DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 675
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 675

 #595648  autor: damianooo
 16 lis 2012, 13:22
Dzięki etylinek - brat się cieszy :-)

 #595651  autor: Andry
 16 lis 2012, 13:25
MateuszK pisze:
OrangeDlaFirm pisze:
MateuszK pisze: Gdzie znalazłeś info o tym pakiecie SMS za 5PLN? :)
Usługa działa od 27 marca, tu szczegóły: http://www.telepolis.pl/news.php?id=24636&limit=1000
Kurcze szukałem na stronie Orange i w Orange OnLine i nic - nie ma takiej usługi :(
Domyślam się, że można to aktywować dzwoniąc do BOK, tylko pytanie czy znajdę gdzieś regulamin tej usługi?


hej,

tutaj masz linka do regulaminu http://przeklej.net/file_details/30572.html

 #595657  autor: Kipisz
 16 lis 2012, 13:41
trochę się gubię, te 500smsów jest tylko do oferty "Plany Korzystne dla Firm" czy do każdej która nazywa się "korzystny" czyli także "Więcej za Mniej"i "Korzystne Rabaty"?

 #595664  autor: Andry
 16 lis 2012, 14:13
Kipisz pisze:trochę się gubię, te 500smsów jest tylko do oferty "Plany Korzystne dla Firm" czy do każdej która nazywa się "korzystny" czyli także "Więcej za Mniej"i "Korzystne Rabaty"?
to są nazwy promocji i dotyczą planu Korzystny, także możesz skorzystać z pakietu

 #595674  autor: gamesinfo
 16 lis 2012, 15:42
Orange Ekspert pisze:
gamesinfo pisze:Pytanie raczej do samego Orange, bo nie wiem czy użytkownicy będą wiedzieć.
Czy naprawdę nie ma możliwości dokonać żadnej zmiany w ofercie e-sklepu? Nawet w formie uwag do zamówienia, które konsultanci powinni mieć możliwość wprowadzić.
Jakie dokładnie zmiany masz na myśli?

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert
Np. nie potrzebuję prezentu "6 m-cy za darmo do Orange", a wolałbym w zamian zdjęcie sim-locka.

 #595734  autor: janoszu
 16 lis 2012, 22:08
Witam, jestem zainteresowany ofertą Więcej za Mniej w opcji 55zł miesięcznie z telefonem LG L9. Czy da się tutaj zrobić trochę lepszą cene za telefon - chociaż bardziej zależy mi na lepszych warunkach umowy - m.in. większej ilości minut.


Wdzięczny za pomoc :)

 #595815  autor: Phoenix_eu
 17 lis 2012, 11:26
Witam.
Ostatnio przedłużałem umowę 2,5 roku temu z Wami.
Mam nadzieję, że i teraz jesteście w stanie mi pomóc.

W 2013 w marcu kończy mi się umowa. Jeszcze trochę czasu mam i nie wiem czy się wstrzymać i poczekać na lepszą ofertę i obniżki cen telefonów. Denerwuje mnie aktualny telefon i dla tego rozważam podpisanie aneksu.
W orange mam 3 numery i jeden z nich mi się kończy.
Aktualny plan mam Optymalny 250, przeważnie nie przekraczam abonamentu i jest dla mnie 'optymalny' co do minut i kwoty za niego.
Nie chciałbym przekraczać ok 65zł netto.
Ogólna faktura wynosi ok 260zł netto.
To czego bym teraz potrzebował, to pakiet internetowy (z 'lejkiem'), na pewno darmowe połączenia do Orange, a najlepiej do wszystkich.
Umowa na 24m-c z telefonem - najlepiej z GIII.

Dzwoniło do mnie 2 konsultantów ale dawali mi warunki gorsze niż na stronie Orange (dla nowych klientów). Telefon droższy i z bonusami gorzej.

Możecie mi doradzić jaki plan będzie najlepszy i na co mogę liczyć przy przedłużaniu umowy?
Pozdrawiam, Phoenix_eu.

 #595839  autor: OrangeDlaFirm
 17 lis 2012, 13:16
@Phoenix_eu

oferta wyslana na PW

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #595852  autor: borrowa
 17 lis 2012, 14:42
Witam,
W piątek zamówiłem w range przy użyciu kodu dającego 30% zniżki abonament w smart plan halo wraz z telefonem, lecz w statusie dostępnym przez mojego meila widnieje, że opłata wynosi zamiast 44 zł 59,99.

Moje pytanie brzmi:
Czy tak to ma wyglądać na statusie i zniżka będzie dopiero widoczna na umowie i jeśli tak to na której ? ( wyczytałem, że przyjdą 2 jedna przenosząca mnie z karty na abonament i druga z danym już abonamentem ) czy jednak coś poszło nie tak i jak to rozwiązać .

