DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 131 z 692
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 692

 #704872  autor: Stavsky
 19 mar 2014, 13:18
Mam pytanie do znawców, zwłaszcza w ujęciu tej nowej oferty specjalnej za 45zł.

Mojemu ojcu powoli się kończy umowa i właśnie się dobrze składa by wziąć wspomnianą ofertę, ale czy w ramach przedłużenia oferty nie jest w stanie uzyskać lepszych warunków dla siebie?
Co potrzeba ojcu:
- nielimitowane rozmowy do play
- trochę minut do innych sieci (wydaje mi się, że te 200min wystarczy), nie wysyła sms'ów
- zero internetu bo nie będzie w ogóle używał
- prosty telefon na androidzie, który da córce (L3 II w pełni wystarczy, ale w tej ofercie jest L5 II za 1zł)

Jakby oferta była nieco niższa, bez internetu to pewnie sprawa byłaby załatwiona, zwłaszcza że za 49zł jest wyraźnie lepsza oferta dla ojca (nielimitowane do innych sieci) :/ Ugra się coś lepszego poprzez dział utrzymania klienta?

 #704873  autor: facet_
 19 mar 2014, 13:25
Żadna oferta nie będzie taka dobra jak oferta utrzymaniowa po złożeniu wypowiedzenia

 #704876  autor: andrzejgolota
 19 mar 2014, 13:38
@Stavsky
Zależy co chcesz ugrać, ale jeśli chodzi o niższą kwotę abo to zdaje się, że wszystkie oferty GU z telefonem zaczynają się od 45 zł. Kwestia jest tego co w tym abo ma być [ile minut, sms, neta itd]. Natomiast opłaca się złożyć wypowiedzenie, jeżeli zależy Ci na niższej cenie telefonu. Kilka stron wcześniej przedstawiałem przykładową ofertę gdzie był no-limit Play, 200 minut do innych i przy abo 49 zł, telefon S3 za ok 200 zł.

 #704959  autor: Stavsky
 19 mar 2014, 19:36
Widzisz @andrzejgolota, najbardziej by mi zależało na jak najmniejszym abo, bo sam telefon to drugorzędna sprawa. Ale jak mówisz, że nie ma co dotykać GU z kwotą mniejszą niż 45zł to trzeba będzie spróbować jakoś ugryźć temat S3 za 200zł. Może się sprzeda, kupi coś poręczniejszego i zostanie trochę kasy na przyszły abo.
Dzięki za info.

 #705008  autor: johnjohn
 19 mar 2014, 22:54
goral2099 pisze:johnjohn: przy przedłużaniu umowy jest opcja bez telefonu:
- nielimitowane połączenia na komórki
- nielimitowane połączenia na stacjonarne
- umowa na 18 m-cy
- cena 24,99 PLN/miesiąc
To jest standardowa przy przedłużaniu czy po złożeniu wypowiedzenia i jest to ostateczna cena ?

andrzejgolota pisze:@johnjohn @goral2099

Szczerze nie wiem czy jest sens brać umowę potrzebując tylko nielimitowanych komórek i stacjonarnych. Sensowniej przejść na kartę na Minimaxa i ładować sobie konto np. za 51 zł co dwa miesiące przy standardowym bonusie 15%. Wtedy no limit komórki i stacjonarne można mieć za 25,5 zł / msc bez żadnej umowy. A jak dodatkowo wykorzysta się jednodniowe promocje doładowań gdzie bonusy są dużo większe niż 15% to można zejść nawet poniżej 20 zł/msc.

Nie dla mnie, ktoś preferuje abonament i chyba chce telefon więc :roll:
Zresztą goral2099 mówi, że nielimitowane do innych sieci kom. i stacjonarnych są za 25zł więc u ciebie 50 groszy drożej ? :P

Formułę Specjalną. Cena abonamentu wynosi od 45 zł.
W abonamencie klient otrzymuje nielimitowane połączenia do sieci Play, 200 minut na połączenia do innych sieci, wymienne na 300 SMS-ów do wszystkich oraz pakiet 500 MB. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące (z telefonem). Dla abonentów sieci Play oraz przy wyborze e-faktury cena abonamentu wynosi 45 zł.
O takim czymś mówię, tylko zamieniłbym 500MB na ileś np. 100 minut da się ? A do tego czy po wypowiedzeniu da się dostać więcej np. minut lub niższy abonament niż te 45zł bo za tyle to bez rewelacji szczerze mówiąc.
Ta osoba wolałaby nawet 500-600 minut ogólnie niż nielimitowane do Play'a i internet, ale wiadomo, że takich ofert już chyba nie ma :/

Potrzebne są ogólnie minuty do wszystkich (lub nielimit. do innych sieci i stacj) jak najtaniej - tutaj bez telefonu 25zł, ale to jest cena po wypowiedzeniu ?
Ewentualnie minuty do wszystkich / nielimitowane na komórki + stacj.
lub nielimitowane Play i jak najwięcej do innych. Te 200 minut to tylko na komórki czy również na stacjonarne ?

45zł to dużo, gdyby dało się oddać internet za 75-100 minut byłoby dobrze, czyli Play i my jesteśmy na zero, przy przedłużaniu mogliby zejść 5-10 zł z ceny abonamentu i trochę z cen telefonów. Ktoś wie czy są tutaj przy przedłużaniu obniżki na telefon, jeżeli tak to jakie po złożeniu wypowiedzenia ? Ile kosztuje przy 45zł Nokia Lumia 625, Sony L, LG L9 II, Samsung S III LTE - pytam o ceny przy przedłużaniu z wypowiedzeniem ? Czy Nokie 720, 820, 920 są już nieodwołalnie niedostępne w Play'u ? Bo jest dziura w ofercie Nokii w Play, a także Windows Phone - Lumia 520, 625 i od razu 925. Czyli 1zł, 300zł i od razu 1000zł za telefon (ceny przy tym samym abonamencie).

 #705023  autor: kostykiewicz
 20 mar 2014, 00:49
Witam,
Moja sytuacja

Obecnie
39,00 zł FORMUŁA L

Faktury:
Droga mailowa


Złozylem wypowiedzenie w salonie i taka otrzymalem odpowiedz:



Cytat:
oferujemy nielimitowane połączenia do Play i innych sieci komórkowych za jedyne 24,99 złotych. Umowa, którą polecamy trwałaby 18 miesięcy. Dodatkowo jeden z dwóch pakietów do wyboru:
-nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci lub
-nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.


Moje pytanie brzmi:
1) czy ten abonament oferuje mi darmowe smsy w playu? czy bede placil za kazdy sms czy mms w playu chyba ze wybiore pakiet
2) czy te pakiety ktore oferuja do wyboru czyli
-nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci lub
-nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.
Sa darmowe? czy trzeba placic przez caly okres obowiazywania umowy np. 10 zl za pakiet
3) czy to jest oferta juz z eko faktura ma maila? czy jeszcze moga odjac 5 zeta


Moje uwagi:
Wedlug mnie lepiej wychodzi play na karte minimax
Dlaczego?
1.bez umowy kiedy chce do rezygnuje lub skacze miedzy taryfami albo zmieniam siec
2.moge kupic taniej doladowanie na allegro np. przy 100 zł zaplace około 90 zł i mniej w zaleznosci gdzie dostane
3.jesli wygadam 29 zł to pozniej mam darmowe rozmowy ale rowniez na telefony stacjonarne bez dokupywania pakietow w kwocie 10 zł
4.sms i mms w play za free




Jesli cos ktos chce dodac bardzo prosze
Jesli ktos ma inne zdanie prosze napisac dlaczego

 #705025  autor: andrzejgolota
 20 mar 2014, 01:26
@Stavsky
Oczywiście być może są jeszcze niższe abo z telefonem [warto zapytać konsultanta] ale spośród dziesiątek propozycji o jakich czytałem nie spotkałem się z niższą ofertą niż 45 zł.

@johnjohn
Teoretycznie 50 gr drożej, ale po pierwsze nie masz żadnej umowy po drugie, to jest przy założeniu że ktoś ładuje przy standardowym bonusie 15%, natomiast bardzo regularnie Play organizuje promocje doładowań, gdzie bonusy są większe i można nielimitowane komórki i stacjonarne mieć poniżej 20 zł. Oczywiście jeśli ktoś woli abonament to rozumiem to.
To jest standardowa przy przedłużaniu czy po złożeniu wypowiedzenia i jest to ostateczna cena ?
Tak to jest oferta po wypowiedzeniu i ostateczna cena.

@kostykiewicz
1) czy ten abonament oferuje mi darmowe smsy w playu? czy bede placil za kazdy sms czy mms w playu chyba ze wybiore pakiet
Mowa jest o darmowych rozmowach, więc sms - jeśli nie masz pakietu do wszystkich - są płatne.
2) czy te pakiety ktore oferuja do wyboru czyli
-nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci lub
-nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.
Sa darmowe?
To jest tak w cenie 25 zł dostajesz nielimitowane rozmowy na komórki do wszystkich oraz jeden darmowy pakiet do wyboru: sms bądź stacjonarne. Jeśli chcesz mieć oba pakiety aktywne to za drugi dopłacasz 10 zł - czyli razem 35 zł.

