DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 53 z 69
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 69
 #783658  autor: krisole
 09 lut 2015, 15:36
Przy przedłużeniu w PLAY zaproponowali umowę 24 miesiące, 2x 0PLN + 22x 90PLN +VAT + fon 240+VAT = 2730,6 PLN a w ORANGE wychodzi całość umowa 24 miesiące: 6x 0PLN + 18x 89PLN + fon 299 = 1901,0 PLN - więc chyba nie ma co się zastanawiać Orange :)
 #783923  autor: krisole
 10 lut 2015, 17:37
spythere pisze:Wszystko się zgadza ja podpisałem dokładnie taką umowę.
Zaproponowali Ci ofert prywatną dla umowy na firmę? Masz telefon do tego przedstawiciela ORANGE?
 #784001  autor: spythere
 10 lut 2015, 21:37
Nie o to mi chodziło. U mnie sprawa wyglądała tak że nie mogłem się dogadać z Orange więc przeniosłem abo do oferty na kartę w Play a potem poprzez wygenerowanie kodu (6 miesięcy gratis) na stronie orange podpisałem umowę na abo taki jak napisałeś. Oferta indywidualna.
 #785575  autor: Kryniczanin
 18 lut 2015, 19:22
Dzisiaj Orange kolejny raz (drugi w ciągu 10 dni) zaskoczyło mnie pozytywnie. Aktywacja przy zakupie przez neta nie kosztuje 10pln a 4,99pln - warunek - musisz mieć pierwsze trzy miechy gratis, więc oferta z telefonem. Od 10pln za aktywację odejmują zniżkę za e-fakturą i wychodzi 4,99pln.
 #785588  autor: dreapheus
 18 lut 2015, 20:19
Witam, czy ktoś posiada papierowe kody payback, wysyłane raz na jakiś czas na adres domowy? Przenioslem numer do orange i chciałam skorzystać z promocji i dostac 5000 punktow playback. Podzieli się ktoś kto nie wykorzysta? Z góry dzięki.
 #785905  autor: wodnik76
 20 lut 2015, 14:18
Witam!
Na co mogę liczyć przenosząc nr. z Play w abo. 49.90??? chodzi mi o upusty, np. na tel, 6 miesięcy gratis czy coś w tym stylu...
Czy tylko to co oficjalnie na ich stronie???
 #790383  autor: mateusiak22
 13 mar 2015, 17:52
Witam,
Mam taki problem, postanowiłem przenieść numer z T-mobile do orange, sprawa wygląda tak ze numer który przenoszę jest na kartę ale dodatkowo w Tmobile posiadam drugi numer na abonament. Pytanie czy przeniesienie nie będzie miało wpływu na kontrakt i czy nie będzie żadnych problemów ? Jak długo potrwa procedura przenoszenia i co gdy się nie uda ? (dane na które jest zarejestrowany tak tak są poprawne) i co oznacza że wraz zamówieniem otrzymam "wniosek o rozwiazanie Umowy z obecnym operatorem z potwierdzeniem technicznych możliwości aktywacji Twojego numeru w sieci Orange" podczas gdy przenoszę numer z karty a nie abonamentu ?
 #791221  autor: Loka
 17 mar 2015, 22:31
Witam,
Zainteresowałem się ofertą Orange z przeniesienia 2 numerów z Play (aby skorzystać z oferty 6 miesięcy za 0zł) i tak w grudniu po przez telesels zleciłem przeniesienie owych 2 numerów. Wszystko odbyło się według instrukcji konsultanta, poinformował że operator może poprosić o faktury zapłacone za abo. w Play oczywiście wysłałem potwierdzenia, i tak po 4 dni otrzymuje informację że jeden numer zostanie przeniesiony a drugi nie. Wiec zadzwoniłem na infolinie co jest nie tak, a tam konsultant poinformował że widocznie nie wysłałem potwierdzenia opłaconych faktur więc powiedziałem mu że oczywiście wysłałem i mam potwierdzenie a poza tym faktura z tych 2 numerów była opłacana razem bo takie otrzymuje z sieci Play. Wiec konsultant poinformował że może przyjąć ponownie zamówienie przeniesienia numeru, ale oczywiście okazało się że nie mają na stanie telefonu LG3 więc powiedziałem że będę sprawdzać na stronie internetowej kiedy pojawi się w ofercie. około 15/02/2015 znowu zadzwoniłem do sklepu internetowego i złożyłem zamówienie przeniesienia drugiego numeru oczywiście konsultant przyjął zgłoszenie, po około 3 dniach znowu otrzymuje e mail o treści że im jest przykro ale numer nie zostanie przeniesiony do Orange chyba że jestem zainteresowany przeniesieniem numeru na kartę. Dzwonie na infolinie i staram się dowiedzieć dlaczego występuje ten sam problem, a miły konsultant odpowiada że nie może mi powiedzieć dlaczego tak jest i prosi o kontakt z salonem Orange, Wiec udaje się do salonu i następny konsultant nie wie nic co jest przyczyną odmowy, wiec dzwoni na wewnętrzne numery wykonała około 5 telefonów, otrzymuje informację że nie mogą mi przyjąć 2 przeniesień bo jest jakiś limit do wpłaty a przez telesel nie mogą tej wpłaty otrzymać - pobrać. Mogę to zrobić w salonie ale jak wiem oferta w salonie już nie jest tak dobra bo nie ma 6 miesięcy z 0zł i cena telefonu jest zdecydowanie większa o 250zł.
i teraz pytanie do Was drodzy czytelnicy czy ktoś z Was również spotkał się z takim problemem?
Oczywiście nie jestem zły na Konsultantów bo to jest ich praca, ale drogie szefostwo mogło zapisać że jesteśmy w stanie przenieść tylko 1 numer, bo bym już na początku nie zawracał bym głowy przeniesienie, bo teraz mam jeden numer w Orange a drugi w Play.
 #791240  autor: bazooka
 18 mar 2015, 06:33
@mateusiak - wypełnij każdą kartę wniosku dla świętego spokoju, mimo że przenosisz ten numer na kartę - przeniesienie zawsze dotyczy numeru który podajesz we wniosku, a nie innego numeru u danego operatora tylko dlatego, że masz drugi numer powiązany. Zaznacz opcję "przenieść jak najszybciej" i czekaj - im szybciej Cię przeniosą tym szybciej będzie świadczyć o sieci docelowej...a jak nie będzie się coś zgadzać dostaniesz stosowną informację... W razie długich oczekiwań bombarduj zgłoszeniami, mailami BOK, reklamuj - po prostu interesuj się :)
Loka pisze:otrzymuje informację że nie mogą mi przyjąć 2 przeniesień bo jest jakiś limit do wpłaty a przez telesel nie mogą tej wpłaty otrzymać - pobrać
Masz klucz do problemu - jeśli otrzymujesz odpowiedź, której nie rozumiesz robisz wszystko by to zrozumieć - czyli pytasz, pytasz i jeszcze raz pytasz...
...mam jednak nadzieję, że ktoś z forum opisze Ci to z własnego doświadczenia i nie będziesz musiał pytać tam... jednak ja bym nie wyszedł z żadnego z salonów póki bym się nie dowiedział łopatologicznie o co kaman :)
 #791495  autor: mikoangelo
 19 mar 2015, 14:18
Witam,

mam małe pytanie. Jestem w trakcie przeniesienia numeru z Play do Orange. Przenosiłem numer przez sklep internetowy Orange i zaznaczyłem tam by aktywowano numer po 14 dniach od podpisania umowy. Czy istnieje możliwość aktywacji tego numeru/karty sim (tymczasowego) wcześniej?
Pytam ponieważ chciałbym ściągnąć simlock z iPhone 6, a na infolinii Orange zostałem poinformowany, że taka możliwość będzie dopiero gdy ten tymczasowy numer zostanie aktywowany i kazano mi zadzwonić gdy numer zostanie aktywowany czyli gdy na telefonie pojawi się zasięg.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 #792649  autor: gtk
 26 mar 2015, 10:55
Witam, jestem zainteresowany przeniesieniem nr z play do orange interesuje mnie zniżka na abo 30% i min 3mies gratis bo umowe mam do lipca. Jakby ktoś chciał się tym zająć to odp na priv
 #792653  autor: wlkp
 26 mar 2015, 11:10
Chyba jak jest zniżka na abonament to nie ma x miesięcy za 0 zł . Teraz ,do dziś jest promocja 6 miesięcy za 0 zł i tańsze smartfony dla przenoszących .
 #792731  autor: Leo
 26 mar 2015, 15:55
mikoangelo pisze:Witam,

mam małe pytanie. Jestem w trakcie przeniesienia numeru z Play do Orange. Przenosiłem numer przez sklep internetowy Orange i zaznaczyłem tam by aktywowano numer po 14 dniach od podpisania umowy. Czy istnieje możliwość aktywacji tego numeru/karty sim (tymczasowego) wcześniej?
Pytam ponieważ chciałbym ściągnąć simlock z iPhone 6, a na infolinii Orange zostałem poinformowany, że taka możliwość będzie dopiero gdy ten tymczasowy numer zostanie aktywowany i kazano mi zadzwonić gdy numer zostanie aktywowany czyli gdy na telefonie pojawi się zasięg.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Ile zapłaciłeś za iPhona 6 i w jakim abonamencie ?

Kiedy przenosiłem w grudniu numer z Play do Orange to na kod do zdjęcia simlocka czekałem też jakiś tydzień-dwa. Przy czym miałem numer w Play na kartę i usługa została przeniesiona i uruchomiona na moje życzenie w konkretnym dniu tj. 30.12.2014 r. (po 14 dniach do rozwiązania umowy). Umowa z 22.12.2014 r. Kod dostałem już po Nowym Roku jak numer był już aktywny w Orange.
 #792765  autor: tMati
 26 mar 2015, 20:29
@Loka. Orange ma w regulaminie, punkt ograniczający jak często można skorzystać z rabatu (czy to groupon, czy 6 mies.). Jeśli mnie pamięć nie myli, jest to chyba 6 dni. W tym czasie w systemie twoje dane osobowe są zablokowane. Stąd dostajesz odmowy, a konsultanci rzadko o tym ograniczeniu wiedzą.
Celem tego zapisu jest zapobieganie wyłudzaniu telefonów w np. w szalonych okazjach, na skradzione dane osobowe. Przejrzyj regulaminy promocji i przenoszenia, tam powinno być napisane dokładnie co i jak.
PS. Zdaje mi się, że ograniczenie czasowe dotyczy również przedłużania przez DUK.

Xperia Z5, Xperia M2, Galaxy Ace 2, SE Elm, SE K550i, Nokia 1600, Nokia 3330
 #794384  autor: Adamos88
 05 kwie 2015, 17:45
Pewnie odpowiedź padłą 100 razy....ale mam Orange Pop i chcę przejść na Smart Plan. Po jakim czasie mogę zabrać numer z Play do Orange? By dostać 3mc za 0 zł.
Czy jest inny sposób by dostać 3x 0 zł przechodząc z karty na abo? Ew -20 lub 30% przy czymś takim
 #794553  autor: sucharrr
 07 kwie 2015, 07:57
Adamos88: ja zabierałem numer z innej sieci od razu. Grunt, żeby numer był fizycznie w play, żeby był na ichniej karcie sim. A żadnego okresu karencji nie ma.
 #797255  autor: driver
 20 kwie 2015, 02:04
Cześć.
Niedzielne info od Zioma - pracownika Orenżady.
Dostali dostęp do dwóch kodów rabatowych 30% na abonamenty Smart Plan Multi i Halo dla pracowników i przyjaciół na głowę.
Kody są na cały okres umowy, a dotyczą przeniesienia do Orange, nowej aktywacji i przeniesienia z prepaida na abonament.
Kody są krótko ważne bo tylko do wtorku 21.04 do końca dnia.
Jak ktoś ma przyjaciela-pracownika to niech szybko uderza zanim promocja się skończy.
Ja tą razą na koda się nie łapię. Ziom ma już obstawę.
Aha. I Orange pogroził pracownikom, że nie wolno sprzedawać tych kodów, więc pewnie dlatego na forum ofert ni ma...
Sie ma!

driver
 #803287  autor: Thaiphoon
 24 maja 2015, 07:18
Witajcie, poproszę o krótkie potwierdzenie mojego przypuszczenia.
Wczoraj Orange przeniosło mnie na kartę po zakończeniu umowy. Teraz idę np do Play i przenoszę swój numer do nich na kartę. Jak dostanę informację, że mnie przeniesiono to przenoszę numer ponownie do Orange i mogę skorzystać promocji 6-mc za darmo
Czy dobrze myślę?
Pozdrawiam
  • Strona 53 z 69
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 69
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 69