DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 675
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 675

 #596103  autor: OrangeDlaFirm
 18 lis 2012, 20:05
@Muzykant poszla oferta na priv :)

edit;
UWAGA! 3467002748560188 orange.pl/kupon - ostatni kod na 30% rabatu!

Promocja trwa do dziś tj. 18.11, więcej kodów nie posiadam.

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #596113  autor: Rois
 18 lis 2012, 21:58
mam takie pytanie. Ostatnio wpisałem jeden z kodów na 200zł zniżki, jednak nie miałem czasu go wykorzysać(a wpisałem go bałem się że ktoś wykorzysta go wcześniej) Teraz chcąc przedłużyć umowe widzę że zniżka znikneła, a miała być aktywna do grudnia. Ktoś wie o co chodzi?

 #596116  autor: OrangeDlaFirm
 18 lis 2012, 22:20
Rois pisze:mam takie pytanie. Ostatnio wpisałem jeden z kodów na 200zł zniżki, jednak nie miałem czasu go wykorzysać(a wpisałem go bałem się że ktoś wykorzysta go wcześniej) Teraz chcąc przedłużyć umowe widzę że zniżka znikneła, a miała być aktywna do grudnia. Ktoś wie o co chodzi?
Kod rabatowy jest aktywny do momentu złożenia zamówienia w e-sklepie.
Jednorazowe jego wpisanie na orange.pl/kupon nie powoduje jego utraty / blokady.

Tu przykładowy, wolny kod na 200pln rabat -> 3783655274121852

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #596191  autor: Rois
 19 lis 2012, 12:36
ok, dzieki
 #596192  autor: gtk
 19 lis 2012, 12:38
Witam, czy te akcje promocyjne na rabat -30% powtarzaja się? czy nie ma co liczyć w przyszłości na taki kupon?

 #596203  autor: etylinek
 19 lis 2012, 14:10
OrangeDlaFirm pisze:...
Orange Dla Firm, prośba o odpowiedź na moją PW.
 #596255  autor: szelq
 19 lis 2012, 19:41
Dzień wieczór dobry,


Chciałbym poradzić się was w dość trudnej dla mnie sprawo-dylemacie. Niestety moja wiedza nie jest na tyle wystarczająca, bym sam mógł podjąć obiektywną decyzję. Więc proszę was o pomoc.

Sytuacja wygląda następująco:
Skończyła mi się umowa z Orange parę dni temu, rozpoczęły się telefony z propozycjami - sami dobrze wiecie ile w takim [naciąganiu] prawdy.
Poświęciłem przekopaniu ich strony sporo czasu w poszukiwaniu dla mnie odpowiedniej oferty.
Znalazłem. Abonament 67,65 zł/miesiąc brutto, darmowe rozmowy z użytkownikami orange (nie ukrywam, że najbardziej zależało mi właśnie na tym), ~~400 minut do innych sieci, 24 miesiące. Pewnie nie ma już dogodniejszej. Zbliżając się do mojego meritum - chciałbym tą ofertę zabrać z nowym telefonem. Za Samsung`a GALAXY S III zapłacę wówczas 1597,77 z VAT. Tu pojawiają się moje pytania:czy jest to kwota duża, czy nie lepiej kupić "czysty" telefon (allegro ~~1800 zł)? Mam także drugą opcje, Samsung GALAXY S II w cenie około 900 złotych. Czy może ta oferta wydaje się dogodniejsza? Nie wiem czy można porównywać te dwa telefony, wszędzie skąd czerpałem wiedzę - SG III wygrywał.
Doradzicie co mogę zrobić, ewentualnie jakieś inne propozycje?

 #596262  autor: OrangeDlaFirm
 19 lis 2012, 20:53
a nie lepiej wziąć jakiś telefon w promocji, sprzedać zarobić np. 600pln i wtedy SGS III niebrandowany kosztuje Cie 1200? :)

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #596275  autor: szelq
 19 lis 2012, 21:30
OrangeDlaFirm pisze:a nie lepiej wziąć jakiś telefon w promocji, sprzedać zarobić np. 600pln i wtedy SGS III niebrandowany kosztuje Cie 1200? :)
Hmm, nie wiem czy poradziłbym sobie z takimi kombinacjami. Nie znam się na tym po prostu. :?

btw. Więc lepiej nie brać tej oferty z "tymi telefonami", ma się rozumieć?

#2 telefonami na promocji obecnie jest Samsung Galaxy S Advance i SE Arc s?

Edytowany z naniesionymi poprawkami:

Byłem dzisiaj w salonie Orange. Wyleczyłem się z S III, szkoda mi na taki gadżet tyle pieniążków.
Dostałem propozycję: SG S II w cenie 734 zł (licytowałem się od 870), abonament 67,66 zł/miesiąc, 495 do wszystkich + 150 do wszystkich, darmo do orange, 2 lata.