ad.3 To jest już cena z e-fakturą
Moje uwagi:
Wedlug mnie lepiej wychodzi play na karte minimax
W tym miesiącu byłem w dokładnie tej samej sytuacji tzn miałem abo bez telefonu formuła L i zastanawiałem się co robić dalej. I też doszedłem do wniosku, że Minimax będzie najkorzystniejszy dla mnie. Tylko taka uwaga, zamiast zdrapek, lepiej korzystać z jednodniowych promocji doładowań takich jak ta:
http://www.blogplay.pl/2014/03/promocja-doladowan/

Np. właśnie dzięki tej promocji nielimitowane komórki, nielimitowane sms do wszystkich, nielimitowane stacjonarki i 500 MB neta będą mnie kosztować całe 28zł msc. A gdybym nie chciał neta to jeszcze mniej. Tak więc dla wielu Minimax po prostu jest lepszy. Kwestia potrzeb,gustu, przyzwyczajeń itd.[/quote]

 #705067  autor: strashak
 20 mar 2014, 11:56
Dzisiaj otrzymałem od Playa maila, że ulega zmianie zasada świadczenia usług roamingowych. Czytając to i czytając trafiam na fragment "Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 60 a ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800, z późn. zm.), w przypadku braku akceptacji przedstawionej wyżej zmiany, przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy, które można zrealizować w terminie do dnia wprowadzenia zmian przedstawionych w niniejszym ogłoszeniu tj. do dnia 1 maja 2014 r. " Jak dobrze rozumiem mogę śmiało wypowiadać umowę w związku ze zmianą regulaminu, na który nie wyrażam zgody?

 #705072  autor: kostykiewicz
 20 mar 2014, 12:00
strashak pisze:Dzisiaj otrzymałem od Playa maila, że ulega zmianie zasad świadczenia usług roamingowych. Czytając to i czytając trafiam na fragment "Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 60 a ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800, z późn. zm.), w przypadku braku akceptacji przedstawionej wyżej zmiany, przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy, które można zrealizować w terminie do dnia wprowadzenia zmian przedstawionych w niniejszym ogłoszeniu tj. do dnia 1 maja 2014 r. " Jak dobrze rozumiem mogę śmiało wypowiadać umowę w związku ze zmianą regulaminu, na który nie wyrażam zgody?
Jesli złozysz wypowiedzenie nalicza ci kare nie rob tego.





=========


Powiedzmy ze zdecyduje sie na oferte przedluzeniowa to sa jeszcze wstanie mi odbnizyc z 18 miesiecy na 15 umowe przedluzeniowa??
Czy juz nie wycisne nic wiecej

chodzi mi o ofeerte bez telefonu za 24,99 zł z nielemitowanymi rozmowami i np. pakietem sms no limit

 #705074  autor: facet_
 20 mar 2014, 12:03
strashak pisze:Dzisiaj otrzymałem od Playa maila, że ulega zmianie zasada świadczenia usług roamingowych. Czytając to i czytając trafiam na fragment "Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 60 a ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800, z późn. zm.), w przypadku braku akceptacji przedstawionej wyżej zmiany, przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy, które można zrealizować w terminie do dnia wprowadzenia zmian przedstawionych w niniejszym ogłoszeniu tj. do dnia 1 maja 2014 r. " Jak dobrze rozumiem mogę śmiało wypowiadać umowę w związku ze zmianą regulaminu, na który nie wyrażam zgody?
Poniżej jest napisane, że jak to zrobić przywalą CI karę tylko inaczej to chyba nazwali :)

 #705075  autor: strashak
 20 mar 2014, 12:07
Czy aby na pewno. Zmieniają mi się warunki umowy na którą się pisałem, więc czy nie mogę odstąpić od umowy bez kary???

 #705084  autor: cristoforo
 20 mar 2014, 12:24
znaffca pisze:
A ma noce no-limit?
Nic o tym nie wspomnieli, więc pewnie nie. Ja bardziej walczyłem o to, żeby okres umowy był 12-miesięczny, a nie 18. Ale nie chcą mi dać takiej oferty.

 #705086  autor: facet_
 20 mar 2014, 12:29
strashak pisze:Czy aby na pewno. Zmieniają mi się warunki umowy na którą się pisałem, więc czy nie mogę odstąpić od umowy bez kary???
Jednakże zwracamy uwagę, że proponowane zmiany polegają na usunięciu niedozwolonego postanowienia umownego i w razie skorzystania przez Państwa z prawa do wypowiedzenia Umowy przed upływem czasu określonego, na jaki Umowa została zawarta, P4 sp. z o.o. ma prawo dochodzić od Państwa opłaty specjalnej/kary umownej w wysokości nieprzekraczającej równowartości ulgi przyznanej Państwu, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia Umowy do dnia jej rozwiązania.

