DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 161 z 187
  • 1
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 187
 #954292  autor: seeker01
 04 paź 2017, 21:25
PawlusG pisze:
vald_as pisze: i najważniejsze pakiet wymienny 120 minut w UE.
W obecnym abonamencie też powinieneś mieć rozmowy i smsy no limit, a nie 120 min, taka oferta obowiązywała do 15 czerwca.
W tej ofercie jest no limit w roamingu,ale pakiet 120 minut w UE to pozostałość oferty przed nowym roamingiem,w ramach której obecnie można już tylko/aż dzwonić z Polski na numery w UE (połączenia międzynarodowe).
 #954319  autor: vald_as
 04 paź 2017, 22:07
seeker01 pisze:
PawlusG pisze:
vald_as pisze: i najważniejsze pakiet wymienny 120 minut w UE.
W obecnym abonamencie też powinieneś mieć rozmowy i smsy no limit, a nie 120 min, taka oferta obowiązywała do 15 czerwca.
W tej ofercie jest no limit w roamingu,ale pakiet 120 minut w UE to pozostałość oferty przed nowym roamingiem,w ramach której obecnie można już tylko/aż dzwonić z Polski na numery w UE (połączenia międzynarodowe).
W tym abonamencie co mi Plus zaproponował (za 25 zł) połączenia w roamingu były tylko na komórki (potwierdzone u konsultanta). Z połączeń międzynarodowych w UE korzystam i dlatego tak mi zależy na tym pakiecie 120 min w UE. Teraz przy przedłużaniu umowy na połączenia międzynarodowe Plus nie daje żadnych minut.
 #954324  autor: seeker01
 04 paź 2017, 22:28
vald_as pisze: W tym abonamencie co mi Plus zaproponował (za 25 zł) połączenia w roamingu były tylko na komórki (potwierdzone u konsultanta).
Abonament zawierał no limit na komórki i stacjonarne a roaming tylko komórki? No limit w kraju miał oznaczać no limit w roamingu. Ktoś jeszcze ma ograniczony roaming w porównaniu z ofertą krajową?
 #954368  autor: cubas23
 05 paź 2017, 08:57
Szerze mówiąc nie sądziłem, że ten plus będzie tak odstawał w stosunku przedłużenia umowy od T-Mobile...W takim razie składam wypowiedzenie i zobaczymy jaka będzie ich reakcja.
 #954377  autor: arturoo94
 05 paź 2017, 09:47
Nie ukrywajmy, Plus ma bardzo kiepskie oferty lojalizacyjne, sami sobie strzelili w kolano oferując w Plushu no limit za 25 zł, a teraz sami nie mają takich ofert na kontynuacje.

Jak coś to ofera 25 zł bez KONAKTRU nie jest dostępna z poziomu DUK, tylko z działu rezygnacji.
 #954525  autor: seeker01
 05 paź 2017, 19:21
Patryk7588 pisze:10zł upustu dostaniesz od ręki z DUK, poproś o kontakt na plusforum.pl (osobiście to wczoraj przerabiałem).
DUK powiedział,że nie mogą zaproponować nic innego niż BOK, bo jeśli obniżą abonament z 49,99 to będzie już tylko 7GB internetu. Ewentualnie mogą dać za 29zł no limit bez mms i 7GB internetu. Czekam na jakieś info czy coś nowego można dostać po wypowiedzeniu, bo jak tylko wybrakowaną ofertę za 25, to wolę przejść na czas nieokreślony z obecną utrzymaniową i czekać na lepsze czasy.

@vald_as: kiedy umowa przejdzie Ci na czas nieokreślony? Masz potwierdzenie,że warunki się nie zmienią? W regulaminie który swego czasu przyszedł pocztą brakuje stron z tą informacją a BOK powiedział,że sami też musieliby gdzieś znaleźć regulamin żeby potwierdzić jakie będą warunki...
 #954543  autor: vald_as
 05 paź 2017, 21:07
seeker01 pisze:@vald_as: kiedy umowa przejdzie Ci na czas nieokreślony? Masz potwierdzenie,że warunki się nie zmienią? W regulaminie który swego czasu przyszedł pocztą brakuje stron z tą informacją a BOK powiedział,że sami też musieliby gdzieś znaleźć regulamin żeby potwierdzić jakie będą warunki...
Umowa na czas nieokreślony przechodzi w lutym. Kiedyś konsultant mówił, że w pakietach i opłatach nic się nie zmieni. W regulaminie jest: "W ramach Promocji Abonent uzyskuje prawo do korzystania z Usług na specjalnych warunkach promocyjnych określonych w Regulaminie Promocji przez cały okres świadczenia Usług, chyba że z treści Regulaminu Promocji wynika inny termin". Jest odnośnik do tego zapisu, iż te warunki pozostaną do czasu skorzystania z innej promocji.
 #954610  autor: cubas23
 06 paź 2017, 08:49
No i temat wygląda tak, że Pani z którą rozmawiałem przedwczoraj nagadała mi tylko głupot, ponieważ miała zbyt małą wiedzę + wmawiała mi, ze jest z DUK ( a nie była ) i oczerniła kolegę, z którym rozmawiałem wcześniej i wczoraj. Wczoraj Kolega sprostował sytuację i wyjaśnił. Suma sumaru zaproponował mi faktycznie przyzwoite warunki ( jak na plusa).

