DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 187
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 187

 #436965  autor: kalifar
 22 paź 2010, 13:22
to przyznam szczerze, że bez żadnych zobowiązań mam bardzo podobną ofertę w GaduAir... Dziękuję za info! Pozdrawiam!
 #438798  autor: iluvatar
 01 lis 2010, 14:56
Witam
Kilka razy przemknela przez TV reklama Plusa dla przedluzajacych umowe. W reklamie oferowali Samsunga Omnie II za 1 zł (przecena z 249,99 zł na 1 zł). Reklama była z Mumio. NIe potrafie nigdzie zdobyc potwierdzenia tego na zadnej stronie www. Wie ktos moze jakich abonamentow dotyczy ta oferta?

Mam drugie pytanko. W taryfie Bezlik Rozmow - "Bezlik Rozmow" jest na stale od poczatku czy to jest jeden z pakietow jakie mozna dobrac do abonamentu. Czy dostaje sie Bezlik plus pakiet np. 60 minut do wszystkich, czy albo Bezlik, albo jakis pakiet??

Z gory dziekuje za odpowiedzi na pytania

A

 #438888  autor: Ja-ros
 01 lis 2010, 22:26
Najlepiej pójdz do salonu plusa i zapytaj kogo dotyczy ta zniżka, obawiam się jednak że za 1zł ten samsung będzie w drogim abonamencie.
Ja mam też pytanie, kończy mi się mix, który jest zapisany na moja mama, która ma program lojalnosciówy 5 plus, czy nadal punktów nie można przeznaczyć na mniejszą cenę telefonu przy przedłużeniu? Interesuje mnie dokładnie samsung galaxy i5800, jeżeli ma to jakieś znaczenie.

Siemens sl45i -> Siemiens mc60 -> SE k500i -> Motorola v235 -> Nokia 6610i -> SE k800i -> Nokia e51

 #438941  autor: mariusz9a
 02 lis 2010, 11:19
iluvatar pisze: W taryfie Bezlik Rozmow - "Bezlik Rozmow" jest na stale od poczatku czy to jest jeden z pakietow jakie mozna dobrac do abonamentu.
Jeden z pakietów sobie wybierasz i masz go za darmo od początku do końca umowy. Resztę możesz dokupić lub nie za 10 zł miesięcznie (możesz wziąć nawet wszystkie, tylko za każdy dolicza Ci 10 zł do abo).

 #439037  autor: Ja-ros
 02 lis 2010, 17:26
mardall pisze:Ja-ros patrz tutaj http://www1.plus.pl/5plus/award/details ... 22&b=award - wygląda na to że można
Faktycznie, jest już coś takiego od 50 zł do 1500 zł, zależnie od ilości punktów, teraz tylko dopytam w salonie Plusa czy ten rabat można uzyskać tylko dla jednego numeru, czy dla innego numeru zarejestrowanego na tą samą osobę też w Plusie.

Siemens sl45i -> Siemiens mc60 -> SE k500i -> Motorola v235 -> Nokia 6610i -> SE k800i -> Nokia e51

 #440867  autor: nexus
 12 lis 2010, 15:06
Witam,

Za miesiąc kończy mi się umowa na 2 telefony (abo po 25zł Taryfy Syberyjskie).
2 tygodnie temu zadzwoniła do mnie pani z 2699 i przedstawiła mi ofertę przedłużenia umowy. Była to oferta dokładnie taka sama jak na stronce Plusa (Bezlik 29 + 75min. + telefony w cenach jak nowy klient). Powiedziałem, że się zastanowię i żeby zadzwoniła za 2 tygodnie.

Przez ten czas przejrzałem dokładnie ten temat, aby dowiedzieć się na co mogę liczyć.

Szczególnie zainteresowała mnie oferta z abonamentem 12,5zł.
mardall
A ja dostałem ofertę po złożeniu rezygnacji taką: 12,50 zł miesięcznie za 130 minut do wszystkich sieci ;-)

homzik
pewnie umowa na 12 miesiecy bez telefonu, przez 10 miesiecy 130 minut, przez 2 pozostale 30 minut

mardall
Oferta dokładnie taka jak pisze *homzik, mi odpowiada więc ją wziąłem, nawet się zastanawiam czy z drugim numerem tak nie zrobić

jak z sms??????????????????


