DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #999221  autor: Johnny
 16 cze 2018, 11:38
zoltan666 pisze:Jeśli Stan darmowy jest ci nie potrzebny to doładowujesz numer taką kwotą jaką zamierzasz wydać na pakiety, tak aby po zakupie pakietów mieć 0 zł. na koncie. Wtedy nawet przy braku płatnej aktywności żadna opłata nie zostanie pobrana, bo nie będzie z czego jej pobrać, a pakiety wciąż będą aktywne i do wykorzystania.
Przy takim założeniu trzeba w ciągu roku wykonać jakąś płatną aktywność bo inaczej wyłączą numer.
 #999224  autor: sea doo
 16 cze 2018, 12:11
Wyjaśniając:
Ryszard Lubicz pisze:Zadzwonisz gdzies na sekundę lub wyślesz sms do innej sieci i po problemie.
Sam korzystam z OdNowa i jestem bardzo zadowolony.
Niestety nie mam możliwości na żądanie wykonać połączenie oraz wysłać sms, jest to uciążliwe aby wyjąć kartę z urządzenia.
TomLee pisze:Rzeczywiście chodzi o zużycie 15 MB na miesiąc? Nietypowe zapotrzebowanie.
Tak, jest to maksymalne zużycie miesięczne.

Karty sim potrzebuję do lokalizatora GPS.

Widzę, że ciężko będzie wybrać podobna ofertę jaka była w OFNK, pakiet bonusowy ważny rok i od czasu do czasu płatne smsy.

Może wybrać ofertę, gdzie jest najniższa opłata za transfer Internetowy ?

Czy jest w Plusie oferta darmowych SMS'ów do użytkowników Plus ( stała/ważna rok ? ) ?
 #999236  autor: zoltan666
 16 cze 2018, 14:36
Mam kartę w lokalizatorze GPS w taryfie odNowa, którym zarządzam innym numerem w Play. Korzystam więc ze Stanu darmowego i smsy zarządzające są darmowe. Internet na lokalizatorze jest wyłączony - tylko komunikacja przez sms. Jeśli będziesz korzystał z pakietu internetu (i ewentualnie smsów) to żadnych dodatkowych kosztów nie będzie. Problemem może być jedynie sposób rozliczenia internetu, czyli co 500 kB.
 #999247  autor: sea doo
 16 cze 2018, 17:07
Ok, dzięki za potwierdzenia.

Teraz się jeszcze zastanawiam co można zyskać/włączyć usługę przy zmianie operatora z Orange na Play ?
Czy tylko jest to jedyna promocja:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 11#p971811

Czy da się otrzymany transfer Internetu przedłużyć "do końca świata" ?

W jaki sposób najlepiej spożytkować promocję za przejście do Play'a ?
 #999252  autor: adacomp
 16 cze 2018, 17:35
sea doo pisze:
1 Czy da się otrzymany transfer Internetu przedłużyć "do końca świata" ?

2 W jaki sposób najlepiej spożytkować promocję za przejście do Play'a ?
1 nie

2 https://www.play.pl/resources/pdf/2018/ ... 032018.pdf patrz dział III.
 #999263  autor: TomLee
 16 cze 2018, 19:03
Mimo takiego naliczania pakiet 6 Gb w odnowie za 25 PLN wystarczy na bardzo długo. Do tego pakiet 100 sms za 5 zl.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka