DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 160 z 187
  • 1
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 187
 #953837  autor: niktwazny1
 03 paź 2017, 09:42
Patryk7588 pisze:Od jutra wchodzą nowe oferty z 2x większym pakietem danych więc lepiej chwilę poczekać, jeśli ktoś potrzebuje więcej internetu oczywiście.
Czy należy rozumieć, że teraz przy ofercie dla firm no limit za 19 zł netto jest 20 Gb internetu?
Czy są to jedyne zmiana w proponowanych ofertach? W cenach telefonów nic się nie zmieniło?
Potwierdzi nam to ktoś już na własnej skórze? :)

Pozdrawiam
 #953849  autor: zeniu84
 03 paź 2017, 11:16
ja na s8 nie poluje s7 by mi starczyła dlatego postaram sie wynegocjowac to 19 zl netto.. pytanie do ilu mogą zejść z s7 edge... gyby tak za wszystko 89 netto bym brał :P ale pewno mało realne by zeszli tyle z telefonu
 #953852  autor: habish
 03 paź 2017, 11:24
Standardowa oferta przedłużeniowa dla indywidualnych na stronie www wygląda tak:
39,99zł - Pełny No Limit + 2,8GB
49,99zł - Pełny No Limit + 14GB
59,99zł - Pełny No Limit + 19,6GB
69,99zł - Pełny No Limit + 28GB
Mam nadzieję że za pomocą DUK jeszcze mocniej da się obniżyć ceny ;-)
 #954117  autor: arturoo94
 04 paź 2017, 12:19
W dniu dzisiejszym poprosiłem o kontakt z DUKU. Jestem przekonany, że oferta no limit za 25 zł bez MMSów i 10 GB internetem jest dostępna na czas nieokreślony. Konsulatnt stanowczo zaprzeczył, ciekawe dlaczego? Skoro ostatnio dzwoniła konsultantka i przedstawiła owe warunki. Bardzo żałuje, że propozycji nie przyjąłem, bo teraz muszę się ubiegać o daną promocje.
 #954182  autor: seeker01
 04 paź 2017, 16:00
Patryk7588 pisze:Standardowa oferta przedłużeniowa dla indywidualnych na stronie www wygląda tak:
39,99zł - Pełny No Limit + 2,8GB
49,99zł - Pełny No Limit + 14GB
59,99zł - Pełny No Limit + 19,6GB
69,99zł - Pełny No Limit + 28GB
Mam nadzieję że za pomocą DUK jeszcze mocniej da się obniżyć ceny ;-)
To oferta na 24 miesiące, zamiast Ipli jest w niej HBO Go na 2 miesiące gratis, to są ceny już po obniżce za e-fakturę, a żeby zamortyzować choć trochę podwyżkę o 10zł od obecnej kwoty którą płacę, zaproponowali mi 3 miesiące bez opłat za abonament. Na pakiet wymienny w UE nie ma szans. Słabo. Czekam czy ktoś ugra chociaż te 10 zł upustu. Nie pali mi się z przejściem do Plusha bo jak czytam jest z tym sporo problemów, do tego nie wiem jak to w końcu jest z rozliczaniem transmisji video czy aplikacji radia internetowego.
Tylko nie wiem czy dać umowie przejść na czas nieokreślony i śledzić na bieżąco zmiany w taryfach czy składać wypowiedzenie i liczyć, że przynajmniej będę płacić tyle ile teraz za 2x więcej internetu a nie wkopię się w wyższe opłaty.
 #954240  autor: vald_as
 04 paź 2017, 19:53
Miesiąc temu po złożeniu wypowiedzenia zaproponowano mi abonament za 25 zł brutto (po upuście z zieloną fakturą). W ramach abonamentu: nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane sms-y i 8 GB internetu. Udało się też utargować 300 mms-ów. W roomingu połączenia tylko na komórki. Zgodziłem się na przedłużenie kontraktu 24 miesiące + 5 miesięcy i wycofanie wypowiedzenia. Po kilku dniach namysłu zrezygnowałem z przedłużenia i pozwolę umowie przejść na czas nieokreślony. Obecnie mam za 39 zł brutto pełny no limit do wszystkich (rozmowy, sms-y, mms-y), 7 GB internetu i najważniejsze pakiet wymienny 120 minut w UE.
 #954255  autor: PawlusG
 04 paź 2017, 20:36
Siostra wczoraj wypowiedziała umowę na czas określony, w której Plus oczywiście trochę zamataczył. Umowa była na 2 lata do 5 października, ale nieco później podpisała aneks, żeby do konta dołączyć drugi numer, aby wszystko było na jednej fakturze. Okazało się, że przesunęli jej też o kilka dni okres rozliczeniowy, co skutkuje tym, że umowy od razu nie mogła wypowiedzieć, uwolni się od plusa dopiero 25 listopada.
Zaraz po wypowiedzeniu umowy wyskoczyli z super propozycją tylko dla niej (klient Plusa od 10 lat, do zeszłego roku miała na siebie 3 numery, obecnie 1), której nikt inny jej nie zaproponuje. Ta propozycja to no limit komórki, dołożyli do tego stacjonarne, SMSy, MMSy, 8 GB internetu za 29 zł z umową na 18 miesięcy. Jak delikatnie zasugerowała, że w Plush są lepsze warunki, to usłyszała, że dlaczego chce się przenosić, to potrwa kilka dni, szkoda nerwów na to, przecież to tylko kilka zł różnicy.
vald_as pisze:Obecnie mam za 39 zł brutto pełny no limit do wszystkich (rozmowy, sms-y, mms-y), 7 GB internetu i najważniejsze pakiet wymienny 120 minut w UE.
Słaba oferta, chyba, że lubisz przepłacać. W nju za 29 zł masz no limit na wszystko, 10 GB internetu (po 6 miesiącach 20 GB internetu), roaming na terenie UE wszystko no limit, internet niecałe 1,5 GB. W Plushu masz też no limit na wszystko, 10 GB internetu i no limit na UE za 25 zł miesięcznie. Po roku masz już 120-170 zł oszczędności w stosunku do obecnej taryfy.
W obecnym abonamencie też powinieneś mieć rozmowy i smsy no limit, a nie 120 min, taka oferta obowiązywała do 15 czerwca.

:)
 #954269  autor: cubas23
 04 paź 2017, 21:05
Zaraz po wypowiedzeniu umowy wyskoczyli z super propozycją tylko dla niej (klient Plusa od 10 lat, do zeszłego roku miała na siebie 3 numery, obecnie 1), której nikt inny jej nie zaproponuje. Ta propozycja to no limit komórki, dołożyli do tego stacjonarne, SMSy, MMSy, 8 GB internetu za 29 zł z umową na 18 miesięcy. Jak delikatnie zasugerowała, że w Plush są lepsze warunki, to usłyszała, że dlaczego chce się przenosić, to potrwa kilka dni, szkoda nerwów na to, przecież to tylko kilka zł różnicy.

Czyli wychodzi na to żeby otrzymać jakąś sensowną ofertę w plusie to trzeba złożyć wypowiedzenie na piśmie to wtedy zupełnie inaczej rozmawiają z człowiekiem?

Chwilę temu rozmawiałem z konsultantem i powiem szczerze, że nic specjalnego to nie dają ( a niby dział utrzymania klienta). Jedynie co mi oferują to jakiś tam rabat na telefon albo wydłużenie umowy na 36 miesięcy, gdzie ja twardo mówię, że nie chcę więcej niż 24 miesiące, a oni swoje.

Z tego co mi zaproponowali to Honor 9 w ab za 49 zł, w którym jest 7GB internetu + rata 69 zł ( całość to 118 zł przy umowie na 26 miesięcy) Oraz samsunga galaxy s7 ogólnie z tym samym abonamentem za 126 miesięcznie.

słabe mają podejście bo w T-mobile 3 tygodnie temu dostałem Huawei P10 za 19 zł, netfilxa na 2 konta za darmo na rok, 20GB internetu i wszystko inne no limit w abonamencie 105 zł brutto od SUK. Oczywiście w dobrych cenach również był S7, Xperia XZ i LG G6 a tu nic...
 #954285  autor: PawlusG
 04 paź 2017, 21:15
cubas23 pisze:Czyli wychodzi na to żeby otrzymać jakąś sensowną ofertę w plusie to trzeba złożyć wypowiedzenie na piśmie to wtedy zupełnie inaczej rozmawiają z człowiekiem?
Dokładnie tak, dopóki nie złożyła wypowiedzenia oferowali dokładnie to co jest na stronie z rabatem w okolicach 5 zł.

:)
 #954292  autor: seeker01
 04 paź 2017, 21:25
PawlusG pisze:
vald_as pisze: i najważniejsze pakiet wymienny 120 minut w UE.
W obecnym abonamencie też powinieneś mieć rozmowy i smsy no limit, a nie 120 min, taka oferta obowiązywała do 15 czerwca.
W tej ofercie jest no limit w roamingu,ale pakiet 120 minut w UE to pozostałość oferty przed nowym roamingiem,w ramach której obecnie można już tylko/aż dzwonić z Polski na numery w UE (połączenia międzynarodowe).
 #954319  autor: vald_as
 04 paź 2017, 22:07
seeker01 pisze:
PawlusG pisze:
vald_as pisze: i najważniejsze pakiet wymienny 120 minut w UE.
W obecnym abonamencie też powinieneś mieć rozmowy i smsy no limit, a nie 120 min, taka oferta obowiązywała do 15 czerwca.
W tej ofercie jest no limit w roamingu,ale pakiet 120 minut w UE to pozostałość oferty przed nowym roamingiem,w ramach której obecnie można już tylko/aż dzwonić z Polski na numery w UE (połączenia międzynarodowe).
W tym abonamencie co mi Plus zaproponował (za 25 zł) połączenia w roamingu były tylko na komórki (potwierdzone u konsultanta). Z połączeń międzynarodowych w UE korzystam i dlatego tak mi zależy na tym pakiecie 120 min w UE. Teraz przy przedłużaniu umowy na połączenia międzynarodowe Plus nie daje żadnych minut.
 #954324  autor: seeker01
 04 paź 2017, 22:28
vald_as pisze: W tym abonamencie co mi Plus zaproponował (za 25 zł) połączenia w roamingu były tylko na komórki (potwierdzone u konsultanta).
Abonament zawierał no limit na komórki i stacjonarne a roaming tylko komórki? No limit w kraju miał oznaczać no limit w roamingu. Ktoś jeszcze ma ograniczony roaming w porównaniu z ofertą krajową?
 #954368  autor: cubas23
 05 paź 2017, 08:57
Szerze mówiąc nie sądziłem, że ten plus będzie tak odstawał w stosunku przedłużenia umowy od T-Mobile...W takim razie składam wypowiedzenie i zobaczymy jaka będzie ich reakcja.
 #954377  autor: arturoo94
 05 paź 2017, 09:47
Nie ukrywajmy, Plus ma bardzo kiepskie oferty lojalizacyjne, sami sobie strzelili w kolano oferując w Plushu no limit za 25 zł, a teraz sami nie mają takich ofert na kontynuacje.

Jak coś to ofera 25 zł bez KONAKTRU nie jest dostępna z poziomu DUK, tylko z działu rezygnacji.
  • Strona 160 z 187
  • 1
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 187
  • 1
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 187