looxmo
Wysłany: 2009-11-25, 20:43
To wychodzi 20 gr za minute. Mysle , ze spokojnie moga dac skoro ja mam za 12,50zl 130 minut (przez 10 miesiecy) i za cala umowe wychodzi u mnie 11gr minuta,

Zreszta ta pierwsza oferta jest kiepska , bedziesz ich musial wziasc na przetrzymanie:)
looxmo
Wysłany: 2009-12-02, 22:58
To godziny25 z rabatem 50%. Wymienne na sms sa tylko te podstawowe minuty(30 - w stosunku 1:5), one tez schodza pierwsze i tylko one sa przechodnie ;)

Dodatkowe 100 minut mozna wykorzystac do wszystkich sieci (play tez) . Sms 18 gr po wykorzystaniu tych 30 minut/150sms . Te bonusowe minuty sa przyzanwane

przez 10 miesiecy a umowa na 12m.
Dla umiarkowanie esemesujacych oferta nie do przebicia bo wychodzi na przestrzeni roku minuta za 11 gr :)


htrz
Wysłany: 2010-07-25, 22:25
Propozycja Plusa bez telefonu: Syberyjska 25: 135 minut, z czego 30 wymienne na SMS-y. Składa się to z następujących pakietów: 30+30+30+45, z czego jedne 30

działa jedynie przez 10 czy 11 miesięcy.
Wiele osób wspominało też o zniżkach na telefony.

Postanowiłem negocjować..

Dzisiaj ponownie odebrałem telefon od 2699 i Pani zapytała mnie czy zdecydowałem się na proponowaną ofertę. Powiedziałem, że ta oferta mnie nie satysfakcjonuje i że oczekuję czegoś więcej.
Zaproponowała mi ofertę z abonamentem 12,5zł, w tym 30min. + 100min (na cały rok, tj. 8,33min/mc.). Powiedziałem, że znajomi dostali w tym abo 30min. + 100min ale miesięcznie. Ona stwierdziła, że nigdy nie słyszała o takiej ofercie. Potem dodała, że takiej oferty nie może mi zaoferować.
Zapytałem również, czy w bezliku 29 można liczyć na jakąkolwiek zniżkę telefonu? Pani odpowiedziała, że nie. W tym momencie grzecznie podziękowałem i się rozłączyłem bo nie widziałem sensu dalszej rozmowy.

Dzisiaj jadę złożyć rezygnację na 2 telefony.

Jestem w Plusie od 5 lat, do czerwca miałem 4 abo, aktualnie 3 (już jedna rezygnacja poszła). Plus mi oferuje 5min więcej miesięcznie w stosunku do nowego klienta. Dla mnie to żaden benefit.

 #440939  autor: Tony Soprano
 13 lis 2010, 00:17
Złożysz rezygnację, zadzwonią z tak zwanego "wyższego poziomu" i oni znajdą i zniżkę na telefon i więcej minut (100 miesięcznie przy 30 to raczej nie, ale drugie 30 raczej tak). Taka strategia w +.

Ericsson S868, T28s | Siemens S25, S40 | Motorola K1 | SPV E650 | LG Cookie KP500 | Nokia 7650, 3330, 3310, 6210, 3510i, 6100, 6610i, 6310i, N95 8GB, E66 | Sony-Ericson T230, K700i, W200i, K750i, K800i, C702, C902

 #442347  autor: nexus
 20 lis 2010, 20:14
Tony Soprano pisze:Złożysz rezygnację, zadzwonią z tak zwanego "wyższego poziomu" i oni znajdą i zniżkę na telefon i więcej minut (100 miesięcznie przy 30 to raczej nie, ale drugie 30 raczej tak). Taka strategia w +.
Miałeś rację.

Na "drugim poziomie" zaoferowali mi: abo 12.5zł, w tym 30minut (min. : sms = 1 : 5) + pakiet 40 minut do wszystkich.

Opcja z telefonem: Bezlik 29zł + zniżka na telefon 50zł + dodatkowy pakiet 40 minut do wszystkich (łącznie 115 minut).

Zdecydowałem się na 1 opcję.

 #442415  autor: Onyx-22
 21 lis 2010, 08:56
Witam,

Myślę o przedłużeniu umowy z Plusem. Chodzi o ofertę bez telefonu z abonamentem ok. 25-30zł.
Zorientowałem się, że mam wiele opcji do wyboru, tylko nie wszystkie informacje na ich stronie mogę znaleść.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć ile w niektórych pakietach jest minut, myślę że będą to ciekawe informacje dla tych którzy jak ja przedłużają wumowę w ofercie bez telefonu.