Abonament gdzie jest wszystko no limit + 7GB Internetu + telefony:
Huawei P10 z powyższym abonamentem na 24 +2 miesiące za około 110 zł
Samsung Galaxy S7 z powyższym abonamentem na 24+2 miesiące za około 111 zł
Honor 9 z powyższym abonamentem na 24+ miesiące za około 98 zł

Ogólnie miał Pan farta, że zadzwonił, ponieważ byłem już w drodze do salonu z napisanym wypowiedzeniem.

Do tego poinformował mnie, że jeżeli chce wybrać telewizję ( chciałem najwyższy pakiet ) to musimy zrobić najpierw telewizję, a dopiero później po okresie rozliczeniowym przedłużymy abonament, by naliczył się rabat 50% na telewizję a nie na abonament od komórki.
 #954611  autor: habish
 06 paź 2017, 08:59
cubas23 pisze:Do tego poinformował mnie, że jeżeli chce wybrać telewizję ( chciałem najwyższy pakiet ) to musimy zrobić najpierw telewizję, a dopiero później po okresie rozliczeniowym przedłużymy abonament, by naliczył się rabat 50% na telewizję a nie na abonament od komórki.
Że jak?
 #954702  autor: rodrigoXXL
 06 paź 2017, 18:08
to prawda jesli tel kom ma byc pierwsza usluga to tv druga, aby dostac rabat % to smart dom po przedluzeniu tel kom dostanie ulge na druga aktywacje tj tv
 #954705  autor: zeniu84
 06 paź 2017, 18:42
A ja nadal czekam na kontakt z niby DUK z forum plusa .. poki co nikt nie dzwoni .. wątpie by mi zaproponowali 19 netto no limit i 10 gb internetu.. i s edge w dobrej cenie jak widze co piszecie to lipa może z tego być :P gyby tak 79 netto za s7 edge i 19 zł netto to bym brał :P
 #954723  autor: seeker01
 06 paź 2017, 20:45
DUK po prośbie na forum dzwonił do mnie tego samego dnia. Po telefonie do nich dzisiaj po raz kolejny potwierdzili, że mogą obniżyć 49,99 o 10 zł ale wtedy byłoby 7GB internetu. Na głowę nie upadłam, żeby wiązać się kolejnym kontraktem, płacić tyle samo a mieć mniej o 120 jednostek w UE, skoro obecna umowa może przejść na czas nieokreślony.
Oferta za 29 zł na 24 mies. ma no limit na wszystko poza mms, 8GB internetu (wczoraj mówili że 7) i za 5zł mies. można dokupić pakiet 300mms. To samo w roamingu.
Czyli nikt nie dostał na razie po wypowiedzeniu więcej niż te 7 GB internetu przy obniżonym abonamencie?
Czy jeśli złożę wypowiedzenie to w razie gdyby oferta utrzymaniowa mi nie pasowała mogę je wycofać i wrócić do obecnej umowy, która przejdzie sobie na czas nieokreślony jak dojdzie do końca?
 #954726  autor: habish
 06 paź 2017, 20:52
Możesz złożyć wypowiedzenie, znów zadzwoni DUK, jeśli się z nimi nie dogadasz to zawsze możesz wycofać wypowiedzenie.

Nie myślałaś aby przejść do Plusha? Ja ma własnie w planach taką migrację.
W Plush za 25zł masz Pełny No Limit + Socjal Media + 10GB na start, umowa na czas nieokreślony.
Wchodzą w życie nowe warunki Plusha, to natychmiast zmieniasz ofertę na lepszą a nie czekasz na koniec umowy terminowej.

