DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 36
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 36
 #928855  autor: trifek
 01 cze 2017, 11:35
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Czy oferta Plusza na tle konkurencji (roaming) wygląda ok?
Po jakim czasie Plusz abonament (ten za 25 zł urośnie do tych 20GB)?

Czyli generalnie nie ma żadnych profitów za przejście z innej sieci?

Ile trwa czas dostarczenia umowy po zamówieniu?


ps. słyszałeś może o jakiś problemach z Plush i iPhone?
 #928857  autor: trifek
 01 cze 2017, 11:46
Mam jeszcze jedno (pewnie dość głupie pytanie) ;)
jaka jest różnica pomiędzy ofertą na kartę a abonament za 25 zł?
Jeśli dobrze rozumiem to przy "przejściu" na kartę: http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte-przenies - przez 3 miesiące mam rabat 50% i dodatkowo do tych standardowych 10GB mogę dokupić za 5 zł: http://www.plushbezlimitu.pl/uslugi-dodatkowe 5GB internetu? :)

Jeśli chodzi o parametry techniczne (szybkość internetu, jakość połączeń itp) to obie oferty oferują wszystko identycznie?:)
 #928859  autor: habish
 01 cze 2017, 11:49
Co do roamingu to tak jak pisałem, musisz poczekać do 15 Czerwca, Plus, Play oraz T-Mobile podobno mają poprawić oferty, trzeba czekać.

Po 3 miesiącach stażu masz 12GB, po 6 miesiącach masz 14GB, po 12 miesiącach masz 16GB, po 24 miesiącach masz 20GB.

Składasz zamówienie, przyjeżdża kurier, podpisujesz umowę, kurier odwozi umowę, wyjdzie pewnie 3-5 dni.


Plus nie ma certyfikacji Apple.
Musisz ręcznie wpisać konfigurację MMS a przy pierwszym uruchomieniu LTE pojawi Ci się taki komunikat: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 05#p220146 - klikasz "włącz LTE" i już więcej tego nie widzisz.




Oferta na kartę jest podobna.
W ofercie na kartę brak rosnącego z czasem pakietu danych oraz usług dodatkowych dostępnych tylko w abonamencie, np. połączenia oczekujące, konferencyjne.
Jeden woli wygodę abonamentu, a drugi oferty na kartę.
 #929069  autor: habish
 02 cze 2017, 11:17
Mieszasz Abo z kartą.

W karcie za 25zł masz Pełny No Limit + 10GB + pakiety które podlinkowałeś wcześniej.
W Abo na 24 miesiące masz Pełny No Limit + 15GB + 3 miesiące gratis + 3 miesiące YouTube gratis.
W Abo na czas nieokreślony masz Pełny No Limit + 10GB które z czasem rośnie do 20GB.

W każdej opcji masz pakiet socjal za darmo (Messenger, Facebook, itp).
 #929085  autor: mikkel
 02 cze 2017, 12:12
Hej mam pytanie o pakiet video,
czy jeśli nie mam tego pakietu w abonamencie i zacznę oglądać np. yt to czy transfer schodzi z pakietu czy jest dodatkowa opłata?
Pamiętam że na tp było info jakieś o dodatkowej opłacie ale na plushu nie ma.
 #930606  autor: SACZI
 10 cze 2017, 15:55
Przeniosłem nr z Playa do PLusha w punkcie stacjonarnym i, ciekawostka, nie ma oferty abonamentowej, tyko na kartę.
Pokazywałem stronę z zakładkami "abo", "na kartę", ale nie dało się podpisać umowy :).
Po 3 miesiącach sam to zrobię online, bo szkoda czasu tracić na oczekiwanie w salonach.

Rozumiem, że w Plush działa na LTE Plusa na pełnej prędkości, HDVoice jest dostępne, a jak jest z priorytetem karty?
 #930613  autor: habish
 10 cze 2017, 16:21
No to ok, w salonie kupisz tylko Plusha na kartę.

Plush Abo tylko online lub w salonach Relay, 1 minute, inmedio.
Pisałem o tym kilka postów wyżej...
 #930620  autor: trifek
 10 cze 2017, 16:34
Zakupiłem numer na kartę w Plush mobile.
Chciałem się upewnić czy wszystko dobrze rozumiem:
Jeśli doładuje konto za 30 zł i wpisze kod na internet z: http://www.plushbezlimitu.pl/uslugi-dodatkowe
to będę miał wszystko no-limit + 15GB internetu?
W karcie nie ma dodatkowych GB za staż?


Jeśli kiedyś będę chciał zmienić kartę na abonament to czy staż z karty jest także zaliczany (nawet z w czasie "roku ważności konta")?


ps. ten rok ważności konta tj doładowanie jednorazowe za 5 lub więcej złotych i nic więcej przez rok nie muszę wpłacać? Środki z doładowań przepadają po jakimś czasie?
  • Strona 5 z 36
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 36
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 36