Prosze o pomoc w uzupełnieniu ile jest minut w niektórych opcjach.

POZDRAWIAM :)

1) Godziny 55 z rabatem 50% - 27,50zł

2) Taryfa Syberyjska 25 – 12 miesięcy - 25zł; a wniej:
a. Minuty abonamentowe 30min / 90 SMS
b. Jeden z Syberyjskich Pakietów Gratis (jak w cenniku)
c. Oraz jeden z pakietów OdNowa
i. Standard – Do wszystkich – ile minut?
ii. Standard – Do wszystkich w Plusie i na stacjonarne – ile minut?
iii. Standard – Darmowe Wieczory i Weekendy – ile minut?
iv. Standard – Pakiet SMS – ile SMSów?
v. Powiększony – Do wszystkich – ile minut?
vi. Powiększony – Do wszystkich w Plusie i na stacjonarne – ile minut?
vii. Powiększony – Darmowe Wieczory i Weekendy – ile minut?
viii. Powiększony – Pakiet SMS – ile SMSów?

Powiększenie kosztuje 5zł czy 1zł?

3) Taryfa Syberyjska 25 – 18 miesięcy - 25zł; a wniej:
a. Minuty abonamentowe 30min / 90 SMS
b. Jeden z Syberyjskich Pakietów Gratis (jak w cenniku)
c. Oraz jeden z pakietów OdNowa
i. Standard – Do wszystkich – ile minut?
ii. Standard – Do wszystkich w Plusie i na stacjonarne – ile minut?
iii. Standard – Darmowe Wieczory i Weekendy – ile minut?
iv. Standard – Pakiet SMS – ile SMSów?
v. Powiększony – Do wszystkich – ile minut?
vi. Powiększony – Do wszystkich w Plusie i na stacjonarne – ile minut?
vii. Powiększony – Darmowe Wieczory i Weekendy – ile minut?
viii. Powiększony – Pakiet SMS – ile SMSów?

Powiększenie kosztuje 5zł czy 1zł?
Czy jest to ta sama opcja co 18 miesięcy z możliwością zmiany co 6 miesięcy?

4) Bezlik 29 – 12 miesięcy - 29zł; a w nim:
a. Minuty abonamentowe 55min / 55 SMS
b. Jeden z następujących pakietów:
i. Bezlik rozmów do Plusa
ii. Bezlik rozmów do 5 osób w Plusie
iii. Pakiet minut do wszystkich sieci – ile minut?
iv. Pakiet minut do Plusa – ile minut?

c. Jeden z dodatkowych pakietów:
i. Pakiet minut do wszystkich sieci – ile minut?
ii. Pakiet minut do Plusa – ile minut?
iii. Pakiet SMS do Plusa – ile SMS?
iv. Pakiet data – ile MB?


5) Bezlik 29 – 18 miesięcy - 29zł; a w nim:
a. Minuty abonamentowe 55min / 55 SMS
b. Jeden z następujących pakietów:
i. Bezlik rozmów do Plusa
ii. Bezlik rozmów do 5 osób w Plusie
iii. Pakiet minut do wszystkich sieci – ile minut?
iv. Pakiet minut do Plusa – ile minut?

c. Jeden z dodatkowych pakietów:
i. Pakiet minut do wszystkich sieci – 40 minut
ii. Pakiet minut do Plusa – 80 minut
iii. Pakiet SMS do Plusa – 130 SMS
iv. Pakiet data – 150 MB


6) Superkarta z Bezlikiem – 29zł; a w nim:
a. Minuty abonamentowe – 50 miut / 50 SMS
b. Jeden dodatkowy pakiet gratis:
i. Do wszystkich sieci – 50 minut
ii. Do plusa – 100 minut
iii. Bezlik do 5 osób w Plusie
iv. Bezlik rozmów do Plusa

 #447496  autor: bombi1981
 18 gru 2010, 22:48
witam chciałbym odswiezyć temat
czy ktoś otrzymał jakies pokaźne bonusy lub znizki ?? złożyłem wypowiedzenie - umowa sie kończy 16.11.2011 (staż 7 lat)

 #450582  autor: krzysztof.ka
 03 sty 2011, 15:23
Jestem w Plusie od 12 lat. Moje doświadczenia wskazują, że znacznie lepiej jest przedłużać umowę lub podpisywać nowe w okresie mikołajkowo - noworocznym niż np. w połowie roku.
W tym roku np. w połowie czerwca byłem nękany nowymi propozycjami, choć umowa wygasała mi dopiero pod koniec listopada. Propozycje te były trochę śmieszne, bo oferowano mi przedłużenie umowy na gorszych warunkach niż miałem dotąd. Dlatego też nie widziałem powodu, dla którego miałbym godzić się takie warunki.

Umowę przedłużyłem na następny dzień tuż po wygaśnięciu poprzedniej. Warunki te były dokładnie takie same jakie miałem do tej pory.
Mam dwa numery na abonament. Przy pierwszym TS40 (dodatkowe 100 minut do Plusa) zdecydowałem się na przejście na Bezlik 29 - 50 do wszystkich, plus 20 minut gratis do wszystkich i 5 minut do wszystkich w pakiecie długoznajomościowym, oczywiście do tego bezlik do 5 wybranych numerów w Plusje i stacjonarnych.

Drugi abo, to TS 55. W pakiecie 90 minut do wsiech, gratis pakiety: 500 minut do Swojaków w Plusie i stacjonarnych i 300 minut DWiW w Plusie i stacjonarne.
Miałem możliwość przejścia do niższego abo TS 40, pakiety te same, ale odpowiednio niższa ilość minut.

W czerwcu były podobne warunki, ale tylko z jednym pakietem. Warto było poczekać.

 #451197  autor: krzyszsz
 05 sty 2011, 22:06
Witam,

Nie znalazłem innego tematu poświęconego Plusowi więc zdecydowałem napisać w tym wątku. Chciałbym przedłużyć umowę na iPlusa. Ktoś na telepolis.pl (niestety, nie pamiętam nicka tej osoby) wspominał, że można wynegocjować upust na abonament w wysokości 50%. Dzisiaj dzwoniłem do BOA i przemiła Pani zaproponowała mi rabat 10%. Umowa na 12 miesięcy, bez modemu. Generalnie, iPlus był dla mnie substytutem stałego łącza, które od poniedziałku będę już miał. Teoretycznie mógłbym całkowicie zrezygnować z usług Plusa ale z drugiej strony, kto wie, może kiedyś mi się przyda. Chciałem wziąć najtańszy abonament za 34,44 zł (1,5 GB transferu) na 12 miesięcy, bez modemu i z 50% upustu na abonament. Czy to nadal jest możliwe? Z kim powinienem się kontaktować? W przyszłym tygodniu wybieram się do salonu Plusa i jeszcze raz spróbuję wynegocjować moje warunki i jeżeli to nie przejdzie, to niestety podziękuję Plusowi za ostatnie 12 miesięcy (chociaż przyznać muszę, oferta iPlusa stała na najwyższym poziomie). i złożę wypowiedzenie. Przy 18 miesięcznie mogę sobie takiego iPlusa utrzymywać, koszt jest niewielki, a w przypadku awarii u dostawcy stałego łącza mam jakąś alternatywę. I na koniec jeszcze jedno pytani: czy w przypadku najniższej taryfy po przekroczeniu 1,5 GB Plus nalicza mi normalnie opłaty za transfer? Pani w BOA powiedziała, że tak co nieco mnie zaskoczyło. Sądziłem, że po prostu obcinają prędkość, tak jak w wyższych taryfach. Nie żeby mi to robiło różnicę, i tak z iPlusa bym raczej nie korzystał. Ot, dobrze wiedzieć jakie są szczegóły oferty. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Krzyszsz

 #451614  autor: se.bool
 08 sty 2011, 00:04
Witam
W kwietniu kończy mi się umowa w Plusie, ale będąc ostatnio w salonie w związku ze spóźniająca się fakturą zapytałem o nową ofertę. Podam jednak do wiadomości, że umowa jest na wujka (prezent jak jeszcze nie miało się 18lat ;)). O co zapytam jeszcze za chwilę. W salonie oczywiście nie zaoferowali mi nic ;)
Przeglądając ofertę abo Bezlik dopatrzyłem się oferty dla osób przedłużających umowę. Bezlik39 - 240 minut (1min=1sms). W sumie fajna oferta ale... telefony jakieś takie nieciekawe. Jedynie interesowałby mnie Wave który tutaj jest w takiej samej cenie jak na Allegro.