No chyba że masz SmartDom?
 #954729  autor: Marcinek12
 06 paź 2017, 21:05
seeker01 pisze:DUK po prośbie na forum dzwonił do mnie tego samego dnia. Po telefonie do nich dzisiaj po raz kolejny potwierdzili, że mogą obniżyć 49,99 o 10 zł ale wtedy byłoby 7GB internetu. Na głowę nie upadłam, żeby wiązać się kolejnym kontraktem, płacić tyle samo a mieć mniej o 120 jednostek w UE, skoro obecna umowa może przejść na czas nieokreślony.
Oferta za 29 zł na 24 mies. ma no limit na wszystko poza mms, 8GB internetu (wczoraj mówili że 7) i za 5zł mies. można dokupić pakiet 300mms. To samo w roamingu.
Czyli nikt nie dostał na razie po wypowiedzeniu więcej niż te 7 GB internetu przy obniżonym abonamencie?
Czy jeśli złożę wypowiedzenie to w razie gdyby oferta utrzymaniowa mi nie pasowała mogę je wycofać i wrócić do obecnej umowy, która przejdzie sobie na czas nieokreślony jak dojdzie do końca?
M-c temu po złożeniu wypowiedzenia dostałem(umowa 24mce,abo 25pln):no limit z mms,10GB i 3 m-ce przed końcem umowy obniżyli mi abo na 25 wcześniej płaciłem 69.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 #954735  autor: seeker01
 06 paź 2017, 21:26
Marcinek12 pisze:M-c temu po złożeniu wypowiedzenia dostałem(umowa 24mce,abo 25pln):no limit z mms,10GB i 3 m-ce przed końcem umowy obniżyli mi abo na 25 wcześniej płaciłem 69.
O! To już jakiś konkret. Bez smart domu i bez problemu? Czy to przejdzie na czas nieokreślony na tych warunkach?

@Patryk7588: nie pali mi się żeby przechodzić do Plusha i nie nalegam na bezterminową umowę. Wystarczą mi przyzwoite warunki w Plusie, ale jak zwykle przykro, że po kilkunastu latach w sieci trzeba żebrać przez wypowiedzenie,żeby coś sensownego dostać.
 #954738  autor: Marcinek12
 06 paź 2017, 21:32
seeker01 pisze:
Marcinek12 pisze:M-c temu po złożeniu wypowiedzenia dostałem(umowa 24mce,abo 25pln):no limit z mms,10GB i 3 m-ce przed końcem umowy obniżyli mi abo na 25 wcześniej płaciłem 69.
O! To już jakiś konkret. Bez smart domu i bez problemu? Czy to przejdzie na czas nieokreślony na tych warunkach?

@Patryk7588: nie pali mi się żeby przechodzić do Plusha i nie nalegam na bezterminową umowę. Wystarczą mi przyzwoite warunki w Plusie, ale jak zwykle przykro, że po kilkunastu latach w sieci trzeba żebrać przez wypowiedzenie,żeby coś sensownego dostać.
Bez smartdomu,niestety nie chcieli dać bezterminowo ale obniżyli mi chociaż te ostatnie 3mce.Te oferty są chyba indywidualnie modyfikowane bo mmsy i część netu w eboku są podzielone,widoczne jako dodatkowe pakiety.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 #954748  autor: seeker01
 06 paź 2017, 22:10
Marcinek12 pisze:Bez smartdomu,niestety nie chcieli dać bezterminowo ale obniżyli mi chociaż te ostatnie 3mce.Te oferty są chyba indywidualnie modyfikowane bo mmsy i część netu w eboku są podzielone,widoczne jako dodatkowe pakiety.
Dzięki za odpowiedź.
Chodziło mi o to czy po tych 24 miesiącach warunki zostaną. Chociaż jak to jakiś składak, to kto wie. Tak czy siak, to już brzmi dobrze.
 #954890  autor: arturoo94
 07 paź 2017, 23:05
Tak, pisałem na plusforum, że dostałem to czego oczekiwałem :D Otrzymałem ofertę bez kontratku, w której mam
no limit rozmowy, SMSy (brak MMSów) i 10 GB internetu. Jak dla mnie fenomen, tym bardziej, że jak pojawi się coś nowego mogę wybrać to co mnie interesuje na lepszych warunkach. Umowa kończyła się za kilka dni (i tylko wtedy 'odblokuje' się oferta).
Złożone było wypowiedzenie.
  • Strona 161 z 187
  • 1
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 187
  • 1
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 187