DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1508  autor: M.Piech
 07 mar 2005, 18:41
W wakacje podpisałem umowę z Plusem w promocji "Rozmowy za grosze". Miesiąc po tym w Plusie wprowadzono nową promocje, w której rozmowy były już w cenie, w której są obecnie-ok 70 gr. za min. Ostatnio postanowiłem, że zmienie taryfe-chciałem się przenieść na wyższą(ale w Nowym Plusie)-ponieważ zwykle tylko tak można migrować w pierwszym roku. W końcu wybrałem się do Plusa, aby zmienić taryfę.. a tu niespodzianka: okazało się, iż Plus wiedział co nastąpi w najbliższym czasie i dla nowych abonentów w cyrografie pojawił się dodatkowy kruczek, który mówił, że abonent może zmienić plan taryfowy wyłącznie na jeden z tych istniejących wtedy czyli zaczynających się od 2,05 za min :||| czyli przez kolejne 18 miechów musze męczyć się z super stawkami za min i naliczaniem 30/30 nie wspominając o opłacie za CLIP :/

 #1656  autor: rafok79
 12 mar 2005, 00:02
Witam ja z plusem podpisałem umowe 30.10.03 i bez problemu zmieniłem taryfe na nowy plus 55 czyli 75 min a przy sekundowkach to dla mnie sporo do wygadania 8) dnia 24.02.05 :D takze spoko czekam co mi zaproponuja za 8 miesiecy jak skonczy sie promocja :lol: jakies minuty a moze jakis fajny tel
 #1660  autor: Sirmark
 12 mar 2005, 10:53
M.Piech pisze:W wakacje podpisałem umowę z Plusem w promocji "Rozmowy za grosze". Miesiąc po tym w Plusie wprowadzono nową promocje, w której rozmowy były już w cenie, w której są obecnie-ok 70 gr. za min. Ostatnio postanowiłem, że zmienie taryfe-chciałem się przenieść na wyższą(ale w Nowym Plusie)
ja podpisywalem 2 umowy we wrzesni i pazdzierniku zeszlego roku.
i migrowalme na nowe taryfy, co prawda Maxprofit ale migrowalem..

wez moze zacytuj ze swojej umowy paragrafy mowiace o zmianach taryf.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #1795  autor: sumek
 16 mar 2005, 12:05
jest to uzaleznione warunkami promocji w ktorej sie podpisywalo umowe w wiekszosci nie mozna zmieniac taryfy na inna przez 12 mc w pakietach kwotowych byl taki okres ze nie mozna zmieniac przez 24 mc ;-)

 #2040  autor: pmp
 20 mar 2005, 12:38
ja mam umowe w plus od ok. 1poltoerj roku i teraa bez problemu moglem zmienic taryfe na nowa (plus 85) co prawda mielm ograniczenie zmiany taryfy ale tylko przez pol roku... ale tak to jest z promocjami, niety trzeb poseiwcic troche czasu na przeczytanie calosci bo moga byc problemy.

ANIMAL!!!