DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #995008  autor: Medelles
 23 maja 2018, 09:25
Witam,
potrzebuje info od osob ktore ostatnio korzystaly z FAKTU w roamingu.
Mam bonus 500zł50GB, zaden pakiet nie wlaczony. Czy dzwoniac bedac w roamingu pobiera kase z tych promocyjnych zlotowek czy trzeba miec kase na koncie glownym ?

Wg regulaminu te srodki sa do wykorzystania tylko w kraju, jednak nie zawsze zapisy w regulaminach sa zgodne z rzeczywistoscia. W tamtym roku w Play pobieralo srodki promocyjne, mimo ze zapisy regulaminu mowily inaczej. Dlatego pytam.

W zwiazku z powyzszym: Czy ktos ostatnio uzywal FAKT w strefie EURO i czy pobiera kase z promocyjnego bonusu czy trzeba miec srodki na koncie glownym ????
 #995012  autor: rudymax
 23 maja 2018, 09:37
Na przełomie kwietnia i maja pobierało z promocyjnego za wychodzące, a z głównego za odebrane.
 #998776  autor: Medelles
 13 cze 2018, 10:53
Wlasnie zostalo przetestowane jak w FAKT pobierane sa oplaty w roamingu UE:
Na karcie jest bonus 500zł i zadnych pakietow.
a) polaczenia wychodzace - srodki schodza z konta PROMO (wbrew regulaminowi)
b) polaczenia przychodzace - srodki schodza z konta glownego.
 #998806  autor: adacomp
 13 cze 2018, 14:11
Tak jest w całym P4(Play RBM Fakt)
Jak masz promoZŁ to polaczenia wychodzace - srodki schodza z konta promoZŁ, a jak nie masz to z KG
Polaczenia przychodzace - srodki schozdza zawsze z KG
Jak masz Play Fresh + ZM, to polaczenia wychodzace idą ze ZM jak jest 0zł na KG.
Jak są zł na KG to wtedy polaczenia wychodzace idą z KG i zawsze idą z KG polaczenia przychodzace.

Więc jak jest 0zł na KG to nikt się nie dodzwoni do was w roamingu.
 #998810  autor: GaduAirowiec
 13 cze 2018, 14:16
A w Play Formula na Karte jak jest w roamingu w Europie? Jesli mam zlotowki na koncie glownym i na koncie promocyjnym? To z ktorego konta schodza zlotowki za polaczenia wychodzace i przychodzace? Czy jesli posiadam pakiet 700MB w kraju to z tego 323MB jest bezplatne w roamingu czy od razu naliczaja doplaty 1,23 gr/MB i z ktorego konta te doplaty schodza? Sprawdzal to ktos kto posiada taka taryfe i posiada srodki promocyjne PLN i pare GB danych?
 #998814  autor: 24bis24
 13 cze 2018, 14:37
adacomp pisze:Jak masz Play Fresh + ZM, to polaczenia wychodzace idą ze ZM jak jest 0zł na KG.
a jeszcze niedawno w to wątpiłeś jak opisywałem na forum :-)
ale podobno ja tego nie sprawdzałem i nie wiem czy tak jest po ostatnich zmianach już ten patent nie działa.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #998816  autor: adacomp
 13 cze 2018, 14:44
24bis24 pisze:
adacomp pisze:Jak masz Play Fresh + ZM, to polaczenia wychodzace idą ze ZM jak jest 0zł na KG.
a jeszcze niedawno w to wątpiłeś jak opisywałem na forum :-)
ale podobno ja tego nie sprawdzałem i nie wiem czy tak jest po ostatnich zmianach już ten patent nie działa.
Sam miałem niedawno przez miesiąc Fresh+ZM w roamingu UE tylko że xx zł na KG i ZM zostały nietknięte.
To działa tylko jak masz 0zł na KG i brak przychodzących.
 #998817  autor: 24bis24
 13 cze 2018, 14:50
To działa tylko jak masz 0zł na KG i brak przychodzących.
podobno już nie działa ale tak jak pisałem wyżej ja tego osobiście nie sprawdzałem.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #998843  autor: adacomp
 13 cze 2018, 17:47
24bis24 pisze:
To działa tylko jak masz 0zł na KG i brak przychodzących.
podobno już nie działa ale tak jak pisałem wyżej ja tego osobiście nie sprawdzałem.
Też to słyszałem jakiś czas temu i osobiście nie sprawdzałem gdyż zawsze mam min.20zł na KG we Fresh.