 #705090  autor: leonk1974
 20 mar 2014, 12:59
Witam,Wysłałem właśnie wypowiedzenie i mam pytanie.
Za ile można dostać no limit na kom,stacjonarne,sms i mms oraz 1gb neta?Ineteresuje też mnie tel najlepiej jakiś Samsung w rozsądnej cenie.
Online

 #705099  autor: facet_
 20 mar 2014, 13:38
tylko sim indywidualni:
no limit komórki + no limit stacjonarne + no limit sms/mms + 750MB neta = 45 zł

 #705114  autor: leszektg
 20 mar 2014, 15:14
Abo na firme. Po złożeniu wypowiedzenia dostałem:
no limit kom.+stac. + sms + mms za 24,99 netto na 18 m-cy
Ktoś wie jaką cenę proponują za to co dostałem + net 750 MB + tel np. SG Core ?

 #705144  autor: leonk1974
 20 mar 2014, 17:04
A mnie interesuje no limit do wszystkich sieci,na stacjonarne,sms i mms oraz internet do 1 gb max 75 zł oraz tel Samsung Galaxy S III LTE za 100 zł ale nie wiem czy można taką ofertę otrzymać.Może na Wielkanoc bedzie jakaś promocja dla przedłużających umowę.
Online

 #705167  autor: PiotrP.s-c
 20 mar 2014, 19:17
ja mam takie problem : play on line (abonament) skonczyl mi sie 9 marca ,wypowiedzenie przyjete 21 stycznia ,3 dni temu przez przypadek wszedlem na moje konto i zdziwienie ,faktura wystawiona na kwiecien ,zdenerwowalem sie ,zadzwonilem na infolinie ,a tam wielkie zdziwienie ,ze cos takiego ma miejsce .pani wyslala jakies powiadomienie o tej sytuacji ,ciekawe co teraz ....

 #705207  autor: johnjohn
 20 mar 2014, 22:01
Formułę Specjalną. Cena abonamentu wynosi od 45 zł.
W abonamencie klient otrzymuje nielimitowane połączenia do sieci Play, 200 minut na połączenia do innych sieci, wymienne na 300 SMS-ów do wszystkich oraz pakiet 500 MB. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące (z telefonem). Dla abonentów sieci Play oraz przy wyborze e-faktury cena abonamentu wynosi 45 zł.
Ok, więc albo nielimitowane na komórki i stacjonarne za 25zł tylko sim albo to co wyżej ?
W takim razie czy w tej ofercie czyli Formule Specjalnej - po wypowiedzeniu coś dają ? Niższy abonament, więcej minut, niższe ceny telefonów ?
andrzejgolota pisze:@Stavsky
Zależy co chcesz ugrać, ale jeśli chodzi o niższą kwotę abo to zdaje się, że wszystkie oferty GU z telefonem zaczynają się od 45 zł. Kwestia jest tego co w tym abo ma być [ile minut, sms, neta itd]. Natomiast opłaca się złożyć wypowiedzenie, jeżeli zależy Ci na niższej cenie telefonu. Kilka stron wcześniej przedstawiałem przykładową ofertę gdzie był no-limit Play, 200 minut do innych i przy abo 49 zł, telefon S3 za ok 200 zł.
Tylko minuty, mogę (ta osoba) zrezygnować z internetu, z smsów na rzecz minut/niższego abonamentu/ceny telefonu da się tak ? :roll: Nie wiem nielimitowane do Play, 250-300 minut i 40zł bez pakietu 500 MB ? Oczywiście już po wypowiedzeniu....
Pytanie takie co maksymalnie da się ugrać w kwestii samych minut i wysokości abonamentu ?

 #705222  autor: ckfan
 21 mar 2014, 00:38
Po złożeniu rezygnacji siostra otrzymała ofertę:
64,99 zł:
- rozmowy ze wszystkimi bez limitu
- 2 GB pakiet
- smsy do wszystkich lub stacjonarne bez limitu
- ceny smartfonów bez zmian: Galaxy S3 LTE: 559 zł, LG L9 II: 199zł

59,99 zł:
- rozmowy ze wszystkimi bez limitu
- 750 MB pakiet
- smsy do wszystkich dodatkowo + 10 zł
- ceny smartfonów z rabatem: Galaxy S3 LTE: 199 zł, LG L9 II: 1zł, Nexus 5: 629zł

Niby takie ceny za Samsungi są tylko do końca tygodnia (promocja), a potem wrócą do poprzedniego poziomu (S3 LTE z rabatem byłby powyżej 300 zł).

Teraz moje pytanie. Da się coś więcej tutaj ugrać? Pani ze słuchawki wyraźnie dawała do zrozumienia, że to ostateczna oferta. Siostrze zależałoby na większym pakiecie danych (2GB) i SMSach, a jednocześnie przydałby się smartfon w niższej cenie (najlepiej S3 LTE). Idealnie byłoby do tego 59,99 móc mieć większy pakiet danych.

Co wg Was najlepiej wziąć?
  • Strona 131 z 692
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 692
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 692