DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #992482  autor: konnekt
 08 maja 2018, 17:11
Witam

mam niedotykowy telefon na karte w heayh. Rok temu aktywowałem smsem usługę "ROK ważności konta po każdej rozmowie w Heayh"

Kilka dni temu doładowałem telefon za 10zł dokładnie 2x5zł i widzę po wybraniu "stanu konta" że odbieranie rozmów mam tylko do 06-14-2018

Wie ktoś może czy jest jakaś minimalna kwota za którą trzeba doładować telefon w heayah tak aby przez rok można było odbierać rozmowy. Innymi słowy tak aby usługa Rok ważności konta (...) była aktywna
 #992495  autor: konnekt
 08 maja 2018, 17:53
adacomp pisze:A kod na RWK po każdej rozmowie *100*68# nie działa ?
kompletnie bezużyteczne, pojawia sie info po angielsku że usługa z którą próbuje się połączyć jest w danej chwili niedostępna i proszą aby spróbować później.
 #992507  autor: toms
 08 maja 2018, 18:43
T-Mobile jakiś czas temu uniemożliwiła korzystanie z kodu *100*68#, chcąc nas zmusić do przejścia na nowsze taryfy. Jednak odkryłem, że można ową RWK włączyć poprzez *100#->3->10->6->1. To tak w pigułce. Czasami ich systemy głupieją, bo w ostatnim kroku może pojawić się komunikat o błędzie i trzeba próbować w różnych porach dnia. Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest próbować rano ok.10:00, jednak nie jest to regułą. Sprawa chyba wiadoma, to konieczność wyłączenia comiesięcznego przedłużania RWK, jeśli nie chcemy wydawać na tę usługę więcej niż 5 zł / rok. Odbywa się to podobnie jak załączenie, z tym , że po cyfrze 6 w następnym poleceniu wybieramy 2 ( wyłączenie ) RWK. Powodzenia.