Jest zawsze opcja rezygnacji i oczekiwania na telefon od nich...
Jak myślicie co mogliby mi zaoferować jeśli miałem Taryfę Syberyjską 40
(60min=180sms). Ogólnie interesują mnie pakiety do wszystkich a nie wewnątrz sieci.
Co najlepiej robić?

I jeszcze pytanie co do umowy na wujka. Chciałbym przepisać ją na mnie, koleś w salonie powiedział, że lepiej zrobić to przed podpisaniem nowej umowy bo inaczej uciekną mi wszystkie pakiety gratisowe. Nie dopytałem jednak o wszystko bo czy jeśli przepisze ją to nie będę czasem traktowany jako nowy klient ?

Pozdrawiam i oczekuję na jakieś porady bo już trochę się gubię :?

 #451973  autor: Marjo
 09 sty 2011, 21:01
krzysztof.ka pisze: Mam dwa numery na abonament. Przy pierwszym TS40 (dodatkowe 100 minut do Plusa) zdecydowałem się na przejście na Bezlik 29 - 50 do wszystkich, plus 20 minut gratis do wszystkich i 5 minut do wszystkich w pakiecie długoznajomościowym, oczywiście do tego bezlik do 5 wybranych numerów w Plusje i stacjonarnych.
Bezlik obowiazuje tylko na numery w plusie, tylko w ofercie dla firm obowiazuje do plusa i na stacjonarne. Chyba ze cos sie zmienilo.

[ Dodano: 2011-01-09, 21:02 ]
se.bool pisze:Witam
I jeszcze pytanie co do umowy na wujka. Chciałbym przepisać ją na mnie, koleś w salonie powiedział, że lepiej zrobić to przed podpisaniem nowej umowy bo inaczej uciekną mi wszystkie pakiety gratisowe. Nie dopytałem jednak o wszystko bo czy jeśli przepisze ją to nie będę czasem traktowany jako nowy klient ?
Pozdrawiam i oczekuję na jakieś porady bo już trochę się gubię :?
Tak, beda Cie traktowac jak nowego klienta.

 #451982  autor: krzysztof.ka
 09 sty 2011, 21:23
@Marjo, masz rację, Bezlik do 5 numerów jest tylko do Plusa. Rozpędziłem się z tymi stacjonarnymi.

 #451983  autor: se.bool
 09 sty 2011, 21:24
Marjo pisze:[ Dodano: 2011-01-09, 21:02 ]
Tak, beda Cie traktowac jak nowego klienta.
Cholera... to ja chyba się przenoszę do Orange :|

 #452486  autor: mariusz9a
 12 sty 2011, 13:03
se.bool pisze:
Marjo pisze:[ Dodano: 2011-01-09, 21:02 ]
Tak, beda Cie traktowac jak nowego klienta.
Cholera... to ja chyba się przenoszę do Orange :|
Tylko na starcie oferta Plus Bezlik jest lepsza niż na starcie oferta zwierzaków Orange ;-) No ale co kto lubi ;-)

 #452535  autor: krzysztof.ka
 12 sty 2011, 17:32
Tutal polemizowałbym. Porównajmy sobie podstawową ofertę Plusa i Orange. Co mamy za 29 złotych?
Plus - 50 minut do wszystkich sieci, w tym Play i inne Centernety i wynalazki.
Orange - 40 minut, tylko stacjonarne i W3.
Plus - do wyboru bezliki do sieci, czyli wszyscy w Plusie za darmo od 2 minuty lub za darmo do 5 wybranych numerów.
Orange - 1200 do jednego numeru.
W Plusie za drobne opłaty około 5 - 10 złotych pakiety smsów, internet Dodatkowe minuty do wszystkich, w sieci itp.
W Orange prawie to samo, ale znacznie drożej.
W Plusie pakiet podstawowy wykorzystywany na końcu, przed pakietami dodatkowymi.
Minuty niewykorzystane z pakietu podstawowego i niektórych dodatkowych przechodzą na kolejne 3 okresy rozliczeniowe.
A w Orange jak jest?

 #452570  autor: se.bool
 12 sty 2011, 20:01
krzysztof.ka pisze:Tutal polemizowałbym. Porównajmy sobie podstawową ofertę Plusa i
W Plusie za drobne opłaty około 5 - 10 złotych pakiety smsów, internet Dodatkowe minuty do wszystkich, w sieci itp.
Pokaż mi pakiet sms do wszystkich sieci w Plusie...
W dodatku w Plusie przelicznik 1:1 a w Orange 1:2
  • Strona 13 z 187
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 187
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 187