Z góry dziekuję

pozdrawiam

 #595881  autor: Obserwabla
 17 lis 2012, 17:32
Wydaje mi się, że zniżka powinna pojawić się przy podsumowaniu zamówienia po prawej stronie. W każdym razie przy kodzie na rabat 200zł na telefon pokazała się cena telefonu, pod spodem rabat na kwotę 200zł i cena do zapłaty po rabacie. Zanim się ostatecznie zdecydowałam już w trakcie kolejnych kroków zamówienia miałam wszystko wyszczególnione.

 #595882  autor: gamesinfo
 17 lis 2012, 17:39
borrowa, zniżka ta nie obowiązuje przy przenoszeniu numeru, więc jest kwesta jak traktuje się zmianę z pre-preida na abonament.

 #595888  autor: gtk
 17 lis 2012, 18:22
borrowa, ta promocja jest raczej dla nowych aktywacji...

 #595923  autor: etylinek
 17 lis 2012, 22:08
gtk pisze:borrowa, ta promocja jest raczej dla nowych aktywacji...
Raczej nie. Obowiązuje również przy przedłużaniu umowy. Nie działa przy przenoszeniu z innej sieci.

 #596008  autor: Phoenix_eu
 18 lis 2012, 13:06
Orientujecie się, kiedy najlepiej zawrzeć aneks do umowy? Mają wprowadzić jakieś nowe promocje dla klientów biznesowych?
Na razie cennik telefonów, pozostawia wiele do życzenia. Bardziej opłacalne jest kupno telefonu na wolnym rynku niż w abonamencie.

 #596012  autor: borrowa
 18 lis 2012, 13:15
Dodam, że przeniosłem się z orange na kartę na abonament, a nie z innej sieci.

 #596018  autor: nela
 18 lis 2012, 13:22
Witam, posiadam w Orange 2 numery, jeden w abonamencie 69 zł a drugi 39.
Na dniach kończy mi się umowa na ten tańszy abonament. Chciałabym go zmienić na ten za 29 zł, tylko zastanawiam się, czy jest jakaś możliwość zamiany bonusów za długi staż(ponad 4 lata) i zakup w e-sklepie z darmowych minut na jakieś pakiety danych.

Na infolinii oferują mi tylko te minuty, ale one nie są mi wcale na tym numerze potrzebne. Konsultanci zapytani o dodatkowe pakiety proponują tylko usługi będące w normalnej ofercie sieci(300 MB za 9 zł itp.), ewentualnie plan Multi/pantera, który okazał się niezbyt korzystny...

W planie Halo(?) jest teraz dobre rozwiązanie z tym "bezpiecznym internetem", ale czy istnieje np. możliwość obniżenia ceny tego 1 GB z 20 do 10zł w zamian za rezygnację z dodatkowych minut?

Pozdrawiam,
Nela

 #596077  autor: crocop01
 18 lis 2012, 17:56
Witam
mam pytanie trochę w drugą stronę.
korzystałem kiedyś z oferty Orange na kartę i namówili mnie na abonament na 24 miesiące,
za 2 miesiące kończy mi się umowa czy jeśli jej nie przedłużę dalej będę mógł tak jak przed abonamentem korzystać z usługi na kartę?
czy numer będzie aktywny?
proszę o odpowiedzi

pozdrawiam

 #596098  autor: Muzykant
 18 lis 2012, 19:51
Chcialbym przedluzyc abonament, w zeszlym miesiacu byla robiona cesja na numerze z oferty indywidualnej, na oferte dla Firm, numer w orange jest juz b.dlugi czas teraz poprostu wygodniej bylo przeniesc go na firme. Interesuje mnie oferta FbO, mozna prosic o jakas indywidualna oferte ??

 #596101  autor: OrangeDlaFirm
 18 lis 2012, 20:01
crocop01 pisze:Witam
mam pytanie trochę w drugą stronę.
korzystałem kiedyś z oferty Orange na kartę i namówili mnie na abonament na 24 miesiące,
za 2 miesiące kończy mi się umowa czy jeśli jej nie przedłużę dalej będę mógł tak jak przed abonamentem korzystać z usługi na kartę?
czy numer będzie aktywny?
proszę o odpowiedzi

pozdrawiam
Wystarczy ze udasz się do salonu Orange aby podpisac aneks wraz z przejsciem na karte :)
Muzykant pisze:Chcialbym przedluzyc abonament, w zeszlym miesiacu byla robiona cesja na numerze z oferty indywidualnej, na oferte dla Firm, numer w orange jest juz b.dlugi czas teraz poprostu wygodniej bylo przeniesc go na firme. Interesuje mnie oferta FbO, mozna prosic o jakas indywidualna oferte ??
nie jest mozliwe negocjowanie warunkow w promocji Firma bez Ograniczen

chwilowo przy FbO 109 jest Xperia T za 1zl, dobra cena :)

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #596102  autor: Muzykant
 18 lis 2012, 20:04
No to druga mozliwosc ktora biore pod uwage to WzM za 99 netto :)


Powiedzcie czy mozna cos ugrac, bo troche jestem rozzalony tym ze cesja trwala tak dlugo i nie zalapalem sie na HOX'a na ktorego sie mocno zasadzilem ;-)
  • Strona 6 z 675
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 675
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 675