DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #319888  autor: Sławek
 26 lut 2009, 21:45
A czy ktos sie orientuje jak jest z promocjami dla obecnych abonentow? Kiedys, gdy bylem w abo w Erze (Nowy Komfort), zadzwonila do mnie w srodku umowy konsultantka, proponujac mi pakiet minut w sieci (100min za 1zl przez 2 mies,a potem 20zl). Skorzystalem, a potem nie przedluzylem umowy m.in. ze wzgledu na bardzo drogie minuty w sieci (35gr- sic!)... czy tego typu promocje nadal sie zdarzaja wNowej Erze? :)

 #319895  autor: vinc
 26 lut 2009, 22:15
Sławek pisze:czy tego typu promocje nadal sie zdarzaja wNowej Erze?
Pewnie, że są. Ostatnio dzwonili z "promocją" na 200 minut do 5-ciu numerów w Erze za 15zł oraz 7,5zł. Wszystko zależy jakiej kategorii jest ktoś klientem :?

Obrazek

 #319900  autor: Sławek
 26 lut 2009, 22:35
Eeee... mi to nie pasi. Mnie interesuja tanie rozmowy do wszystkich w Erze, a nie tylko do wybranych numerow i z kazdego miejsca, a nie ze strefy domowej. No, poki tego nie bedzie, to ERa bedzie miala jednego abonenta mniej ;) Ale dzieki za odpowiedz :P

 #319903  autor: vinc
 26 lut 2009, 22:42
Sławek jakby nie było usług dodatkowych jest sporo więc może będą i dzwonić z innymi ofertami ;) tak jak to było za czasów taryf komfort...

Obrazek

 #319915  autor: Sławek
 26 lut 2009, 23:07
Wlasnie wiem, rewelacja jest te 500sms do sieci za 5zl, choc przydaloby sie jeszcze, zeby zrobili jakies pakiety smsow poza siec... ale to szczegol. Pakiety minut w sieci bez ograniczen czasowych (popoludnia), bez ograniczen w ilosci osob sa szczatkowe w Nowej Erze. A dzwonic beda, albo nie... i kiedy? To nie jest zacheta do abonamentu. Abo jest wygodniejszy, ale niestety wciaz bardziej oplacalna od abonamentu jest taryfa pre-paid Happy. Mam nadzieje, ze cos sie zmieni w ciagu najblizszego miesiaca... w koncu idzie wiosna, urodziny Play... moze Era da jakas kontre w ofercie? :)
poki co porownanie 30gr do wszystkich w abo 65 (50zl) w Play kontra 35gr wewnatrz Ery wypada dla niej dosc blado...