1. Czy jest to dobra umowa?
2. Czy jest jeszcze jakaś możliwość spuszczenia z ceny tegoż telefonu, dajmy do ~~700 zł?

Dodam, że jestem użytkownikiem orange (ideii) od 11 lat. W zeszłym roku byłem zmuszony zabrać całkiem nowy abonament, z tych względów iż orange nie miało mi kompletnie nic do zaoferowania (mam na myśli czas spędzony z nimi) - bardziej opłacało mi się zabrać nowy abonament, niż przedłużyć stary. Czy może mieć to jakiś wpływ na negocjacje dot. ceny telefonu?
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 14:53 przez szelq, łącznie zmieniany 2 razy.

 #596393  autor: mkp13
 20 lis 2012, 14:36
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. To mój pierwszy post i chciałbym uzyskać kilka informacji na temat Orange.

Pytanie kieruję przede wszystkim do użytkowników OrangeDlaFirm oraz Orange Ekspert, którzy czytając temat jak zaobserwowałem są ekspertami w tej dziedzinie. Oczywiście odpowiedzi od innych użytkowników również będą pomocne.

Interesuję mnie kilka aspektów. Mam w domu ojca Orange dla Firm oraz swojego Orange POP.

1. Pierwsze i najważniejsze. Czy są jakiekolwiek szanse na odstąpienie umowy bez podania przyczyny jeżeli chodzi o Orange dla Firm?

2. Byłbym skłonny również przejść z Orange POP na abonament. Jaki abonament proponujecie? Na karty wydawałem około 30-40zł miesiecznie. Korzystałem przeważnie z pakietu 600 smsów do Orange. Jednak konto szybko "czyściły" smsmy do innych sieci i rozmowy z Play. Jeśli to pomoże to ten nr mam około 6lat.

3. Czy przechodząc na abonament będę mógł skorzystać ze zniżki 200zl na telefon?

4. Jak już rozumiem nie ma szans na kod na -30% abonamentu?

5. Pytanie dotyczące zasięgu. Do kogo mogę napisać PW, aby sprawdził jaki powinien być zasięg u mnie w regionie + czy planowana jest budowa BTSa, bo słyszałem takie plotki?

Z góry dzięki za odpowiedź na pytania. Czekam na odpowiedź.

pozdrawiam
mkp13

 #596397  autor: kamil1221
 20 lis 2012, 14:58
1. Pierwsze i najważniejsze. Czy są jakiekolwiek szanse na odstąpienie umowy bez podania przyczyny jeżeli chodzi o Orange dla Firm?
Przyczyny nigdy nie musisz podawać - ale jeśli odstąpisz od umowy przed jej zakończeniem to zapłacisz karę za to.
2. Byłbym skłonny również przejść z Orange POP na abonament. Jaki abonament proponujecie? Na karty wydawałem około 30-40zł miesiecznie. Korzystałem przeważnie z pakietu 600 smsów do Orange. Jednak konto szybko "czyściły" smsmy do innych sieci i rozmowy z Play. Jeśli to pomoże to ten nr mam około 6lat.
Nie ma znaczenia jak długo masz w chwili obecnej telefon na kartę. Ciężko tu stwierdzić czy będzie sens przechodzić na abonament dla firm. Za 39,36 z Vat masz 150 minut (bez Play) i 2 usługi do wyboru z 4:
a) 1 wybrany numer w Orange
b) 1 wybrany numer na SMS w Orange
c) pakiet 400 MB
d) wybrany kraj
W abonamencie nie ma smsów. Za 6zł można dokupić 500 smsów do wszystkich sieci.
Tutaj będzie lepsza opacja przejść np do Mixa dla Kl. Indywidualnego - za 39,90 masz 120 minut, bez limitów smsy do Orange i 400 do innych sieci.
5. Pytanie dotyczące zasięgu. Do kogo mogę napisać PW, aby sprawdził jaki powinien być zasięg u mnie w regionie + czy planowana jest budowa BTSa, bo słyszałem takie plotki?
Szukaj na stronach UKE - nikt nie da sobie ręki uciąć za zasięg. Operatorzy nie gwarantują zasięgu wewnątrz budynku.

 #596407  autor: mkp13
 20 lis 2012, 15:45
1. Oczywiście nie chodzi mi o zerwanie umowy po to żeby płacić kare. Umowa podpisana 3 dni temu przez ojca, raczej chodziło mi o odstąpienie od umowy? Może istnieje takie coś jak 10 dniowe odstapienie od umowy?

