DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #992870  autor: adbadbad
 10 maja 2018, 21:06
Witam, w poniedziałek złożyłem w salonie Orange wniosek o przeniesienie numeru. W środę o 00:00 numer przeniósł się do Orange. Jednak teraz chciałbym z powrotem przenieść numer do RedBull Mobile. Byłem dziś w salonie Play, złożyłem wniosek o przeniesienie, wszystko było ok, podpisałem wszystkie dokumenty, jednak kilka minut po opuszczeniu salonu dostałem SMS:
„Dzien dobry, musieliśmy anulować wniosek o przeniesieniu Twojedo numeru do REDBULL. Jest już on w trakcie przenoszenia do innego operatora. Jednoczesnie może toczyc się tylko jeden taki proces. Pozdrawiamy, Zespol REDBULL”.
Kiedy wiec mam udac się do salonu aby udanie przenieść numer do RBM?
 #992878  autor: 24bis24
 10 maja 2018, 21:31
jesteś pewien, że się przeniósł?
czy piszesz o numerze tymczasowym na którym nie otrzymałeś oczekiwanych bonusów?
8 maja 2018, o 23:24

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #992880  autor: adbadbad
 10 maja 2018, 21:44
Przeniosl sie, bo dzwonie teraz z numeru ktory wczesniej byl w innej sieci, to nie jest numer tymczasowy, jestem pewien ze sie przeniosl
 #992883  autor: Kamil7878
 10 maja 2018, 21:47
Ten temat był już kilkukrotnie poruszany, założyciel wątku też już wertuje to forum od jakiegoś czasu więc dziwne pytanie.
 #992884  autor: adbadbad
 10 maja 2018, 21:55
Pytam, bo nie chce nadaremnie chodzic do salonu i przenosic numer a po kilku minutach dostawac sms ze RBM anulowal przeniesienie numeru. Bo to bez sensu, strata czasu i dla mnie i dla pracownikow salonu, i papieru tez szkoda na ktorym podpisywalem umowe.
 #992899  autor: marcin19883
 11 maja 2018, 02:39
Jest coś takiego jak okres karencji numeru po przeniesieniu. :-) Musisz kilka dni poczekać. Ktoś na forum pisał o 72 godzinach, inny pisał o 7 dniach. Hmmm. Ja zawsze przenosiłem numer po kilku tygodniach, więc nie wiem jak to jest. :( Poczekaj kilka dni, wykorzystaj to darmowe 100zł, kup jakiś pakiet neta elastyczny i jakoś wytrzymasz.