DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1096  autor: mariusz
 22 lut 2005, 20:11
ALEEE IDEA WYSKOCZYŁA Z TYMI DARMOWYMI ROZMOWAMI DO WYBRANYCH OSÓB.KICHA A NIE PROMOCJA...KTO WIE CZY IDEA SZYKUJE ZNOWU COS NOWEGO????CZEKAM NA ODPOWIEDZ I ZGORY DZIEKI

 #1121  autor: Dragon
 23 lut 2005, 17:13
znowu nie taka kicha, chociaz pomysl nie jest jakos super oryginalny, raczej szybko nie bedzie zadnych nowych promocji

 #1145  autor: johnq
 24 lut 2005, 13:54
a co ci sie mariusz w tych darmowych rozmowach nie podoba?
 #1250  autor: Irek
 27 lut 2005, 19:57
mariusz pisze:ALEEE IDEA WYSKOCZYŁA Z TYMI DARMOWYMI ROZMOWAMI DO WYBRANYCH OSÓB.KICHA A NIE PROMOCJA...KTO WIE CZY IDEA SZYKUJE ZNOWU COS NOWEGO????CZEKAM NA ODPOWIEDZ I ZGORY DZIEKI
Według mnie nie jest tak źle w Idei! Zobacz raczej z czym wyskoczył Plus. Mówią o godzinach darmowych rozmów, a w najniższym abonamencie jest aż godzina na miesiąc i w dodatku na rozmowy w sieci i na stacjonarki. Dla mnie to orażka ze strony +' a!!!!! :d
 #1268  autor: Sirmark
 27 lut 2005, 22:48
jesito pisze: Według mnie nie jest tak źle w Idei! Zobacz raczej z czym wyskoczył Plus. Mówią o godzinach darmowych rozmów, a w najniższym abonamencie jest aż godzina na miesiąc i w dodatku na rozmowy w sieci i na stacjonarki. Dla mnie to orażka ze strony +' a!!!!! :d
jesli chodzi o darmowe rozmowy u operatorow komorkowych to nalezy to traktowac jako bajer marketingowy i niz wiecej..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1280  autor: Dragon
 28 lut 2005, 17:03
jasne, nie mozemy zapominac ze nawet obnizenie cen ma na celu podwyzszenie zyskow ;)

 #2044  autor: pmp
 20 mar 2005, 12:55
w abonamencie za 25zł brutto moze i 1 godzina, a w abonamencie za 85 brutto az 10... czyli wcale nie malo.

a tak BTW w USA w sieci verizion wireless w abonamencie za 45$ dostaje sie 500min do wykorzystania w dni powszednie od 8 do 18 reszta jest za darmo a minuta poza darmowymi kosztuje 25centow(tyle co winterfresh;)...
Ciekawe kiedy my sie doczekamy takich taryf...:>

ANIMAL!!!

 #2047  autor: WitekT
 20 mar 2005, 13:01
A tam czasem nie są liczone też przychodzące? ;)

 #2050  autor: pmp
 20 mar 2005, 13:13
WitekT pisze:A tam czasem nie są liczone też przychodzące? ;)
Skadze... tylko wychodzace

ANIMAL!!!