DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #990227  autor: Wojnar
 23 kwie 2018, 12:43
Cześć,

pilnie potrzebuję telefonu komórkowego i zastanawiałem się nad umową w mixie.

Jaka sieć według Was ma najlepszą ofertę i niezłe telefony do wyboru ( i jakie)?

Z góry dzięki za pomoc 8)
 #990235  autor: Remington
 23 kwie 2018, 13:16
Aby coś Ci podpowiedzieć odnośnie "najlepszej oferty" musisz określić swoje priorytety: cena, zasięg, stabilność sieci, VoLTE, WiFi Calling, HD Voice, ważność konta, dobra apka do zarządzania kontem? Ile minut i SMS-ów średnio zużywasz miesięcznie?

Powinieneś też sam potestować stabilność działania poszczególnych sieci tam gdzie przebywasz najczęściej (dom/praca itp.).
 #990291  autor: Kryniczanin
 23 kwie 2018, 18:33
Mix w każdej sieci to PORAŻKA! Jedynie nadaje się do wysyłania sms premium.
 #990320  autor: marcinek243
 23 kwie 2018, 20:57
sądze to samo co przedmówca. A co do telefonu. Jakieś wymagania czy może być nokia 3310? nad "smartfonami" poniżej 400zł też nie ma co się rozwodzić. Więcej straconych nerwów niż to warte. więc najbardziej rozsądna opcja na chwile obecną to raty + jakiś nolimit za 20zł
 #990537  autor: Morvius
 25 kwie 2018, 09:37
Nie rozumiem wypowiedzi wyżej. Mix w Play elastyczny. Za 30 zł doładowanie daje w Play nolimit rozmowy /sms/mms, a poza Play sms/mms też bez limitu i 200min do wydzwonienia. Jeżeli sms-y są ważniejsze to czemu to miałaby być to zła oferta? Tu mała lista dedykowanych telefonów. Nie uważam, że Xiaomi 5a czy Huawei p9 lite mini przy takich rozwiązaniach to były złe telefony w wartości do 500zł. Telefon, jak autor podaje ma być na szybko i działać dobrze bo to pilne. Więc nie potrzebuje wodotrysków i większych parametrów do zwykłego korzystania codziennego z podstawowych funkcji, a mam wrażenie jakbyście chcieli od razu do flagowca go namawiać. :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #990545  autor: bobiwr
 25 kwie 2018, 12:03
Tylko zapomniałeś napisać że doładowania nr 12 do 24 to już 60 pln więc wartość "kontraktu" to 1080 pln.
Wartość usługi to powiedzmy 20 pln x 24 miesiące/doładowania, co daje 480 pln.
Czyli na telefon zostaje 600 pln.
Gdzie tu zysk?
 #990555  autor: Morvius
 25 kwie 2018, 12:24
A zysk musi być zawsze? User szuka jak najszybszego rozwiązania. Tak się utarło "a może po znajomości policzysz coś taniej" może czas żeby za dobre i szybkie rozwiązania klienci zaczeli płacić ekstra? To nie jest zła taryfa i podsunąłem najszybsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie na teraz.

Klasyczny obserwator wątku.
 #990566  autor: bobiwr
 25 kwie 2018, 13:19
Pojęcie "zysk" było tu użyte umownie.
Osobiście nie znam nikogo kto wdepnął w ogólnie pojętego MIX'a i prędzej czy później tego nie żałował.
Popieram przedmówców co do kiepskości pomysłu.
A kolega użył terminów "najlepsza oferta" i "niezłe telefony" - i raczej tylko on wie o co mu chodzi.
Niemniej, wg mnie jak się szuka "naj..." i "niezłe..." to MIX'y odpadają.
 #990583  autor: Robin560
 25 kwie 2018, 13:59
Jak miałem mixa w plusie to narzekałem na jakość sieci. teraz mam mix w play i jest słabo ilość neta i minut nie starcza więc bez sensu pakować się w mixa tylko oferta na kartę i telefon na raty. żałuje tamtego wyboru jeszcze tylko kilka miesięcy.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen: