DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1827  autor: Dragon
 17 mar 2005, 14:34
To juz jest naprawde super oferta !!! ! gr to super cena, ciekawe kiedy Era obnizy ceny, a tak na mrginesie to niech jeszcze spadna ceny w abonamentach bo troche sie nie oplaca jak na razie miec telefon na abonament

 #1865  autor: sumek
 18 mar 2005, 10:36
usługa skierowana tylko jak narazie dla klientow posiadajacych pre-paid :) poczekamy zobaczymy co nowego bedzie ;P

chemia do samochodów | katalog firm i instytucji

 #1911  autor: Robert
 19 mar 2005, 09:43
A ja od niedawna jestem w abonamenie a nie w simplusie :( Chodz i tak wiecej dzwonie niz pisze sms-y... A jak pisze to do innych sieci.

 #1912  autor: Irek
 19 mar 2005, 09:56
A ja do plusa to mam jeszcze tańsze smsy. Hihi. Wysłyłam z internetu! :D

 #1925  autor: pajorro
 19 mar 2005, 11:08
Oferta bardzo dobra, ale byleby nie było tak, że znów Simplus bedzie lepszy od post-paid. Ja się 3 tygodnie temu dałem skusić na konwersje na Nowy Plus 55, aktywowałem Strefe, pakiet 10 MB GPRS i sobie bardzo chwale.

 #1935  autor: WitekT
 19 mar 2005, 12:35
Ja Plusa chwalę sobie za to, że przy niedużych kosztach dodatkowych (po kilka zł za usługę) da się bardzo dobrze dopasować do wielu potrzeb znacznie ograniczając koszty użytkowania.

 #1939  autor: pajorro
 19 mar 2005, 12:42
Dokładnie. Ja zamiast aktywować Swojaków, aktywowałem Strefe. Mieszkam w niedużym mieście i Strefa zasięgiem obejmuje spokojnie całe miasto. Ja chodze do szkoły więc dużo nie podróżuje, a i mam taniej do całego Plusa i na stacjonarne, a nie tylko do 3 nr i to w dodatku za 3 zł każdy dodatkowo. Żeby mieć więcej minut nie wysyłam esmesów z komórki, staram się wysyłać z komputera bo często przed nim siedze. Jeśli jestem poza domem to wysyłam jak pisałem z wapu dzięki pakietowi 10 mb gprs za 2 zł :-)

 #1940  autor: Dragon
 19 mar 2005, 12:45
Ile mniej wiecej sms-ow mozna wyslaz z takiego pakietu 10 mb ?

 #1946  autor: pajorro
 19 mar 2005, 12:59
Dragon- no wiesz to jest trochę dziwne pytanie. To tak jakbyś pytał ile e-maili mogę wysłać przez Neostrade ;-))
Ja mam 6310i i stronki wap nie są kolorowe. Smsów możesz słać do woli! (naprawdę musiałbyś dużo wysyłać i często wchodzić na wap, żeby zużyć te 10 MB) Polecam wap.plusnet.pl (a wcześniej z webmailu pododawać adresy e-mail np. [email protected] -oczywiście nr-y tylko w plusie) Potem mamy już w książce zapisane i z wapu szybko wybiramy odpowiedni i wysyłamy. Druga stronka wap wap.uiq.pl -tam mozna wysylac z tamtąd smsy z bramki Miasta Plusa, Omnix'a itp. itd.