, 01:40
Tym bardziej że złotówka jest mocna i to umacniała się od grudnia praktycznie o 40gr więc telefony powinny tanieć (czy to chodzi o € czy o $)

Ericsson S868, T28s | Siemens S25, S40 | Motorola K1 | SPV E650 | LG Cookie KP500 | Nokia 7650, 3330, 3310, 6210, 3510i, 6100, 6610i, 6310i, N95 8GB, E66 | Sony-Ericson T230, K700i, W200i, K750i, K800i, C702, C902

 #396116  autor: ragazzi
 29 mar 2010, 09:18
Kupiłem starter fresha. Znalazłem starą poczciwą nokię 3100 i mam zasięg. Siedzę sobie we wiosce pod Zieloną Górą. telefon nawet zalogował się do sieci Play, ale zasięg ciągnął z Nowogrodu. Przelogowałem go do sieci Plus i dzwonię:)

[ Dodano: 2010-03-29, 11:11 ]
Owszem, mogę kupić telefon na allegro lub w komisie. Ale nie mam zamiaru wywalać większej kasy. Przykre, że operatorzy traktują abonentów jak intruzów. 10 lat płacenia abonamentu, bez zwłoki.... No cóż uczymy się na błędach

 #396186  autor: Orfi
 29 mar 2010, 17:43
Jeżeli ten telefon jest w ofercie dla klientów indywidualnych, to będziesz miał taką możliwość albo jeżeli przedłużasz aktualną umowę. W innych przypadkach pozostaje zakup po cenach operatora ( jeżeli jest oferowany w cenniku bez umowy) lub w sklepie.

Orfi

 #396220  autor: HTC
 29 mar 2010, 21:12
[ Dodano: 2010-03-29, 23:15 ]
Mietek69 pisze:Witam

Czy istnieje możliwość kupienia HTC HD2 w zwykłym abonamencie w Plusie (Nie dla firm) ?
Na stronie nie ma nic o tym ani o ewentualnych cenach .

Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... fon_SI.pdf

proszę bardzo

 #396317  autor: ksad
 30 mar 2010, 13:59
Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego na stronie Plusa nie ma żadnej informacji na temat nowej Rarki (dostępnej od kilkunastu dni w promocji jako superstawka)? Tylko na Telepolis.pl można było przeczytać krótkie info, a www. Operatora wyczyszczona jest z jakichkolwiek danych na ten temat.

Nie umiem już żyć bez telefonu. A szkoda...
  • Strona 8 z 187
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 187
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 187