2. Jak najbardziej w tej kwestii może być abonament na osobę indywidualną.

5. Bodajże OrangeEkspert pisał w innym wątku, że ma możliwość sprawdzenia dlatego pytałem.


PS. Cierpliwie oczekuję odpowiedzi ekspertów:)

 #596408  autor: kamil1221
 20 lis 2012, 15:47
Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko i wyłącznie przy zawieraniu umowy na odległość.
Nie dotyczy to firmy (jeśli dobrze pamiętam)

 #596462  autor: OrangeDlaFirm
 20 lis 2012, 20:23
mkp13 pisze:
3. Czy przechodząc na abonament będę mógł skorzystać ze zniżki 200zl na telefon
tak, jest to możliwe :-)
mkp13 pisze: 4. Jak już rozumiem nie ma szans na kod na -30% abonamentu?
Promocja zakończyła się 18.11
mkp13 pisze: 5. Pytanie dotyczące zasięgu. Do kogo mogę napisać PW, aby sprawdził jaki powinien być zasięg u mnie w regionie + czy planowana jest budowa BTSa, bo słyszałem takie plotki?
Zostaw lokalizację na priv, sprawdzę :)

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #596463  autor: Orange Ekspert
 20 lis 2012, 20:32
mkp13 pisze:1. Oczywiście nie chodzi mi o zerwanie umowy po to żeby płacić kare. Umowa podpisana 3 dni temu przez ojca, raczej chodziło mi o odstąpienie od umowy? Może istnieje takie coś jak 10 dniowe odstapienie od umowy?

2. Jak najbardziej w tej kwestii może być abonament na osobę indywidualną.

5. Bodajże OrangeEkspert pisał w innym wątku, że ma możliwość sprawdzenia dlatego pytałem.


PS. Cierpliwie oczekuję odpowiedzi ekspertów:)

Potwierdzam słowa użytkownika OrangeDlaFirm. Jeśli coś nie zostało wyjaśniona to pisz na priv lub pytaj tutaj. Postaram Ci się pomóc.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #596544  autor: chipo608
 21 lis 2012, 10:07
Witam,

a moje pytanie nieco odbiega od tematu, bo dotyczy przeniesienia numeru - z P4, czy jest możliwość na skorzystanie z kuponu promocyjnego na słuchawkę w e-sklepie? w chwili obecnej celuję w abo z oferty dla indywidualnych smart plan multi za 89,90. W chwili obecnej w P4 mam bezterminową firmówkę.

a może jest też dostępna bardziej interesująca oferta niż w e-sklepie? :)

Pozdrawiam,
Artur

 #596807  autor: Atlan
 22 lis 2012, 20:39
A ja mam nieco inne pytanie, na które odpowiedź tutaj nie padła w przypadku najnowszych taryf. Czy przy przedłużeniu umowy można wynegocjować darmowy numer? A raczej 3 darmowe numery, bo tyle znajoma potrzebuje. Odkąd zabrali Delfina to w ofercie podstawowej nie da się tego zrobić, a jak w przypadku przedłużeń? Opcja nolimit raczej odpada, bo jest w trochę za wysokim abonamencie.

Zagadki logiczne

 #596828  autor: cogielusz
 22 lis 2012, 22:36
Witam :) Ogólnie w 13 stycznia kończy mi się umowa więc się rozglądam na nowym abonamentem :) Widzę, że jest dość ciekawa promocja teraz na orange 8) Byłbym zainteresowany LG Swift L9 w abo 69.90, ale tu przychodzi pytanie czy do tego abonamentu można było za darmo dorzucić sms nie limitowe? Wiem, że powinienem wziąć smart plan mix, żeby mieć darmowe smsy. Czy lepiej poczekać na coś innego?

 #596881  autor: darbogus
 23 lis 2012, 09:35
To ja też w podobnym temacie. Rozumiem, że w planie Smart Plan Multi 500 minut jest wymienne na 500 sms. Przysługuje mi promocja 50% więcej minut. Czy te dodatkowe 250 minut jest również wymienne na sms?

Darek

 #596966  autor: etylinek
 23 lis 2012, 15:21
cogielusz pisze:Byłbym zainteresowany LG Swift L9 w abo 69.90, ale tu przychodzi pytanie czy do tego abonamentu można było za darmo dorzucić sms nie limitowe?
Jak dobrze ponegocjujesz to dostaniesz, szwagierka dostała dokładnie takie abo jakie chcesz.
darbogus pisze:Czy te dodatkowe 250 minut jest również wymienne na sms?
Wychodzi na to, że nie.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2012, 13:00 przez etylinek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 7 z 675
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 675
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 675